PDA

View Full Version : Имам нужда от мнение



glamouros
11-23-2009, 15:56
Здравейте... ам на кратко моя първи път мина и смешното е че имаше само 1 път. От тогава мина вече почти година и сега съм с друго момче, но някак си се срамувам ужасно много да се сближа с него. И двамата имаме желание да го направим, но не мисля че е редно да го занимавам с тия неща - не ми се иска защото от части ме е срам а и не е негова работа какво е било в миналото. Та аз ви моля за съвет. Какво мислите, че е редно да направя да споделя с него защо не се получава физическата част поне до сега или да намеря начин сама да се справя. Ако е възможно ще съм ви благодарна ако и ми предложите някакъв начин. Благодаря ви предварително. :) :-)

t0d1t0
11-23-2009, 16:08
Само едно ще ти кажа - Отдай се на момента и не му мисли!

Hilary_
11-23-2009, 16:14
Защо да те е срам след като е с теб значи те е приел такава каквато си .. :-| Ако обаче все още не го познаваш добре ии не знаеш що за човек е изчакай, опознай го .. :-o

glamouros
11-23-2009, 16:19
Защо да те е срам след като е с теб значи те е приел такава каквато си .. :-| Ако обаче все още не го познаваш добре ии не знаеш що за човек е изчакай, опознай го .. :-o
ами истината е че точно така направихме и аз се опитах сама да се справя - наистина имах нужда затова и писах :) ние ходим от 3 месеца скоро правим 4 и го отлагах много. Опознавахме се и тн и тн и какво ли не. Но в момента чувствам че истински го искам, а постъпвам тъпо. Имам чувството че всичко ми се преобръща само от идеята друг да ме види - а това момче заслужава да му дам всичко от себе си! Това със сигурност го знам. Сякаш нещо се пречупва в мен само при мисълта...

SpOrTs_GiRl
11-23-2009, 16:29
Виж ... вижда се, че наистина това означава много за теб. Това, че го има и момента да не искаш друг да те вижда .. не означава, че още имаш чувства към предишния, а просто, че тогава си се отдала напълно. Ако питаш мен ... хубаво ще е да изчакаш малко. Също така - да му споделиш .. не го оставяй в неведение - той е човека до теб, а не някой непознат. Успех.

LittleDude
11-23-2009, 16:31
Здравейте... ам на кратко моя първи път мина и смешното е че имаше само 1 път. От тогава мина вече почти година и сега съм с друго момче, но някак си се срамувам ужасно много да се сближа с него. И двамата имаме желание да го направим, но не мисля че е редно да го занимавам с тия неща - не ми се иска защото от части ме е срам а и не е негова работа какво е било в миналото. Та аз ви моля за съвет. Какво мислите, че е редно да направя да споделя с него защо не се получава физическата част поне до сега или да намеря начин сама да се справя. Ако е възможно ще съм ви благодарна ако и ми предложите някакъв начин. Благодаря ви предварително. :) :-)
отко та е срам e ??? :shock: :lol:

bqsna_teenagerka
11-23-2009, 16:32
Какъвто и да е проблема,не можеш да го криеш вечно. Ако желаеш нещо силно,нищо не може да те спре,горе главата и смачкай препядствията ;)

Sladurcho
11-23-2009, 16:38
Имам чувството че всичко ми се преобръща само от идеята друг да ме види - а това момче заслужава да му дам всичко от себе си! Това със сигурност го знам. Сякаш нещо се пречупва в мен само при мисълта...

То няма как друг да не те види гола :) това нали ти е ясно. Пък и щом заслужава да дадеш всичко от себе си за връзката ви направи го.кво толкова.отдай се на желанието и да става каквото ще :grin:

bqsna_teenagerka
11-23-2009, 16:40
е какво толкова ти има,че големия срам да не те види гола! Ако те харесва наистина ще превъзмогне щом е стеб,значи те харесва такава каквато си

Sladurcho
11-23-2009, 16:44
е какво толкова ти има,че големия срам да не те види гола! Ако те харесва наистина ще превъзмогне щом е стеб,значи те харесва такава каквато си

може доло джунгла да има :lol: :lol:

CrAzYyYy
11-23-2009, 20:04
Какъвто и да е проблема,не можеш да го криеш вечно. Ако желаеш нещо силно,нищо не може да те спре,горе главата и смачкай препядствията ;)


Много Правилно! =D>

SoStarstruck
11-23-2009, 20:07
http://i005.radikal.ru/0911/79/6f427f36d42c.jpg

cinderella_gugutka
11-23-2009, 20:07
пийни си малко преди това,но не прекалено де :D според мен щом толкова много се срамуваш зна4и не го искаш достатъ4но много....ина4е желанието трябва да е по-силно :o

loliii
11-23-2009, 20:39
Направете го на тъмно.. Или когато и двамата сте не особено трезви 8) И ако се получи, следващите пъти можете да опитате и "по-наживо" ;]

SoStarstruck
11-23-2009, 20:46
Направете го на тъмно.. Или когато и двамата сте не особено трезви 8) И ако се получи, следващите пъти можете да опитате и "по-наживо" ;]Не е хубаво да се напиваш,само за да ти вдъхне кураж..1-2 чашки да,ама да се направиш на нищо и после да не помниш.. :?

loliii
11-23-2009, 20:49
Направете го на тъмно.. Или когато и двамата сте не особено трезви 8) И ако се получи, следващите пъти можете да опитате и "по-наживо" ;]Не е хубаво да се напиваш,само за да ти вдъхне кураж..1-2 чашки да,ама да се направиш на нищо и после да не помниш.. :?
Е, естествено. Не казвам да се направят дроб сърма, а да "не са особено трезви" ;)

SoStarstruck
11-23-2009, 20:57
Направете го на тъмно.. Или когато и двамата сте не особено трезви 8) И ако се получи, следващите пъти можете да опитате и "по-наживо" ;]Не е хубаво да се напиваш,само за да ти вдъхне кураж..1-2 чашки да,ама да се направиш на нищо и после да не помниш.. :?
Е, естествено. Не казвам да се направят дроб сърма, а да "не са особено трезви" ;)дамм,само да уточня и аз,да не вземе да напие момичето нещо.. 8-)

milickata
11-23-2009, 21:54
мацка ако вс това е само от срам...не виждам логика....явно го привличаш и иска да е с теб щом сте си заедно....пък и то започнете ли да го правите не ти остава мн време да гледаш тук там :D :D :D (а и да вметна че жените се притесняват за най-малкото нещенце по тялото си...до като мъцете дори и не обръщат внимание на подробностите).....иначе моля те изясни конкретните причини??? нещо при първия ти път ли се получи конфузно или има нещо друго.... ???

xbow99
11-24-2009, 13:38
Какъвто и да е проблема,не можеш да го криеш вечно. Ако желаеш нещо силно,нищо не може да те спре,горе главата и смачкай препядствията ;)


Много Правилно! =D>

+1

FromAutumToAshes
11-24-2009, 13:49
Не ми казвай, че си 99 набор :-o :-o :-o :-o

Krisiity
11-24-2009, 14:09
Какъвто и да е проблема,не можеш да го криеш вечно. Ако желаеш нещо силно,нищо не може да те спре,горе главата и смачкай препядствията ;)


Много Правилно! =D>

+1
++

glamouros
11-24-2009, 14:20
мацка ако вс това е само от срам...не виждам логика....явно го привличаш и иска да е с теб щом сте си заедно....пък и то започнете ли да го правите не ти остава мн време да гледаш тук там :D :D :D (а и да вметна че жените се притесняват за най-малкото нещенце по тялото си...до като мъцете дори и не обръщат внимание на подробностите).....иначе моля те изясни конкретните причини??? нещо при първия ти път ли се получи конфузно или има нещо друго.... ???
Проблема е,че ми е притеснено и се чувствам мн по-зле от колкото беше първия път. И за пореден път - не се срамувам , НЕ и от тялото си. Обожавам си тялото. Не мога да го опиша - мисля че е по-скоро притеснение да се отпусна пред него. А хех иначе първия път си беше чуден нищо сконфузно.
А и не съм 99 набор. 93 ; )

gogo4o4o
11-24-2009, 14:32
Проблема е,че ми е притеснено и се чувствам мн по-зле от колкото беше първия път. И за пореден път - не се срамувам , НЕ и от тялото си. Обожавам си тялото. Не мога да го опиша - мисля че е по-скоро притеснение да се отпусна пред него. А хех иначе първия път си беше чуден нищо сконфузно.
А и не съм 99 набор. 93 ; )

Ако наистина харесваш тялото си и се чувстваш готова, не виждам причина да се срамуваш. Щом сте заедно не бива да имаш проблеми с отпускането пред него. Успех :) :) :)

А въпроса на FromAutumToAshes за набора беше към xbow99, не към теб.

milickata
11-24-2009, 16:56
Проблема е,че ми е притеснено и се чувствам мн по-зле от колкото беше първия път. И за пореден път - не се срамувам , НЕ и от тялото си. Обожавам си тялото. Не мога да го опиша - мисля че е по-скоро притеснение да се отпусна пред него. А хех иначе първия път си беше чуден нищо сконфузно.
А и не съм 99 набор. 93 ; )
Не се стеснявай....то е нормално да ти е каша в главата и да си мислиш как ще мине или как ще се представя....пък и не е казано че трябва още от 1-я път да си отпусната на макс.....но се постарай да се отдадеш на удоволствието просто...забрави за всичко излишно :-)

vellvet
11-24-2009, 19:07
сподели с него и го обсъдете

Pesenta
11-24-2009, 19:46
Ако не те привлича физически ? От какво наистина те е срам ??? по-скоро той трябва да се срамува от каквото и да било, освен ако нямаш някакви забележки по външния си вид 8-) , но това пак не е повод ... хващай си момчето и нататъка си знаете ...

CrAzYyYy
11-24-2009, 22:09
Доста мнения събра :-o

glamouros
11-25-2009, 05:38
Доста мнения събра :-o
nali towa e celta s temata i ws! :-o

LiGiDY
11-25-2009, 10:14
зимай една краставица и почвай :D :D :D това ли е да се справиш сама?Кажи на момчето ако иска да е с теб ще те разбере :) :)

Addiced
11-25-2009, 11:45
А от мен срам ли те е :lol: :lol: :lol:

MyNameIsDidi
12-02-2009, 08:06
няма от какво да те е срам мила :-)