PDA

View Full Version : Спрот? Може би не..



BrainlessROCKBABY
11-22-2009, 13:45
Не съм into sports, сериозно. Но , замислете се, наистина ли няма по-интересни занимания..?

Мразя цялото вълнение.. - " О, чудесно, колко е забавно. Хайде да гледаме спорт цяял ден по ТВ! Нека да правим стотици състезания за тези, които го обичат. И, да, всички обожават спорта! О, да, и нека плащаме на спортистите милиони повече от тези, които спасяват човешки животи..! И то за ритане на една топка, което ще бъде забравено утре." Всъщност не, защтото всички ши*ани списания и вестници ще пишат за него..
Не е ли така? Сигурно ще ми кажете да си трая, ама аз да си кажа..

smeshnik
11-22-2009, 14:34
спорта е велико нещо във всичките му разновидности, но това, което каза за хората спасяващи човешки животи е наистина много вярно...

RajonRondo
11-22-2009, 15:08
Ами прав си братле.Не може на Рондо от Бостън Селтикс(отбор в НБА) да му плащат по 50-60 милина за 3 сезона.Това е 20 милиона на сезон.Аз съм за по-малките заплати на спортистите!! :)

Sissy90
11-22-2009, 16:00
Животът не е честен. Пластичните хирурзи, които правят цици, също печелят повече от тези, които спасяват животи.
Спортът е най-прекрасното нещо, прави тялото ти силно и здраво. Да гледаш спорт, който обичаш, е вдъхновяващо. Големите спортисти заслужават да получават големи пари, защото са тръгнали от никъде и само чрез собственото си тяло и воля са постигнали страшно много. Щом ти се вижда толкова лесно, обувай бутонките и заминавай да гониш Михаля (топката) по 4 часа на ден, в дъжд, сняг и на -10 градуса. Като не обичаш спорта, не гледай. Като не искаш да четеш за спортистите, не чети.

BrainlessROCKBABY
11-22-2009, 16:31
не казвам, че е лесно..безсмислено е

Sissy90
11-22-2009, 17:02
Гледането на екшъни също е безсмислено, отивам да пусна тема в Телевизия (такъв ли беше форума? Никога не съм влизала там :-D )
А и не съм съгласна, че е безсмислено. Различни хора се прочуват с различни неща - кино, танци, политика, спорт...

torino
11-22-2009, 17:17
безмислено било ти малоумен ли си бе ? Много хора намират смисъла на живота си в даден спорт и са готови на всичко заради него,ти имаш ли си най-малката представа какво им коства на повечето за да постигнат тея резултати... ненормална работа ... :x :x :x .Хвани се за 1 седмица да тренираш сериозно нещо и после ела пак да ми ги говориш тея глупости ...

lubomirky
11-22-2009, 17:34
торино, бот, не давай повече мнения, тъп си. иначе до автора/ката - нормално е да им дават милиони само за да ритат топката, защото все пак са отдали целия си живот само на това.. а и щом си вършат работата добре, защо да не им плащат толкова, колкото са си заслужили с целия живот постоянен труд? а пък и на тях тези пари им се дават около 10-15 години максимум, а лекарите могат да практикуват цял живот.

torino
11-22-2009, 18:11
торино, бот, не давай повече мнения, тъп си. иначе до автора/ката - нормално е да им дават милиони само за да ритат топката, защото все пак са отдали целия си живот само на това.. а и щом си вършат работата добре, защо да не им плащат толкова, колкото са си заслужили с целия живот постоянен труд? а пък и на тях тези пари им се дават около 10-15 години максимум, а лекарите могат да практикуват цял живот.
я излезни малко от цс-О бе ?! още като го видях тва бот и ми стана ясно къв си ...

lubomirky
11-22-2009, 18:12
къв съм?

torino
11-22-2009, 18:13
запалено пуберче дето е скарано с думата спорт

lubomirky
11-22-2009, 18:18
оХОхо ;д това беше вица на деня ! дай да те видим колко си запален по спорта ;> ако аз съм скаран със спорта, ти не си червей :д

Sissy90
11-23-2009, 12:03
Е***те м***** на хубавия спор... Аз се оттеглям :D

moxy05
11-26-2009, 12:34
Не искам да отричам правото на мнение на когото и да е, обаче се чудя как може да се каже, че спортът е скучно нещо. Аз обичам и да гледам спорт, и да спортувам. Не мога да се сетя за по-скучна компания от тази, която не обича спорта. А колкото до парите- ами нима Румяна Нейкова трябваше да получи една средна работна заплата за олимпийската си титла.

Teenajer_993
11-27-2009, 11:49
Спорта е една уникална дейност , всеки който практикува спорта е здрав и жизнен изпълнен с живот както казваше моя тренер.

WaitForMe
11-30-2009, 17:26
а както казва майка ми дояж си за да не те бият (rofl) :grin: :-D :D

D3NG3rZ0N3
11-30-2009, 17:51
СПОРТ се пише, бе кретен. Ами като е тъп спортът стой си пред компа, яж баници с боза и тлъстей на воля. После се чуди защо жените не те поглеждат. Аман от тъпанари...

tItEufFf
12-01-2009, 12:21
Много ми е смешно като видя момче с по-тънка ръка от моята 8-)

ZipFail
12-01-2009, 15:33
За теб е безмислено да се дават пари за спорт, за мен - да се дават на ретардите от Могилино, различна гледна точка ;)

DinViesel
12-05-2009, 19:47
ако беше някой световно известен спортист и си вадеше хляба с ежедневни тренировки едва ли щеше да казваш че е безсмислено.. за лисицата високото грозде е кисело нали знаеш ? ;)

BeCool92
12-23-2009, 13:38
за лисицата високото грозде е кисело нали знаеш ? ;)

+++

A по темата - Че си тъп стана ясно на всички да ти напиша роман в обяснение на смисъла на спорта-няма защо да се хабя,при положение че всеки освен теб го знае.А за докторите шот нали са много бедни им събираме дарения от по 300 000 лева за да пращаме болните българчета да се лекуват при тях.Доктора сам си е избрал да бъде такъв ако е търсел пари нека тренира като луд от сутрин до вечер без значение дали навън е студ,вали или е +40 да си дава здравето пък нека си взима повече пари яко може..ама те от мързел немогат да напишат една медицинска бележка която да можеш да я разчетеш..

mysterious93
12-23-2009, 15:31
СПОРТ се пише, бе кретен. Ами като е тъп спортът стой си пред компа, яж баници с боза и тлъстей на воля. После се чуди защо жените не те поглеждат. Аман от тъпанари...

Много точно! Ок като не ти харесва ама да казваш че е тъп и скучен?? Аз пък мисля че е нещо чудесно.. едва дочаквамда ми почнат тренировките, а и чрез спорта се запознаваш с толкова много хора(и то не във фасебоок или скайп) и то все пекани.. а и спорта е здраве . мн е готино :-) :-)

LoveRetroMusic
12-24-2009, 08:25
ААХАХХАХААХ БЪДНИ СМЕХЧИ :lol:
Sport > all !

Няма по-приятно занимание от това да спортуваш,
ако за теб е по-приятно да киснеш на компа
или пред ТВ-то, окей ..

ExtrAc7
12-24-2009, 23:02
не казвам, че е лесно..безсмислено е

А ти имаш толкова свободно време вместо да мислиш простотии иди направи нещо

и всеки талант си има цена а ти..
можеш ли да биеш фалове като Роналдо?
можеш ли да дриблираш като Месси?
можеш ли да шутираш като Рууни?
а да правиш забивки като Джордан ?
това го могат малко хора за това струва толкова пари
колкото по рядко толкова по скъпо а колко хирурзи има ?
а колко злато има и колко камъни ?

и това нещо на което му се кефят и плащат хора от векове ти наричаш безсмислено тези пари са си ги заслужили хората дават луди пари да идат на стадиона да ги погледнат да платят на кабеларката да им пусне мач.

Че по дяволите кои си ти за да даваш такива категории...

ExtrAc7
12-24-2009, 23:04
Исках само да кажа още нещо
Спортът те научава на толкова много работи
Като дисциплина самоконтрол и така нататък

Спортът е здраве а не затлъстяване и хемороиди на воля все бях чувал простотии ама чак пък толкова просто не издържах да не напиша коментар!

не вярвам, че има такива кретени...

FantaMen
12-25-2009, 17:12
Без спорт не мога да не живея.Всеки даже и хора който не тренират нищо лятото на море плуват излизат да потичат играят с децата си на футбол или какъвто и да е било спорт... Това че Роналдо получава по 130-150 хиляди на седмица не значи че всички получават толкова... Направи един мач 90 мин.Да те гледа половината свят всяко твое движение... Пробвай да плуваш като Фелпс или Лохте всеки ден и да правиш извънземни времена ... Влез в басейна 1 час плувай като луд някой от 4 стила да те видим... Спорта е здраве са казали хората ..Ся е ваканция за нас учениците гледам по темите всеки почива кафета раоти... аз например гледам да прекарам колкото може повече в басейна и нямам търпение за следващата тренировка... и после ще има резултати..дал Господ някой медал.... ще знам че времето не е отишло на вятъра а ти пукай цял ден по форума след 5-10 години като него вече го няма всичкото прекарано време е отишло ня вятъра !!!Всеки си има мнение но твойто незнам кой би го зачел трябва просто да не е от тази планета!!!

zero
12-25-2009, 17:20
Че си прост/та ама ...
(Май по-скоро проста !)
Само една жена може да изцепи такава простотия :lol:
Ти май си седиш по цял ден на рс-то и не мислиш кво пишеш ?
Хахахаха ...
Другия основен фактор който те изгражда като личност е спорта !
От там нататък ти си прави сметката !
@FantaMen, подкрепям те !
И аз немога да стоя цял ден в нас без никакво движение .. :)
Друго си е да поспортуваш малко ;)

LoveRetroMusic
12-25-2009, 20:42
Само една жена може да изцепи такава простотия :lol:



Ехе .. :smt012

mysterious93
12-27-2009, 10:45
Че си прост/та ама ...
(Май по-скоро проста !)
Само една жена може да изцепи такава простотия :lol:


Само един мъж може да бъде толкова "мил" :lol: ама и твоята изцепка си я бива...