PDA

View Full Version : ПРИСТРАСТЯВАНЕ КЪМ aha.bg ?!?!?!?!



vilityyy96
11-22-2009, 16:50
случвало ли ви се е да станете от сън още да не сте си измили очите и зъбите да не можете да гледате и с прозявка да напишете в интернет aha.bg?!?! E на мен ДА! :( и просто вече се чудя какво да правя налагам си собствени правила тъй като прекарвам по 2 или 3 часа бсолятно безмислени в разглеждане на профили и на коментари :shock: :shock: :shock: .... просто си дадох сметна че наистина покрай тоя сайт аз оглупявам и по лошото.... пристрастявам се! Хубаво е човек да има нови коментари са вдигне самочувствието си но това да се превръща в ежедневие и цел :-o .... не благодаря много моля за мнения искам да знам дали се случва само с мен, дали и други осъзнават как това ги поглъща.... не знам как да го обясня заради този сайт аз не мога да открия себе си... МОЛЯ ВИ пишете мнения #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

vesinka899
11-22-2009, 16:54
аз съм пристрастена към teenproblem.net :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Unendlich
11-22-2009, 17:08
О, мацка, не си единствена.. сайтовете са различни само, ти си в аха.бг, другите са в импулс.бг .. Ама е крайно време да проумееш, че тези сайтове за запознанства не ти дават нищо, а точно обратното - взамат ти. Крадат от времето ти, което е страшно важно. И наистина нямат смисъл - едни коментари не са нищо, не мога да разбера как това ти дига самочувствието.. емотиконки с целувки,влюбени, тук-там някоя дума като 'сладкишче,сладурче,хубава' и т.н. ? Или пък от онези ФЕРМАНИ по 100 реда.. айде стига глупости, съвземи се малко, има много по-стойностни неща, които можеш да правим. 8)

cookie_master
11-22-2009, 17:10
Ако имаш профил,изтрий го
може би така ще влизаш по-рядко :wink:

EarthShaker
11-22-2009, 17:18
Ако имаш профил,изтрий го
може би така ще влизаш по-рядко :wink:

точно.

lubomirky
11-22-2009, 17:21
аз предлагам ваш'те да ти фърлят един бой и ще ти мине?

vilityyy96
11-22-2009, 17:23
mersi naistina se po4yvstvah po dobre kato imam i va6ite mneniq mnogo pove4e si zaslyjava da pose6tavam tozi sait(za koito edva li ne dnes razbrah :D za koeto se izvinqvam predvaritelno)ot kolkoto drugite absolytno bezmisleni ahata i tem podobni... =D> #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

vilityyy96
11-22-2009, 17:26
въпреки това ще се постарая да не се случва това с боя... звучи доста болезнено :? :shock: хаха

StAniTu
11-22-2009, 17:46
и аз бях така преди ама се осъзнах вече че в тия сайтове за запознаства няма нищо интересно и че е все същото :)

PurpleDream
11-22-2009, 17:58
пффф ти пък си намерила към кой сайт да се пристрастиш...
тва аха е пълно с цигани....ужас..аз за това си изтрих регистрацията малко след като си я направих, сега ми е само фейсбук <3
абе общо взето тия сайтове за запознанства изобщо не са за тийнове според мен, защото всяка 15годишна кифла решава да си направи регистрация в импулс, за да покаже колко добре може да работи с фотошоп...
най- добре си изтрий регистрацията и не се занимавай с такива сайтове...

Tempest
11-22-2009, 21:17
значи да си пусна компютъра не е пристрастяване.. е, добре, вече съм спокоен :D към определен сайт не съм пристрастен.. нооо музикааааа :grin:

Biskfitka
11-23-2009, 09:32
Е добре,от всички сайтове как можа най-тъпия да избереш? 8-)

SoStarstruck
11-23-2009, 09:34
Точно към тъпия aha.bg не бих се пристрастила,ама НИКОГА.. т'ва за мене е най-смотания сайт за запознанства.. Фейсбук е истината :mrgreen:

Sintya
11-23-2009, 09:36
Блокирай сайта или си изтрий профила и не влизай повече.

someonerandom
11-23-2009, 10:07
Ами аз номера със атването и влизането съм го правил с teenproblem :D .Обаче го имам на отметки,така че не пиша :grin: А иначе,наистина е добра идея да си изтриеш профила,и си наложи да не влизаш...друг начин няма,с никакви спирания на Интернет и ограничения няма да постигнеш това,което с усилие на волята
Дано да съм помогнал :)

mrtn
11-23-2009, 10:37
Като се позамислиш малко, е адски смешно 8-)

vanesa0pld
11-23-2009, 13:15
пффф ти пък си намерила към кой сайт да се пристрастиш...
тва аха е пълно с цигани....ужас..аз за това си изтрих регистрацията малко след като си я направих, сега ми е само фейсбук <3
абе общо взето тия сайтове за запознанства изобщо не са за тийнове според мен, защото всяка 15годишна кифла решава да си направи регистрация в импулс, за да покаже колко добре може да работи с фотошоп...
най- добре си изтрий регистрацията и не се занимавай с такива сайтове...
да..и за да им видиме ''сЕекСии тЯЯлоОтОО''(т.е ц*ците и интимните части) да им даваме ''УппЧиТЪъ'' и ''КомИИнТаррЧитЪЪ'' :(

rauwkost
11-23-2009, 14:05
И аз съм така с импулс. :( Ако не получа дневната си доза плюсчитъъ.. не ми се мисли ;( искам плюсчитааааааа ;( :(
ако темата не е ебавка (в което се съмнявам доста), ще кажа само omfg :shock:

golfabitch
11-25-2009, 19:27
Не е нормално...Aha.bg се напълни с кифли,козунаци и фешъни и си делнах профила и аз...
Чувствам се "по-долен" от тях :-D

Teenajer_993
11-26-2009, 17:22
Лично аз нямам такъв проблем, нямам регистрация в този сайт защотото мисля че няма смисъл.Аз ти предлагам ако искаш да се оттърсиш от този сайт, прави нещо по различно примерно спортувай.

azaha
06-08-2010, 13:09
пфф..аз се бях пристрастил към импулс..просто 3 години ей така си минаха...в безсмислено ровене в сайта...коментари оунове ала бала глупости..една сутрин станах от леглото и веднага включих компютъра както всеки ден..(дори когато ходех 1 смяна на даскало ставах по рано да си проверя импулса)..и след като влезнах в импулс се замислих какъв ще е животът ми без него и дали ще е по добър..проверих си всичко и реших да си деактивирам профила..около един месец бях като болен..искаше ми се пак да го активирам,но си казах не..и така вече карам без импулс около 4-5 месеца и съм много по щастлив..започнах да излизам повече с приятели успехът ми в училище се повиши...и честно да ти кажа нямам никакво намерение пак да посещавам горе описания сайт...
Сега просто сядам за около час два играя някоя игрица и започвам да си уча уроците или излизам... :)

iiordanova
06-08-2010, 13:50
Блокирай сайта или изтрий профила си !
Всичко е въпрос на воля , може да влизаш пак всеки ден , но примерно си кажи от толкова до толкова в сайта. И като ти свърши времето .. затваряш сайта.
Познавам много хора , които са пристрастени към сайтове за запознанства и не само.
Аз преди години бях се пристрастила към импулса , но ми стана адски тъпо изведнъж и вече не ми се влизаше даже. Сега влизам само , когато се сетя.
Всичко е до воля. ((:

ameli
06-08-2010, 14:01
тоя импулс както са го променили много хора ще се откажат от него :D

аз пък си обичам фейсбука.. като се прибера първо включвам компа и от там другите задължения :D интересно ми е да видя какво са писали хората - ХОРА, КОИТО ПОЗНАВАМ и които не ми дават плюсчитъ и влюбени човечета за щяло и нещяло 8-)

вариянта с изтриването на профила е най-добър 8)

PurpleSand
06-08-2010, 14:13
тоя импулс както са го променили много хора ще се откажат от него :D
)


++++++ :? :? :? Ужасен е. Аз още преди да го променят си изтрих профила. Адски тъпо ми стана в тея сайтове.

BlackEyedPeas
06-08-2010, 16:18
Аз нямам такъв проблем, тъй като изобщо не се регистрирам в такива сайтове, само ти промиват мозъка!Доведената ми сестра я гледам цяяяяял ден в този БГ Стар, отлепя се от него само когато излиза.И к'во толкоз прави там?!?Гледам само някви снимки.Е, не е постоянно там, де, но повечето време когато е на компа е там..

Princessani
06-08-2010, 16:24
случвало ли ви се е да станете от сън още да не сте си измили очите и зъбите да не можете да гледате и с прозявка да напишете в интернет aha.bg?!?! E на мен ДА! :( и просто вече се чудя какво да правя налагам си собствени правила тъй като прекарвам по 2 или 3 часа бсолятно безмислени в разглеждане на профили и на коментари :shock: :shock: :shock: .... просто си дадох сметна че наистина покрай тоя сайт аз оглупявам и по лошото.... пристрастявам се! Хубаво е човек да има нови коментари са вдигне самочувствието си но това да се превръща в ежедневие и цел :-o .... не благодаря много моля за мнения искам да знам дали се случва само с мен, дали и други осъзнават как това ги поглъща.... не знам как да го обясня заради този сайт аз не мога да открия себе си... МОЛЯ ВИ пишете мнения #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o ем и аз влизам в аха.бг почти всеки ден ,ама чак пак пристрастена :shock: :shock: ,аз бих казала,че съм пристрастена сутрин да вляза в скайп и да се разбера с някой още като стана какво ще правя деня.Просто земи да излизаш и ще усетиш разликата.Виртоалното , не е истинско.

azaha
06-08-2010, 16:34
От тия сайтове само се изпростява..даже и скайпа е малко тъп,защото от него ставаме по-срамежливи и затворени в себе си..
Аз лично го използвам само за да се разбера с приятели кога ще излизаме и не обръщам внимание на такива..хи..освен ако няма какво да кажа на събеседника си или просто имам някакъв интерес към него.. :)

blue_ice
06-08-2010, 17:29
леле верно мн хора са си изтрили профилите в импулса след тия промени 8-) мина му славата и на него :lol: :lol: иначе фейсбук уж не се води толкова просташки аз нямам рег там все още, а тая в импулса ще я трия и без тва щот от тоя сайт по-жалък май няма... малко съм изненадана, че си пристрастена точно към аха.бг никога не съм го намирала за готин сайт, но все пак се надявам да ти е минало пристрастението към тоя сайт след повечето коментари

Luscious_Heart
06-08-2010, 17:35
Импулса е станал егати грозния сайт, а това Аха, от това, което съм виждала, е по-зле и от кален дол.
Аз във фейсбука съм си затрила всички снимки... :) Писна ми да ми ги "харесват" нещата .. нямат ли си живот ве, баси :razz: :razz: :razz:

tnp123
06-09-2010, 07:46
Пристрастяване лкъм аха.бг? Ахаа..... Тъпо. Както и импулса. Всеки пише сърчица на всеки, независимо от пола...Съобщенията са плюсче/сърчице/къде си бе? и толкоз.
Единственият плюс е че можеш да видиш някоя позната разсъблечена, ама и това е рядкост..... :-D :-D

petinkataaa
06-09-2010, 15:28
и аз преди много дрямах в това аха.бг ама ми стана мноооооого тъпо и го изтрих 8-)

LoveLetter
06-09-2010, 16:06
Адски тъпи сайтове са аха-то и импулс. Имах регистрация в импулсето преди време ама за месец събрах 1000 коментара и направо се стреснах, накрая го делнах. 8-)

xWandereRx
06-09-2010, 16:07
ее ти па...точно аха ли бе... :razz: :razz: :razz:

FlowerPower
06-09-2010, 16:16
Най- добрият съвет е наистина да го изтриеш! И за съжаление баба воля се намесва и тук, няма да минем без нея.