PDA

View Full Version : За едно момче..;]



banichkaa
11-23-2009, 12:25
Харесвам момче,което ми е съсед.Доста често си пишем по скупе..но понякога той е добър с мен,а понякога леко груб.Вече излизахме само дватамата,но нищо не се случи ;( . . и двамата сме срамежливи един кум друг когато сме навън..но в скупе сме си нормални. Има и един проблем..вече незнам какво чувствам към него. Защото вече се опитвам да не мисля така за него,смислал да не храня празни надежди :Х . .Също ми е гадно и незнам защо..?!? ..Че ако тръгнем,приятелите ми няма да престанат да ни се смеят и тн..Защото преди също много го прикривах и като той минаваше покрай мен и фр-тата ми аз се държах грубо смисъл..смеех му се..заяждах се ,но и аз незнам за6то.. ;( . . И се чудя дали ме харесва той..?!??

Neftochimic
11-23-2009, 12:30
ми като си глупаво детенце... така ще е :) :) :)

GossipGirl89
11-23-2009, 12:30
Егати обърквацията :D
Преди си се заяждала с него => нормално и той сега да се държи по-гадно... Дали те харесва - никва идея! 8-) Може и да си му симпатична, но нарочно да се държи по-хладно заради това, което си правила преди... Излизайте по-честичко, за да видиш някви сигнали от негова страна... А и нищо не ти пречи да му си извиниш за предишното си държание :)
Гадно ти е, защото го харесваш, а той се държи студено :)

buuu
11-23-2009, 12:39
ахуахахах стой си на гъза щом си се отнасяла зле преди с него не очаквай много ;] гадно ти щото искаш внимание ама няма да те огрее що не помисли за тфа преди да му се смееш ...не ставаш по-газарка като му се пресмиваш пред фр ти ;]] мисли малко нали имаш глава на раменете си .. или нямаш ?!? :lol:

banichkaa
11-23-2009, 12:41
Егати обърквацията :D
Преди си се заяждала с него => нормално и той сега да се държи по-гадно... Дали те харесва - никва идея! 8-) Може и да си му симпатична, но нарочно да се държи по-хладно заради това, което си правила преди... Излизайте по-честичко, за да видиш някви сигнали от негова страна... А и нищо не ти пречи да му си извиниш за предишното си държание :)
Гадно ти е, защото го харесваш, а той се държи студено :)

Най-гадното е че,до преди 2 месеца той ходеше с една моя много добра фр..и двамата ми казваха всичко което става с тях..а приятлката ми много го оби4аше,а аз така и неможах да и кажа че и аз го харесвам..Вчера ми каза , че още не бил минал вси4ки момичета..по късно ми каза че жените са го били искали..защото му направих услуга.

GossipGirl89
11-23-2009, 12:45
...

Най-гадното е че,до преди 2 месеца той ходеше с една моя много добра фр..и двамата ми казваха всичко което става с тях..а приятлката ми много го оби4аше,а аз така и неможах да и кажа че и аз го харесвам..Вчера ми каза , че още не бил минал вси4ки момичета..по късно ми каза че жените са го били искали..защото му направих услуга.

Чакай, чакай са... По къв повод ти е казал, че още не е минал всички момичета? И как си му направила услуга, че да го искат? :-o Моля ти се, пиши малко по-ясно, защото ни е много трудно да гадаем какво си имала предвид :D

loliii
11-23-2009, 12:48
Вчера ми каза , че още не бил минал вси4ки момичета..по късно ми каза че жените са го били искали..защото му направих услуга.
Това срамежливо момче, за което ти говореше изведнъж започна да го раздава голям гъзар. :-o Не знам какво си харесала в такова момче... Според мен се отнася грубо с теб просто защото си му е такъв характера.
Ако наистина го харесваш и си готова да го изтърпиш, наистина по-добре му се извини за предишното си държание, може да си наранила егото му и затова сега да се държи като студенокръвен... ;)

banichkaa
11-23-2009, 12:57
Вчера ми каза , че още не бил минал вси4ки момичета..по късно ми каза че жените са го били искали..защото му направих услуга.
Това срамежливо момче, за което ти говореше изведнъж започна да го раздава голям гъзар. :-o Не знам какво си харесала в такова момче... Според мен се отнася грубо с теб просто защото си му е такъв характера.
Ако наистина го харесваш и си готова да го изтърпиш, наистина по-добре му се извини за предишното си държание, може да си наранила егото му и затова сега да се държи като студенокръвен... ;)


Мойте заяждания бяха от рода на..Що тропаш и тн смисал на базик..но тогава о6те не бях осъзнала 4е го харесвам. И да наистина си е гъзар..но всъщност е много печен..А и когат го видя ми става толкова приятно и забравям какво правя..Веднаж и двамата си бяхме в къщи и други фр бяха пред блока ни и само ни звъняха на звънците и ни дразнеха..съюзихем се двамата и почнахме да ги поливаме беше супер яко за6тото бяхме двамата в един отббор.. (sun) ..

GodLovesYou
11-23-2009, 13:04
жалка гледка " всички ще ни се смеят " хаххах кво требе да означава тва

Sir9Maximilian
11-23-2009, 13:06
абе давай челен удар и дръм та плас за халяс xD

извини му се..тва онова..кафенцеееееееее :razz:

soul1199
11-23-2009, 13:14
Мойте заяждания бяха от рода на..Що тропаш и тн смисал на базик..но тогава о6те не бях осъзнала 4е го харесвам. И да наистина си е гъзар..но всъщност е много печен..А и когат го видя ми става толкова приятно и забравям какво правя..Веднаж и двамата си бяхме в къщи и други фр бяха пред блока ни и само ни звъняха на звънците и ни дразнеха..съюзихем се двамата и почнахме да ги поливаме беше супер яко за6тото бяхме двамата в един отббор.. (sun) .. :shock: :razz: :razz: :razz: лапешка работа :razz: ами според мен не те харесва :(

banichkaa
11-23-2009, 13:14
абе давай челен удар и дръм та плас за халяс xD

извини му се..тва онова..кафенцеееееееее :razz:


едвали с него ще ходя на кафе :D :d .. той е рапър и едвали ходи по кафета.. :D . . и е cwalker4e... :grin:

GossipGirl89
11-23-2009, 13:23
Май пропускането на въпроса "На колко сте години?" е е от важно значение... :D
Та на колко сте?

banichkaa
11-23-2009, 13:27
Май пропускането на въпроса "На колко сте години?" е е от важно значение... :D
Та на колко сте?


аз съм на 14 а той на 15..;с

buuu
11-23-2009, 13:31
Мойте заяждания бяха от рода на..Що тропаш и тн смисал на базик..но тогава о6те не бях осъзнала 4е го харесвам. И да наистина си е гъзар..но всъщност е много печен..А и когат го видя ми става толкова приятно и забравям какво правя..Веднаж и двамата си бяхме в къщи и други фр бяха пред блока ни и само ни звъняха на звънците и ни дразнеха..съюзихем се двамата и почнахме да ги поливаме беше супер яко за6тото бяхме двамата в един отббор.. (sun) .. :shock: :razz: :razz: :razz: лапешка работа :razz: ами според мен не те харесва :(

antifashionshit
11-23-2009, 13:33
не си много умничка май. моят съвет - ПОРАСТНИ

grotesque
11-23-2009, 14:25
всичко се връща :D

FromAutumToAshes
11-23-2009, 14:25
ми като си глупаво детенце... така ще е :) :) :)


НАФТА ОЛЕ !

Priceless
11-23-2009, 14:36
о.О Вие сериозно ли ?

Zarity
11-23-2009, 15:16
ми като си глупаво детенце... така ще е :) :) :)

vikitolove
11-23-2009, 17:49
абе бахти хората :oops: :oops: света се е попъркал май :oops:
вярно,че е teenproblem,ама ви пък вече за най малката глупост и ко да прая?!ами пораснете :oops: :?

по темата:попитай го ако искаш и в скайп се ни е едно на нас и ако те харесва тръгвайте и бъдете щастливи.

а това дет си му се присмивала е егати простотията майна :x :oops: :lol:

vilityyy96
11-23-2009, 18:59
ммм даам тая е доста объркана история. Наистина не етрябвало да правиш така... е все пак човек не може да върне времето назад, така че не очаквай много от него. :? Или пък си поговорете нали така (на живо)... не знам опитайте се да излезете само двамата и да се откачите от тоя ш*бан скайп щото най-често той проваля всичко! :-x знам го от личен опит хората на скайп са едни, а в реалност абсолутно различни. :)

vellvet
11-23-2009, 19:13
извинявай на 14 ли си? ииииии не прочетох цялата тема... но все пак поговори с него та да се разберете никой тук неможе да ти акже дали той те харесва или не

gogo4o4o
11-24-2009, 15:54
не си много умничка май. моят съвет - ПОРАСТНИ

ми че то и ти не си много умничък. Моя съвет - НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ

balu4ka
11-24-2009, 16:57
Порастни :shock:

lawl
11-24-2009, 17:08
Ако ще има сватба драснете ЛС.
Мерси предварително. d^^

peshost
11-24-2009, 17:43
Долавям любовна искра, така че пишете си и бъдете гаджета по "скупето".

lubomirky
11-24-2009, 17:52
Долавям любовна искра, така че пишете си и бъдете гаджета по "скупето".

скупе лоФФ - май фейвърит !

<името на момчето> мечка мечка цИлуФчицЪ сЪрце цИлуФчицЪ мечка мечка !! ако не го напишеш до 1 час, няма да те погледне повече!

PurpleDream
11-24-2009, 18:00
аууу накой като каже скупе и откачааааааааааам :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

lubomirky
11-24-2009, 18:11
скупе ftw! скупе ftw! скупе ftw! скупе ftw!

Luci
11-24-2009, 18:23
ми като си глупаво детенце... така ще е :) :) :)

sunshinepp
11-24-2009, 19:33
Харесвам момче,което ми е съсед.Доста често си пишем по скупе..но понякога той е добър с мен,а понякога леко груб.Вече излизахме само дватамата,но нищо не се случи ;( . . и двамата сме срамежливи един кум друг когато сме навън..но в скупе сме си нормални. Има и един проблем..вече незнам какво чувствам към него. Защото вече се опитвам да не мисля така за него,смислал да не храня празни надежди :Х . .Също ми е гадно и незнам защо..?!? ..Че ако тръгнем,приятелите ми няма да престанат да ни се смеят и тн..Защото преди също много го прикривах и като той минаваше покрай мен и фр-тата ми аз се държах грубо смисъл..смеех му се..заяждах се ,но и аз незнам за6то.. ;( . . И се чудя дали ме харесва той..?!??

питай го по СКАЙП!!! :lol: :lol: :razz: просто му задай въпроса на него, а не на нас! ..и задължително НЕ по скайп!!! :-x