PDA

View Full Version : Какво да правя.... ;[



ThePretender
11-22-2009, 16:31
Ходя с едно момиче от 1 год.Аз я обичам тя мен също(под съмнение е вече дали ме обича).Заедно сме преживели много неща.Преди около 2 седмици се скарахме и няколко дена след това аз я търсех навсякъде, за да оправя нещата..Но тя винаги като се скараме не ми пише в скайпа, избягва ме, не си вдига телефона.. и след като мина доста време (през това време и званях по тел-а и т.н.) и написах в скайпа, че ми писна да й тичам след гъза и да се опитвам да оправя нещата а тя да не дава никакъв отговор.И след като написах това тя каза "я си гледай работата уе така ли ще ми говориш" и ме блокира(за първи път ме блоква).След това в продължение на 5-6 й званях, за да разбера дали всичко е свършило.. Като и звъннах снощи се реши да ми дигне и я питах дали всичко между нас е свършило и дали ме зарязва.Тя ми отговори незнам и после каза чао и затвори..Денска отново ми затваряше.Много искам да оправя нещата тя е всичко за мен немога без нея :-k Какво да правя.. По всички възможни начини я търсих.Дали неиска да ми каже в прав текст, че ме зае*ава или 'кво.. :-k

Krisiity
11-22-2009, 16:36
ами явно мн ти се е разсърдила или мн навътре понася караницата ви нз ама мисля че наисти се опитва да те отерже ама не иска да те нарани... или нз нз.... а пък относно как да се оправите отиди до тях и я питаи защо ти се сърди толкова и просто си поговорете откровено... тва е от мен ;)

ThePretender
11-22-2009, 16:38
ами явно мн ти се е разсърдила или мн навътре понася караницата ви нз ама мисля че наисти се опитва да те отерже ама не иска да те нарани... или нз нз.... а пък относно как да се оправите отиди до тях и я питаи защо ти се сърди толкова и просто си поговорете откровено... тва е от мен ;)
За да не ме нарани по добре да ми го каже направо отколкото да ме измъчва както се измъчвам в момента :?

Balmy_I
11-22-2009, 16:38
емиии от това,което прочетох е ясно,че явно неиска да бъде с теб повече.Самия факт,че те пренебрегва и не те търси и ти говори така трябва да ти говори в какви отношения сте.Ясно е,че искаш да си я върнеш,но ако тя неиска какъв е смисълът?По добре престани да и досаждаш и след известно време пак я потърси щом толкова много искаш и тогава като е минало малко време и са отлегнали нещата поговорете и се изяснете като хората,защото сега и двамата май незнаете какво искате :?

GossipGirl89
11-22-2009, 16:39
Според мен търси начин да те отреже деликатно... Ако толкова много искаш да говориш с нея отиди до тях или някъдето където ще я видиш и ще говорите очи в очи... Скайпа и телефона са т***к :? Тия работи се изясняват очи в очи.

sh3_1s_7h3_0n3
11-22-2009, 16:41
При подобно отношение изобщо не разбирам защо се буташ?!
Замини си с достойнство и повече не я търси. Не заслужава.
И да, била ти е шута грубо и ако още не си го разбрал - лошо за теб.
И не, не можеш да оправиш нещата. Никой с акъла си не би се натискал даже.

ThePretender
11-22-2009, 16:41
Според мен търси начин да те отреже деликатно... Ако толкова много искаш да говориш с нея отиди до тях или някъдето където ще я видиш и ще говорите очи в очи... Скайпа и телефона са т***к :? Тия работи се изясняват очи в очи.
Като отида до тях и пита кой е и не отгоровя не просто не ми отваря и разбира че съм аз..

SoStarstruck
11-22-2009, 16:41
Реже те,нямаше да ти се сопа чак така... Щеше поне малко да й мине от постоянното ти звънене,да омекне,да й стане мило..За мен те реже и дори не се старае да е деликатно,както казват другите..Може и да иска да е деликатно,ама не е,нали?? :wink:

cookie_master
11-22-2009, 16:45
Според мен вече не иска да е с теб.Приеми го :wink:

Kukumqvka
11-22-2009, 16:48
Май е време да приемеш факта,че вече не иска да е с теб.

w0sh
11-22-2009, 16:48
Доста е тъпо момчето да тича по гъза на момичето, но очевидно кастрираните мъже са на мода.

SoStarstruck
11-22-2009, 16:51
Доста е тъпо момчето да тича по гъза на момичето, но очевидно кастрираните мъже са на мода.Що пък да е "кастриран",може просто да е влюбен в нея?? :)

vesinka899
11-22-2009, 16:51
Май е време да приемеш факта,че вече не иска да е с теб.

ThePretender
11-22-2009, 16:52
Оф как да приема факта като тя ми е 1вата любов обичам я адски мн просто.. немога да се примиря с това :(

ThePretender
11-22-2009, 16:55
ами явно мн ти се е разсърдила или мн навътре понася караницата ви нз ама мисля че наисти се опитва да те отерже ама не иска да те нарани... или нз нз.... а пък относно как да се оправите отиди до тях и я питаи защо ти се сърди толкова и просто си поговорете откровено... тва е от мен ;)
За да не ме нарани по добре да ми го каже направо отколкото да ме измъчва както се измъчвам в момента :?
Ма земи се стегни , нито ше ти е първата нито последната !
Първата ми е..

Kukumqvka
11-22-2009, 16:57
Няма значение коя е ,по ред ти е.. 8-)
Просто спри да я търсиш!По този начин супер яко,може да те разиграва между др.

sh3_1s_7h3_0n3
11-22-2009, 16:57
Честито. Първи неуспешен опит.
Дай нататък.

Balmy_I
11-22-2009, 16:57
Оф как да приема факта като тя ми е 1вата любов обичам я адски мн просто.. немога да се примиря с това :(

охх ми трудно е,никой не ти е казал,че е лесно,но когато е факт,искаш неискаш трябва да го приемеш.След време ще срещнеш и друго момиче,няма смисъл да се вкопчваш в някой,който неиска да сподели чувствата ти.Бъди и ти малко егоист и помисли за себе си,щом тя те е наранила,защо продължаваш да се самонавиваш и самонараняваш все повече.Остави всичко до тук,каквото е било явно няма да се върне и опитай да продължиш,колкото и да е трудно,знам,че е тъпо някой да ти казва опитай се да забравиш,а ти да не можеш.Но сега мислиш така,по нататък ще се примириш...просто понякога стават неща,които неискаме да стават,но в край на сметка трябва да се справяме и с трудностите,докато стигнем до истинското щастие,така че смело напред :) :) Не си само ти дето е минал през това,така че... 8)

Korrnyy
11-22-2009, 17:01
Извинявай ама... тя е лигла :-o Моя съвет е да престанеш да я търсиш. Тя ако иска "нещата да се оправят" ще те потърси :wink:

ThePretender
11-22-2009, 17:03
Оф как да приема факта като тя ми е 1вата любов обичам я адски мн просто.. немога да се примиря с това :(

охх ми трудно е,никой не ти е казал,че е лесно,но когато е факт,искаш неискаш трябва да го приемеш.След време ще срещнеш и друго момиче,няма смисъл да се вкопчваш в някой,който неиска да сподели чувствата ти.Бъди и ти малко егоист и помисли за себе си,щом тя те е наранила,защо продължаваш да се самонавиваш и самонараняваш все повече.Остави всичко до тук,каквото е било явно няма да се върне и опитай да продължиш,колкото и да е трудно,знам,че е тъпо някой да ти казва опитай се да забравиш,а ти да не можеш.Но сега мислиш така,по нататък ще се примириш...просто понякога стават неща,които неискаме да стават,но в край на сметка трябва да се справяме и с трудностите,докато стигнем до истинското щастие,така че смело напред :) :) Не си само ти дето е минал през това,така че... 8)
Немога да я забравя колкото и да искам.. опитвал съм се нестава обичам я МНОГОО и още я обичам :-k казваше ми че никога няма да ме зареже.. :-k :-k :-k

Kukumqvka
11-22-2009, 17:05
На колко години сте?

ThePretender
11-22-2009, 17:06
На колко години сте?
14 и 2мата (неказвам че ми е първото гадже, а че ми е първата любов..)

SoStarstruck
11-22-2009, 17:09
На колко години сте?
14 и 2мата (неказвам че ми е първото гадже, а че ми е първата любов..)Eхеееееее,спокойно бе! :wink:

Korrnyy
11-22-2009, 17:15
Момчееее на 14 си :-o Знаеш ли колко още момичета ще има в живота ти...? Какви са тея драми :? Ще я преживееш спокойно :) А и тя май много много не страда за теб :?

ThePretender
11-22-2009, 17:27
Момчееее на 14 си :-o Знаеш ли колко още момичета ще има в живота ти...? Какви са тея драми :? Ще я преживееш спокойно :) А и тя май много много не страда за теб :?
Неискам други момичета в живота ми освен нея.. :(

Assshley
11-22-2009, 17:30
Еми то всичко е ясно в случея .. ако тя искаше да се оправят нещата след толкова молене от твоя страна щеше да склони.Наистина може прекалено навътре да ги приема нещата обаче след толкова извинения и търсене и работи .. тя какво някаква коравосърдечна ли е .. се щеше да отстъпи.Явно иска всичко да приключи .. незнам.;//

SoStarstruck
11-22-2009, 17:31
Момчееее на 14 си :-o Знаеш ли колко още момичета ще има в живота ти...? Какви са тея драми :? Ще я преживееш спокойно :) А и тя май много много не страда за теб :?
Неискам други момичета в живота ми освен нея.. :( Ми тя явно не е на същото мнение,как мислиш да я караш?? .. :-o

Balmy_I
11-22-2009, 17:38
Оф как да приема факта като тя ми е 1вата любов обичам я адски мн просто.. немога да се примиря с това :(

охх ми трудно е,никой не ти е казал,че е лесно,но когато е факт,искаш неискаш трябва да го приемеш.След време ще срещнеш и друго момиче,няма смисъл да се вкопчваш в някой,който неиска да сподели чувствата ти.Бъди и ти малко егоист и помисли за себе си,щом тя те е наранила,защо продължаваш да се самонавиваш и самонараняваш все повече.Остави всичко до тук,каквото е било явно няма да се върне и опитай да продължиш,колкото и да е трудно,знам,че е тъпо някой да ти казва опитай се да забравиш,а ти да не можеш.Но сега мислиш така,по нататък ще се примириш...просто понякога стават неща,които неискаме да стават,но в край на сметка трябва да се справяме и с трудностите,докато стигнем до истинското щастие,така че смело напред :) :) Не си само ти дето е минал през това,така че... 8)
Немога да я забравя колкото и да искам.. опитвал съм се нестава обичам я МНОГОО и още я обичам :-k казваше ми че никога няма да ме зареже.. :-k :-k :-k

Не!Не си се опитвал,ти така си мислиш,ако беше се опитал,нямаше да се оплакваш тук как неможеш да я забравиш,а щеше да направиш нещо по въпроса.А това,че ти е казвала,че никога няма да те зареже...незнам изобщо,защо сте си казали такива клишета,в които никой не вярва и никой неможе да е сигурен,какво ще стане след време... :?

s7uFx
11-22-2009, 17:40
така кат гледам .. 90% от писалите по темата не са изпитвали това чувство .. знак какво е човека за който би си продал топките на черния пазар да те наранява по този начин .. чувството е адски ш*баното .. иде ти да хванеш няколко ножа и да започнеш да се разчленяваш докато не умреш от кръвозагуба... но ... това е цената която се плаща... за жалост.. опитай се да поговориш с нея очи в очи... ако трябва я завлачи... но кажи и това което изпитваш към нея .. обясни и как стоят нещата и колко много те боли .. не се притеснявай дори да се разплачеш .. 1 година сте били заедно .. все пак ..съветите който ти дават.. откажи се от нея.. бла тва са пълни глупости .. ти ако не се бориш за човека който боготвориш закво подяволите живееш ?!?!?!?!

balu4ka
11-22-2009, 17:40
1.Май тя е патка ,а ти не осъзнаваш ,че те реже доста гадно според мен .Явно не е точен човек,и явно не те е обичала до толкова..

2.Или си я наранил доста,или си я засегнал доста в последия ви скандал.


3.Или има друг

Приеми го,гледай само напред.
:? :? :? :?

ThePretender
11-22-2009, 17:57
така кат гледам .. 90% от писалите по темата не са изпитвали това чувство .. знак какво е човека за който би си продал топките на черния пазар да те наранява по този начин .. чувството е адски ш*баното .. иде ти да хванеш няколко ножа и да започнеш да се разчленяваш докато не умреш от кръвозагуба... но ... това е цената която се плаща... за жалост.. опитай се да поговориш с нея очи в очи... ако трябва я завлачи... но кажи и това което изпитваш към нея .. обясни и как стоят нещата и колко много те боли .. не се притеснявай дори да се разплачеш .. 1 година сте били заедно .. все пак ..съветите който ти дават.. откажи се от нея.. бла тва са пълни глупости .. ти ако не се бориш за човека който боготвориш закво подяволите живееш ?!?!?!?!
Май само ти ме разбираш..

Kukumqvka
11-22-2009, 18:00
Абе много навътре ги приемаш нещата.Осъзнай се!Може да ти е първата ''любов'',ама не е последната ! То момичето,не знае какво иска ... аре стегни се ! :-o

Korrnyy
11-22-2009, 18:11
Ти не искаш друго момиче в живота си... ОК! А искаш ли цял живот момиче до себе си, което не те желае? Добре ли ще се чустваш? Сам ще се откажеш от думите си :wink:

П.П - А и не можеш да я накараш насила да е с теб :? Ако иска да е с теб - ще е с теб! Честно да ти кажа, мисля че е очевидно, че не иска... просто се притеснява да ти го каже. Иначе отдавна да ти е простила...

ThePretender
11-22-2009, 18:38
Ти не искаш друго момиче в живота си... ОК! А искаш ли цял живот момиче до себе си, което не те желае? Добре ли ще се чустваш? Сам ще се откажеш от думите си :wink:

П.П - А и не можеш да я накараш насила да е с теб :? Ако иска да е с теб - ще е с теб! Честно да ти кажа, мисля че е очевидно, че не иска... просто се притеснява да ти го каже. Иначе отдавна да ти е простила...
Оф, че гадно.. :o

mechtaq_za_teb
11-22-2009, 18:58
Не я търси повече. Ако тя не те потърси, значи е the end.
Само че не разбирам поведението и. Казва, че преди 2 седмици сте се скарали и доколкото разбирам, оттогава започва да се държи така? Да не би да си направил нещо или да си я обидили по някакъв начин?

Korrnyy
11-22-2009, 18:58
[Оф, че гадно.. :o


Знам... но ще си намериш момиче, което наистина ще те обича и ще ти казва какво мисли и какво чуства в очите :) А не да се крие, да те отбягва и да не си вдига телефона :) Много детски постъпки 8)

ThePretender
11-22-2009, 19:04
Не я търси повече. Ако тя не те потърси, значи е the end.
Само че не разбирам поведението и. Казва, че преди 2 седмици сте се скарали и доколкото разбирам, оттогава започва да се държи така? Да не би да си направил нещо или да си я обидили по някакъв начин?
Не съм я обидил по никакъв начин просто обикновенно скарване като останалите .. но после стана по сериозно :/

ThePretender
11-22-2009, 19:06
[Оф, че гадно.. :o


Знам... но ще си намериш момиче, което наистина ще те обича и ще ти казва какво мисли и какво чуства в очите :) А не да се крие, да те отбягва и да не си вдига телефона :) Много детски постъпки 8)
Дано си намеря такова :(

mechtaq_za_teb
11-22-2009, 19:06
Не я търси повече. Ако тя не те потърси, значи е the end.
Само че не разбирам поведението и. Казва, че преди 2 седмици сте се скарали и доколкото разбирам, оттогава започва да се държи така? Да не би да си направил нещо или да си я обидили по някакъв начин?
Не съм я обидил по никакъв начин просто обикновенно скарване като останалите .. но после стана по сериозно :/Или си е търсила повод или не сте доизяснили нещо и за нея не е просто скарване. А за какво се скарахте?

ThePretender
11-22-2009, 19:18
Не я търси повече. Ако тя не те потърси, значи е the end.
Само че не разбирам поведението и. Казва, че преди 2 седмици сте се скарали и доколкото разбирам, оттогава започва да се държи така? Да не би да си направил нещо или да си я обидили по някакъв начин?
Не съм я обидил по никакъв начин просто обикновенно скарване като останалите .. но после стана по сериозно :/Или си е търсила повод или не сте доизяснили нещо и за нея не е просто скарване. А за какво се скарахте?
Каза ми че и имало нещо и неиска да и пиша и въобще да я търса към няколко седмици.. и аз след 4-5 дена просто не издържах и и звъннах и оттам почнаха караниците .. Аз си мислех че излиза с някой или се вижда .. абее дълга история която неискам да си спомням :?

ShawnMac
11-22-2009, 19:30
Тоя като му гледам подписа е емо..
Я вземи се самоубий бе , момче.

andrags
11-22-2009, 19:38
При подобно отношение изобщо не разбирам защо се буташ?!
Замини си с достойнство и повече не я търси. Не заслужава.
И да, била ти е шута грубо и ако още не си го разбрал - лошо за теб.
И не, не можеш да оправиш нещата. Никой с акъла си не би се натискал даже.
Много си права :)
При мен е същата ситуацията, въпреки че с момичето не сме ходили мисля, че ме отряза и мисля да не се набутвам още повече, т направи и ти така
Явно ви е дошъл края ;(

ThePretender
11-22-2009, 19:39
Тоя като му гледам подписа е емо..
Я вземи се самоубий бе , момче.
Както кажеш :) Съжелявам че не пише Андреа, Галена и т.н. :-o
Тъпо скинарче.. 8)

andrags
11-22-2009, 19:51
^ Песента е много яка даже ;)
btw отдавна не я бях слушал :D

ThePretender
11-22-2009, 19:53
^ Песента е много яка даже ;)
btw отдавна не я бях слушал :D
Мхм.. радва

biZkiT
11-23-2009, 18:59
брат не я търси повече тая :o

loliii
11-23-2009, 19:44
Как може гаджето ти да те блоква в скайп? :-o Изобщо как може да се блоквате, селско е.
Изчакай я да й мине, ако не й мине.... Ти си направил всичко по силите си, тъй че Keep walking ;]

fc
11-23-2009, 20:06
МАЛЕее, до такова ниво човек да изпадне не съм виждал. Ти каквото и да правиш не можеш да си я върнеш. Просто го приеми и спри да си плюеш на останалото нищожно достойнство.

ThePretender
11-23-2009, 21:58
МАЛЕее, до такова ниво човек да изпадне не съм виждал. Ти каквото и да правиш не можеш да си я върнеш. Просто го приеми и спри да си плюеш на останалото нищожно достойнство.
Не ме интересува никакво достойнство.. искам само и единствено да си я върна :(

FantaMen
11-23-2009, 22:14
Чуй една историика и ще разбереш кво тряя направиш... имах една приятелка... Скарахме се веднъж само защото не съм и се обадил да се разберем кога ще излезем... След случая почва да си променя отношението към мен.Една вечер спахме вкъщи ( да не си помисли някои нещо ... все пак съм на 16.. ) Разбрах и парола и на скайп и на всичко влязах аз да чета с кой си е писала,Гледам с някво момче.. Тя казва колко и бил допадал кога са щели да праят кафе и така.На другия ден отивам до тях там са техните канят ме да я изчакам.Влиза тя почнах я от вратата.Направих я на нищо пред техните буквално се разплака.Станах казах чао и от този момент не съществуваше.... Ако ти кажа как ми се е молила по тела няма да ти разправям... стигна се до там че и майка и разговаря с мен по тоя въпрос... Все пак бяхме заедно 8 месеца ;)


П.П Така че не се коси толкова..вярно обичаш я но не можеш ти да се проваляш и да си губиш времето с човек който един вид те използва помисли малко дали тя не е виновната а не да търсиш вината в теб.Опитал си се спри ще съжеляваш.....

heiress
11-23-2009, 23:32
Ходя с едно момиче от 1 год.Аз я обичам тя мен също(под съмнение е вече дали ме обича).Заедно сме преживели много неща.Преди около 2 седмици се скарахме и няколко дена след това аз я търсех навсякъде, за да оправя нещата..Но тя винаги като се скараме не ми пише в скайпа, избягва ме, не си вдига телефона.. и след като мина доста време (през това време и званях по тел-а и т.н.) и написах в скайпа, че ми писна да й тичам след гъза и да се опитвам да оправя нещата а тя да не дава никакъв отговор.И след като написах това тя каза "я си гледай работата уе така ли ще ми говориш" и ме блокира(за първи път ме блоква).След това в продължение на 5-6 й званях, за да разбера дали всичко е свършило.. Като и звъннах снощи се реши да ми дигне и я питах дали всичко между нас е свършило и дали ме зарязва.Тя ми отговори незнам и после каза чао и затвори..Денска отново ми затваряше.Много искам да оправя нещата тя е всичко за мен немога без нея :-k Какво да правя.. По всички възможни начини я търсих.Дали неиска да ми каже в прав текст, че ме зае*ава или 'кво.. :-k

Моето мнение е, че просто си търси повод да се скарате, но не може да те остави и да ти каже всичко директно.. може и да греша, но съдя по себе си и мисля, че е така.
Успех все пак.

Vichko0o
11-23-2009, 23:34
Искаш да си я върнеш ? Ми спри да се правиш на гаден подлизурко... Спри да я търсиш... Остави нещата да се утаят, нека мине време. Нека те потърси тя, бъди леко студен, нека да разбере, че тя не е целия ти живот (макар и да не е така) нека се почувства заменима, нека почувства това, че може да те е загубила и ще видиш как ще потръгнат нещата ;) Колкото повече тичаш по гъза на някоя девочка, толкова повече ще си преебан :)

heiress
11-23-2009, 23:37
Хм.. да идеята не е лоша, но все пак е хубаво тя да знае, че той още има чувства към нея... Просто намери начин да й кажеш.. или да й напишеш какво чувстваш. Кажи й и че се отказваш да и се молиш и тя след като разбере тези неща, нека сама направи своя избор. Все пак не можеш да я вържеш. Нека е наясно с нещата и сама реши.

Vichko0o
11-23-2009, 23:49
Да... Падни и в краката моли и се, нека види, че квото и да стане ти винаги ще си насреща... Бъди проклетата играчка и бъди преебан... Дръпни се от нея, дай и да "подиша" както се казва... Скрий се за известно време от света ... Нека да и залипсваш ;) Относно чувствата, тя със сигурност знае, че ги има!!!

ThePretender
11-24-2009, 04:51
Мерси за съветите ще ви послушам :)

mOBSCENE
11-27-2009, 21:08
Мерси за съветите ще ви послушам :)



Недей!Бори се до последно..
Настоявай до като можеш!Щом я обичаш..
Нямаш избор!

s7uFx
11-27-2009, 21:09
така кат гледам .. 90% от писалите по темата не са изпитвали това чувство .. знак какво е човека за който би си продал топките на черния пазар да те наранява по този начин .. чувството е адски ш*баното .. иде ти да хванеш няколко ножа и да започнеш да се разчленяваш докато не умреш от кръвозагуба... но ... това е цената която се плаща... за жалост.. опитай се да поговориш с нея очи в очи... ако трябва я завлачи... но кажи и това което изпитваш към нея .. обясни и как стоят нещата и колко много те боли .. не се притеснявай дори да се разплачеш .. 1 година сте били заедно .. все пак ..съветите който ти дават.. откажи се от нея.. бла тва са пълни глупости .. ти ако не се бориш за човека който боготвориш закво подяволите живееш ?!?!?!?!
Май само ти ме разбираш..

Ам ... може и така да е... незнам.. а има ли някакви подобрения ?

kidwestern
11-27-2009, 21:09
Мерси за съветите ще ви послушам :)



Недей!Бори се до последно..
Настоявай до като можеш!Щом я обичаш..
Нямаш избор!

ти някъв експерт ли се явяваш?

s7uFx
11-27-2009, 21:14
Мерси за съветите ще ви послушам :)



Недей!Бори се до последно..
Настоявай до като можеш!Щом я обичаш..
Нямаш избор!

ти някъв експерт ли се явяваш?


ти някъв тера простия ли си .. ?

kidwestern
11-27-2009, 21:16
Мерси за съветите ще ви послушам :)



Недей!Бори се до последно..
Настоявай до като можеш!Щом я обичаш..
Нямаш избор!

ти някъв експерт ли се явяваш?


ти някъв тера простия ли си .. ?

тва лафче остаре,цокалче

s7uFx
11-27-2009, 21:23
Мерси за съветите ще ви послушам :)



Недей!Бори се до последно..
Настоявай до като можеш!Щом я обичаш..
Нямаш избор!

ти някъв експерт ли се явяваш?


ти някъв тера простия ли си .. ?

тва лафче остаре,цокалче



е не колкото майка ти ;) въри си пусни ТВ-то и дей ме занимава с глупостите си.. Пределно ясно ми е колко си семпъл

mOBSCENE
11-27-2009, 21:30
Да,експерт съм!
Ти някъв бавен ли се явяваш? [-(

GossipGirl89
11-27-2009, 22:13
Оф как да приема факта като тя ми е 1вата любов обичам я адски мн просто.. немога да се примиря с това :(

Добре дошъл на борда! :) Всички сме имали първи любови и сме преживявали раздели с тях. Трудно е наистина, но трябва да имаш много силна воля и да покажеш характер. Аз не съм точния човек, който да ти го казва щото само като се сетя как си пропилях година и нещо в тръшкане и повтаряне на "ама не мога да го забравя - обичам го!" и чак ме хваща яд на мен си... Гледай да не й звъниш и да не й пишеш или най-добре я изтрий от всякъде... Когато нямаш никаква информация за даден човек и не го виждаш интересът ти към него постепенно изчезва. Иии ако ги направиш всичките тия неща ти остава само да чакаш времето да излекува разбитото сърце - понякога става по-бавно, но винаги помага :)