PDA

View Full Version : Ей пубертети на къде сте тръгнали с тези цигари и алкохол



bebo111
11-22-2009, 16:19
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!

nightwish14
11-22-2009, 16:25
М всеки си избира как да живее. Не разбирам какво ще ти навреди това, че другите пушат или пият?! :-o Аз лично не пуша, но обичам когато се съберем компанийка и да пийнем ей така за настроение и мисля, че в това няма нищо лошо. Все пак един живот живеем нали така?? :P 8)

bebo111
11-22-2009, 16:32
М всеки си избира как да живее. Не разбирам какво ще ти навреди това, че другите пушат или пият?! :-o Аз лично не пуша, но обичам когато се съберем компанийка и да пийнем ей така за настроение и мисля, че в това няма нищо лошо. Все пак един живот живеем нали така?? :P 8)
Ок ама не някакво 15 годишно осрано лапе дето още не може да си измие гъза да пие като деградирал селянин !!!

lubomirky
11-22-2009, 17:23
М всеки си избира как да живее. Не разбирам какво ще ти навреди това, че другите пушат или пият?! :-o Аз лично не пуша, но обичам когато се съберем компанийка и да пийнем ей така за настроение и мисля, че в това няма нищо лошо. Все пак един живот живеем нали така?? :P 8)
Ок ама не някакво 15 годишно осрано лапе дето още не може да си измие гъза да пие като деградирал селянин !!!

к'во ти пречи на теб?

Bubbling
11-22-2009, 17:29
Нито пуша,нито съм се напивала.
Няма нищо лошо един тийнейджър да си пийне малко,когато му е на кеф,но да не прекалява.Всичко трябва да си има граници.
За пушенето пък... Там наистина е много зле.Възрастта,от която децата започват да пушат,пада с всеки изминал ден.Жалко е.Просто тябва да се осъзнаят,че в това няма никакъв смисъл.'Айде някой да ми каже-какво като пуши?Само си дава парите(като сега дори цигарите ще поскъпнат) и се трови.Защо,за Бога?
И все пак мисля,че всичко до голяма степен е въпрос на възпитание.

PurpleDream
11-22-2009, 17:40
и кво ти като не пушиш и не пиеш велика ли си?

Bubbling
11-22-2009, 17:42
Не,не съм велика и не се мисля за такава.
Но според мен правилният избор е моят избор.
Тровете се,добре.Просто е жалко.

PurpleDream
11-22-2009, 17:43
^ въпроса ми беше към авторката

joannalof
11-22-2009, 17:57
и кво ти като не пушиш и не пиеш велика ли си?
А ти като пиеш и пушиш велика ли си?

Не съм против пиенето. Просто има време и място за това. Не трябва да се прекалява с алкохола,важното е да ти доставя удоволствие.
В днешно време всички 97-96-95 набор смятат,че това е най-лесния и бърз начин за издигане в "обществото" :lol:
Вместо да пушиш вземи запиши някакъв спорт или кръжок и там се усокоявай и избивай излишната енергия :-D

PurpleDream
11-22-2009, 18:01
и кво ти като не пушиш и не пиеш велика ли си?
А ти като пиеш и пушиш велика ли си?

Не съм против пиенето. Просто има време и място за това. Не трябва да се прекалява с алкохола,важното е да ти доставя удоволствие.
В днешно време всички 97-96-95 набор смятат,че това е най-лесния и бърз начин за издигане в "обществото" :lol:
Вместо да пушиш вземи запиши някакъв спорт или кръжок и там се усокоявай и избивай излишната енергия :-D

ех, ама и ти да не останеш по- назад бързаш да отговориш с въпрос...
мн тъпа тема, който иска ще пие и ще пуши, авторката колкото и да си криви душата няма да го промени тоя факт, единствено успя да ме ядоса с тъпата си тема...

LittleDude
11-22-2009, 18:33
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!
ае секи чоек си избира ко да прай... като искаме ше пушим... :-x

mrtn
11-22-2009, 18:46
И какво като пушим, да не би да сме по-жалки от вас? Такива теми са безмислени! И да гъзари са какво? Те си избират живота, така се изказвате сякаш зависите по някакъв начин от тях, те се тровят не вие, те си дават парите, а не вие!

Skrewdriver88
11-22-2009, 20:18
Това ли е бъдещето на България,като пушите и пиете после какви деца ще раждате на България!?

lubomirky
11-22-2009, 20:22
роботиииииииииииии

swipss
11-22-2009, 20:29
haхахаха ако ме чуете как кашлям сутрин, ще ви се иска да не пучите :?

Пуша, не за газария.. а за да се успокоявам .. рядко пия.. Заради пиянство съм ходил в полицията.. и от товага съм намалил пиенето.. НО цигарите не мога.. и само не ми казвайте "С воля става" я попитайте родителите си, Как се отказват цигарарите. Пък и са пуберите дото пишат.. да не мислите, че осъзнават още какво правят? Сигорен съм, че на повечето: 13, 14, 15 пуберите, техните не знаят че пушат.. и когато пушат винаги гледат през рамо О.о

DieselBlood
11-22-2009, 20:31
Ква си ти,че ще ми държиш сметка,ма.

SoStarstruck
11-22-2009, 20:59
И да паднем,и да бием,пак ще се напиииееем :grin:
Това е положението 8-) Не,сериозно,не е никак розово,ама...

nefchi_bs
11-23-2009, 07:22
О Боже ... СПрете да мислите за другите и глейте собствения си живот,но май нямате такъв и аз не знам какво да мисля вече ..

bebo111
11-23-2009, 09:17
Първо не съм Момиче а Момче. Второ няма лошо да се пийва като има някакъв случай когато сте се събрали компания. Трето не е норомално недоразвити организми да пият и пушат като деградирал душевно болен се слянин ! Четвърто какви са ви големите притеснения че пушите?? Петто Аз съм на 19 години и от много скоро пуша и то не редовно.Шесто Като станете по на 20 години акъла ще ви дойде ама късно :)

PurpleDream
11-23-2009, 09:20
^ нямало лошо да се пие, ти пушиш... какъв е смисъла на темата ти тогава...
ти си решил да пушиш и другите решават да пушат, но преди теб... къв ти е проблема...
пффф... намери си хоби..
можеше да изпушиш една цигара вместо да пускаш тая тъпа тема....

Biskfitka
11-23-2009, 09:33
Ти пък все едно кой знае кво откритие си направила.Всеки си отговаря за себе си...

bebo111
11-23-2009, 09:38
^ нямало лошо да се пие, ти пушиш... какъв е смисъла на темата ти тогава...
ти си решил да пушиш и другите решават да пушат, но преди теб... къв ти е проблема...
пффф... намери си хоби..
можеше да изпушиш една цигара вместо да пускаш тая тъпа тема....
ne beri grikja jivota tebe qko 6e te 4uka

blackphobia
11-23-2009, 09:51
Аз не разбирам защо автора или авторката си мисли,че всички,които пушат или пият го правят от газария или за да се направят пред някой

Functional1Neighbour
11-23-2009, 16:06
Аз не разбирам защо автора или авторката си мисли,че всички,които пушат или пият го правят от газария или за да се направят пред някой

Ами то повечето като че ли са така...O.o

afkforlife
11-23-2009, 16:17
Аз не разбирам защо автора или авторката си мисли,че всички,които пушат или пият го правят от газария или за да се направят пред някой

A тогава защо пият и пушат ? Тия вредни навици разкриват слабия характер на много хора...

Zarity
11-23-2009, 16:18
и кво,мислиш ли че ше промениш нещо с една тема....не си прави труда... :?

^ нямало лошо да се пие, ти пушиш... какъв е смисъла на темата ти тогава...
ти си решил да пушиш и другите решават да пушат, но преди теб... къв ти е проблема...
пффф... намери си хоби..
можеше да изпушиш една цигара вместо да пускаш тая тъпа тема....
казаха ли ти го :D
И що пък смяташ че щом някви нещастни и прости лапета го правят за гъзария всички го правят за това...айде бе!
Акъла щял да ни дойде,ама твоя нещо закъснял,щото говориш супер безмислено.Станал пича на 19 и сички са лапета.

riise_gb06
11-23-2009, 16:38
Ква си ти,че ще ми държиш сметка,ма.
И т'ъз добра ... :D ще го кажа на твоя език: "боли ме фара за спрадливия ти начин на изразяване и оригиналността ти ... пичето ще си казва квото си иска и ме боли хуя за мнението ти, изкажи си неудобрението към мен и бегай в друга тема, че замириса ... "

GodLovesYou
11-23-2009, 16:57
http://www.mudtrap.com/images/bruce-slap.gif
XAXAXA

Unendlich
11-23-2009, 17:28
Сам се издънваш - хем си против по-малките да пият и да пушат, ама на теб акълът още не ти е дошъл, щом си започнал.

1. Ти не им даваш пари за цигари/пиене на моите набори (като цяло)
2. Ти не си им никой, за да кажеш.

И аз не пия и не пуша, ама в на никой живота не се меся, защото всеки сам си решава за себе си. ;)

GodLovesYou
11-23-2009, 17:34
2012 iдва деца
изригвайте

PurpleDream
11-23-2009, 17:44
^ нямало лошо да се пие, ти пушиш... какъв е смисъла на темата ти тогава...
ти си решил да пушиш и другите решават да пушат, но преди теб... къв ти е проблема...
пффф... намери си хоби..
можеше да изпушиш една цигара вместо да пускаш тая тъпа тема....
ne beri grikja jivota tebe qko 6e te 4uka

и мислиш, че ти ще се разминеш ли?

balon4eeeee
11-23-2009, 18:11
СЕКИ ПРАЙ КВОТО ИСКА БЕЕЙЮЙЮЙЙ ТЪПЪНИИ НЕ ГО ЛИ СХВАНАХТЕ !?

riise_gb06
11-23-2009, 18:16
СЕКИ ПРАЙ КВОТО ИСКА БЕЕЙЮЙЮЙЙ ТЪПЪНИИ НЕ ГО ЛИ СХВАНАХТЕ !?
Никой не го оспорва, ама айде нема нужда от класификации ...

LittleDude
11-23-2009, 18:19
СЕКИ ПРАЙ КВОТО ИСКА БЕЕЙЮЙЮЙЙ ТЪПЪНИИ НЕ ГО ЛИ СХВАНАХТЕ !?
+++ :grin: :lol:

ElinoOor
11-23-2009, 18:24
Всеки има право на личен избор. Не си ти човека,който ще съди другите. Най-малкото,защото ти също пушиш и пиеш.
Хора,престанете с темите тип "вразумете се". Никой няма да ви послуша.

Щом някой е започнал да пуши заради 'гъзарията' .. познайте колко му е умствения капацитет. :)

BlackEyed
11-23-2009, 18:29
Големи моралисти станахте.
Не знам на вас колко ви е акъла щом пускате подобни теми.

Force_bladeR
11-23-2009, 22:35
2012 iдва деца
изригвайте

Бас лова, че тоя вярва в Дядо Коледа.

BePoHuKa
11-24-2009, 05:04
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!Има, има ;)

Аз съм горда, че не пуша и не пия :P

iLovePussyJuice
11-24-2009, 07:45
bebo, разрешавам ти да се убиеш и да ни лишиш от кафевото си присъствие

GodLovesYou
11-24-2009, 09:57
2012 iдва деца
изригвайте

Бас лова, че тоя вярва в Дядо Коледа.

http://www.crazy-frankenstein.com/pictures-files/drunk-pictures/drunk-santa.jpg

Glamour92
11-24-2009, 13:59
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!
ти гледай себе си,ние сами ще се оправяме 8-) който си е решил,че му се пие и пуши,ще си продължава да го прави,ако ще и 300 такива теми да пуснеш.Те просто са безполезни :wink:

vanesa0pld
11-24-2009, 14:27
Ами какво да кажа за пушенето и пиенето.Аз лично нямам нищо пртов(не че го поощрявам),но всичко трябва да си има граници.
Аз например в 6,7 клас пиех много бира(не че бирата е някакъв силен алкохол,но..) но веднъж бяхме близко до нас и майка ми видя..оттогава непия.Незнам дали ме е срам или какво но оттогава алкохол не съм близвала.
Може би съм се поставила на нейно място-представете да видите детето си да се налива с алкохол на улицата и да се прибира пияно.Майка ми ме питаше откъсе съм взела пари,дали съм дала мои пари и аз:да,не не тате ми даде(защото същия ден тате ме кара да ходя до магазина за бира)А не,не мамо чакай,мои пари са.Промених си мнението 5-6 пъти(защото незнаех какво се случва).Та представете си как се чустват родителите ви когато ви видят пияни или надрусани. :o
Не че казвам че нетрябва изобщо да пием алкохол-да може,но не да се налива всеки път.
А относно цигарите-преди бях против тях(даже мразех хората,които пушат :-D ),но това си е личен избор.Има хора които наистина немогат да ги откажак,колкото и да искат.
Та с една дума не съм против алкохола и цигарите,но ако са в границите на нормалното!

deni15
11-24-2009, 15:48
И да не си мислите че някой ше се повлияе от шибаното ви мнение 8-) ?!Хората пият пушат друсат се без да им пука какво казват другите :)

lenito_sf
11-24-2009, 15:59
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!

ми не си прав/а
навсякъде е това..но никой не разбира за това..а ние се гордеем че иаме ДЕЦА в изтрезвителното.. :?

по темата ..не плащам да се тровя ! :)

bonbon4eto92
11-24-2009, 17:20
Добре де какво толкова имате против пушачите?Аз пуша но вредя само и единствено на себе си.Не смятам че на автора му пука особено за здравето на околните просто иска да се изкара големия моралист

s3nsual
11-24-2009, 17:29
Темата е безсмислена . Щом някои е решил да се напива и да пуши , това си е негов проблем. И освен това е глупаво човек , който пуши да казва на другите да не го правят . :?

deni15
11-24-2009, 17:31
Някой са против тези работи.Бях си писала с едно момче в импулс и започнахме редовно да си пишем по скайп.Видяхме за първи път на един купон,където много яко се напуших,пих,правих много глупости и от тогава момчето се отврати от мене. Нито се е обадило нито ми е писало,но не е голяма загуба за мен де 8-) 8-) 8-)

nerealnasmart
11-24-2009, 18:52
Хаха и най-интересното е ,че всички от моя клас просто искат д асе правят на важни. Да невръснете 97,96,95 :D ей тея чавета го правят. За това има дребни идотки в класа 8-) . Не ми пука кой пуши пред мен не стават по-важни :lol: . Пушете и пийте няма лошо за мен си има време . :razz: 8-)

CryToDie
01-09-2010, 09:14
Бе нека се тровят! Избрали са грешния път и колкото и да им се казва, те си мислят че са супер интересни :-o

Wildchildd
01-09-2010, 09:34
Няма верен и грешен път, има просто път. Всеки си избира един и тръгва по него.
Аз лично, нямам желание да ми се дава акъл да не пия.Аз съм си избрал и го правя, защото ми харесва, вашето мнение не ме интересува ни най-малко.
В темата няма смисъл.Ама никакъв.

Lucho
01-09-2010, 09:49
Да не ти пука. Не съм против алкохола - нека се пие, ама с мярка. Аз лично също мразя геройските напивания. Пий, ама с мярка. Пушенето - абсурд . Това е все едно да давам пари за да умра.

elito0o0o0
01-09-2010, 10:00
де да бяха само 15 годишните ми те вече и от първи клас почнаха...

Wildchildd
01-09-2010, 10:04
Колкото до темата.. де да бяха само 15 годишните ми те вече и от първи клас почнаха...
Ужаст.Ся кво ще праим,а?а?питам!
Имат възможност почнали са, тва е лично техен проблем, а не твой или на някой друг.

Utun
01-09-2010, 10:44
ДО чука написал темата. Не пуша, пия най-много една халба бира с приятели и спортувам. Спрете да пишете идиотщини, невъзможно е да поставиш всички по един знаменател. Не че го няма проблема, но какво, мислиш си че ще промениш нещо с тая тема?
А какво да говорим за непуберите, които продават по-силни неща. Ами какво ще кажеш за "малцинството" от 2 милиона цигани? Ами за управлението? Ами за полицията дето имаш чувството че само си седят на задниците? Проблеми много, теми още повече.

SoDifferent
01-09-2010, 11:13
бегай е
аз не пуша и не пия!

CoNviCt
01-09-2010, 11:35
темата наистина си е безсмислена,нито пуша нито пия и наистина съм си велик 8)

elito0o0o0
01-09-2010, 12:17
Колкото до темата.. де да бяха само 15 годишните ми те вече и от първи клас почнаха...
Ужаст.Ся кво ще праим,а?а?питам!
Имат възможност почнали са, тва е лично техен проблем, а не твой или на някой друг.К`во ми се дървиш ,бе? Не мога ли да изразя мнение ? Пф... омг.

mrtn
01-09-2010, 12:27
Тука едва ли не казвате, който пие и пуши е някъв пропаднал.
Ще ме извинявате, аз пуша и пия в умерени количества колкото да ми стане весело.
Това какво означава, че съм пропаднал ли?
естествено вече съжалявам, че пропуших, но каквото е писано.. :)

Shia
01-09-2010, 19:13
Може да се пуше и пие,но с разумното обяснение.
При нас едното дете(10г) пуши редовно цигари от първи клас с яко мутирал глас като Дарт Вейдър,защото нямаше приятелки и се взе с две близначки(12г.),които и те пушат,защото видяха,че някои от наща група пушат и пропушиха,за да има за какво да ги викаме с нас,а то за да им вземат цигарите.

paniko
01-10-2010, 10:17
е начи ебати хората
кво кво,пушиш и вече си най-голямото деграде,тка ли излиза?
аз съм на мнение,че тва е пубертет,съзряване и тн,най-нормалното нещо е да искаш да опиташ без някой да те линчува за това.друг е въпросът,че не трябва да се прекалява,но това си е до човека,дали ще се осъзнае навреме или не.ако е тип 'неосъзнаващ се' ,и да са го спирали да пуши и пие в пубертета,нататък няма кой да го спре и го очаква същото.
тва че пушиш и пиеш на 16 не значи,че винаги ще си на този акъл,нали така:)

pubera
01-10-2010, 10:48
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!
На пълно съм съгласен с теб.
Аз съм на 14 и нито пуша нито пия, според мен няма смисъл да да пушиш и пиеш, тъпо е.

shadow4e
01-10-2010, 11:01
Чак сега прочетох цялата тема, за което се извинявам.

Темата е вече по-старичка и въпреки че е започнала с обиди, я оставям, но се надявам да не продължават и да не ес дават такива квалификации.


По темата като тийнка нито пушех, нито пиех. :)

Assshley
01-10-2010, 13:04
Не виждам защо изобщо сте я оставили тая тема.Не ви ли писна да правите теми,с които да се опитвате да четете морал на някой?!Всеки си има собствен живот,ще го живее както си иска .. ако някой се трови с алкохол,цигари или наркотици си е негов проблем и прави всичко на негова отговорност.С една тема няма да промените нищо.

Neftochimic
01-10-2010, 13:29
ТРЪГНАЛИ СА КЪМ РАЯ, ЗАВИЖДАШ ЛИ ИМ, ПУТНЯ?!

Abigoria
01-10-2010, 13:46
Като пушите за велики ли се имате а ? Или като се напиете за голямо геройство ли го вземате ??? Ама няма вечно да сте невръстни дечица !До време живота ще ви оправи вас! А невръстни Момичета, които пият като деградирали селяни е много грозно ! ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА НЯМА ДРУГА ИЗВРАТЕНА ДЪРЖВА КАТО НАШАТА!
Не е вярно. В Германия 13 годишните си пушат джойнта в стаята, а родителите са на долния етаж или в другата стая. Германчетата не пушат цигари по простата причина, че: 1- джойнта е по- евтин, и 2- автоматите изискват лична карта. Ест, винаги има тарикати, та общо взето, броя на пушачите в училищата е долу- горе колкото този на българските ученици. (имайки предвид населението на двете държави.) Но за сметка на това пият. Много. Французите също. Във Франция дават и на 9- 10 годишните да пият вино ( въпреки че от здравословна гледна точка червеното вино е полезно). Руснаците също много пият... Не сме ние, и икономически развитите държави са пълни с деграданти :)

devilchety
01-10-2010, 14:59
всеки си избира как да живее

HanopkaH
01-10-2010, 15:03
Където си искам :)

CoNviCt
01-10-2010, 19:12
Където си искам :)
нА маЙкати у .. искаш ли ? :lol: :razz:

Jus7DreamBoy
01-10-2010, 21:19
на който му се пие да пие на който му се пуши да пуши не мога да разбера на вас какъв ви е проблема ... :o

terii
01-10-2010, 21:28
М всеки си избира как да живее. Не разбирам какво ще ти навреди това, че другите пушат или пият?! :-o Аз лично не пуша, но обичам когато се съберем компанийка и да пийнем ей така за настроение и мисля, че в това няма нищо лошо. Все пак един живот живеем нали така?? :P 8)
Ок ама не някакво 15 годишно осрано лапе дето още не може да си измие гъза да пие като деградирал селянин !!!

мании ти ама вече и на по 13 години са почнали да се правят на големите ''пиячи'' хахаа просто е супер жакло или някво лапенце на 11 години с цигара в ръка.. хахаа. :lol:

Wildchildd
01-11-2010, 13:12
нА маЙкати у .. искаш ли ? :lol: :razz:
Ти пък къде бе?

FrE6Ko
01-12-2010, 12:48
[quote=nightwish14] Ок ама не някакво 15 годишно осрано лапе дето още не може да си измие гъза да пие като деградирал селянин !!!

15 ГОДИШНО !!! тцтцтцц МНОГО уе.. аз ги гледам някакви по малки от мен (аз съм на 13) да се напиват и да се праят на ВЕЛИКИ.

lantro
01-12-2010, 20:27
..цигарите и алкохола вече не са нищо...вече е модерно да се употребяват наркотици :-D

slavito007
01-12-2010, 20:36
Грозно е да видиш една "натокана" пикла на 12г. с цигара в ръка насред улицата и се обяснява на нейното "биефеф" как миналата вечер се е напила в диското, повръщала е и не помни нито с кой се е прибрала, нито кога и си уговарят час за диското довечера.

На България проблемите са й много. Примирете се или се изнесете - няма да се оправи! :-)

PurpleDream
01-12-2010, 21:03
оле то по едно време говореха по новините, че някви пишлемета си инжектирали спирт в кръвта, за да се напиели по- бързо или някви такива, ама беше миналата година :razz: :razz: :razz: :razz:

vaseto0o
01-12-2010, 21:26
Специално за цигарите според мене, ако не си ги почнал когато си бил малък пубер, няма как да ги почнеш когато си пораснал :) На 16 съм не пуша, само съм си дърпал един два пъти и веднъж козче ама то не са брои :D За алкохола не пия много, в смисъл ако отида на купон пия, ама никога не съм се напивал 8)

PuFfyy
01-13-2010, 15:46
М всеки си избира как да живее. Не разбирам какво ще ти навреди това, че другите пушат или пият?! :-o Аз лично не пуша, но обичам когато се съберем компанийка и да пийнем ей така за настроение и мисля, че в това няма нищо лошо. Все пак един живот живеем нали така?? :P 8)
Ок ама не някакво 15 годишно осрано лапе дето още не може да си измие гъза да пие като деградирал селянин !!!
айде по полека с изразите ОК ? Ти ли си тая,която ше каже на другите кво да прави :? Не мисля така :)