PDA

View Full Version : На абонаметна - проблем



pitbulll
11-22-2009, 11:56
Така значи от 1 месец съм на абонаметна на Виваком. И си проверявам минутите 199 безплатни минути. А като говоря ми пише, че имам да плащам 1лв. и нещо, а и минутите ми намаляват. Нещо не мога да разбера --> хем ми взима пари за разговорите, хем ми взима от иначе безплатните минути... Ако някой знае моля да пише

balon4eeeee
11-22-2009, 12:58
Ми това е тъпата Бъргярия . Днеска на майка ми и стана много зле и когато звъннах на линейка тая ми се зъбеше нещо . Чаках 40мин и никой не дойде , званях пак и тая ме прекъсва и ми обеснява да не съм и била говорила с тоя тон и ми затвори леле :-x А майка ми вече припада . Майка ми звънна 3ти път и и казва , че не вижда нищо пред очите си и че се задушава и тая и говори "Нищо ви няма г-жо , спрете да ни звъните " Направо ми идваше е така да им звънна пак и да им тегля една майна цветна братче :( ужасссссссс

balon4eeeee
11-22-2009, 13:01
майка ми ще пуши от моя коз когато си го отгледам сама .

w0sh
11-22-2009, 14:03
http://www.youtube.com/watch?v=FitCy62tb_s&feature=player_embedded

machoka
11-22-2009, 14:45
По принцип безплатните минути се начисляват като сметка, но накрая на месеца тази сума се приспада от общата и дефакто не я плащаш. Разгледай си подробно, подробната фактура.