PDA

View Full Version : Такъв вид пиърсинг-няколко въпроса



Liar
11-22-2009, 10:56
Искам обеца,която да минава вертикално през ухото ми.Чудя се дали тази е подходяща-

Също така ме интересуват следните неща:
1.За колко време зараства
2.Мога ли след пробиването веднага да сложа сребърна или трябва мине известно време.Ако трябва-колко?
3.Има ли възможност за смяна на обецата след време?

Jamalska
11-22-2009, 11:06
Обицата са индъстриъл си е специфична. http://www.alivenotdead.com/attachments/2007/08/18460_200708131135341.thumb.jpg
Тая на снимката ти е за пъп.
Зараства...трудно,все пак са 2 хеликса.А и непрекъснато се закача от коса и тн.Мойта е на повече от 7 месеца и още не е изцяло заздравяла.
Сребърна не е препоръчително изобщо...какво не й харесвате на тая медицинска стомана?Среброто само е по-бяло,няма голяма разлика.Така че няма да е веднага,чак като заздравее...
Има,разбира се.Като всяка обица.Само дето е малко по-голям филм смяната:)

Liar
11-22-2009, 11:18
Доколкото съм чела,индустриал не се води само обеца,която свърза само хеликс и антихеликс,а изобщо всички продълговати,свързващи две дупки.Първоначално исках като това на снимката,която си показала,но след като се разрових в нета видях това- http://img140.imageshack.us/img140/3590/200610301706pix2.th.jpg (http://img140.imageshack.us/i/200610301706pix2.jpg/)
и много повече ми хареса.
Какви обеци се използват,гледах в сайта на "На тъмно",но не открих подобни,само като тези от първия пост.Можеш ли да ми помогнеш тук?
Иначе ти благодаря за отговорите!

Jamalska
11-22-2009, 11:31
Уу това не знам дали му се вика индъстриъл,или свързващо трагуси,хеликси и всякакви...Щото орбиталът пак е една обица в 2 дупки...
Честно казано в бг такива обици не съм виждала,спец като 1 и 3 и не знам дали има и пиърсър,който да го направи.
Мойта обица е като втората...дълга и с елемент в средата и голям зор видях докато я сложа...

dennsy
11-22-2009, 11:40
малеееее...вие сте луди.Мен тръпки ме побиват като видя някои с подобни обеци! Не се обиждайте,това е моето мнение по въпроса.А това второто..хмм..как ще си чистиш ушите забога ? :D Иначе успех щом ти харесва. :)

Liar
11-22-2009, 11:43
Да,да,аз втората искам(или първата),на нея как й се вика?
Иначе ги намерих в тема за индустриали,опредеението,к оето четох за този тип е едно.Но няма значение,явно ще трябва да покажа снимка.А ако говориш за болка-за мен е важен крайния ефект,ще изтърпя все някакси.
Ако знаеш нещо допълнително специално за това,ще се радвам да споделиш.

Liar
11-22-2009, 17:38
Ехо,някой?

Jamalska
11-22-2009, 18:51
Болка...колко да е болка,аз не усещам физическа болка хаха...ама на мен ми е малко ухото и не искаше да мине обицата,понеже това в средата не се мърдаше и реално штифта идваше дълъг без да може да се изкара навън.
Втората мисля,че няма да е проблем,само че вероятно ще трябва да минеш без джиджавката на штифта...но първата вече...питай в някое студио с много опит...като Трип хаус.

lifelesscorpse
11-22-2009, 19:25
Хей. :) Аз имам индъстриъл,но е подобен на този от първата снимка-2 хеликса.Само дето моя не е нито вертикален,нито хоризонтален.Диагонален е.Вертикалния е същата работа,но за другите двее...Изобщо не съм виждала в Бг(специално София) такива обици...Но пък в нета има доста сайтове,които доставят до Бг и има какво ли не...За болка...Мен лично ме боля само първата нощ,докато свиквах с това да не се обръщам на страната,на която ми е обицата 8-) В студиото ще ти кажат всичко-как да се грижиш за пиърсинга и бла-бла...Мен ме пробиха в Трип Хаус...Ако имаш някакви други въпроси-питай на лично :) Ще се радвам да помогна :) :lol: 8-) 8-)

Jamalska
11-22-2009, 21:07
Това на средната снимка не е вертикален индъстриъл в тоя лесния смисъл на думата,защото това щеше да значи през мекото и през горния хрущял.А това минава през други хрущяли на мидата.

sHaDy_sOuL
11-23-2009, 11:54
Jamalska, имаш ли някакви проблеми с твоя industrial ? А колко ти взеха за пробиването ? :)

Jamalska
11-23-2009, 17:48
Ми единия хеликс и до ден днешен си остана малко деформиран.Аз бях първо със силиконова обица за сърфейс,при това доста време,а тя се огъва ии така се получи,че хрущялът ми има странна форма ххх,ако намеря снимка ще ти пратя. Но сега най-сетне съм с такава стоманена и всичко си е наред.

А пари не са ми взимали,понеже ме дупчи един приятел уж бъдещ пиърсър.Но някъде около 35лв,поне в любимият ми Трип хаус[/img]