PDA

View Full Version : Пищов



TheOnee
11-23-2009, 12:11
не ме изкзвайте на госпожата.ПЛС.

сега сериозно:
може ли някакъв малък пищов мах 2 страници на тетрадка нормална си
за средновковните българи.
т.е за Константин Влики, за Византия, за Римската империя (старата и новата)
и кажете как да го побера във 2 страници малък формат?

Пп:Благодаря предварително :-)

someonerandom
11-23-2009, 12:16
Ти майтап ли си правиш?!?!Не стига,че те мързи да седнеш да си научиш(което не е кой знае какво)ами и искаш ние ДА ТИ НАПРАВИМ ПИЩОВА?!За гугъл чувал/а ли си?А учебник/тетрадка нямаш ли?То бива да си мързелив,ама чак път толкова...

TheOnee
11-23-2009, 12:19
Ти майтап ли си правиш?!?!Не стига,че те мързи да седнеш да си научиш(което не е кой знае какво)ами и искаш ние ДА ТИ НАПРАВИМ ПИЩОВА?!За гугъл чувал/а ли си?А учебник/тетрадка нямаш ли?То бива да си мързелив,ама чак път толкова...тоа па.само питам ве. кво се зъбиш. и даа мноогооо ме мързи да седна и да си направя понеже уроците са ни по 3 страници и не знам как 40 страници ще се сместят в 2 листчета. и НЕ не съм чувала за гугъл.

someonerandom
11-23-2009, 12:49
Ти майтап ли си правиш?!?!Не стига,че те мързи да седнеш да си научиш(което не е кой знае какво)ами и искаш ние ДА ТИ НАПРАВИМ ПИЩОВА?!За гугъл чувал/а ли си?А учебник/тетрадка нямаш ли?То бива да си мързелив,ама чак път толкова...тоа па.само питам ве. кво се зъбиш. и даа мноогооо ме мързи да седна и да си направя понеже уроците са ни по 3 страници и не знам как 40 страници ще се сместят в 2 листчета. и НЕ не съм чувала за гугъл.
Еми извинявай обаче ми писна от вся по-големи мързели.И не 40 страници няма как ад се вместят в 2 листчета...принципно трябва все нещо да научиш

TheOnee
11-23-2009, 12:52
Ти майтап ли си правиш?!?!Не стига,че те мързи да седнеш да си научиш(което не е кой знае какво)ами и искаш ние ДА ТИ НАПРАВИМ ПИЩОВА?!За гугъл чувал/а ли си?А учебник/тетрадка нямаш ли?То бива да си мързелив,ама чак път толкова...тоа па.само питам ве. кво се зъбиш. и даа мноогооо ме мързи да седна и да си направя понеже уроците са ни по 3 страници и не знам как 40 страници ще се сместят в 2 листчета. и НЕ не съм чувала за гугъл.
Еми извинявай обаче ми писна от вся по-големи мързели.И не 40 страници няма как ад се вместят в 2 листчета...принципно трябва все нещо да научишot 8 урока знам 6 трябват ми още 2 :oops:

TheGirlNextDoor
11-23-2009, 15:46
ми четеш,вадиш най-важното и пишеш със ситен шрифт на листа :-o