PDA

View Full Version : how to be cool!



rrzzxx
11-23-2009, 13:26
Здравейте!

Дайте някакви по-общи съвети как да бъдеш г0тин на 1 не много голям купон. От облекло до държание и каквото друго се сетите

Balmy_I
11-23-2009, 14:55
:lol: ми да видииим...облечи се като за купон :D (кви са тея теми е направо умирам от смях като ги чета :grin: ) ние пък от къде да знаем какъв ти е стила,че да ти казваме и с какво да се обличаш...Дръж се така,че да не се превземаш и да се правиш на голямата работа бъди себе си и се дръж като във всеки нормален ден пък то другото ще си дойде според ситуацията 8)

LittleDude
11-23-2009, 16:41
пиеш, пушиш, пцуаш :lol: и тря си много фешън в дрешките :lol: :razz:

Bubbling
11-23-2009, 16:53
Облекло-Облечи си нещо,в което ти е удобно,колкото и банално да звучи.Дънки,някоя свежа блуза,направи си прическа,ако искаш,разбира се.И това е.. грим,ако се гримираш.. и това е.
(предполагам,че си момиче.. ако съм сгрешила,всичко без грима важи 8-) )
Държание-Ами не се притеснявай много.Бъди уверен,прояви чувство за хумор...Бъди себе си.
Пфу,все едно,че ще ходиш на интервю за работа.Това е просто парти.Няма от какво да се притесняваш.
+ Това,ако там са приятелите ти,те те познават.. Знаят как се държиш,няма нужда да се правиш на някой,който не си.

GodLovesYou
11-23-2009, 17:00
http://www.youtube.com/watch?v=4JMOh-cul6M

това е единствения повтарям ЕДИНСТВЕНИЯ начин да си готин

cookie_master
11-23-2009, 17:00
просто бъди себе си :-o

Force_bladeR
11-23-2009, 22:40
баахти филмираните тийййййнейджъри.. пита кво да облече за някъв купон, на който ще се напият, напушат и т.н... кой ще те гледа с какво ходиш? ще стигнеш до там, че ще питаш с каква тоалетна хартия да си бършеш гъза след ... знаеш какво :-x

BePoHuKa
11-24-2009, 05:03
пиеш, пушиш, пцуаш :lol: и тря си много фешън в дрешките :lol: :razz:На тоя странен въпрос, май само т'ва е адекватния отговор :lol:

clever
11-24-2009, 11:24
стани фешАн и не забравяй дрогата 8-)

someonerandom
11-24-2009, 11:31
Нали ти е ясно,че никой не може да ти каже как да си готин...трябва ти твой си стил,най-лесно е да слойиш рапърски/фешАнски дрешки и да радваш,обаче пак може да изглеждаш по-олигофренски от някой с обикновена тениска :D

PurpleDream
11-24-2009, 17:39
нямаш шанс...

CryToDie
01-09-2010, 09:18
Винаги се усмихвай :wink:

Chacho
01-09-2010, 12:41
нямаш шанс...
+1 :razz: :razz: :razz:

ПП:Само не обличай розово за целта, МОООЛЯЯЯЯЯ!

ThedramaQueen
01-09-2010, 12:55
нямаш шанс...

:lol: аха

zero
01-09-2010, 15:34
Интересно, но и аз съм си задавал този въпрос :D но в началото като нямах опит :lol:
И сега си задавам същия въпрос и стигам до извода, че само практиката ще те "ушлайфа" 8)

Но ще ти дам няколко съвета
>> Раздавай се !
Дръж се наперено (не като гангстер, а като пич)
Ако например отидете след това някъде на кафе оправяш сметката и всичко ако е точно казваш нещо от рода на "Тцтц ква е тази работа ? Сервитьорката ни обикаля цяла вечер няма никакъв бакшиш за нея ..."
А ако си по-дащен можеш да извадиш 2 лева и да сложиш отгоре ;)
(С това може и много да се издигнеш в очите на мацките)

>> НЕ ПСУВАЙ И НЕ СЕ ДРЪЖ АРУГАНТНО !

>> Може да не танцуваш разтърсващо, но се опитвай да чуеш ритъма на музиката и да правиш уникални движения :)

>> Как да се облечеш ? Ако в "менюто" присъства дискотека бих ти препоръчал дънки по-светли със светла риза с дълъг ръкав.
(по възможност ако имаш риза с бели шарки, но не чисто бяла ..
например черно + бяло нещо по-ефектно :] или бяло + светло-зелено)
Много ме кефи ефекта който се получава от светлините :)
>> И така пиенето трябва да го има, но да не се прекалява ;)

Но както казах и по-горе с опита ще се научиш :]

HanopkaH
01-09-2010, 15:50
смешни сте

tonity95
01-09-2010, 15:54
Защо е нужно да искаш съвети как да бъдеш готин ?? Просто бъди себе си и не играй чужда роля :)

clever
01-09-2010, 16:02
просто бъди себе си бе човек.