PDA

View Full Version : Прекалено лигава е...



danibebi
11-22-2009, 15:25
Здравейте!..Имам приятелка която е прекалено лигава и понякога адски ме дразни..Като се разлигави и само ме дразни,обижда ме и се опитва да ме изкара извън нерви :-x Писна ми вече.Едвали мога да я накарам да спре,защото така и аз я обиждам :x Щоту мн се дразна..плс посъветвайте ме нещо! :booooomb:

vesinka899
11-22-2009, 15:29
оф и аз имам такава приятелка и е много досадно
Аз я игнорирам не и обръщам внимание.Цупя се и правя физеономии такива че ми е неприятна.

TheGirlNextDoor
11-22-2009, 15:34
кажи и,че лигавенето си има някаква граница..просто да се съобразява с околните.Ако можеш да я игнорираш също е вариант..

Krisiity
11-22-2009, 16:02
кажи и,че лигавенето си има някаква граница..просто да се съобразява с околните.Ако можеш да я игнорираш също е вариант..

++ тва за друго не се сещам :)

Infinity
11-22-2009, 16:06
Просто и кажи , че прекалява с лигавенето , и това те дразни !
Казваш и го в прав текст , ако не го приеме или се разсърди - не я брой за приятел !! 8)

nightwish14
11-22-2009, 16:41
кажи и,че лигавенето си има някаква граница..просто да се съобразява с околните.Ако можеш да я игнорираш също е вариант..

+1 8)

danibebi
11-22-2009, 16:42
Хах..колко пъти съм и казвала,че ме дразни..лигави се още повече :lol: :lol: :lol:

PurpleDream
11-22-2009, 16:50
зле сте...

cookie_master
11-22-2009, 17:11
зле сте...

danibebi
11-22-2009, 17:16
зле сте...

Ти ако си зле не значи че и други са.. ;) 8)

Kajo
11-22-2009, 17:19
зле сте...

Ти ако си зле не значи че и други са.. ;) 8)

детски лаф :lol:

PurpleDream
11-22-2009, 17:41
зле сте...

Ти ако си зле не значи че и други са.. ;) 8)

леле как ме затапи, вече ще ме е срам да излизам от нас...
аха...

ivcheto0o
11-22-2009, 17:47
Просто и кажи , че прекалява с лигавенето , и това те дразни !
Казваш и го в прав текст , ако не го приеме или се разсърди - не я брой за приятел !! 8)

danibebi
11-22-2009, 18:02
зле сте...

Ти ако си зле не значи че и други са.. ;) 8)

детски лаф :lol:

пффф..се тая ;)

swipss
11-22-2009, 20:35
PurpleDream, ЗАТАПЕН СИ ! РЕЖИ ВЕНИТЕ :D

Женската беше така.. Аз и говоря нещо сериозно и тя, нито го зимаше на сериозно, нито нищо. И аз един път я изпращам до тях, и пак и говорех нещо.. а тя се лигавеше и и викам "Ще си сериозна ли? или ще продължиш да се лигавиш" и тя вика "ДА, давай сега съм сериозна (кокотеща се)" И аз и викам "аз що ти не еба майката" и се обърнах и си тръгнах. На другия ден ми вика, че повече нямало да се лигави.. аз я отрязах и продължих.. няма смисал да си с човек, който те дразни. Камоли да те обижда (както в твоя случай)

FlashMX
11-22-2009, 20:43
Просто и кажи , че прекалява с лигавенето , и това те дразни !
Казваш и го в прав текст , ако не го приеме или се разсърди - не я брой за приятел !! 8)

+

SoStarstruck
11-22-2009, 20:43
PurpleDream, ЗАТАПЕН СИ ! РЕЖИ ВЕНИТЕ :D

Женската беше така.. Аз и говоря нещо сериозно и тя, нито го зимаше на сериозно, нито нищо. И аз един път я изпращам до тях, и пак и говорех нещо.. а тя се лигавеше и и викам "Ще си сериозна ли? или ще продължиш да се лигавиш" и тя вика "ДА, давай сега съм сериозна (кокотеща се)" И аз и викам "аз що ти не е** майката" и се обърнах и си тръгнах. На другия ден ми вика, че повече нямало да се лигави.. аз я отрязах и продължих.. няма смисал да си с човек, който те дразни. Камоли да те обижда (както в твоя случай)Именно,напълно ясно е,че мъжете не обичат прекалено лигави жени..Сега лекичко да се лигави едва ли ще издразни толкова,ама постоянно...И една моя фр преминава всякакви граници в глезенето,казвам й,че прекалява и не е права,постоянно се опитвам да я променя поне малко,ама... :)

PurpleDream
11-22-2009, 20:52
PurpleDream, ЗАТАПЕН СИ ! РЕЖИ ВЕНИТЕ :D


да ве ебаси, трябва да ги срежа, инъче не знам как ще живея... никога не са ме затапвали така... :(

danibebi
11-23-2009, 18:07
PurpleDream, ЗАТАПЕН СИ ! РЕЖИ ВЕНИТЕ :D


да ве ебаси, трябва да ги срежа, инъче не знам как ще живея... никога не са ме затапвали така... :(

пхах..какФа лъжа :lol: :lol: :lol: :lol:

ElinoOor
11-23-2009, 20:27
И аз имаХ такава приятелка,даже по едно време пуснах тема да се оплаквам..

Нищо не ми помогна.. избягвах я,не отговарях на обаждания/съобщения в скайп,явно демонстрирах нетърпимост,сред компания я изолирах.. - НИЩО!

Накрая ми писна съвсем и й теглих шута,звъннах й един ден да се видим.. идва тя ухилена,аз я спирам на средата на улицата и й обяснявам каква пача е.
От тогава не съм и чула за нея,слава Богу.

SoStarstruck
11-23-2009, 20:36
И аз имаХ такава приятелка,даже по едно време пуснах тема да се оплаквам..

Нищо не ми помогна.. избягвах я,не отговарях на обаждания/съобщения в скайп,явно демонстрирах нетърпимост,сред компания я изолирах.. - НИЩО!

Накрая ми писна съвсем и й теглих шута,звъннах й един ден да се видим.. идва тя ухилена,аз я спирам на средата на улицата и й обяснявам каква пача е.
От тогава не съм и чула за нея,слава Богу.то и при мен натам отиват нещата майче,ама не ми дава сърцето нещо,фр ми е...

ElinoOor
11-23-2009, 20:41
и на мен ми беше доста трудно
ама то нейното спирка няма
в един момент просто ми изгърмяха бушоните,то бива бива маааа

добронамереността ми просто изчезна в онзи момент 8-)

SoStarstruck
11-23-2009, 20:50
и на мен ми беше доста трудно
ама то нейното спирка няма
в един момент просто ми изгърмяха бушоните,то бива бива маааа

добронамереността ми просто изчезна в онзи момент 8-)ке се пробвам и аз.. 8-) те и мойте изгърмяха одавна,де...

chocolatee
11-24-2009, 18:58
говори с нея..

nerealnasmart
11-24-2009, 19:07
Един шамар може и бой да свърши работа, ако не разбира от дума. :D
Нишо против лигавенето и аз се лигавя ,но е тъпо когато ти говорят нещо сериозно и ти да се правиш на шуг :? 8)

danibebi
11-24-2009, 19:10
Един шамар може и бой да свърши работа, ако не разбира от дума. :D
Нишо против лигавенето и аз се лигавя ,но е тъпо когато ти говорят нещо сериозно и ти да се правиш на шуг :? 8)

Ами нормално е понякога да се лигави..и аз го правя понякога,но тФа нейното няма граници..като започне ии.. :lol: прекалява..

bananjanet
11-24-2009, 22:27
Когато ти се излигави просто спираш да й говориш ..
И най-накрая ще й писне да й се цупеш .. и .. ВОАЛА !
Готов/а си :-P