PDA

View Full Version : разбрах !!!



HexGirl
11-22-2009, 13:57
Какво се случи с мене бахти еи сега се огледах аз от диети и глупости на нищо съм заприличала :? кожа и кости всички дрехи ми падат :shock: дънки 25 номер ми падат :( така се бях главозамаяла тцтцтц и като гледам някои момичета в форума как вървят по моя път .... И даже никога не съм била дебела просто за прочистване малко ядях малко после липса на апетит :(
Тако че момичета трябва да имаме мярка

princessju
11-22-2009, 14:05
и аз искам :P

sanna
11-22-2009, 14:13
и аз искам :P

br3akth3wind
11-22-2009, 14:20
тъпи жени..

anonimchetou
11-22-2009, 14:24
добро утро..

December
11-22-2009, 15:22
отиди на някои диетолог,да ти направи график за ядене.Не си мисли,че от бързата хране,чипсове,коли и т.н ще ти дойдат мн добре за надебеляване.Така по-точно ще отидеш на другия край - затлъстяването. Яж качествена храна и прави упражнения за натрупване на масата. А ти колко кг. и вобще ли нямаш апетит?

PinkFloydSound
11-22-2009, 15:27
И аз съм тръгнала по тоя път...

Infinity
11-22-2009, 15:29
Ох, аз пък вечно си се ограничава дори без да имам нужда ,ноо не мога :( Като изям нещо по-вкусно или калорично после ми е виновно, сега точно днес не съм във тая фаза , но като зацикля на нея понякога направо ми става отвратителнооо :-x

britzy
11-22-2009, 16:10
Ох, аз пък вечно си се ограничава дори без да имам нужда ,ноо не мога :( Като изям нещо по-вкусно или калорично после ми е виновно, сега точно днес не съм във тая фаза , но като зацикля на нея понякога направо ми става отвратителнооо :-x
Твоето вече е почти готова анорексия,яя се осъзнайте ве.божеее 25ти номер да падат-не тва е сериозно,земете прочетете малко за последствията и на вътрешните органи и така нататък,па се спрете :booooomb: :shock: :shock:

Infinity
11-22-2009, 16:33
^ Ама, човек знаеш ли как ям...мноого количества :shock:
Но , просто НЕ качвам нищо и това е положението , аз нямам и желание е да , но все пак просто явно структура или знам ли аз вече кво е ..

3oPuTy
11-22-2009, 16:38
^ Ама, човек знаеш ли как ям...мноого количества :shock:
Но , просто НЕ качвам нищо и това е положението , аз нямам и желание е да , но все пак просто явно структура или знам ли аз вече кво е ..
Противоречиш си ...
Първо казваш,че се ограничаваш,а после,че ядеш мноого ...
В поста,който цитирах едва ли не се оплакваш,че не качваш,а в друга тема каза,че още имаш да смъкваш ...

Infinity
11-22-2009, 16:45
:?

Infinity
11-22-2009, 16:47
^ В темата поясних, че искам да се стегна / да натрупам мускулна маса / и да ограничавам се много ясно от вредни неща - чипсове и газирано предимно. А , пък и така си се харесвам не мисля ,че ми има нещо. Ям си нормално , водя си нормален живот 8-) Просто имам късмета да не качвам нищо ии така.. :D

Sintya
11-22-2009, 17:05
Хапвай си здравословно, без да се тъпчеш или да намаляваш храната. (:

HexGirl
11-22-2009, 17:39
Така се бях вманиячила на темата и не забелязвах нищо :? всички ми викат спри се малко на една ябълка не се кара цял ден ама просто не ми се яде... а когато ям нещо по мазно изпадам в депресия и ми е гузно :( винаги съм се хранела правелно просто последните няколко месеца нещо ми стана

clever
11-22-2009, 18:15
мен пък нещо ми се такова таковата на апетита без да имам нужда и желание за отслабване........ просто забраам да ям ли кфо .. и аз не знам къв ми е проблемът :lol: :lol: :lol:

clever
11-22-2009, 18:20
а на авторката ще предложа да се опита да увеличи калориите и да не си втълпява че от нещо мазно ще надебелее..
спорт и нормално хранене - няма нужда от притеснения относно фигурата ти
Предполагам не искаш да имаш здравословни проблеми. :) Така че се опитай да ядеш повече.