PDA

View Full Version : Обичам го



differentbynature
11-22-2009, 16:19
Здравейте на всички... Не съм вярвала, че точно аз ще направя тема в този раздел, но се осмелих... :-D Значи запознах се с едно момче миналата година лятото по интернет... По принцип сме от различни градове ,но се видяхме и бяхме заедно... Както във всяка връзка обаче караниците зачестиха за всевъзможни глупости и днес стигнахме до един период в който според него сме заедно, а дори не си говорим... Не искам да е така... Искам всичко да е както преди... Не разбирам държанието му... Казва ми "Искам да сме заедно" и не ме търси със седмици... За мен не сме заедно, обаче искам да сме... Смея да твърдя, че го обичам... Да, смея! Преди и аз си мислех, че е невъзможно да се обича на тези години, но повярвайте ми към никой друг не съм изпитвала това което към него... Аз мога да опитам да го забравя, но не искам... А когато човек не иска нещо, то не става! Ще питате "Ти къв съвет искаш, сама си си виновна"... Така е обаче не знам какво да правя вече... Да, всъщност това ми е въпросът!

П.П Ще ви помоля да не се заяждате... На който не му се чете, да не чете!
П.П2 Ако имат някакво значение годините-аз съм на 16, а той на 19.

Мерси предварително на всички отзовали се! :)

sunshinepp
11-22-2009, 16:24
Здравейте на всички... Не съм вярвала, че точно аз ще направя тема в този раздел, но се осмелих... :-D Значи запознах се с едно момче миналата година лятото по интернет... По принцип сме от различни градове ,но се видяхме и бяхме заедно... Както във всяка връзка обаче караниците зачестиха за всевъзможни глупости и днес стигнахме до един период в който според него сме заедно, а дори не си говорим... Не искам да е така... Искам всичко да е както преди... Не разбирам държанието му... Казва ми "Искам да сме заедно" и не ме търси със седмици... За мен не сме заедно, обаче искам да сме... Смея да твърдя, че го обичам... Да, смея! Преди и аз си мислех, че е невъзможно да се обича на тези години, но повярвайте ми към никой друг не съм изпитвала това което към него... Аз мога да опитам да го забравя, но не искам... А когато човек не иска нещо, то не става! Ще питате "Ти къв съвет искаш, сама си си виновна"... Така е обаче не знам какво да правя вече... Да, всъщност това ми е въпросът!

П.П Ще ви помоля да не се заяждате... На който не му се чете, да не чете!
П.П2 Ако имат някакво значение годините-аз съм на 16, а той на 19.

Мерси предварително на всички отзовали се! :)

кажи му всичко така както го чувстваш, ако и той те обича ще те разбере и заедно ще опитате да поправите отношенията си :-)

Gary
11-22-2009, 16:30
Че няма да го забравиш е ясно...също и че трябва да го оставиш. За него си била поредната заигравка, според мен.

Balmy_I
11-22-2009, 16:34
Здравейте на всички... Не съм вярвала, че точно аз ще направя тема в този раздел, но се осмелих... :-D Значи запознах се с едно момче миналата година лятото по интернет... По принцип сме от различни градове ,но се видяхме и бяхме заедно... Както във всяка връзка обаче караниците зачестиха за всевъзможни глупости и днес стигнахме до един период в който според него сме заедно, а дори не си говорим... Не искам да е така... Искам всичко да е както преди... Не разбирам държанието му... Казва ми "Искам да сме заедно" и не ме търси със седмици... За мен не сме заедно, обаче искам да сме... Смея да твърдя, че го обичам... Да, смея! Преди и аз си мислех, че е невъзможно да се обича на тези години, но повярвайте ми към никой друг не съм изпитвала това което към него... Аз мога да опитам да го забравя, но не искам... А когато човек не иска нещо, то не става! Ще питате "Ти къв съвет искаш, сама си си виновна"... Така е обаче не знам какво да правя вече... Да, всъщност това ми е въпросът!

П.П Ще ви помоля да не се заяждате... На който не му се чете, да не чете!
П.П2 Ако имат някакво значение годините-аз съм на 16, а той на 19.

Мерси предварително на всички отзовали се! :)

кажи му всичко така както го чувстваш, ако и той те обича ще те разбере и заедно ще опитате да поправите отношенията си :-)


+^ наистина,ако се обичате ще се справите с трудностите и нали знаеш,че за обичта трябват двама,ти твърдиш,че го обичаш...а той?Той какво мисли за теб...изяснете си всички тези подробности :) 8)

sh3_1s_7h3_0n3
11-22-2009, 16:36
Изчакай да ти мине. Не се насилвай. Емоцията трябва да се изживее, така че не се опитвай да вървиш срещу себе си.
Намирай теми за разговори, обсъждайте си разнообразния живот или нещата, които ви интересуват. Не си говорете само за това колко много се обичате, как искате да сте постоянно заедно, колко хубаво би ви било и т.н. Защото ще се изтърка и това и след време няма да се впечатлявате толкова, колкото в началото.

Kukumqvka
11-22-2009, 16:46
Ами,като искаш да сте заедно - бъдете .То не може просто ей така,да кажеш ''Искам да съм с него '' и да си .Направи каквото трябва,за да стане.Защото на приказки е лесно,трябват действия.Покажи ,че наистина го искаш и може би ще стане.

CrAzYyYy
11-22-2009, 17:53
Ако се обичате взимайте се :grin:

soul1199
11-22-2009, 18:22
говори с него и се разяснете :)

mumiikataa
11-22-2009, 20:02
Да, ама проблема е, че той нито й отговаря на смс-ите, нито на обажданията... Камо ли да й пише в скайп вече повече от седмица.. Което според мен е тъпо държание на 19 годишен..

differentbynature
11-22-2009, 20:10
^ Точно и аз това щях да пиша. :D Мерси на всички, които писахте в темата ми. :) А за него наистина не знам какво да си мисля... Той не ми казва "Не искам да сме заедно", а държанието му не показва нещо различно. :? Пък от друга страна да предположим, че не иска да ми го казва, ами просто е решил това да е начинът да се разделим... но защо тогава ще ми казва, че ме иска? :?

mumiikataa
11-23-2009, 15:55
Аз се надявам той да види тази тема и ако има малко мозък в главата да й се обади и да и каже дали иска да е с нея, или не, защото 1 година заедно не е много малко...И тя заслужава поне едно обяснение...

kobrichka
11-23-2009, 16:00
В една връзка разговорът е много важен. Поговори с него кажи му какво мислш и чувстваш, ако и той иска да е с теб ще направи всичко възможно, за да подобрите връзката си.

myl0weee
11-23-2009, 16:05
само ще те посъветвам, не си водете важните разговопи по скайп или телефона, това разваля отношенията на хората, убедила съм се! Важните разговори- очи в очи! успех :-)

cookie_master
11-23-2009, 17:08
В една връзка разговорът е много важен. Поговори с него кажи му какво мислш и чувстваш, ако и той иска да е с теб ще направи всичко възможно, за да подобрите връзката си. :wink:

SuperBadSuperFresh
11-23-2009, 18:22
Ами отиди в града му и го попитай в очите.

ScarletBite
11-23-2009, 18:39
Интересно дали все още щеше да ти е интересен и да се самонавиваш толкова, че го обичаш, ако беше от твоя град и постоянно те обграждаше с внимание и демонстрираше чувства? :-P Забраненият плод, комбиниран с явно пренебрежение, кара кръвта ни да кипне... 8)