PDA

View Full Version : От очилата...



bloodyF
11-22-2009, 15:40
ми се омазнява в пъти повече носа ...ама адски много...уж го почиствам ,мия с гарниер 3в1 обаче не помага...
дайте някакви идеи как да спра това омазняване,че е адски гадно :(

Blackfish
11-22-2009, 19:38
И аз имам същия проблем, много е гадно... :x

princessju
11-22-2009, 19:46
слагай пудра :P

bloodyF
11-22-2009, 19:56
слагай пудра :P


такива БОКЛУЦИ ,НИКОГА !!! :?


иначе си мислех със спирт,обаче опитах преди..известно време и носът ми почна да се бели :booooomb:
имам и едно на виши,ама от него ми излизат пъпки..ох нз кво да правя вече

pl3zlbb
11-22-2009, 20:03
и аз имам същия проблем ... :neutral: :?

alpha_
11-23-2009, 11:57
офф // много ми харесват момичета с очила ;)

anity92
11-23-2009, 14:22
аз затова спрях да нося моите :D

DoomKitty
11-23-2009, 14:43
слагай пудра :P


такива БОКЛУЦИ ,НИКОГА !!! :?


иначе си мислех със спирт,обаче опитах преди..известно време и носът ми почна да се бели :booooomb:
имам и едно на виши,ама от него ми излизат пъпки..ох нз кво да правя вече

Ако ползваш спирт прекалено често, наистина кожата започва да се изсушава, затова ползвай да кажем сутрин и вечер по 1 път. Аз като го ползвам така, няма проблем.

Nikneg
11-23-2009, 15:58
Sudocrem :)

EarthShaker
11-23-2009, 16:35
за 1 път чувам, че от очилата носът се омазнява :shock:

SunSmile
11-23-2009, 18:01
Изобщо не е от очилата, а си е от възрастта, кожата...
Опитай сутрин и вечер със спирт за около 5-6-7 дни максимум и после прекъсни, за да не ти се изсуши прекалено много и да ти се обели носа.
Ако използваш някакви дневни кремове, може и от това да ти се омазнява повече, но в никакъв случай не е от очилата. Въобразяваш си!

DessieQueen
11-23-2009, 18:11
за 1 път чувам, че от очилата носът се омазнява :shock:

Ме 2 :?

bloodyF
11-23-2009, 20:09
^ то не е от очилата,обаче когато трябва да ги нося (постоянно) се личи още повече...
иначе не ползвам никакви кремове
по -рано ползвах нивеа в синята кутийка,защото от студа ми става някаква гадна кожата,обаче и него спрях...
днес опитах на всеки 2-3 часа да почиствам със мокра и след това със суха салфетка...ще пробвам така ...дано да се оправи чеее :x :x

TheLittleAngel
11-23-2009, 20:21
аз затова спрях да нося моите :D

Спряла си да ги носиш, поради много, ама много тъпа причина. Вместо да мислиш за здравето си, ти захвърляш лекарството на очите си, защото си се омазнявала кожата по носа. Боже Господи, докъде стигнахме? Хората се интересуват повече от външния си вид, отколкото от здравето си.
По-добре си носи очилата, за да не се чудиш и маеш след години какво е станало със зрението ти!
Аз нося очила, откакто се помня и НИТО ЕДИН път не ми се е омазнявал носа от тях. Какви са тия измишльотини, които говорите и правите, не знам!

Neopitom3na
11-24-2009, 08:31
за 1 път чувам, че от очилата носът се омазнява :shock:

Ме 2 :?
и аз не знаех :shock:

anity92
11-29-2009, 13:15
аз затова спрях да нося моите :D

Спряла си да ги носиш, поради много, ама много тъпа причина. Вместо да мислиш за здравето си, ти захвърляш лекарството на очите си, защото си се омазнявала кожата по носа. Боже Господи, докъде стигнахме? Хората се интересуват повече от външния си вид, отколкото от здравето си.
По-добре си носи очилата, за да не се чудиш и маеш след години какво е станало със зрението ти!
Аз нося очила, откакто се помня и НИТО ЕДИН път не ми се е омазнявал носа от тях. Какви са тия измишльотини, които говорите и правите, не знам!



аз не съм спряла да нося моите само поради тази причина.. просто самия диоптър ми дойде твърде голям и за да не си разваля очите напълно спрях да ги нося..

Sintya
11-29-2009, 13:51
Не слагай спирт, излизат черни точки, поне на мен.
Почиствай си го с продукти за мазна кожа.

TheLittleAngel
11-29-2009, 15:39
аз затова спрях да нося моите :D

Спряла си да ги носиш, поради много, ама много тъпа причина. Вместо да мислиш за здравето си, ти захвърляш лекарството на очите си, защото си се омазнявала кожата по носа. Боже Господи, докъде стигнахме? Хората се интересуват повече от външния си вид, отколкото от здравето си.
По-добре си носи очилата, за да не се чудиш и маеш след години какво е станало със зрението ти!
Аз нося очила, откакто се помня и НИТО ЕДИН път не ми се е омазнявал носа от тях. Какви са тия измишльотини, които говорите и правите, не знам!



аз не съм спряла да нося моите само поради тази причина.. просто самия диоптър ми дойде твърде голям и за да не си разваля очите напълно спрях да ги нося..

Ами иди пак на лекар. Ти и така си разваляш зрението, така че отивай колкото се може по-скоро.