PDA

View Full Version : Болка при уриниране :(



dancingbaby
11-22-2009, 19:26
От един, два дена изпитвам болка когато ходя то тоалетна :( в началото се търпи и е по-слаба, но към края ме заболява рязко, имате ли представа на какво се дължи :? и има ли нещо общо с цикъла, защото болката се появи когато ми дойде :o

Abigoria
11-22-2009, 20:01
Цистит. Няма нищо общо с цикъла ти. Иди на лекар.

peeety
11-22-2009, 22:14
Имах го тоя проблем като малка : ( Не помня какво беше лечението, но помня, че седях всеки ден във леген със някаква розова вода май, но не съм сигурна. Отиди на лекар, не оставяй проблема да се задълбочи

Abigoria
11-23-2009, 11:51
Имах го тоя проблем като малка : ( Не помня какво беше лечението, но помня, че седях всеки ден във леген със някаква розова вода май, но не съм сигурна. Отиди на лекар, не оставяй проблема да се задълбочи

Тетра. Вари се като чай, после се прецежда, разрежда се с хладка вода, да стане поносимо топла, слага се лъжичка хлебна сода и се сяда вътре. Но ефекта е само за момента. Иди на лекар.

aloveyou
11-23-2009, 12:18
Отиди на лекар..Може да е цистит - пък може да ти няма нищо..Така,че никой в форума не може да ти каже от какво може да е..
Но мисля,че е цистит

DrSmurph
11-23-2009, 14:34
както описваш проблема, вероятно е свързан със сексуалният ти живот. Дай малко подробности за себе си, но посещението при специалист ншма да ти се размине.

dancingbaby
11-23-2009, 17:26
Сексуално активна съм, а болката вече взе да намалява и не ми прави голямо впечатление, дори почти не я усещам... май съм се разминала само с инфекция :?

Hayashi
11-24-2009, 21:01
Възможно е само да ти се е възпалило. Като бях малка ми се случваше често. Пробваш с някое бебешко кремче и ако ти мине значи нищо ти няма.
А вие стига сте плашили хората бе, не може всеки да е болен от цисцит.

Biskfitka
11-25-2009, 15:41
По-бурен секс? 8-) 8-) 8-)