PDA

View Full Version : Обич или ..



bebeeeeee
11-22-2009, 17:12
искам просто да споделя...

Харесвам едно момче незнам той дали ме харесва но ме прегръща държи се добре с мен, отвръща на погледите ми, закача ме .. Аз се опитвам да крия чувствата си защото си има приятелка от 9 месеца .Знам че нищо не може да се получи между нас. Той няма да я остави въпреки че постоянно и изневерява. Това ме наранява още повече..
Защо ми го причинява, защо? Наскоро на един купон се озовахме в едно легло.Леко пиинали целувахме се, галехме се, прегъщахме се ..Чувствах се страхотно в прегръдките му . Изпитвах нещо което към никого другиго не бях изпитвала така .. От друга страна ми е гадно че прави приятелката си на шматка а пък и аз я познавам ..
От 2 дена вече не ме пръгръща като се видим и сме само на здрасти и чао, но може би ще е по добре да си останем така за да го забравя по лесно. Боли ме страшно много !
незнам какво да правя да си тая ли напразни надежди да се отдалеча от него или незнам ..

SoStarstruck
11-22-2009, 17:14
Може ли да знам на колко години си? :)

FantaMen
11-22-2009, 17:17
Зарежи го може да го обичаш но представи си следната ситуация.Приятелката му разбира за това че и кръшка с други момичета... Той тръгва с теб ... а после какво му пречи и на теб да изневери с друга.. Тоз ми прилича на типичните playboy.. върти някоя като му писне оставя я и си намира друга.На теб не ти трябва такова момче а някое което да те обича и да оценява връзката ви ....

sunshinepp
11-22-2009, 17:17
искам просто да споделя...

Харесвам едно момче незнам той дали ме харесва но ме прегръща държи се добре с мен, отвръща на погледите ми, закача ме .. Аз се опитвам да крия чувствата си защото си има приятелка от 9 месеца .Знам че нищо не може да се получи между нас. Той няма да я остави въпреки че постоянно и изневерява. Това ме наранява още повече..
Защо ми го причинява, защо? Наскоро на един купон се озовахме в едно легло.Леко пиинали целувахме се, галехме се, прегъщахме се ..Чувствах се страхотно в прегръдките му . Изпитвах нещо което към никого другиго не бях изпитвала така .. От друга страна ми е гадно че прави приятелката си на шматка а пък и аз я познавам ..
От 2 дена вече не ме пръгръща като се видим и сме само на здрасти и чао, но може би ще е по добре да си останем така за да го забравя по лесно. Боли ме страшно много !
незнам какво да правя да си тая ли напразни надежди да се отдалеча от него или незнам какво да правя ..
дали

ти си лошата в случая..по-добре е да си останете на здрасти и чао, имай малко самоуважение.. :)

bebeeeeee
11-22-2009, 17:17
на 16 съм но не мисля че има голямо значение :)

vesinka899
11-22-2009, 17:19
не се занимавай с него.. :o

Krisiity
11-22-2009, 17:20
искам просто да споделя...

Харесвам едно момче незнам той дали ме харесва но ме прегръща държи се добре с мен, отвръща на погледите ми, закача ме .. Аз се опитвам да крия чувствата си защото си има приятелка от 9 месеца .Знам че нищо не може да се получи между нас. Той няма да я остави въпреки че постоянно и изневерява. Това ме наранява още повече..
Защо ми го причинява, защо? Наскоро на един купон се озовахме в едно легло.Леко пиинали целувахме се, галехме се, прегъщахме се ..Чувствах се страхотно в прегръдките му . Изпитвах нещо което към никого другиго не бях изпитвала така .. От друга страна ми е гадно че прави приятелката си на шматка а пък и аз я познавам ..
От 2 дена вече не ме пръгръща като се видим и сме само на здрасти и чао, но може би ще е по добре да си останем така за да го забравя по лесно. Боли ме страшно много !
незнам какво да правя да си тая ли напразни надежди да се отдалеча от него или незнам какво да правя ..
дали

ти си лошата в случая..по-добре е да си останете на здрасти и чао, имай малко самоуважение.. :)

и аз съм на това мнение останете си на здрасти и чао ;]]

SoStarstruck
11-22-2009, 17:21
Ами попринцип има защото гледам тук на 12-13год. се измъчват вече от любовта,а какво остава за по-нататък...Не за друго питам :wink: Той май вярно се има за някакъв playboy,не ти трябва според мен :)

balu4ka
11-22-2009, 17:33
Наистина на този етап е по-добре да си останете така.Може би приятелката му е разбрала ,че кръшка и може би той е решил да се промени (има го и това..).

Може да те боли ,но едва ли искаш той да е човека заради който да се измъчваш всеки ден.Явно доста често кръшка ,не искаш и ти да си следващата нали ?Точно защото най-малкото си на 16 ,мисля че вече трябва да си осъзнала тези неща.

PurpleDream
11-22-2009, 17:37
не ти трябва тоя...

cookie_master
11-22-2009, 17:51
останете си на здрасти и чао :wink:

soul1199
11-22-2009, 18:28
Зарежи го може да го обичаш но представи си следната ситуация.Приятелката му разбира за това че и кръшка с други момичета... Той тръгва с теб ... а после какво му пречи и на теб да изневери с друга.. Тоз ми прилича на типичните playboy.. върти някоя като му писне оставя я и си намира друга.На теб не ти трябва такова момче а някое което да те обича и да оценява връзката ви ....

grotesque
11-23-2009, 14:21
е, сигурно го има и момента, в който всички ти казват 'остави го',
а на теб ти се иска още повече... загуба на време е.
сега си привлечена силно, после като те зареже така... имах подобна ситуация, бягай далеч

FromAutumToAshes
11-23-2009, 14:22
(suicide) ;)

Balmy_I
11-23-2009, 14:26
е, сигурно го има и момента, в който всички ти казват 'остави го',
а на теб ти се иска още повече... загуба на време е.
сега си привлечена силно, после като те зареже така... имах подобна ситуация, бягай далеч

да наистина,ако тръгнете и ти може да си наранената в следващия момент...така че намери си някой на когото ще му пука какво прави и не мисли на теб като на поредната бройка :? 8)

Priceless
11-23-2009, 14:34
Той изневерява на приятелката си,а наранява теб ?! Нещо не можах да ти проследя мисълта.

Zarity
11-23-2009, 15:20
аз бих прецакала оная...ъъъ,тъй де 8-) Малко съм зла...

ScarletBite
11-23-2009, 19:50
ти си лошата в случая..по-добре е да си останете на здрасти и чао, имай малко самоуважение.. :)
+++

moon_flower
11-23-2009, 20:02
Аз се убедих,че момчетата не може да ги разбереш.Едно момче ходи напрекаснато у най-добрата ми приятелка,все я гушка,обарва и тн. и нищо..после се появява с друга.Курвар...
Така че нищо не мога да ти кажа съсъ сигурност,Бог знае какво му се върти в главата.

ScarletBite
11-23-2009, 20:23
Бог знае какво му се върти в главата.
Аз знам - секс!Секс с всичко живо.Секс с възможно най-много момичета.И после пак секс.
По тази логика съм Бог :-o 8-)