PDA

View Full Version : как едно срамежливо момче да започне разговор с момиче ?



stefcho1
11-22-2009, 18:46
Здравейте.Имам един проблем който е свързан с момичетата и той е че съм много притеснителен когато има момиче до мене :oops: ( да срамежлив съм). На 18години съм. Имам си приятели но почти всичките са момчета и когато излизаме в нашата компания няма момичета. Миналата седмица ходих на гости на един приятел в друг град (за една вечер само) вечерта се бяхме събрали компания от 14 чеовека. Имаше и 6 момичета на по 16-17 години. Така и така до края на вечерта не можах да разбера нищо повече от имената им и то защото не проявих смелост да запозна разговор с тях. И от онаязи вечер до неска постоянно си мисля защо така става , защо не мога да го преодолея този срам :@ Изглейдам добре , харесвам се .Даже забравих да кажа , че дочух един разговор между две от момичетата в оная вечер и те си говореха за мен , сигурен съм. - едната каза на другата "ами това момче защо нищо не казва ? и другата отговори " ами миже би е срамежлив" и се засмя. Толкова л ие лошо ако едно момче е срамежливо ? и сега искам да ви помоля да ми кажете как да изляза от това положение. и другото което смятам за важно е самият разговор.. аз не говоря много много , обичам да си мълча и да слушам повече. как да заговоря едно момиче ? какви вапрости да и задавам ? не е хич лесно :( моля ви , помогнете ми

mArMaLaDkA
11-22-2009, 18:48
Има разлика между срамежлив и задръстен.

Di
11-22-2009, 18:48
Toлкова ли е трудно?
Отиваш при момичето и я питаш 'Как си?' / 'Кво прайш?' и започвате разговор,много трудно няма що..

Di
11-22-2009, 18:50
+ тва че си на 18,никога през целия ти съзнателен живот не си говорил с момиче ли?Гадже имал ли си?Боже..

SoStarstruck
11-22-2009, 18:50
Има разлика между срамежлив и задръстен.+ Оптусни се и не се спичай,и да изтърсиш някоя глупост не е фатално,нали човек се учи докато е жив.. ;-)

soul1199
11-22-2009, 18:52
Има разлика между срамежлив и задръстен.+ Оптусни се и не се спичай,и да изтърсиш някоя глупост не е фатално,нали човек се учи докато е жив.. ;-)

cinderella_gugutka
11-22-2009, 18:52
18 години...... тва е странно бе 4овек.ние сме хора,не извънземни :o просто стой до мом4е и моми4е които си говорят и виж как става

lubomirky
11-22-2009, 18:56
Има разлика между срамежлив и задръстен.

пиле, що толкова грубо :<

divaneee
11-22-2009, 18:58
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

PurpleDream
11-22-2009, 18:58
лелеле

lubomirky
11-22-2009, 18:59
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

това е гейско.

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:00
Има разлика между срамежлив и задръстен.

пиле, що толкова грубо :<
Ти къде се тикаш?

SoStarstruck
11-22-2009, 19:00
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

това е гейско. Във вестника пишеше,че помагало :-D

divaneee
11-22-2009, 19:01
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

това е гейско.

Няма значение, ако помага. Нали няма да казва на никого. :D

lubomirky
11-22-2009, 19:03
Има разлика между срамежлив и задръстен.

пиле, що толкова грубо :<
Ти къде се тикаш?

ще видиш ти ! :x

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:05
Прегледай се, момче. :?

lubomirky
11-22-2009, 19:07
Бухнал без пълнеж :?

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:08
Пастичка войн с мек меч! 8-)

lubomirky
11-22-2009, 19:11
ти?

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:13
Аз меч нямам, пастичке, но прощавай, ти нямаше как да разбереш, предвид някои странни Скайп случки от миналото.

stefcho1
11-22-2009, 19:19
Ами добре , здръстен съм ок , и какво да направя как да постъпя ?! не мога цял живот да съм задръстен . Нямамл съм гадже до сега..


и ако продалжавате така да ме убиждате и до самоубийство мога да стигна :(

lubomirky
11-22-2009, 19:20
Аз меч нямам, пастичке, но прощавай, ти нямаше как да разбереш, предвид някои странни Скайп случки от миналото.

охлюв.

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:20
Ти с хора досега не си ли се запознавал?

stefcho1
11-22-2009, 19:22
Ти с хора досега не си ли се запознавал?

прекарвам много време пред компютъра

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:24
А на училище не ходиш ли?

SoStarstruck
11-22-2009, 19:24
Ти с хора досега не си ли се запознавал?

прекарвам много време пред компютъраhttp://i053.radikal.ru/0911/f2/53cf18a6e6cb.jpg

w0sh
11-22-2009, 19:25
на някои им е в кръвта.

Като си рпд копютъра май лесно повдигаш разговори.

SoStarstruck
11-22-2009, 19:26
на някои им е в кръвта.

Като си рпд копютъра май лесно повдигаш разговори.Именно, на теб(автора) поне в Skype трябва да ти е достатъчно лесно

stefcho1
11-22-2009, 19:26
много се дразня така като почене някой да ми се прави :@ ми не пиши по добре ве срислю , нито знаеш как ми е протекъл живота до сега нито нищо ,, по добре не пиши , че май си по зле и от мене

stefcho1
11-22-2009, 19:28
ъъъ скайп .. скайпа лесна работа ама просто на живо е друго :oops:


ако искате ми вярвайте 2пъти си казах на това момиче ще и взема тел номера и така и стана в 2та случая... ( стана в сайт за запознанства и момичетата не бяха леки ;) )

w0sh
11-22-2009, 19:29
И ква е разликата.

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:29
Не ми игнорирай въпроса, да не ти наспамя темата! :x

VinDiesel
11-22-2009, 19:29
Здравейте.Имам един проблем който е свързан с момичетата и той е че съм много притеснителен когато има момиче до мене :oops: ( да срамежлив съм). На 18години съм. Имам си приятели но почти всичките са момчета и когато излизаме в нашата компания няма момичета. Миналата седмица ходих на гости на един приятел в друг град (за една вечер само) вечерта се бяхме събрали компания от 14 чеовека. Имаше и 6 момичета на по 16-17 години. Така и така до края на вечерта не можах да разбера нищо повече от имената им и то защото не проявих смелост да запозна разговор с тях. И от онаязи вечер до неска постоянно си мисля защо така става , защо не мога да го преодолея този срам :@ Изглейдам добре , харесвам се .Даже забравих да кажа , че дочух един разговор между две от момичетата в оная вечер и те си говореха за мен , сигурен съм. - едната каза на другата "ами това момче защо нищо не казва ? и другата отговори " ами миже би е срамежлив" и се засмя. Толкова л ие лошо ако едно момче е срамежливо ? и сега искам да ви помоля да ми кажете как да изляза от това положение. и другото което смятам за важно е самият разговор.. аз не говоря много много , обичам да си мълча и да слушам повече. как да заговоря едно момиче ? какви вапрости да и задавам ? не е хич лесно :( моля ви , помогнете ми

Като ,за начало се опитай ,да намериш общ език с токачките(момичетата).
И ,да не е нещо от сорта:
-Какъв грим използваш
-К'во си слагаш на косата и тем подобни

Аз лично когато се запозная с някое момиче, винаги 1вите разговори минават в спорове за някой неща и така всеки път винаги си споря с някоя човка :) Като ги видя после почвам някви малки бъзици и след време всичко си идва на мястото.

Зависи к'ва личност си. Аз съм такъв ,че не изпитвам срам. Не ме е срам да заговарям непознати. Да питам в някой магазин за нещо и така :)
Отпусни се и комуникирай повече. Това е моят съвет

stefcho1
11-22-2009, 19:30
И ква е разликата.

че ме е срам на живо , сеш се ?

безмислени въпроси ми задавате

SoStarstruck
11-22-2009, 19:30
много се дразня така като почене някой да ми се прави :@ ми не пиши по добре ве срислю , нито знаеш как ми е протекъл живота до сега нито нищо ,, по добре не пиши , че май си по зле и от менеСега,никой не иска да ти се прави,трябва да се стегнеш просто и тва е..

w0sh
11-22-2009, 19:31
И ква е разликата.

че ме е срам на живо , сеш се ?

безмислени въпроси ми задавате

Е да де. От какво те е срам.

lubomirky
11-22-2009, 19:31
те в сайтовете за запознанства момичетата са много трудни, сеш' се?

stefcho1
11-22-2009, 19:32
Здравейте.Имам един проблем който е свързан с момичетата и той е че съм много притеснителен когато има момиче до мене :oops: ( да срамежлив съм). На 18години съм. Имам си приятели но почти всичките са момчета и когато излизаме в нашата компания няма момичета. Миналата седмица ходих на гости на един приятел в друг град (за една вечер само) вечерта се бяхме събрали компания от 14 чеовека. Имаше и 6 момичета на по 16-17 години. Така и така до края на вечерта не можах да разбера нищо повече от имената им и то защото не проявих смелост да запозна разговор с тях. И от онаязи вечер до неска постоянно си мисля защо така става , защо не мога да го преодолея този срам :@ Изглейдам добре , харесвам се .Даже забравих да кажа , че дочух един разговор между две от момичетата в оная вечер и те си говореха за мен , сигурен съм. - едната каза на другата "ами това момче защо нищо не казва ? и другата отговори " ами миже би е срамежлив" и се засмя. Толкова л ие лошо ако едно момче е срамежливо ? и сега искам да ви помоля да ми кажете как да изляза от това положение. и другото което смятам за важно е самият разговор.. аз не говоря много много , обичам да си мълча и да слушам повече. как да заговоря едно момиче ? какви вапрости да и задавам ? не е хич лесно :( моля ви , помогнете ми

Като ,за начало се опитай ,да намериш общ език с токачките(момичетата).
И ,да не е нещо от сорта:
-Какъв грим използваш
-К'во си слагаш на косата и тем подобни

Аз лично когато се запозная с някое момиче, винаги 1вите разговори минават в спорове за някой неща и така всеки път винаги си споря с някоя човка :) Като ги видя после почвам някви малки бъзици и след време всичко си идва на мястото.

Зависи к'ва личност си. Аз съм такъв ,че не изпитвам срам. Не ме е срам да заговарям непознати. Да питам в някой магазин за нещо и така :)
Отпусни се и комуникирай повече. Това е моят съвет


мен също не ме е срам да заговоря човек на улицат за часа или да питам нещо в магазин , но просто с момичетата НА МОЯТА ВЪЗРАСТ е друго

w0sh
11-22-2009, 19:33
Пак питам. Защо те е срам?

stefcho1
11-22-2009, 19:34
И ква е разликата.

че ме е срам на живо , сеш се ?

безмислени въпроси ми задавате

Е да де. От какво те е срам.


този въпрос си го задавам през 1мин :@ и не мога да стига до отговор , просто когато съм до момиче ставам червен като домат и нищо не мога да кажа :@

SoStarstruck
11-22-2009, 19:34
Здравейте.Имам един проблем който е свързан с момичетата и той е че съм много притеснителен когато има момиче до мене :oops: ( да срамежлив съм). На 18години съм. Имам си приятели но почти всичките са момчета и когато излизаме в нашата компания няма момичета. Миналата седмица ходих на гости на един приятел в друг град (за една вечер само) вечерта се бяхме събрали компания от 14 чеовека. Имаше и 6 момичета на по 16-17 години. Така и така до края на вечерта не можах да разбера нищо повече от имената им и то защото не проявих смелост да запозна разговор с тях. И от онаязи вечер до неска постоянно си мисля защо така става , защо не мога да го преодолея този срам :@ Изглейдам добре , харесвам се .Даже забравих да кажа , че дочух един разговор между две от момичетата в оная вечер и те си говореха за мен , сигурен съм. - едната каза на другата "ами това момче защо нищо не казва ? и другата отговори " ами миже би е срамежлив" и се засмя. Толкова л ие лошо ако едно момче е срамежливо ? и сега искам да ви помоля да ми кажете как да изляза от това положение. и другото което смятам за важно е самият разговор.. аз не говоря много много , обичам да си мълча и да слушам повече. как да заговоря едно момиче ? какви вапрости да и задавам ? не е хич лесно :( моля ви , помогнете ми

Като ,за начало се опитай ,да намериш общ език с токачките(момичетата).
И ,да не е нещо от сорта:
-Какъв грим използваш
-К'во си слагаш на косата и тем подобни

Аз лично когато се запозная с някое момиче, винаги 1вите разговори минават в спорове за някой неща и така всеки път винаги си споря с някоя човка :) Като ги видя после почвам някви малки бъзици и след време всичко си идва на мястото.

Зависи к'ва личност си. Аз съм такъв ,че не изпитвам срам. Не ме е срам да заговарям непознати. Да питам в някой магазин за нещо и така :)
Отпусни се и комуникирай повече. Това е моят съвет


мен също не ме е срам да заговоря човек на улицат за часа или да питам нещо в магазин , но просто с момичетата НА МОЯТА ВЪЗРАСТ е другоСопнати са или..?? :-o

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:34
Хващай си по-малки. 12-13-годишни са перфектни. Даже 10-11 по-добре, ще си ги моделираш по свой собствен модел. 8-)

w0sh
11-22-2009, 19:34
Ами по интернет не могат лид а ти се случат същите неща като в реалността?

w0sh
11-22-2009, 19:36
Не всяко момиче, с което говориш, искаш да си падне по тебе.

VinDiesel
11-22-2009, 19:36
Когато искаш да заговориш момиче просто не се здухвай и бъди себе си и не говори тапни или глупости(все едно живееш от 1950 насам)

SoStarstruck
11-22-2009, 19:36
Хващай си по-малки. 12-13-годишни са перфектни. Даже 10-11 по-добре, ще си ги моделираш по свой собствен модел. 8-)Късно,по-отворените вече са ги взели почти всичките :wink:

VinDiesel
11-22-2009, 19:37
Хващай си по-малки. 12-13-годишни са перфектни. Даже 10-11 по-добре, ще си ги моделираш по свой собствен модел. 8-)

Що с теб така ли са правили ?

lubomirky
11-22-2009, 19:39
Хващай си по-малки. 12-13-годишни са перфектни. Даже 10-11 по-добре, ще си ги моделираш по свой собствен модел. 8-)

Що с теб така ли са правили ?

с голфа я спечелих 8)

SoStarstruck
11-22-2009, 19:40
Стига сте писали толкова бързо в тая тема,едвам смогвам :(

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:40
Млъкни бе, пастичка долна! 8-)

stefcho1
11-22-2009, 19:40
не знам , просто не знам каво да правя ;(

lubomirky
11-22-2009, 19:42
Млъкни бе, пастичка долна! 8-)

йеах :П с голфа направо те разбих ! всичките ти мечти станаха реалност, когато ме видя с пернишкия голф :>

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:44
Аз бях на 9, ти на 23, размаха ми близалката и аз влязох в гоУфа. 8)

stefcho1
11-22-2009, 19:44
вие скайпове няма те ли да си лафите там :@ :o

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:45
Имаме си.

txm
11-22-2009, 19:46
Сядаш до момичето, казваш здравей, следователно и тя ще измъмри нещо и казваш: "Аз съм срамежлив, доста срамежлив и съм ужасно притеснен, когато има момиче до мен, боже кажи какво да правя". Това го казваш малко по весело не притеснено, ще помогне, момичето ще си помисли, че си правиш майтап, чисто и просто защото и говориш, а казваш, че се срамуваш и тя и ти ще се отпуснете и ще завържете разговор. Та даже има и вероятност да ти се изхили, но ти не спирай кажи "сериозно бе, не виждаш ли?", нещо от сорта. Пробвай така.

SoStarstruck
11-22-2009, 19:49
Сядаш до момичето, казваш здравей, следователно и тя ще измъмри нещо и казваш: "Аз съм срамежлив, доста срамежлив и съм ужасно притеснен, когато има момиче до мен, боже кажи какво да правя". Това го казваш малко по весело не притеснено, ще помогне, момичето ще си помисли, че си правиш майтап, чисто и просто защото и говориш, а казваш, че се срамуваш и тя и ти ще се отпуснете и ще завържете разговор. Та даже има и вероятност да ти се изхили, но ти не спирай кажи "сериозно бе, не виждаш ли?", нещо от сорта. Пробвай така.ако е някоя кифла няма да е толкова оптимистично настроена.. :?

stefcho1
11-22-2009, 19:51
Сядаш до момичето, казваш здравей, следователно и тя ще измъмри нещо и казваш: "Аз съм срамежлив, доста срамежлив и съм ужасно притеснен, когато има момиче до мен, боже кажи какво да правя". Това го казваш малко по весело не притеснено, ще помогне, момичето ще си помисли, че си правиш майтап, чисто и просто защото и говориш, а казваш, че се срамуваш и тя и ти ще се отпуснете и ще завържете разговор. Та даже има и вероятност да ти се изхили, но ти не спирай кажи "сериозно бе, не виждаш ли?", нещо от сорта. Пробвай така.ако е някоя кифла няма да е толкова оптимистично настроена.. :?

хаха .. не ми се рискува :oops:

txm
11-22-2009, 19:51
Точно ако е кифла, ще се изхили и то брутално, въпроса е да и повтаряш, че та е срам, за да се пръсне от смях и току виж се завързал някакъв разговор :)

lubomirky
11-22-2009, 19:52
Сядаш до момичето, казваш здравей, следователно и тя ще измъмри нещо и казваш: "Аз съм срамежлив, доста срамежлив и съм ужасно притеснен, когато има момиче до мен, боже кажи какво да правя". Това го казваш малко по весело не притеснено, ще помогне, момичето ще си помисли, че си правиш майтап, чисто и просто защото и говориш, а казваш, че се срамуваш и тя и ти ще се отпуснете и ще завържете разговор. Та даже има и вероятност да ти се изхили, но ти не спирай кажи "сериозно бе, не виждаш ли?", нещо от сорта. Пробвай така.ако е някоя кифла няма да е толкова оптимистично настроена.. :?

хаха .. не ми се рискува :oops:

тогаа гледай да не го претриеш ;д

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:54
Аз, дето не съм кифла(само мармалад) бих се изсмяла, ако някой 18-годишен ми го каже, какво остава за кифла? :-o
Може ли такива индивиди да съществуват в тоя форум? На 18 години да го е срам да заговори човек.
Да благодарим на човека, създал Скайп, за да могат и такива да имат някакви социални контакти.

SoStarstruck
11-22-2009, 19:54
Точно ако е кифла, ще се изхили и то брутално, въпроса е да и повтаряш, че та е срам, за да се пръсне от смях и току виж се завързал някакъв разговор :) 8-) оо не не..по-елемтарно нещо като за начало,че ако му се изхили той ще потъне вдън земя като му гледам характера..

txm
11-22-2009, 19:55
Аз, дето не съм кифла(само мармалад) бих му се изсмяла, ако някой 18-годишен ми го каже, какво остава за кифла? :-o
Може ли такива индивиди да съществуват в тоя форум? На 18 години да го е срам да заговори човек.
Да благодарим на човека, създал Скайп, за да могат и такива индивиди да имат някакви социални контакти.

Ти си точно кифла, мога да ти кажа аз. Всеки човек е различен и момчетата, които се срамуват да комуникират с момичета са доста и е доста разбираемо в тези време, просто защото половината сте кифли и се имате за незнам си какви и се правите на недостъпни. Прочетох всичките ти мнения по темата и мога да ти кажа, че си си кифла без да се обиждаш :)

SoStarstruck
11-22-2009, 19:57
Аз, дето не съм кифла(само мармалад) бих се изсмяла, ако някой 18-годишен ми го каже, какво остава за кифла? :-o
Може ли такива индивиди да съществуват в тоя форум? На 18 години да го е срам да заговори човек.
Да благодарим на човека, създал Скайп, за да могат и такива да имат някакви социални контакти.не да заговори човек, а МОМИЧЕ :wink: за него е различно,той подчерта..

mArMaLaDkA
11-22-2009, 19:58
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

txm
11-22-2009, 20:00
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

Ти просто не разбра, какво написах, смисъла ти се губи. Та да поясня специално за теб. Тъй като половината сте кифли, на него това му е направило впечатление, на колко коварни се правите и има страхове да не го отрежат или да му се изсмеят, той си подчерта, обаче ти явно си чела отгоре отгоре какво е написал и нищо не си разбрала.

lubomirky
11-22-2009, 20:01
чичо Пешо нищо не чете. мармаладка е момче, мармаладка е момче!

SoStarstruck
11-22-2009, 20:02
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

Ти просто не разбра, какво написах, смисъла ти се губи. Та да поясня специално за теб. Тъй като половината сте кифли, на него това му е направило впечатление, на колко коварни се правите и има страхове да не го отрежат или да му се изсмеят, той си подчерта, обаче ти явно си чела отгоре отгоре какво е написал и нищо не си разбрала.само зарад тая тема още съм в "Любов" 8-) Изчакайте и момчето да се изкаже,де.

VinDiesel
11-22-2009, 20:05
Гледай да не се спичаш и тва е

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:06
Мармаладка е гнусен 39 годишен хомосексуалист, с прошарена брада и сключени вежди!

txm, аз никога нищо не съм разбрала. :д Това е детско мислене - "били коварни, били надути"... То по тая логика и мъжете са коварни и подли същества, които целят само да те вкарат в леглото, но това не спира никоя девойка, когато пожелае да се запознае с някого. 8-)

txm
11-22-2009, 20:07
Мармаладка е гнусен 39 годишен хомосексуалист, с прошарена брада и сключени вежди!

txm, аз никога нищо не съм разбрала. :д Това е детско мислене - "били коварни, били надути"... То по тая логика и мъжете са коварни и подли същества, които целят само да те вкарат в леглото, но това не спира никоя девойка, когато пожелае да се запознае с някого. 8-)

Не си разбрала да! Прочети си постовете и се замисли върху това, какво е написал автора на темата и твоите отговори по неговата тема.

SoStarstruck
11-22-2009, 20:07
Не всички сме кучки,моля :grin:

lubomirky
11-22-2009, 20:09
ти кога ше идваш при мен бе, кроасанчо :?

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:10
Чувствам се гузна.
ГоУфаджията, захарно петле за утеха? :oops:

lubomirky
11-22-2009, 20:12
нещЪ. и внимавай на предния въпрос к'во ще отговориш, 'щото в Перник пред винкела всички са равни !

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:13
Пръдльо, аз не питах дали искаш, а дали ще получа. Ей, че си... :?

lubomirky
11-22-2009, 20:14
близалки, близалки, остави тия захЪрни питльета

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:16
На мен само захарни питльета са ми позволени.

lubomirky
11-22-2009, 20:17
:smt008

SoStarstruck
11-22-2009, 20:18
Спааам :)

lubomirky
11-22-2009, 20:19
от любоФ

stefcho1
11-22-2009, 20:24
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

Ти просто не разбра, какво написах, смисъла ти се губи. Та да поясня специално за теб. Тъй като половината сте кифли, на него това му е направило впечатление, на колко коварни се правите и има страхове да не го отрежат или да му се изсмеят, той си подчерта, обаче ти явно си чела отгоре отгоре какво е написал и нищо не си разбрала.


xaxax ето един който МОЖЕ ДА ЧЕТЕ , ЕВАЛА ;)

danI_boY
11-22-2009, 20:26
Хммм ами казваш сте били на маса, ами алкохол нямаше ли е ? Другия път думкаш там колкото алкохол ти трябва за настроение апък ако още си като ням продължи с пиенето докато се усетиш ще си награбил някоя и ще си я забъркал в такива работи, че после даже няма да си вярвш кви рабои си говорил. Ама само да кажа че целта не е да са напайш тасма, и секи да се отврати от теб ами просто да си изил достатъно че да говориш с някоя. :smt006

SoStarstruck
11-22-2009, 20:26
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

Ти просто не разбра, какво написах, смисъла ти се губи. Та да поясня специално за теб. Тъй като половината сте кифли, на него това му е направило впечатление, на колко коварни се правите и има страхове да не го отрежат или да му се изсмеят, той си подчерта, обаче ти явно си чела отгоре отгоре какво е написал и нищо не си разбрала.


xaxax ето един който МОЖЕ ДА ЧЕТЕ , ЕВАЛА ;)Тоест ние сме кифли и т'ва ти е основната причина да не можеш да ни заговориш,така ли?..

lubomirky
11-22-2009, 20:26
Интересно е как го вземате насериозно. Добре, обясни ми, възможно ли е никога досега да не се е запознавал с момиче? Дори със съученичка? А при излизане с компанията? Или и компания да няма? Абсурдно е просто.
"Ние" половината сме кифли, а ама другата половина? Или тя тая половина е в другата част на кълбото?

Ти просто не разбра, какво написах, смисъла ти се губи. Та да поясня специално за теб. Тъй като половината сте кифли, на него това му е направило впечатление, на колко коварни се правите и има страхове да не го отрежат или да му се изсмеят, той си подчерта, обаче ти явно си чела отгоре отгоре какво е написал и нищо не си разбрала.


xaxax ето един който МОЖЕ ДА ЧЕТЕ , ЕВАЛА ;)

ако ти стискаше и не беше ня'къв ревльо нямаше да ти прави впечатление. а и ти за къв се имаш ? трябва всяка да ти връзва ли ?

SoStarstruck
11-22-2009, 20:27
Хммм ами казваш сте били на маса, ами алкохол нямаше ли е ? Другия път думкаш там колкото алкохол ти трябва за настроение апък ако още си като ням продължи с пиенето докато се усетиш ще си награбил някоя и ще си я забъркал в такива работи, че после даже няма да си вярвш кви рабои си говорил. Ама само да кажа че целта не е да са напайш тасма, и секи да се отврати от теб ами просто да си изил достатъно че да говориш с някоя. :smt006евала,страшна логика..офф оспамих цялата тема

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:30
Какво може? Говори ми все едно е детска учителка, а аз съм на 4 и не съм си изяла картофеното пюре. През мармаладката ми е за лигавите ви излияния. Даже и не съм си правила труда да се занимавам. Влизам, оспамвам ви n-тата повторила се за тоя месец тема и спя спокойно вечер, докато вие ме преследвате във всяка тема, опитвайки се да ми намерите грешки.

stefcho1
11-22-2009, 20:32
к'во да ти кажа , постоянно си пиша с момичета по сайтове за запознанства . Все се мислите за не знам си к'во , правите на пук ...най пък се разня когато влизате (момичетата) от профил в профил и пишете коментари от сорта на " :* {}{}{} inlove не знам си к'во " ..

SoStarstruck
11-22-2009, 20:32
Ето,пак спамя...Виждате ли какво ме карате да правя?? :( Ако всичко те дразни трудно ще се уредиш,да знаеш,не че и сега ти е много лесно..

stefcho1
11-22-2009, 20:33
mArMaLaDkA - омулявам те не пиши повече в тази тема плс , щи купя близалка споко само млъкни че изобщо не ми се четат такива простути като тези които си пишете фмомента в темата

txm
11-22-2009, 20:35
Какво може? Говори ми все едно е детска учителка, а аз съм на 4 и не съм си изяла картофеното пюре. През мармаладката ми е за лигавите ви излияния. Даже и не съм си правила труда да се занимавам. Влизам, оспамвам ви n-тата повторила се за тоя месец тема и спя спокойно вечер, докато вие ме преследвате във всяка тема, опитвайки се да ми намерите грешки.

К`ъв "х у й" търсиш във форума ?

stefcho1
11-22-2009, 20:35
Ето,пак спамя...Виждате ли какво ме карате да правя?? :( Ако всичко те дразни трудно ще се уредиш,да знаеш,не че и сега ти е много лесно..

да така е знам дразня се за най - малките работи ... нужно е само едно момиче да ми каже " нмз" и се депресирам даже съм стигал и до блокирване :@ направо не се понасям самия себе си

lubomirky
11-22-2009, 20:36
професоре, ти ако си на 18, аз ще се застрелям.

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:36
Като ми напишеш изречението с правилен правопис и пунктуационни знаци, може и да ти обърна внимание. 8)

Ами за ей такъв. Забавно ми е да ви провалям темите.

YouKnowImBetterThanYou
11-22-2009, 20:37
За да се запознаеш не ти е нужно друго освен едно Здрасти + хубава усмивка (като естествено не значи да се озъбиш), а нататък в играта ако престанеш да гледаш на момичета освен като на сексуален обект ще се отърсиш от срамежливостта. За сега не бързай, първо се научи да лафиш спокойно с противоположния пол, а пък после като посвикнеш ще почнеш и със зарибявките.

stefcho1
11-22-2009, 20:38
..... _|_ .... сега разбра ли ?! мисля , че ти го написах както трябва.

SoStarstruck
11-22-2009, 20:39
Ето,пак спамя...Виждате ли какво ме карате да правя?? :( Ако всичко те дразни трудно ще се уредиш,да знаеш,не че и сега ти е много лесно..

да така е знам дразня се за най - малките работи ... нужно е само едно момиче да ми каже " нмз" и се депресирам даже съм стигал и до блокирване :@ направо не се понасям самия себе сиа пробвал ли си се изобщо някога,дори и 1 път само да заговориш някое момиче?Имам впредвид по-сериозно, не само "здр,как си и etc." ..??

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:40
Това и аз го знам, ама като _)_ .

stefcho1
11-22-2009, 20:42
Ето,пак спамя...Виждате ли какво ме карате да правя?? :( Ако всичко те дразни трудно ще се уредиш,да знаеш,не че и сега ти е много лесно..

да така е знам дразня се за най - малките работи ... нужно е само едно момиче да ми каже " нмз" и се депресирам даже съм стигал и до блокирване :@ направо не се понасям самия себе сиа пробвал ли си се изобщо някога,дори и 1 път само да заговориш някое момиче?Имам впредвид по-сериозно, не само "здр,как си и etc." ..??


естествено , но само по интернет. Даже са изявявали желание да се видим , но нали знам какъв съм и знам , че 100 % ще се изложа поради факта че не мога да завържа един нормален разговор съм отказвал

lubomirky
11-22-2009, 20:43
ти си болен. излез утре навън. говори с някое момиче по-дълго от 10 минути. уговори се ако трябва с някоя от вълшебния за теб импулс. излез с нея. говорете си за глобалното затопляне дори. ако не го направиш, сигурно на 30 ще ходиш с шлифери около детските градини.

stefcho1
11-22-2009, 20:46
да да точно така ше направя ! ще спра едно момиче на пътя и ще я попитам "какво мислиш за глобалното затопляне" дали няма да ме подмине ?! :oops: :P

SoStarstruck
11-22-2009, 20:46
ти си болен. излез утре навън. говори с някое момиче по-дълго от 10 минути. уговори се ако трябва с някоя от вълшебния за теб импулс. излез с нея. говорете си за глобалното затопляне дори. ако не го направиш, сигурно на 30 ще ходиш с шлифери около детските градини.не е нуждно да сте ЧАК толкова груби..По темата:казахме ти какво трябва да направиш,така че и да те уговаряме още и още..без да се отпуснеш няма да станее просто,не виждам как..

stefcho1
11-22-2009, 20:48
ти си болен. излез утре навън. говори с някое момиче по-дълго от 10 минути. уговори се ако трябва с някоя от вълшебния за теб импулс. излез с нея. говорете си за глобалното затопляне дори. ако не го направиш, сигурно на 30 ще ходиш с шлифери около детските градини.не е нуждно да сте ЧАК толкова груби..По темата:казахме ти какво трябва да направиш,така че и да те уговаряме още и още..без да се отпуснеш няма да станее просто,не виждам как..

izwinqwaj ne widqh da ste mi napisali kakwo da pravq ? s takiva predlojeniq kato ka lubomirky li da deistvam ?

mArMaLaDkA
11-22-2009, 20:48
Ха-ха, не е нужно да си толкова груб! А на мен се отказаха дори веднъж да ми го кажат. 8-)

lubomirky
11-22-2009, 20:48
да да точно така ше направя ! ще спра едно момиче на пътя и ще я попитам "какво мислиш за глобалното затопляне" дали няма да ме подмине ?! :oops: :P

ако се окаже някоя природозащитничка, ще видиш как утре ще ми благодариш ;)

stefcho1
11-22-2009, 20:52
да да точно така ше направя ! ще спра едно момиче на пътя и ще я попитам "какво мислиш за глобалното затопляне" дали няма да ме подмине ?! :oops: :P

ако се окаже някоя природозащитничка, ще видиш как утре ще ми благодариш ;)

shansa da nacelq 6ca ot tototo e po golqm ;]

SoStarstruck
11-22-2009, 20:52
ОТПУСНИ СЕЕЕ,представи си,че говориш с някой твой фр,съвсем нормално и безобидно в началото..Първо това усвои и да преминеш към свалянето вече ще си е истинско постижение :wink:

stefcho1
11-22-2009, 20:55
ОТПУСНИ СЕЕЕ,представи си,че говориш с някой твой фр,съвсем нормално и безобидно в началото..Първо това усвои и да преминеш към свалянето вече ще си е истинско постижение :wink:

виж сега . На мене не ми е проблем да отида при момиче което познавам (което НЕ ХАРЕСВАМ ) и да започнем да си говорим , тогава прросто не ми пука но когато видя момиче което ми харесва поне малко :oops:

DarkBass
11-22-2009, 21:00
Нормално с Изцепка :D

SoStarstruck
11-22-2009, 21:03
Да се чудя 'що се зарибих сега с тая тема?? ..Ами именно това ти казвам,вдъхни си малко самоувереност,и да изръсиш някоя глупост не се спичай и не почвай да бръщолевиш куп глупости. Случва се,човек се учи..на теб ти е краааайно време да се научиш вече,така че ДАВАЙ!! :wink:

stefcho1
11-22-2009, 21:03
tova che priemam neshtata za tolkova navatre poradi tova 4e sam 4uvstvitelen pravi li haraktera mi slab ? strashno mnogo me interesuva horskoto mnenie :-o

SoStarstruck
11-22-2009, 21:07
tova che priemam neshtata za tolkova navatre poradi tova 4e sam 4uvstvitelen pravi li haraktera mi slab ? strashno mnogo me interesuva horskoto mnenie :-oИнтересува те,определено..Честно казано "Да",не може да си едновременно силен и чувствителен,поне според мен :)

stefcho1
11-22-2009, 21:09
mhm , ami da vi kaja kakwo naprvih redi 20min . vlqzah v edin ot saitovete za zapoznanstva kadeto imam profil i napisah na 20 momicheta na vazrast ot 15-18 godini " zdrasti :)" ne sam poluchil nito edin otgovor .... online sa

w0sh
11-22-2009, 21:09
tova che priemam neshtata za tolkova navatre poradi tova 4e sam 4uvstvitelen pravi li haraktera mi slab ? strashno mnogo me interesuva horskoto mnenie :-o

да. Прави те жалък и ненадежден в очите на момичетата.

w0sh
11-22-2009, 21:09
mhm , ami da vi kaja kakwo naprvih redi 20min . vlqzah v edin ot saitovete za zapoznanstva kadeto imam profil i napisah na 20 momicheta na vazrast ot 15-18 godini " zdrasti :)" ne sam poluchil nito edin otgovor .... online sa

Браво мой. Как се престраши.

lubomirky
11-22-2009, 21:11
явно само в твоите очи си красив.. кво да те праим ся :-|

SoStarstruck
11-22-2009, 21:12
Емми не си уцелил точните 18 момичета 8-)

stefcho1
11-22-2009, 21:12
mhm , ami da vi kaja kakwo naprvih redi 20min . vlqzah v edin ot saitovete za zapoznanstva kadeto imam profil i napisah na 20 momicheta na vazrast ot 15-18 godini " zdrasti :)" ne sam poluchil nito edin otgovor .... online sa

Браво мой. Как се престраши.

xaxa .. rezultat obache e placheben...


i da popitam , nqma li momicheta koito haresvat momicheta koito sa sramejlivi :oops:

stefcho1
11-22-2009, 21:14
dobre kajete mi kak da ne se draznq kato te (momichetata na koito pisah predimalko) iztrivat saobshteniqta , a dori ne sa mi vlezli v profila da me vidqt :@

lubomirky
11-22-2009, 21:15
много високо се целиш явно. я дай да те видим къв си убавец

SoStarstruck
11-22-2009, 21:15
dobre kajete mi kak da ne se draznq kato te (momichetata na koito pisah predimalko) iztrivat saobshteniqta , a dori ne sa mi vlezli v profila da me vidqt :@та казах ти,не са били точните 18..ти не се отказвай! :wink:

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:19
Животът ти е Импулс на тебе, майна!

Пастичке, :-)

stefcho1
11-22-2009, 21:19
abe pich ti ne mi kazvai dali sam krasiv ili ne sam .... realist sam , znam fmomenta che 3momicheta ot daskaloto me haresvat i v tova sam siguren zashtoto te sa mi go kazvali no prosto az ne proqwqwam interes , poluchavam komentari ot sortan a sladur takache ni mi prikazvai ;) kazah ti TE VAOBSHTE NE MI VLQZAHA V PROFILA DA MI VIDQT SNIMKITE ... VZEH DA SE IZNERVQM S TEBE I ONAQ MARMALADKA LI E K`WA :@

stefcho1
11-22-2009, 21:22
Животът ти е Импулс на тебе, майна!

Пастичке, :-)

nqkoi da q banne ot foruma ? :booooomb: :D 8-)

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:23
abe pich ti ne mi kazvai dali sam krasiv ili ne sam .... realist sam , znam fmomenta che 3momicheta ot daskaloto me haresvat i v tova sam siguren zashtoto te sa mi go kazvali no prosto az ne proqwqwam interes , poluchavam komentari ot sortan a sladur takache ni mi prikazvai ;) kazah ti TE VAOBSHTE NE MI VLQZAHA V PROFILA DA MI VIDQT SNIMKITE ... VZEH DA SE IZNERVQM S TEBE I ONAQ MARMALADKA LI E K`WA :@

УНИКУМ!

Пастичке, :-) :-) :-) !!!!

lubomirky
11-22-2009, 21:23
3те туркини в училище те харесват, а коментари от сорта 'сладур' и 'инлоффффффффффффф' ги получаваш от тия, които като теб живеят заради импулса и мислят, че ако там има 15000 плюса са нещо повече.

ся ясно ли ти стана?

SoStarstruck
11-22-2009, 21:24
Любимата ми тема умира и не мога да направя нищо по въпроса,стоя и гледам безучастно...Мъчение :(

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:26
Какво да ме банват, като това ми беше най-смисленото мнение в цялата тема? Животът ти е Импулс и т'ва е факт. Там ти е и грешката. Докато се опитваш да сваляш измислени принцеси, а те си вдигат самочувствието с такива като теб и не ти отговарят на ЛС-тата(трагедия, разбираш ли), единствено Десислава ще ти прави компания в безсънните нощи и скучните дни.

stefcho1
11-22-2009, 21:27
3те туркини в училище те харесват, а коментари от сорта 'сладур' и 'инлоффффффффффффф' ги получаваш от тия, които като теб живеят заради импулса и мислят, че ако там има 15000 плюса са нещо повече.

ся ясно ли ти стана?


nqmam reg v tozi smotan sait ?! sq qsno li ti stana ;]

SoStarstruck
11-22-2009, 21:28
:( :( :( Моля ви,недейтееее!!!

zoroz
11-22-2009, 21:28
виж сега . На мене не ми е проблем да отида при момиче което познавам (което НЕ ХАРЕСВАМ ) и да започнем да си говорим , тогава прросто не ми пука но когато видя момиче което ми харесва поне малко :oops:


Човече разбирам те напълно и аз бях така преди време притеснявах се да заговоря , който и да е , било то момиче/момче , но се справих с проблема по този начин , ти каза , че си говориш свободно с момиче , което не харесваш , ами отиди при момичето , което харесваш и почни да си говориш с нея все едно не я харесваш , избий си за малко от главата , че я харесваш или ддз как да ти го кажа , само да ти кажа , че действа ;) ще завържеш разговор и така :)
Успех!

lubomirky
11-22-2009, 21:30
3те туркини в училище те харесват, а коментари от сорта 'сладур' и 'инлоффффффффффффф' ги получаваш от тия, които като теб живеят заради импулса и мислят, че ако там има 15000 плюса са нещо повече.

ся ясно ли ти стана?


nqmam reg v tozi smotan sait ?! sq qsno li ti stana ;]

аха.бг сигурно? там пък само цигани.

stefcho1
11-22-2009, 21:30
Какво да ме банват, като това ми беше най-смисленото мнение в цялата тема? Животът ти е Импулс и т'ва е факт. Там ти е и грешката. Докато се опитваш да сваляш измислени принцеси, а те си вдигат самочувствието с такива като теб и не ти отговарят на ЛС-тата(трагедия, разбираш ли), единствено Десислава ще ти прави компания в безсънните нощи и скучните дни.



dostatachno umen sam i sam da vidq na k`wo polojenie sam... a ti s ni6to ne mi pomagash samo vredish , razbrah ti mnenieto oshte s parviqt post kakto te pomolih i da ne pishesh powe4e

SoStarstruck
11-22-2009, 21:31
виж сега . На мене не ми е проблем да отида при момиче което познавам (което НЕ ХАРЕСВАМ ) и да започнем да си говорим , тогава прросто не ми пука но когато видя момиче което ми харесва поне малко :oops:


Човече разбирам те напълно и аз бях така преди време притеснявах се да заговоря , който и да е , било то момиче/момче , но се справих с проблема по този начин , ти каза , че си говориш свободно с момиче , което не харесваш , ами отиди при момичето , което харесваш и почни да си говориш с нея все едно не я харесваш , избий си за малко от главата , че я харесваш или ддз как да ти го кажа , само да ти кажа , че действа ;) ще завържеш разговор и така :)
Успех!Ии аз това се опитвах да кажаа :grin:

stefcho1
11-22-2009, 21:31
3те туркини в училище те харесват, а коментари от сорта 'сладур' и 'инлоффффффффффффф' ги получаваш от тия, които като теб живеят заради импулса и мислят, че ако там има 15000 плюса са нещо повече.

ся ясно ли ти стана?


nqmam reg v tozi smotan sait ?! sq qsno li ti stana ;]

аха.бг сигурно? там пък само цигани.

i turci ! ai mlkavai sq

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:32
Добре, че сме ние да ти правим темата, че иначе с 5 кирливи мнения щеше да си останеш! Добре, че бяхме ние! Пастичке? :-)

SoStarstruck
11-22-2009, 21:33
Много сте гадни :D

stefcho1
11-22-2009, 21:33
Добре, че сме ние да ти правим темата, че иначе с 5 кирливи мнения щеше да си останеш! Добре, че бяхме ние! Пастичке? :-)

dobre che si ti ! reshi mi problema ! :@ no chat ?!

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:34
Не разбира латинска шльокавица.

Не сме гадни, ние се обичаме. Пастичке? :-)

lubomirky
11-22-2009, 21:34
:smt008

а надъхания импулсоман - айде дай снимка, де, мооля ти се хахах ;дд иЗкам да те видя 'къв си красив

stefcho1
11-22-2009, 21:35
:smt008

а надъхания импулсоман - айде дай снимка, де, мооля ти се хахах ;дд иЗкам да те видя 'къв си красив

i da mi go lapash iskash li ? :grin: :oops:

SoStarstruck
11-22-2009, 21:36
Айде да говорим пак по темата...Така..ЗАЩО ТЕ Е СРАМ??

lubomirky
11-22-2009, 21:36
първата от момче ли искаш да е ?

BringYourOwnBeer
11-22-2009, 21:37
леле човек
емм айде да не спамя като повечето в темата :D :D :D
кажи на някоя приятелка да те запознае с момиче, което те кефи и тя се познава с нея.
Пък това да те покани някое момиче дет не харесваш къв интерес ти трябва
ако не е няква зла кифла да почне се държи гадно - излизате...
Кой е казал, че трябва да я искаш за партньор :Р:Р:Р:Р
Ти се сриваш сам.
влизаш в сайтовете за запознанства дет е пълно със зли кифли :D и се чудиш що не ти отговарят на здрасти
Стягай се момче щот си за посмешище!!!
И заеби тоя компютър - той трябва да ти запълва свободното време, а не да го препълва и тва да се отразява на социалния ти животец...
Пийс \\// :) :)

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:37
Пастичке, все такива ти налитат, спасение няма! 8-)
Какво да говорим по темата, само едни и същи локуми се разтягат. :-o
Пастичке? :-)

SoStarstruck
11-22-2009, 21:38
леле човек
емм айде да не спамя като повечето в темата :D :D :D
кажи на някоя приятелка да те запознае с момиче, което те кефи и тя се познава с нея.
Пък това да те покани някое момиче дет не харесваш къв интерес ти трябва
ако не е няква зла кифла да почне се държи гадно - излизате...
Кой е казал, че трябва да я искаш за партньор :Р:Р:Р:Р
Ти се сриваш сам.
влизаш в сайтовете за запознанства дет е пълно със зли кифли :D и се чудиш що не ти отговарят на здрасти
Стягай се момче щот си за посмешище!!!
И заеби тоя компютър - той трябва да ти запълва свободното време, а не да го препълва и тва да се отразява на социалния ти животец...
Пийс \\// :) :)I LOVE my computer because my friends live in it :wink: :-) Peace out \\//

lubomirky
11-22-2009, 21:40
те като видяха отношението ти към мен и започнаха да ми се нахвърлят, докато съм свободен :oops:

Трюфелче?

BringYourOwnBeer
11-22-2009, 21:41
ае то има бая бъзици на тая тема
ХЕЙ ТИ, НАМЕРИ СИ МОМИЧЕ, ЧИЕТО ИМЕ НЕ ЗАВЪРШВА НА .JPG
:D :D :D но тъй де - аз на моменти съм искал си счупя компа щот зарад него съм пропускал кво ли не - от излизане да се разходя с някоя до парти

stefcho1
11-22-2009, 21:42
Айде да говорим пак по темата...Така..ЗАЩО ТЕ Е СРАМ??


nqkade po nazad otgovorih no edva li shte go namerish zaradi 2ta individa deto mi lafqt :@ ponichkata i libomircho ...

prichinata idva ot tam che postoqnno se mestim , smenil sam 3 u4ilishta . sega ve4e nqma mardane. i taka sa mi se sluchili neshtata che ne sam imal vazmojnost da obshtuvam s momicheta ( i za tova sega mi e tolkova trudno da se otpusna ) , v moq klas ima samo 2 momicheta ...

lubomirky
11-22-2009, 21:44
като нямаш мозък и си влезнал в техникум - тЕка ше е ;> а това за 3те училища.. щом с толкова местене не си свикнал вече да се запознаваш с нови хора, не знам как си издържал до 18

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:44
Мани, аз не ща да те деля, особено с момчета, особено пък с компютърни манЯци!
Пастичкее... :(

SoStarstruck
11-22-2009, 21:45
Айде да говорим пак по темата...Така..ЗАЩО ТЕ Е СРАМ??


nqkade po nazad otgovorih no edva li shte go namerish zaradi 2ta individa deto mi lafqt :@ ponichkata i libomircho ...

prichinata idva ot tam che postoqnno se mestim , smenil sam 3 u4ilishta . sega ve4e nqma mardane. i taka sa mi se sluchili neshtata che ne sam imal vazmojnost da obshtuvam s momicheta ( i za tova sega mi e tolkova trudno da se otpusna ) , v moq klas ima samo 2 momicheta ...http://i072.radikal.ru/0911/09/e4bae9087dbc.jpgНе,сериозно,нз вече какво др да кажа..

lubomirky
11-22-2009, 21:46
Е 'кво е това сега, кажи.. аз очаквах 15 реда как не искаш да ме загубиш заради шлифера(автора), а ти.. ;<

BringYourOwnBeer
11-22-2009, 21:47
ма да бе то зарад местенето те е срам ... оправдания хиляди
сменил бил даскалото 3 пъти и зарад туй не общувал с момичета...
ем кат има 2 момичета в класа ти иди до съседния
"i taka sa mi se sluchili neshtata che ne sam imal vazmojnost da obshtuvam s momicheta ( i za tova sega mi e tolkova trudno da se otpusna )"
по - голяма глупост човек не бях чувал ... ти трябва си на системи в някоя болница за да са се стекли нещата че да не си общувал с момичета ... :? :? :? :?

SoStarstruck
11-22-2009, 21:48
Давай,бате шефе,ти си най-големияя :grin:

stefcho1
11-22-2009, 21:48
ма да бе то зарад местенето те е срам ... оправдания хиляди
сменил бил даскалото 3 пъти и зарад туй не общувал с момичета...
ем кат има 2 момичета в класа ти иди до съседния
"i taka sa mi se sluchili neshtata che ne sam imal vazmojnost da obshtuvam s momicheta ( i za tova sega mi e tolkova trudno da se otpusna )"
по - голяма глупост човек не бях чувал ... ти трябва си на системи в някоя болница за да са се стекли нещата че да не си общувал с момичета ... :? :? :? :?


zadrasten sam ?! ne obshtuvam mnogo ?! malcha si

FromAutumToAshes
11-22-2009, 21:49
Таа за ко иде реч? :D

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:49
Думите са ненужни!
"Ръгай, Гацо, после ш'съ цилувами" - т'ва да го помниш? Мм? 8)

SoStarstruck
11-22-2009, 21:49
Таа за ко иде реч? :D1вия пост само и ти става ясно :wink:

FromAutumToAshes
11-22-2009, 21:50
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:

lubomirky
11-22-2009, 21:50
Думите са ненужни!
"Ръгай, Гацо, после ш'съ цилувами" - т'ва да го помниш? Мм? 8)

това са измислици! аз такива неща не съм писал :-)

lubomirky
11-22-2009, 21:51
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:

задръстеняк + импулс = идиотска тема

mArMaLaDkA
11-22-2009, 21:52
Пастичке, не лъжи! :booooomb:

SoStarstruck
11-22-2009, 21:52
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:Автора го е срам да говори с момичета,само през компа му е по-лесно,ако харесва момичето още повече му е неудобно,спича се...красноречива съм :)

FromAutumToAshes
11-22-2009, 21:53
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:

задръстеняк + импулс = идиотска тема





Разбирам.. Тогава си лягам :D Лека ви =]

BringYourOwnBeer
11-22-2009, 21:53
ЕМ ДОБРЕ ВЕ КАТ СИ ЗАДРЪСТЕН ЗАБИТ В КОМП НЕ ОБЩУВАЩ НЯМ ЧОВЕК КО ПРАИШ ВЪВ ФОРУМА ... ДА НЕ ОЧАКВАШ ПО ПОЩАТА ДА ТИ ПРАТИМ АНТИ - ЗАДРЪСТЕНИЯ СОК ??? ... :D:D такаа леко изпуснах нервите ама сорка брат кво очакваш да ти кажем ние след като собственото ти мнение е подобно ...
да почнем - ти си велик ти си красив и т.н. да се почустваш по добре ???
грабвай всяка възможност, която ти се отдаде и толкоз
не очаквай темата с момичето да е нещо за компютри... ае малко вкарай онуй в главата в действие ...

stefcho1
11-22-2009, 21:53
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:

задръстеняк + импулс = идиотска тема

toq pak ...

SoStarstruck
11-22-2009, 21:54
Абсурд да прочета тоя роман.. Кажи с 2 думи :lol:

задръстеняк + импулс = идиотска тема





Разбирам.. Тогава си лягам :D Лека ви =]то и аз майче ще се омитам..

stefcho1
11-22-2009, 21:59
leka vi

lubomirky
11-22-2009, 22:00
ти къде тръгна бе, мой ? тука ше седиш, нали тряя да оплюваме някой.

цумбърлупчи :-)

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:02
Любомире, призовавам те! :-)

stefcho1
11-22-2009, 22:02
izplioi se na onaq mi raota i se navedi da ti go sloja

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:03
Ретард, ти това явно им пишеш на импулс каките и затова те блокират бе, мой. :lol:

lubomirky
11-22-2009, 22:03
разбирам защо те е срам от момичета ;) просто не те привличат физически.. отивай към гей-баровете, ще намериш твои хора ;)

призоваваш ме ? аз да не съм някой дракон, магьосницо :д

stefcho1
11-22-2009, 22:05
Ретард, ти това явно им пишеш на импулс каките и затова те блокират бе, мой. :lol:


xaxa kolko si prosta ... mi da sprete da obijdate a ? ne se vijdash mai ...

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:05
Ти си феичкото на фантазиите(BDSM!) ! :razz:

ЕДИТ: Аз може да съм проста, но поне не си водя хронологии във форум колко пъти съм писала на някоя фотошопирана кака от Импулс, че е супер готината и искам да излезем на кафенце('щото съм отчаяна и загоряла).

lubomirky
11-22-2009, 22:07
Ти си феичкото на фантазиите(BDSM!) ! :razz:

да, ама аз съм с камшика :>

stefcho1
11-22-2009, 22:07
ti si kurvata na kurvite ^^

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:10
Вече говорихме за това и нЕма да стане, забрави просто. 8-)

Даваай, Стефчоо, ти си мъж! 8-)

lubomirky
11-22-2009, 22:10
добре ти тия думи откъде ги научи? някоя в импулс, при която си нахалствал много, ти е казала, че си ... и ти оттам почваш? недей така ;) ставаш по-жалък отколкото си

stefcho1
11-22-2009, 22:12
dori po jalak i ot tebe ? :S

lubomirky
11-22-2009, 22:13
е стига сега, тия ги използвахме в детската градина. дай нещо като за твоята възраст, която не е ясно как е 18. ако мислиш, че съм по-жалък от теб, прочети си темата.

w0sh
11-22-2009, 22:13
СтефЯне.

Ай моля те тая енегия я вложи в бръснен на мустаци и червене пред момичета.

Да си жив и здрав.

stefcho1
11-22-2009, 22:14
4estno da ti kaja na 12 sam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:15
СтефЯне.

Ай моля те тая енегия я вложи в бръснен на мустаци и червене пред момичета.

Да си жив и здрав.

8-)

lubomirky
11-22-2009, 22:15
честно да ти кажа и 12 годишен ще е по-умен от теб.

stefcho1
11-22-2009, 22:17
ti sig si na 12 :o ai sa biiim ?

w0sh
11-22-2009, 22:20
Оха . Тупаница.

Стефчо усещаш ли, че в момента някоя гореща мадама те чака някъде, но ти прахосваш времето си тука, жалвайки се колко си прост.

lubomirky
11-22-2009, 22:22
лелеелле ;д ако завършиш, ще убия министъра на образованието! :д

mArMaLaDkA
11-22-2009, 22:22
Стефчо усещаш ли, че в момента някоя гореща мадама те чака някъде, но ти прахосваш времето си тука, жалвайки се и доказвайки ни колко си прост.

stefcho1
11-22-2009, 22:28
teb pak ako te fana shti skasam gaza kiflo

Cellmate
11-22-2009, 22:32
Темата е безсмислена (както повечето в този форум впрочем), поради простата причина, че никой не може да те оперира от срам. В началото ти симпатизирах и се дразнех на ония двете "влюбени" пасти, баници, мекици и там каквито бяха, но някак си не мислиш ли, че чакаш някой да ти реши личните проблеми? В целия тоя форум е пълно с хора,които не могат да си решат сами проблемите. Та с напредването на темата симпатиите ми отлетяха и осъзнах защо си гаврят с теб. Еми предполагам те просто мислят като мен и са решили да го покажат (макар и по малко спамерски начин,но...), а ти си достатъчно глупав да им се вържеш на сарказма и да отговаряш по възможно най-грешния начин - с директни нападки. Ае вземи се стегни и си реши проблема.

lubomirky
11-22-2009, 22:33
съмнявам се. нищо де.. то в порното нищо лошо няма, ама да се сещаш, че всяка те реже и не ти отвръща на любовните коментарчИта в импулс..

stefcho1
11-22-2009, 22:39
Темата е безсмислена (както повечето в този форум впрочем), поради простата причина, че никой не може да те оперира от срам. В началото ти симпатизирах и се дразнех на ония двете "влюбени" пасти, баници, мекици и там каквито бяха, но някак си не мислиш ли, че чакаш някой да ти реши личните проблеми? В целия тоя форум е пълно с хора,които не могат да си решат сами проблемите. Та с напредването на темата симпатиите ми отлетяха и осъзнах защо си гаврят с теб. Еми предполагам те просто мислят като мен и са решили да го покажат (макар и по малко спамерски начин,но...), а ти си достатъчно глупав да им се вържеш на сарказма и да отговаряш по възможно най-грешния начин - с директни нападки. Ае вземи се стегни и си реши проблема.

2pati q molih taq da spre da pishe ? ne spra emi _|_ ..

stefcho1
11-22-2009, 22:41
съмнявам се. нищо де.. то в порното нищо лошо няма, ама да се сещаш, че всяка те реже и не ти отвръща на любовните коментарчИта в импулс..

awe ei putka maina hodi si naprai edna chikiq tapo lape 100 ti kazah 4e nqmam reg v impulse ama ti si glupak ! bahti lapeto

Cellmate
11-22-2009, 22:44
съмнявам се. нищо де.. то в порното нищо лошо няма, ама да се сещаш, че всяка те реже и не ти отвръща на любовните коментарчИта в импулс..

awe ei p***a maina hodi si naprai edna chikiq tapo lape 100 ti kazah 4e nqmam reg v impulse ama ti si glupak ! bahti lapeto


По-добре си легни вместо да чакаш да ти отговорят и да се изнервяш още повече. Лягай и помисли за нещата, които ти казаха (имам предвид нормалните неща). Нямам какво повече да ти кажа.

lubomirky
11-22-2009, 22:46
извинявай, батко.. та с коя викаш, че ще излизаш утре? :-D

NeedPassion
11-22-2009, 23:44
Продължавам да се изумявам докъде стига човешката глупост. Убихте темата тотално :smt070

mArMaLaDkA
11-23-2009, 06:07
Ехаа, 14-та страница.

SoStarstruck
11-23-2009, 07:26
Убихте ми тематаа.. :smt045

w0sh
11-23-2009, 10:36
То пък една тема.

vikitolove
11-23-2009, 11:58
Продължавам да се изумявам докъде стига човешката глупост. Убихте темата тотално :smt070

Lincheto
11-23-2009, 12:40
Покъртително.

Наистина ли си срамежлив? Щото зад компа се показваш като "вижте кой съм аз" ..

vikitolove
11-23-2009, 13:37
Покъртително.

Наистина ли си срамежлив? Щото зад компа се показваш като "вижте кой съм аз" ..

ми то човек е различен пред компа и на живо :? (не те защитавам)

по темата:стегни се малко,по дяволите :? тва е просто момиче ,съвсем нормално човешко същество :?
и ако е кифла и ти се изсмее в лицето :? ко голяма работа :? все едно :? просто си казваш не те заслужава,напсуваш я едно яко на ум,вдигаш телефона и викаш приятелите за по едно питие и готово :lol: дреме ти за мацката :?
или просто и ти си като всички,който казват че е единствената и т.н.? :?

п.п.Не съм кифла и това че мисля по този начин не означава че съм такава :? (казвам го понеже автора каза на някого по горе че е и спориха)
п.п2.спри да се самосъжаляваш,стегни се и си реши проблема и говоря сериозно :?

Krisiity
11-23-2009, 14:44
Покъртително.

Наистина ли си срамежлив? Щото зад компа се показваш като "вижте кой съм аз" ..

ми то човек е различен пред компа и на живо :? (не те защитавам)

по темата:стегни се малко,по дяволите :? тва е просто момиче ,съвсем нормално човешко същество :?
и ако е кифла и ти се изсмее в лицето :? ко голяма работа :? все едно :? просто си казваш не те заслужава,напсуваш я едно яко на ум,вдигаш телефона и викаш приятелите за по едно питие и готово :lol: дреме ти за мацката :?
или просто и ти си като всички,който казват че е единствената и т.н.? :?

п.п.Не съм кифла и това че мисля по този начин не означава че съм такава :? (казвам го понеже автора каза на някого по горе че е и спориха)
п.п2.спри да се самосъжаляваш,стегни се и си реши проблема и говоря сериозно :?


++ просто бъди себе си...

SoStarstruck
11-23-2009, 15:24
Покъртително.

Наистина ли си срамежлив? Щото зад компа се показваш като "вижте кой съм аз" ..

ми то човек е различен пред компа и на живо :? (не те защитавам)

по темата:стегни се малко,по дяволите :? тва е просто момиче ,съвсем нормално човешко същество :?
и ако е кифла и ти се изсмее в лицето :? ко голяма работа :? все едно :? просто си казваш не те заслужава,напсуваш я едно яко на ум,вдигаш телефона и викаш приятелите за по едно питие и готово :lol: дреме ти за мацката :?
или просто и ти си като всички,който казват че е единствената и т.н.? :?

п.п.Не съм кифла и това че мисля по този начин не означава че съм такава :? (казвам го понеже автора каза на някого по горе че е и спориха)
п.п2.спри да се самосъжаляваш,стегни се и си реши проблема и говоря сериозно :?


++ просто бъди себе си...+++ Еее темата е вечна :smt011 8-)

vikitolove
11-23-2009, 17:27
^^явно :-D

vilityyy96
11-23-2009, 19:03
вай вай лоша работа... аз поне не съм срамежлива, ама има и такива хора... не се притеснявай и не се сдухвай просто гледай някое друго момче и момиче и разбери как се прави. :) :-D :-) 8-)

LoveRetroMusic
11-23-2009, 19:21
вай вай лоша работа... аз поне не съм срамежлива, ама има и такива хора... не се притеснявай и не се сдухвай просто гледай някое друго момче и момиче и разбери как се прави. :) :-D :-) 8-)

:lol: :lol:

loliii
11-23-2009, 19:39
Толкова л ие лошо ако едно момче е срамежливо ?
Ами да... Лошо е за теб, мисля че сам го разбираш.
Значи, за да заговориш момиче не се искат някакви специални умения. Същото както да заговориш моче , само че без да й говориш за компютърни игри. Питаш я : как се казваш, откъде си, къде живееш, къде учиш, на колко си години, с кой си тук, аа аз съм с еди-кой-си.. Оттам нататък, когато усетиш, че тя почва да се разприказва, просто замълчи и клати глава. И ако не потръгне разговора, значи тя просто е мн мълчалива, вината не е винаги в теб. Пробвай се на огледалото, ако искаш.. нз 8-)

lubomirky
11-24-2009, 17:06
не му пишете по много в едно мнение, 'щото не му достига мозък да прочете всичко.

на всяко изречение, оставяйте един нов ред, да може да си прави почивки.

--почивка(15 мин.)--

нали така, Стефчо?

SoStarstruck
11-24-2009, 17:07
:grin: Тематаaa... 8-)

lawl
11-24-2009, 17:13
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

o.O xD


По темата : Един начин да започнеш разговор е , например отиваш близо до която си харесаш , стоиш стоиш и изведнъж я пипваш уж без да искаш и викаш "Извинявай :)*.После питаш за име и тн. И се отпускаш и продължаваш :) Използвай си въображението за измисляне на свои начини , бъди оригинален xD

SoStarstruck
11-24-2009, 17:18
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

o.O xD


По темата : Един начин да започнеш разговор е , например отиваш близо до която си харесаш , стоиш стоиш и изведнъж я пипваш уж без да искаш и викаш "Извинявай :)*.После питаш за име и тн. И се отпускаш и продължаваш :) Използвай си въображението за измисляне на свои начини , бъди оригинален ® xD 8-) Т'ва ми напомня как преди правеха момчетата,и някои ретарди още го правят,де..Като са се събрали на групичка и мине някое момиче,останалите бутат един от тях в момичето,после го дръпват веднага и викат:"Шшш,леко,блъсна момичето,бе!" и по тоя начин привличат вниманието.. 8-) невинни детски годинии.. :)

vikitolove
11-24-2009, 17:21
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

o.O xD


По темата : Един начин да започнеш разговор е , например отиваш близо до която си харесаш , стоиш стоиш и изведнъж я пипваш уж без да искаш и викаш "Извинявай :)*.После питаш за име и тн. И се отпускаш и продължаваш :) Използвай си въображението за измисляне на свои начини , бъди оригинален ® xD 8-) Т'ва ми напомня как преди правеха момчетата,и някои ретарди още го правят,де..Като са се събрали на групичка и мине някое момиче,останалите бутат един от тях в момичето,после го дръпват веднага и викат:"Шшш,леко,блъсна момичето,бе!" и по тоя начин привличат вниманието.. 8-) невинни детски годинии.. :)

дам :)

lawl
11-24-2009, 17:36
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

o.O xD


По темата : Един начин да започнеш разговор е , например отиваш близо до която си харесаш , стоиш стоиш и изведнъж я пипваш уж без да искаш и викаш "Извинявай :)*.После питаш за име и тн. И се отпускаш и продължаваш :) Използвай си въображението за измисляне на свои начини , бъди оригинален ® xD 8-) Т'ва ми напомня как преди правеха момчетата,и някои ретарди още го правят,де..Като са се събрали на групичка и мине някое момиче,останалите бутат един от тях в момичето,после го дръпват веднага и викат:"Шшш,леко,блъсна момичето,бе!" и по тоя начин привличат вниманието.. 8-) невинни детски годинии.. :)

Е хубу момчето няма психиката на един газУар от тея дето са се навъдили сега с безкрайното си самочувствие , може би и е по-добре че е така. :)

SoStarstruck
11-24-2009, 17:41
Ще ти издам моята тайна за преодоляване на срамежливостта. 5 минути преди да изляза, заставам пред огледалото и започвам да нареждам "ОХ ... супер съм! Ох това, ох онова." и започвам да се карам на себе си: "Стига се срамува ма, стига! ... АА, така е по-добре, супер!" Напълно сериозна съм, не се ебавам. Знам какво е да се срамуваш супер много. Понякога си мисля, че съм луда да си говоря сама, но няма лошо щом помага. :D :D :D

o.O xD


По темата : Един начин да започнеш разговор е , например отиваш близо до която си харесаш , стоиш стоиш и изведнъж я пипваш уж без да искаш и викаш "Извинявай :)*.После питаш за име и тн. И се отпускаш и продължаваш :) Използвай си въображението за измисляне на свои начини , бъди оригинален ® xD 8-) Т'ва ми напомня как преди правеха момчетата,и някои ретарди още го правят,де..Като са се събрали на групичка и мине някое момиче,останалите бутат един от тях в момичето,после го дръпват веднага и викат:"Шшш,леко,блъсна момичето,бе!" и по тоя начин привличат вниманието.. 8-) невинни детски годинии.. :)

Е хубу момчето няма психиката на един газУар от тея дето са се навъдили сега с безкрайното си самочувствие , може би и е по-добре че е така. :)абеее,чак пък по-добре..Той като гледам се е отказал дори да влиза във форума вече,така че защо ли пишем..За мене е ясно,това ми е любимата тема.. :-D не мога да спра да пиша тукаа...

peshost
11-24-2009, 17:42
Закачи си една табелка "Не съм срамежлив!". А по темата абе излизай по-често общувай с момичета и ще стане работата. Иначе само се спичаш...