PDA

View Full Version : имам проблем помогнете



momchetoti
11-23-2009, 11:19
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

FancyGirl
11-23-2009, 11:33
ВЯРВАЙ В НЕЯ ДРУГО НЕМОЖЕ ДА НАПРАВИШ..

Sh@d0w
11-23-2009, 11:40
/facepalm....

Хваща те параноята човече...по добре се спри навреме,защото почне ли ревността да те задушава,връзката ви няма да издържи дълго.Трябва да и имаш поне малко доверие иначе... :)

insane7
11-23-2009, 11:45
Щом й нямаш доверие каква е тази връзка?
Успокой се малко и й имай повече доверие.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-23-2009, 11:46
Аз лично бих се усъмнила в дълбочината на чувствата, щом след 1 месец вече се "обичате". Но хора всякакви. :) Дано наистина сте толкова искрени.
Виж, първото нещо е да поговорите отворено. Да споделиш притесненията си и да обсъдите дали са основателни. Второто нещо е, след като се уточните, да прецениш дали можеш да ѝ имаш наистина доверие. Третото нещо е, ако ѝ вярваш, да спреш да я ревнуваш. Това ни задушава и е много вероятно, след като така или иначе я обвиняваш, тя да направи така, че поне да не е неоснователно.
Това е според мен. :)

momchetoti
11-23-2009, 11:58
Всички сте прави , но тя обича да говори за своя интимен живот преди да ме срещне и това ме побарква .Когато ми говори за това и аз почвам да си внушавам и не мога да разбера дали прави сащото наново.Тя сама ми казва че е била кучка и ходила с мн момчета и си ги разигравала на малкя праст , но аз не позволявам това да прави с мен , но дали е права че се е променила?

soul1199
11-23-2009, 11:59
ВЯРВАЙ В НЕЯ ДРУГО НЕМОЖЕ ДА НАПРАВИШ..

iashxui
11-23-2009, 12:13
Виж, първото нещо е да поговорите отворено. Да споделиш притесненията си и да обсъдите дали са основателни. Второто нещо е, след като се уточните, да прецениш дали можеш да ѝ имаш наистина доверие. Третото нещо е, ако ѝ вярваш, да спреш да я ревнуваш. Това ни задушава и е много вероятно, след като така или иначе я обвиняваш, тя да направи така, че поне да не е неоснователно.
Това е според мен. :)

+

за обичта няма време , щом го чувства ;р

GossipGirl89
11-23-2009, 12:42
/facepalm....

Хваща те параноята човече...по добре се спри навреме,защото почне ли ревността да те задушава,връзката ви няма да издържи дълго.Трябва да и имаш поне малко доверие иначе... :)

+1 !!!

А и вие ходите само от 1 месец и ти вече психясваш... какво остава за по-нататък като връзката ви се задълбочи :?

buuu
11-23-2009, 12:48
Всички сте прави , но тя обича да говори за своя интимен живот преди да ме срещне и това ме побарква .Когато ми говори за това и аз почвам да си внушавам и не мога да разбера дали прави сащото наново.Тя сама ми казва че е била кучка и ходила с мн момчета и си ги разигравала на малкя праст , но аз не позволявам това да прави с мен , но дали е права че се е променила?

еми то нормално да си мислиш всичко в тоя случай 8-) ноо трябва да и имаш доверие .. нз :? ако си внушаваш много работи накрая с теб може да стани същото и като с предишните.. но обик такива връзки нямат много голямо бъдеще ..не го казвам за да те филмирам но трябва да очакваш всичко .. :neutral: успех :-)

banichkaa
11-23-2009, 13:06
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar


Вече почваш да си втълпяваш глупости..а и На колко си..?!? :)

buuu
11-23-2009, 13:21
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar




Вече почваш да си втълпяваш глупости..а и На колко си..?!? :)


МОМЧЕТО С ПРАВО СИ ГИ МИСЛИ..ОНАЯ Е НЯКВА ВЪРТИЛОПАТА :?

banichkaa
11-23-2009, 13:31
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar




Вече почваш да си втълпяваш глупости..а и На колко си..?!? :)


МОМЧЕТО С ПРАВО СИ ГИ МИСЛИ..ОНАЯ Е НЯКВА ВЪРТИЛОПАТА :?


Е да зависи кфо е моми4ето..за6тото има и такива дет пред си4ки се държат кат курви,но това муми4е не го познавам и не мога ве4е да кажа нищо.. ;]

antifashionshit
11-23-2009, 13:52
муми4е
умрях :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: OVERKILL :razz: :razz:

bossychick
11-23-2009, 13:57
Тва е кофти,че чак толкова ти е споделила за миналите си връзки и игрички,нормално е да се съмняваш..мисля,че е по добре и женките и момчетата да си пазят миналите неща за себе си,че иначе мн конфузно може да се получи

DarkBass
11-23-2009, 14:03
оптимисти

Sir9Maximilian
11-23-2009, 14:04
абе тегли и ножа бе :-P

ScarletBite
11-23-2009, 15:05
перфектня
Първо, такава дума не съществува в българския език.Явно си искал да напишеш "перфектния".
А вярваш ли в тази реплика?Винаги може повече 8)
Да започнеш да я задушаваш с постоянна ревност = да я изгубиш.Намери сили в себе си за го преодолееш. :wink: Нали знаеш онова за птичката и кафеза? :-P

Krisiity
11-23-2009, 15:12
Вярвай малко повече в нея.. тва е.. с друго не мога да ти помогна :)

aloveyou
11-23-2009, 15:17
Вярвай й,имай й доверие..

snufff
11-23-2009, 15:19
ми да,просто повярвай в нея...

SoStarstruck
11-23-2009, 15:27
Абе,то е лесно да се каже...Амо ако се окаже,че момичето го мотае как ще се довери отново на някого??

balu4ka
11-23-2009, 16:02
Май имаш досто ниско самочувствие ? :-o -поработи с него.
Ако няма с какво да те кара да се съмняваш ,да имаш подозрения (или както искаш там го наречи...) недей я задушава с подозренията ,ами вземи и се довери ,ходите от месец -а тя вече те обича :? no way ...
А предствям си по нататък,ако искаш да имаш връзка с това момиче,престани да се съмняваш в нея.
Приятеля ми постоянно правеше така (това ме вбесяваше ,и нямаше основателна причина!) .Карахме се ..и (бла бла) .

momchetoti
11-23-2009, 18:04
ми незнам аз неиздаржам като ми говори за тйя бифши и си мисля че те са по добри от мене и влагам всякакви чувства и всичко което мога за да я опаза вапреки че незнам какво става тя постояно ми пофтаря че ме обича и че сам наи добрия и не би ме заменила и иска да не я оставям че и аз сам малко луд и незнае какво да очаква от мен и поради тоя факт тя плаче постояно но ми казват сички че е мн луда и прави мазало и КАТО МИ КАЖАТ че някои от тях е спал с нея преди откачам и полудевам и сам готов да го убия

mOBSCENE
11-23-2009, 18:06
ВЯРВАЙ В НЕЯ ДРУГО НЕМОЖЕ ДА НАПРАВИШ..

sunshinepp
11-24-2009, 19:45
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя

:shock: :shock: теи си по-зле и от мене бе :lol: 8-) ______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

SFxHC
11-24-2009, 22:13
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar


Пич, не се коркай толкова, рано или късно ще ти изневери някоя, ако не това момиче ще е друго. Доверие давай, на която заслужи, НО не изпадай в такива паранои. Много от малко сте заедно че да ти изневери.

DNJ
11-24-2009, 22:19
^ Ха, точно това щях да напиша...един месец е много кратко време, за да тръгне да ти кръшка. А и ако има да става ще стане, каквото и да правиш. Недей толкова да я ревнуваш, защото ще си навлечеш ядове за "неродения Петко".

SFxHC
11-24-2009, 22:24
^ Ха, точно това щях да напиша...един месец е много кратко време, за да тръгне да ти кръшка. А и ако има да става ще стане, каквото и да правиш. Недей толкова да я ревнуваш, защото ще си навлечеш ядове за "неродения Петко".

Кой бил спал с нея кой не, бе той пича не се усеща май, че всеки има минало, настояще и бъдеще.
Когат човек иска гадже, а не спътник в живота и т.н. тря да знае, че на една и е минало, на друга настояще и трета бъдеще. За всички важи.
Изневери се случват след няколко месеца и повярвай ми, не е толкова тежко колкото си мислиш, по-кофти е изневяра в чувствата (това е предателство) отколкото изневяра в секса.

cookie_master
11-25-2009, 13:19
1-на колко сте?
2- успокой се и спри да се притесняваш
3-как се обичате за 1 месец,не ми е ясно ама карай

VinDiesel
11-25-2009, 13:23
Здравеите аз сам отчаян псотояно ревнувам приятелката си мисля че ми изневерява постояно , :( остана ли сам кадето и да е почвам да си мисля каде ли е ? Какво прави?С кои е ? Постояно си мисля че спи с друг :@ Дори когато я испратя до тях си мисля дали не е излязла с някои . Имам чувства че постояно като отиде в училище права разни работи с друг и откачам . От 1 месец сме заедно, но имам вече чувства кам нея и не знам дали и ме лаже като ми казва обичам те .Тя постояно ми пофтаря че ме обича че не би ме заменила с друг.Аз сам бил перфектня за нея ,но :( не знам какво да направя .Ако можете даите ми савет какво да направя
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

Определено не си прав,опитай да и вярваш повече.

Mr_Crowley
11-25-2009, 14:07
Болна работа...1 месец...чувства...определено болна работа :razz: :razz: :razz: :razz: