PDA

View Full Version : Силно окосмение



Bordes
11-22-2009, 19:47
Здравейте,съфорумници Cool
Та искам малко от вашите ценни мнения.На 15 съм и страдам от...силно окосмение.Сега,изчакайте.З ам,че звучи глупаво,но това е нещо което винаги ми е било като...дискомфорт.Бръсненет о по лицето е лесно...но не и по останалите части от тялото Cool Как смятате...дали има други начини освен бръснене за поддържане на космите...имам чуството че са прекалено много...Не бих тръгнал подир кола маска и такива работи.Като цяло съм против обезкосмяването по тялото на момчетата (освен хигиеничните,разбира се) но при мене, смятам, че е почти наложително...Идеи за решаването на проблема или приемането му Cool Извинявам се за правописни грешки,ако има Very Happy

EarthShaker
11-22-2009, 20:07
не се срамувай от природата си, мъж си

princessju
11-22-2009, 22:27
мини се с ножицата , поне да скъсиш дължината , а за гъстотата немога да ти помогна :P

alpha_
11-23-2009, 11:53
кола маска или с тример ;)

anisummer
11-23-2009, 17:15
Ами аз мисля , че не е необходимо да се обезкосмяваш , тъй като си момче. Защо не пробваш нещо което прави космите по-редки или забавя растежа на косъма (нещо от този сорт). Мисълта ми е да си ги понамалиш, а не да ги махнеш напълно. Аз , лично, не харесвам обезкосмени момчета, просто сякаш не мога да разбера аз ли съм момичето или той.... :( :( :(

iashxui
11-23-2009, 17:26
Не бих тръгнал подир кола маска и такива работи.Като цяло съм против обезкосмяването по тялото на момчетатаИ защо?
Хем не искаш косми, хем си против обезкосмяването при момчетата.. пич, прави това, което ти харесва. Ако те е страх да не те нарекът фешънчии или гей, тогава си мълчи и си стой така. Но не трябва да ти пука толкова какво ще кажат другите. А и в днешно време хората са по-широко скроени и не е нещо фатално да видиш момче с обезкосмени крака. :)
Честно казано и не знам какво искаш - хем не искаш да си космат, хем не искаш да се обезкосмяваш..хаха. Реши какво искаш и тогава пиши.
Иначе аз бих ти предложил кола маска. :)


не се срамувай от природата си, мъж сиЕ то по природа и жените имат косми по краката, макар и много по-малко от на мъжете, но се обезкосмяват.

EarthShaker
11-23-2009, 17:36
не се срамувай от природата си, мъж сиЕ то по природа и жените имат косми по краката, макар и много по-малко от на мъжете, но се обезкосмяват.

жените подчертават женствеността на изящния си крак, като го обезкосмят. логиката казва, че мъжете подчертават мъжествеността си чрез силното окосмение, което съвсем случайно е вторичен полов белег и индикатор за високо ниво на тестостерон.

SunSmile
11-23-2009, 18:43
щом си преценил...
Пробвай с кола маска в домашни условия. Може с епилатор или различни лентички за обезкосмяване. Лентичките на Вийт обаче не действат на много дълги и дебели косми, ако са ти такива. Това са вариантите за да намалиш гъстотата, дебелината им...

milickata
11-23-2009, 23:10
абе хора какви лентички, какви епилатори,какви пет лева :D .....аз от колко години използвам и направо ми се реве от болка,пък мъжете колкото и да са представители на силния пол....не могат да издържат толкова на такъв вид болка (имам лични наблюдения), ние като по-суетни търпим...иначе по темата подстригвай ги,или със машинка такава за подстригване ги вземи...(баща ми си е вземал краката и ръцете с машинка :lol: :lol: :lol: иии косъмчетата стават мн къси и от няколко метра дори изглежда напълно обезкосмен,пък и няма да те боли),да не говорим, че ако не ги махаш от корен ще си спестиш подкожни косъмчета които са много досадни и понякога стават като пъпчици :-o :-o :-o

RoYaLTy
11-24-2009, 07:28
Миличка той човека иска да му оредее косъма а ти му казваш да се мине с бръсначката.... от нея косъма става дебел и се сгъстяма.

Решението е кола маска или епилатор от тях може след време да оредее косъма

milickata
11-24-2009, 17:00
никъде не съм казала самобръсначка !!! казах или с ножичка или с машинка за подстригване (дето почти всяко момче има такава) 8-) ....иначе от епилирането, че оредяват, оредяват....ама аз си ги махам от над 4 години с епилатор и да са ми оредели с 10% което не е мн добър резултат ;)....лазер му е майката...но трябва да се пръснат страшни пари......