PDA

View Full Version : Отглеждането на деца от хомосексуални двойки.



SWASTIKA
11-23-2009, 17:59
Ще помоля всички за нормална дискусия.

Длъжен съм да ви кажа в какви граници попада темата.

Разглеждаме отглеждането на деца от хомосексуални двойки в целия Свят, без да ограничаваме разсъжденията си само и единствено върху територията на страната.

Не се опитвайте изкуствено да 'затворите' дискусията, като се ограничите само върху мъжете. Обърнете същото внимание и на жените.

В тази тема искам да разгледаме положителните и отрицателните страни при едно такова отглеждане.

Моля, отнасяйте се сериозно към темата. :)

term0t0
11-23-2009, 18:03
хомосексуалността?! това не е нормално,пък да не говорим за отглеждане на деца. как двама 'родители' (изчадия) могат да възпитат едно дете нормално :(

someonerandom
11-23-2009, 18:20
По темата може да се говори много
Първо,хомосексуалистите нямат вина,че са родени такива,и по тази логика не е правилно да им се отказва право да отглеждат деца.А относно това,доколко е добре за самото дете,не мисля,че някой знае със сигурност.Да има изградено мнение-да,обаче може ли то да пъде подкрепено с доказателства,без всякакво съмнение?
Според мен това е странно-природата не е позволила двама души от един пол да имат деца.От друга страна обаче,както всичко,и хомосексуализма съществува,създаден е от природата.Не е роден в подземна лаборатория някъде около Зона 51.
И накрая,не мога да се сетя за много положителни страни,освен че това дете ще израстне либерално(което става все по-ценно качество в днешни дни)

teenems
11-23-2009, 18:21
Ауууу :shock: .
До 7 години - всичко е ток !
Ама после нали ще разбере с кви живее !
Мене ще ме е срам ,примерно.
Бррр ,изтръпвам като помисля !

Goebbels
11-23-2009, 18:41
О, Господи! Още ли има същества като горното :lol: Пълна каша е в главите на хората.
Живеем във времена, в които е модерно да си педераст. Дано скоро, братя етнически българи, се справим с тази коварна болест и отново наложим арийските си ценности дали ни толкова много през хилядолетията.

Goebbels
11-23-2009, 18:43
Смърт за всеки българин, който е толерантен към това!

GossipGirl89
11-23-2009, 18:51
Като се замислих и аз не се сещам за друга положителна черта освен шанс за детето да се махне от сиропиталището... :?
Попринцип нямам нищо против обратните, но чак да си отглеждат дете... не мисля че е много редно и справедливо спрямо детето - едва ли ще е възпитано нормално и изобщо едва ли ще е нормално като всички останали...

SWASTIKA
11-23-2009, 18:55
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-o

Celence
11-23-2009, 18:56
http://www.youtube.com/watch?v=m7BU89UBafU

8-)

term0t0
11-23-2009, 19:00
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

SWASTIKA
11-23-2009, 19:04
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е.

Goebbels
11-23-2009, 19:08
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е.

Лицемерче, ако аз прожектирам на децата ти по цял ден филмчета за това, колко е хубаво да си обратен, няма ли да станат?
Ако им продавам списания със снимки - чукане между мъже, няма ли да опитат?

kir40
11-23-2009, 19:13
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е.

Лицемерче, ако аз прожектирам на децата ти по цял ден филмчета за това, колко е хубаво да си обратен, няма ли да станат?
Ако им продавам списания със снимки - чукане между мъже, няма ли да опитат?
Хомосексуалността не е явление от последните няколко десетилетия,така че как това оборва твърденияето,че не е генетична?

term0t0
11-23-2009, 19:14
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е. и кое му е генетичното?! хората са създадени,за да се размножават.смЕрт за такива идиоти като тебе

Goebbels
11-23-2009, 19:16
От училище на децата се внушава, че полът им може да варира според собствената им идентифиция.
http://www.newday.com/films/Its_Elementary.html

kir40
11-23-2009, 19:16
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е. и кое му е генетичното?! хората са създадени,за да се размножават.смЕрт за такива идиоти като тебе
генетично отклонение :)

term0t0
11-23-2009, 19:17
по-добре расисти,отколкото педали

Goebbels
11-23-2009, 19:17
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е.

Лицемерче, ако аз прожектирам на децата ти по цял ден филмчета за това, колко е хубаво да си обратен, няма ли да станат?
Ако им продавам списания със снимки - чукане между мъже, няма ли да опитат?
Хомосексуалността не е явление от последните няколко десетилетия,така че как това оборва твърденияето,че не е генетична?

В Европа хомосексуалистите са били подложени на невиждани мъчения. Сега чифутите, откакто имат власт в медиите, почнаха да пропагандират по-силно хомосексуализма

kir40
11-23-2009, 19:22
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е.

Лицемерче, ако аз прожектирам на децата ти по цял ден филмчета за това, колко е хубаво да си обратен, няма ли да станат?
Ако им продавам списания със снимки - чукане между мъже, няма ли да опитат?
Хомосексуалността не е явление от последните няколко десетилетия,така че как това оборва твърденияето,че не е генетична?

В Европа хомосексуалистите са били подложени на невиждани мъчения. Сега чифутите, откакто имат власт в медиите, почнаха да пропагандират по-силно хомосексуализма
исках да кажа,че хомосексулно поведение се наблчдава при хората от хиляди години,когато чифутите не са били превзели медиите,защото е нямало медии.

SWASTIKA
11-23-2009, 20:34
Аз пък казвам, че хомосексуалността е генетично заложена. :-oдали?! след като има Адам и Ева,значи не е генетична

Генетична е. и кое му е генетичното?! хората са създадени,за да се размножават.смЕрт за такива идиоти като тебе

Така ли ви възпитават родителите, бе? Така ли? Нещо не схващам...

Ако на някой не му изнася какво мисли другия - Смърт, бесило, обиди, псувни. Това е добър опит за някакъв афронт, но е адски малоумно.

Няма такива като вас, единствени сте в целия свят. Най - долната страна е България, дори не знам какво хубаво е останало в нея...

Вчерашните пикльовци ми са заговорили тука за смърт за трепане за колене, а до вчера мама и тати им миха насраните гащи. Изведнъж пораснахте, бе... Не знам, не знам, не знам... Афектиран съм от такива изпълнения, направо съм потресен!

Интересно ми е, ама много, ти някога говориш ли им на ваще такива неща? Смърт, СмЕрт, и подобни помии?

Осъзнавайте се малко, защото наистина прекалявате. Бива ебавки, бива подигравки, бива сарказъм, ама понякога прекалявате.

Детска му работа...

term0t0
11-23-2009, 20:51
дай да станем обратни,за да ти се харесаме

nebma
11-23-2009, 20:56
Най - долната страна е България, дори не знам какво хубаво е останало в нея...
Как бе остана киселото млЕко, ама и то нещо........

bloodyF
11-23-2009, 21:17
единственото положително е,че това е шанс за дете от сиропиталище (тъй като те друг начин да имат дете няма) да получи дом и некъв шанс.

malone
11-23-2009, 22:48
Не бива да се отглеждат от хомосексуални двойки.ко природата беше решила мъжа да ражда щеше да е нормално.Колкото до хомосексуализма,това е болест за мен,който обаче няма нищо общо с гените.По-скоро психолигечско разстройство.

mmKamm
11-24-2009, 00:12
абе болест...не е болест.
Попринцип не съм против педалите...ама тея нормалните.
Тея, които се гримират и си пускат дълги коси и т.н. като пеньо са ми отвратителни и ме избива на брутална агресия като ги гедам...деееба и противните :-o Неска един педал гаден си пое многоооо ... дразнят ме само като ги гледам.

Таа...по темата - Ако са от тези нормалните педали - ок. Ако не - ....
За женските....по противно ми се вижда :-&
А за детето...единственото гадно ще е, че после ще го е срам, че незнае на кой да вика "мамо" и на кой "тате" ... Обаче готините педали могат да му изградят добра среда на живот. Могат да си го отгледат и възпитат добре според мен :)

TERRORMACHINE
11-24-2009, 00:19
снощи сритах некви педали в студентската дискУтека...повече нема да стъпнем там!!!!

ПЕДЕРАСТИЯТА Е МОДА...

someonerandom
11-24-2009, 12:48
Щом според вас е генетична и се появява впоследствие от насаждането на мнението,че това е нормално,как така и през времената,когато това е било неморално и отвратително,пак е имало такива,макар и прикрити?А напоследък стана модерно заради оня мангал Азис,дето наистина трябва да го гръмнат някъде.SofiaRegularCunt може да не обиждаш.Либерални към изнасилвачите и сериините убийци?!После аз съм бил тъпак.Те имат избор,дали да нападнат човек и да го убият/изнасилят,нали?Според мен хомосексуалността е 100% генетично заложена,просто около нас се навъдиха фешън олигофрени и Азис имитатори,които си мислят,че това е голяма гордост.И не бива да ги мразим,защото,дори и да си прав и да е следствие от тормоз/травма в детството,пак нямат вина,нали?!
А оня,дето искаше да избива толерантните,я вземи се успокой малко...смЕрт седнали да ми викат :? айде не го казвай,'щото на всички им е ясно,че никой от вас нищо няма да направи,много сте смели по форумите нещо...
Спирам,защото много сериозно се ядосах,от тея дето се правят на големи мутри и убийци

SWASTIKA
11-24-2009, 13:25
Щом според вас е генетична и се появява впоследствие от насаждането на мнението,че това е нормално,как така и през времената,когато това е било неморално и отвратително,пак е имало такива,макар и прикрити?А напоследък стана модерно заради оня мангал Азис,дето наистина трябва да го гръмнат някъде.SofiaRegularCunt може да не обиждаш.Либерални към изнасилвачите и сериините убийци?!После аз съм бил тъпак.Те имат избор,дали да нападнат човек и да го убият/изнасилят,нали?Според мен хомосексуалността е 100% генетично заложена,просто около нас се навъдиха фешън олигофрени и Азис имитатори,които си мислят,че това е голяма гордост.И не бива да ги мразим,защото,дори и да си прав и да е следствие от тормоз/травма в детството,пак нямат вина,нали?!
А оня,дето искаше да избива толерантните,я вземи се успокой малко...смЕрт седнали да ми викат :? айде не го казвай,'щото на всички им е ясно,че никой от вас нищо няма да направи,много сте смели по форумите нещо...
Спирам,защото много сериозно се ядосах,от тея дето се правят на големи мутри и убийци

ПОДКРЕПЯМ С ДВЕ РЪЦЕ!!! :smt023

iLovePussyJuice
11-24-2009, 18:57
единственото положително е,че това е шанс за дете от сиропиталище (тъй като те друг начин да имат дете няма) да получи дом и некъв шанс.

но... всичко останало е негативно. най-вече в такава "среда" това дете надали ще израсне като нормален човек,да не говорим,че шанса да стане гей е доста голям.друго няма какво да кажа :)