PDA

View Full Version : ХЕЛП за 1 момче



Nilgunka
11-23-2009, 08:36
Скъпи др-теен
Аз съм момиче на 12 години и наскоро имах нещо като гадже.Писахме си смси но на втория ден той спря да ми отговаря и аз се почувствах леко обидена и му написах по скайп че съм му сърдита. По някое време получих от него смс 'ще се видим ли утре' и понеже бях ядосана му отг не
Той ми отг хах ок... .А на следващият ден получих смс: Туко що си изпусна влака оля се да лапаш на баща си патлака след което някви негови фр ми се обадиха и ме напсуваха до 9то коляно. Аз мн го обичам но след тези обиди не знам дали ще мога да го преглътна плс савети как да постъпя :oops:

lipstick
11-23-2009, 11:22
В никакъв случай не трябва да му прощаваш!!! :-x

aloveyou
11-23-2009, 12:09
Съгласна съм с "lipstick" - не му прощавай..Той няма право да псува така..

П.П - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=299179 - момчето дава същото описание като твоето :-o
Май е той,а 8-) :D :lol:

Azgalor
11-23-2009, 12:15
Той направо се е изгаврил с теб за съжаление и от какъв зор ще прощаваш на един пълен идиот който не знае как да уважава и цени създание от нежния пол?!
Аз съм твърдо против :) но все пак ти сама си решаваш :)

momchetoti
11-23-2009, 12:27
Аз сам момче и не бих допуснал такова отношение.Мойто мнение е, че не трябва да си помисляш за прошка намери друг които те заслужава нама смисал да се бориш за такав прост човек . Трябва да си много убидена и да го мразиш дори .

stelit0
11-23-2009, 14:02
Съгласна съм с "lipstick" - не му прощавай..Той няма право да псува така..

П.П - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=299179 - момчето дава същото описание като твоето :-o
Май е той,а 8-) :D :lol: аха той е... :razz: 8-)

aloveyou
11-23-2009, 14:22
Съгласна съм с "lipstick" - не му прощавай..Той няма право да псува така..

П.П - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=299179 - момчето дава същото описание като твоето :-o
Май е той,а 8-) :D :lol: аха той е... :razz: 8-)

8-) 8-)

stelit0
11-23-2009, 14:28
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

aloveyou
11-23-2009, 15:12
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :-o Моя ли бе :shock: :shock: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

stelit0
11-23-2009, 15:39
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :-o Моя ли бе :shock: :shock: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:да твоя тъкмо щях да пращам линк към темата дето момчето е писало и виждам че си се сетила и ти :razz:

Nilgunka
11-23-2009, 16:26
Може би наистина е той :shock: явно съжелява, но ощe не знам какво да направя. Може би ни е писано да сме заедно щом и двамата мислим еднакво или не знам какво значи това че и той е поствал тука но със сигурност е знак!

Genadi1
11-23-2009, 20:14
Здравей , д-р теен значи аз съм на 12 години и много си харесвам 1 момиче , но не съм я виждал от 2 години . Ние си писахме малко смс-и и даже ходихме заедно за 2 дни , но тя ме изнерви и аз я псувах лошо. Значи въпроса ми е какво да направя да върна нейната любов
Казах и че ще си изпусне влака докато лапа на баща си патлака казах и че е рязана ку*ва че е травестит и тн плс савет

ПС. Причината за моите 'леки' обиди беше че тя ми каза че ми е супер обидена щото не ми се пишеха СМСи щото не мислех че нашата връзка трябва да е СМС-СМС без нищо др.

stelit0
11-23-2009, 21:20
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

aloveyou
11-24-2009, 12:31
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :-o Моя ли бе :shock: :shock: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:да твоя тъкмо щях да пращам линк към темата дето момчето е писало и виждам че си се сетила и ти :razz:

:razz: Браво на мене :razz: :razz:

stelit0
11-24-2009, 14:31
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :-o Моя ли бе :shock: :shock: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:да твоя тъкмо щях да пращам линк към темата дето момчето е писало и виждам че си се сетила и ти :razz:

:razz: Браво на мене :razz: :razz:аха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

aloveyou
11-24-2009, 17:09
само чета темата и се сешам и гледам твоя коментар 8-) :razz: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :-o Моя ли бе :shock: :shock: :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:да твоя тъкмо щях да пращам линк към темата дето момчето е писало и виждам че си се сетила и ти :razz:

:razz: Браво на мене :razz: :razz:аха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz:

MiMs4y
11-24-2009, 18:06
Не знам даже как можеш да се замисляш да му простиш ... Такова отношение е недопустимо по принцип, а да не говоря към момиче ! Аз съм твърдо НЕ относно прошката :) Съвета ми е сега да си гледаш училището, докато порастнеш малко, та да можеш да разбереш истинската стойност на любовта. Сега това е нищо... просто не бързай да порастваш :P

Dinosaurr
11-30-2009, 14:53
мм голяма сапунка ... това което е направил е мн детинско не му прощавай .. гледай напред ии си гледай учението то е най-важното на този етап за теб!

Gothicaaa
12-01-2009, 17:53
1- тоя э эбати скапаняка! :shock:
2-ако го обичаш прости му, но първо преэцэни си дали си заслужава да бъдэш трэтирана като курва! :smt013