PDA

View Full Version : Друго училище



L0velyyy
11-22-2009, 15:48
Здравейте, искам да ви помоля за помощ.Искам да се местя в друго училище, но ми трябват причини като смяна на местожителство или социални и здравословни причини.. и незнам какво да правя.. единствената причина да се местя е да съм с момчето, което обичам, но за да вляза в училището, което искам ми трябват по важни причини.. и ако може да ме посъветват хора, които са се премествали .. мерси много.. :)

tonie__
11-22-2009, 16:00
а родителите ти знаят ли за какво става въпрос?нали знаеш,че без тяхно разрешение не може,а предполагам ще разберат ако си смениш местоположението 8-)

BERCUT
11-22-2009, 16:01
Можеш да пишеш че са те малтретирали постоянно или че смяташ че в старото ти училище не могат да те подготвят както трябва, нещо от този род вероятно.

L0velyyy
11-22-2009, 16:22
Родителите ми знаят,че искам да се местя,но незнаят истинската причина и точно заради тях ми трябва по достоверна причина щото и те нещо не искат да ме пуснат ..

JCoutureJunkie
11-22-2009, 16:30
А стига бе :shock: да се местиш в друго училище,заради някакво си момче,с което можеш да скъсаш след 1 седмица :? То ако беше така,аз всички училища да съм офъшкала...
Ето ти един съвет:добре си помисли какво печелиш и губиш от цялата работа.Ако имаш добри учители,които да те научат на ум и разум(ако го искаш де) и клас,с който си нямаш проблеми не мисля,че си струва да напускаш.Вече ако има и други причини,заради които да се местиш,разбирам.
P.S. Не забравяй,че на много места има злобни деца,които не винаги приемат по много задоволителен начин "новите"...Повярвай ми,може скоро да ти се прииска никога да не си вършила това.

Kajo
11-22-2009, 17:20
А стига бе :shock: да се местиш в друго училище,заради някакво си момче,с което можеш да скъсаш след 1 седмица :? То ако беше така,аз всички училища да съм офъшкала...
Ето ти един съвет:добре си помисли какво печелиш и губиш от цялата работа.Ако имаш добри учители,които да те научат на ум и разум(ако го искаш де) и клас,с който си нямаш проблеми не мисля,че си струва да напускаш.Вече ако има и други причини,заради които да се местиш,разбирам.
P.S. Не забравяй,че на много места има злобни деца,които не винаги приемат по много задоволителен начин "новите"...Повярвай ми,може скоро да ти се прииска никога да не си вършила това.

+++ :-D

PurpleDream
11-22-2009, 17:45
каквото и да напишеш пак ще те преместят, не могат да те задължат да учиш в определено училище (е могат само родителите ти)

grrrrr
11-22-2009, 18:30
vseki 4ovek ima pravo da izbira u4ili6te v koeto da u4i.
Taka e po zakon

someonerandom
11-22-2009, 19:54
Тя си казва,че проблема е в родителите...обаче ще ти кажа,че наистина често се срещат хора,които не харесват новите,и може дълбоко да съжаляваш за решението си.
Ако си сигурна,кажи,че не ти харесва класа/учителите(само да не отидат да се разпрявят :D )или смяташче подготовката там,където искаш да идеш,е по-добра