PDA

View Full Version : Луксозна книга на Дамян Дамянов?



pavelvasilev
11-23-2009, 14:54
Здравейте извинявам се предварително ако темата не е за тук, но понеже е свързана с книга на един великолепен поет Дамян Дамянов и пускам темата:
Интересува ме има ли откъде да купя или поръчам поезията на Дамян Дамянов но да е луксозна самата книга с дебели корици изпипана а не стандартния вариант които го има навсякъде?
Благодаря ви предварително!

crazymm
11-23-2009, 14:57
Кое точно приемаш като стандартния вариант?
Аз имам една негова с дебели корици, на корицата е с маргаритка и се казва "Обича ме, не ме обича". На мен лично ми харесва, провери, ако искаш. На издателство "Дамян Яков" е май, ама не съм сигурна 8-)

Lady_AMG
11-25-2009, 14:09
Аз следя творчеството на Дамян Дамянов и предполагам ще те разочаровам, като ти кажа, че такава книга няма. Сигурна съм , защото гимназията, в която учех носеше неговото име и имаше витрина, в която бяха изложени всички варианти на книгите му.

Mr_Crowley
11-25-2009, 14:11
Човече, недей да се депресираш и да четеш Дамян Дамянов. Освен ако не ти трябва за подарък, друго извинение няма... :-o :-o :-o

Lady_AMG
11-25-2009, 14:14
Не мога да се сългася, точно пък Дамян Дамянов няма депресантски стил, пише за болката по много добър начин, показва как да извлечеш доброто от нея. Освен това има много стихотворения, в които болката изобщо не присъства.

Mr_Crowley
11-25-2009, 14:18
Добре, всеки си има право на мнение. За мен е депресивен и не ме радва. Освен това, по обясними причини го подсъзнателно го свързвам с чалга и оттам стомах ми сам започва да изказва недоволство и то се предава по стомашно чревния тракт под формата на конвулсии, и ако не се спра навреме... :smt078 :smt078 :smt078

Sladurcho
11-25-2009, 16:06
Оуууу дАааааааааааааааа Каква любов какво чудо се развива в тази иначе толкова интересна тема за Дамянчо 8)