PDA

View Full Version : какво харесват метълите



vesinka899
11-23-2009, 17:31
здравейте
Извинявайте ако темата ви се стори тъпа
Моля не пишете глупости
Та как мога да впечатля един метъл,какво харесват те
Не че не съм метълка ама повече се движа с метълки и момчетата се едно са на някви светлинни години от мен
Нз дали темата е за тука :shock:

cunt
11-23-2009, 17:32
не се къпи 1-2 месеца и ще те заобичат

vikiiitooo
11-23-2009, 17:43
Ти чалга ли слушаш, че пишеш такива глупости?

billytalent
11-23-2009, 17:53
Много си е индивидуално за всеки,харесват преди всичко естествени момичета...за музиката няма да коментираме

PurpleDream
11-23-2009, 17:56
оф ти не разбра ли, че оня не те харесва
стига си пускала глупави теми!

Nefarian
11-23-2009, 18:05
Мечове, дракони, ролеви игри, бира, секс с животни

balon4eeeee
11-23-2009, 18:06
метълите сигурно са единствените , които се кефят на момичета само от тяхната порода ... метълки . ;] Бъди момиче

BladeOfMySoul
11-23-2009, 18:10
Извинението се приема.

BlackEyed
11-23-2009, 18:16
Айде стига с глупави теми.."метълите" са както и всички други (независимо от суб-културата) човешки същества(колкото и да не ви се вярва),от което следва , че са индивидуални .. баси , не сме роботи,съответно всеки харесва различно ..стига с тоя глупав общ знаменател.

vesinka899
11-23-2009, 18:46
има някои метъли дето не харесват метълки

BlackEyed
11-23-2009, 18:49
Аз тва се опитвам да кажа , ама няма кой да ме чуе.

DesireToFire
11-23-2009, 19:00
метълите сигурно са единствените , които се кефят на момичета само от тяхната порода ... метълки . ;] Бъди момиче Не е вярно!!! Като не разбирате нещо, не се обаждайте ...

balon4eeeee
11-23-2009, 19:04
Не съм метълка и метъла е shit музика в ПОВЕЧЕТО срлучай за мен нооо кой метъл ще се кефи на дива чалгарка буеуееее,уеуеу???!?

FuCkInBuBbLeGuM
11-23-2009, 19:25
Ако се опитваш да впечатлиш някъв тва няма да стане ако не си себе си... :o

TrustNobody
11-23-2009, 19:38
:(

WoW?

raduna
11-23-2009, 20:56
оф ти не разбра ли, че оня не те харесва
стига си пускала глупави теми!
еее, де- не така обезсърчаващо 8-)

според мен всеки харесва хора със сходни интереси и се кефи да си споделя и да се вълнува => ако метъла му е най-голямата страст е логично да харесва момичета, които също се кефят и да си куфеят заедно 8-)

ArrowsOfDeath
11-23-2009, 21:07
Кво харесват? FuCkInBuBbLeGuM харесват 8-)

KoRnFlAkE
11-23-2009, 22:40
кво? :lol:

iLovePussyJuice
11-24-2009, 05:56
Мечове, дракони, ролеви игри, бира, секс с животниняма какво повече да се добави xD

обругаване на портите на девствеността на девици с могъщи боздугани... :D

iLovePussyJuice
11-24-2009, 07:34
Мечове, дракони, ролеви игри, бира, секс с животниняма какво повече да се добави xD

обругаване на портите на девствеността на девици с могъщи боздугани... :D

и засмукване на мазния, могъщ х'уй на черния господар...А да. :D

Disrespect
11-24-2009, 07:40
Сеееекс със животнииии.... о-о-о секс със животниииии...

сеекс със живоооооооооотни... о-о-о секс със живоооотниии..........





8-) 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
11-24-2009, 10:40
Кво харесват? FuCkInBuBbLeGuM харесват 8-)

Тва кво тряя да значи?! :lol:

DesireToFire
11-24-2009, 12:27
Мога да те уверя че харесват траш, хеви, спийд, пауър, дет, блек, викинг, груув, готик, прогресив или някой дриг вид метъл.

doomkillerr
11-24-2009, 13:23
Ето това харесват метълите:

http://www.youtube.com/watch?v=CVrpfIVpSV0

П.С. - Поздрави го с тази песен и ще го зарадваш много приятно... 8)

Nightmare666
11-24-2009, 13:59
омГ вие пък :D

милаа...или милиичък не ти видях пола :D
Метълите са НОРМАЛНИ (брееей интересно а? о.0 ) хора харесват квот харесват НОРМААЛНИТЕ хора :D (е не баш не всеки нормален харесва кръв черва и т.н :D ) музиката е страхотна...както всеки рапър обожава рапа всеки чалгар-чалгата и т.н Как така кво харесват метълите? всеки различно ;)

Glamour92
11-24-2009, 14:10
Сеееекс със животнииии.... о-о-о секс със животниииии...

сеекс със живоооооооооотни... о-о-о секс със живоооотниии..........





8-) 8-)
Въх :D
Кажи ми,че нямаш домашен любимец... 8-)

iLovePussyJuice
11-24-2009, 17:53
омГ вие пък :D

милаа...или милиичък не ти видях пола :D
Метълите са НОРМАЛНИ (брееей интересно а? о.0 ) хора харесват квот харесват НОРМААЛНИТЕ хора :D (е не баш не всеки нормален харесва кръв черва и т.н :D ) музиката е страхотна...както всеки рапър обожава рапа всеки чалгар-чалгата и т.н Как така кво харесват метълите? всеки различно ;)И аз слушам метъл, повече метъл от повечето 'метъли', но не съм метъл. :D

TrustNobody
11-24-2009, 17:56
като ми кажат МЕТЪЛ - 1тово,за което се сещам е мазен,отвратителен тип с гадна кожа и коса,седящ при сцената в Южния,наливайки се с КАМЕНИЦА и говорейки с другите си себеподобни за УоУ.

FuCkInBuBbLeGuM
11-24-2009, 18:38
като ми кажат МЕТЪЛ - 1тово,за което се сещам е мазен,отвратителен тип с гадна кожа и коса,седящ при сцената в Южния,наливайки се с КАМЕНИЦА и говорейки с другите си себеподобни за УоУ.

Че кво лошо? :lol:

Canis_Dirus
11-24-2009, 19:43
Трябва да си боядисваш лицето в черно и бяло, да се обличаш като трол и да бродиш в гората!

xoxi
11-24-2009, 20:13
:smt120

ArrowsOfDeath
11-24-2009, 20:31
Кво харесват? FuCkInBuBbLeGuM харесват 8-)

Тва кво тряя да значи?! :lol:

Че харесват мацки като тебе :Р

TheNewReligion
11-24-2009, 20:34
Oh, please God help me...

TrustNobody
11-24-2009, 20:37
като ми кажат МЕТЪЛ - 1тово,за което се сещам е мазен,отвратителен тип с гадна кожа и коса,седящ при сцената в Южния,наливайки се с КАМЕНИЦА и говорейки с другите си себеподобни за УоУ.

Че кво лошо? :lol: :oops:

ArrowsOfDeath
11-24-2009, 21:01
Индитата пък кво правят :D

TrustNobody
11-25-2009, 08:07
sexy сме 8) питай и BrainlessROCKbaby и тя ще ти каже същото. 8-)

MonSitY
11-25-2009, 11:46
обърнахте темата на подигравка... :?
да обобщя: както и някои преди мен споменаха, това че някое момче слуша метъл не значи че е това е единственият му интерес.познавам охора, които слушат музиката но дотук.не се обличат и водят по модата им....
така че прекарай известно време с този човек и сама ще разбереш дали имаш шанс с него.. :)

FuCkInBuBbLeGuM
11-25-2009, 11:47
Кво харесват? FuCkInBuBbLeGuM харесват 8-)

Тва кво тряя да значи?! :lol:

Че харесват мацки като тебе :Р

Еммм добре... мс :D

vampire_girl_
11-25-2009, 13:45
някой имат бахти изкривената представа за това да си фен на по-хард музика.


ти пък,що за тема!?
то не е един вид метъл и две групи на кръст.групи,стилове и под стилове да искаш.сякаш би ти било по-лесно просто да го попиташ какво харесва и да се поинтересуваш от конкретното нещо...

TwistedAngel
12-31-2009, 13:48
предполагам че метълите харесват метъл ...

LuxurySk0B
12-31-2009, 13:55
Не се къпеш 1-2 месеца както каза 1 по-горе и ходиш като клошар , и пускаш силни крясъци на GSMче то ти , вместо да отидеш на някое фолк парти.

ArrowsOfDeath
12-31-2009, 14:00
Къде пък ги виждате тез метъли, дето не се къпят? Ай стига сте говорили наизуст.

IvAnUsHkA
12-31-2009, 14:11
metal :-D

Immortalia
01-22-2010, 22:32
не се къпи 1-2 месеца и ще те заобичат

хаха .. еее ама ти сериозно ли .. че аз си се къпя всеки ден .. пък съм изявена метълка .. кво ше кажеш по въпроса .. xDD май представата на голяма част от коментиралите по горе за метъл е много погрешна и ОГРАНИЧЕНА ..това че имаме различно схващане за живота като цяло .. и че се кефим максимално по концерти и т.н .. както някой беше казал по горе че "ходим в Южния и пием Каменица" че кво лошо има в това .. някой теб да те кара да го правиш .. ?? xD на нас това ни доставя удоволствие и не ни пука от комплексирани същества като теб .. ние си го разбираме по 1 начин ти го разбираш по друг ..въпрос на гледна точка :)) .. >.< малко се поинтересовайте .. преди да говорите че метълите са "мазни,отвратителни типове с гадна кожа и коса.. " :D добре добре .. че всички останали прокажени спинозни силиконови фолк"певици" ии многото им мазни фенове са чисти и да подчертая с невероятна кожа и оръфана коса ..

Mooo6no
01-23-2010, 07:26
По принцип всякакви работи харесват, дори и, хъх, чалгарки. 8-) Но голямата част от метълите са простаци, така че какво да харесват - простотии.

FuCkInBuBbLeGuM
01-23-2010, 07:55
Добре бе.. 1 не мога да разбера.. Всички слагате метълите под общ знаменател. Явно представите ви на някои са доста ограничени. Що мислите, че да си метъл означава да не се къпеш примерно? Не всички са такива, за квито ги мислите.

BrainlessROCKBABY
01-23-2010, 08:11
Мечове, дракони, ролеви игри, бира, секс с животни
:D :D

Mooo6no
01-23-2010, 08:21
Добре бе.. 1 не мога да разбера.. Всички слагате метълите под общ знаменател. Явно представите ви на някои са доста ограничени. Що мислите, че да си метъл означава да не се къпеш примерно? Не всички са такива, за квито ги мислите.
Всичките не? Но ходила ли си на метъл концерти. Нямам предвид Металика, на която и чалгарите ходиха, ами на т.н. "трю". Аз в София още не съм ходил, но в Каварна, като изключим тази година, когато изпуснах заради кандидатстудентска кампания, съм ходил на почти всички. И имайки в предвид броя им, може да се каже, че са представителна извадка. 80% от тези, които бяха там, са точно този стереотип и могат да бъдат причислени към тип "говедо".

FuCkInBuBbLeGuM
01-23-2010, 08:29
Добре бе.. 1 не мога да разбера.. Всички слагате метълите под общ знаменател. Явно представите ви на някои са доста ограничени. Що мислите, че да си метъл означава да не се къпеш примерно? Не всички са такива, за квито ги мислите.
Всичките не? Но ходила ли си на метъл концерти. Нямам предвид Металика, на която и чалгарите ходиха, ами на т.н. "трю". Аз в София още не съм ходил, но в Каварна, като изключим тази година, когато изпуснах заради кандидатстудентска кампания, съм ходил на почти всички. И имайки в предвид броя им, може да се каже, че са представителна извадка. 80% от тези, които бяха там, са точно този стереотип и могат да бъдат причислени към тип "говедо".

Ходила съм тука в София само на Crematory... чесно казано по- голямата част от публиката си бяха нормални... Абе от метъл до метъл има разлика... не всички са такива...

Immortalia
01-23-2010, 12:11
По принцип всякакви работи харесват, дори и, хъх, чалгарки. 8-) Но голямата част от метълите са простаци, така че какво да харесват - простотии.
окей .. простаци .. а би ли ми казал колко метъли познаваш ..? има такива които не се къпят и т.н.. зак'во слагате всички в кюпа "смрадливи метъли" не мога да разбера .. а относно това че харесват чалгарки .. амии да .. не можете да си представите чалгар да хареса метълка нали?! защото чалгарите са неориентирани и ограничени .. но нас за разлика от тях не ни пука кой каква музика слуша .. е важно е да имаме общи теми относно музиката .. но не тва е най - важното .. познавам много тру метъли които ходят с нормални момичета ( различни от метълки) и к'во от тва .. ?! ето я разликата .. И е тъпо това,че гледате външноста .. което е чиста доза комплексарщина ..

BrainlessROCKBABY
01-23-2010, 12:20
hey, намали си подписа малко *wasntme*

Immortalia
01-23-2010, 12:27
ок ^^ ше се опитам ..

Immortalia
01-23-2010, 12:32
ок наспамихме яко темата с глупости .. :D

iLovePussyJuice
01-23-2010, 12:44
По принцип всякакви работи харесват, дори и, хъх, чалгарки. 8-) Но голямата част от метълите са простаци, така че какво да харесват - простотии.
окей .. простаци .. а би ли ми казал колко метъли познаваш ..? има такива които не се къпят и т.н.. зак'во слагате всички в кюпа "смрадливи метъли" не мога да разбера .. а относно това че харесват чалгарки .. амии да .. не можете да си представите чалгар да хареса метълка нали?! защото чалгарите са неориентирани и ограничени .. но нас за разлика от тях не ни пука кой каква музика слуша .. е важно е да имаме общи теми относно музиката .. но не тва е най - важното .. познавам много тру метъли които ходят с нормални момичета ( различни от метълки) и к'во от тва .. ?! ето я разликата .. И е тъпо това,че гледате външноста .. което е чиста доза комплексарщина ..Мисля, че спомена относно наблюденията му...
Не можеш да четеш ли? :-o


Ти си изключително ограничена...

Много странно...смяташ за неправилно обощаването на хора от 'твоята' субкултура, докато съвсем свободно правиш същото с друга. (не, че е точно субкултура, но да кажем група хора с общи интереси :-o )

Сериозно ли казваш, че не те интересува кой какво слуша? :-o

Immortalia
01-23-2010, 12:50
ами да не ме интересува .. имам много ама много приятели които не са метъли но пък за сметка на това са изключително готини хора .. не аз нищо не съм казала за чалгарите .. просто има голяма част от тях които са адски ограничени,надути и ултра комплексирани .. против такива имам .. и не аз съм ограничената .. тва че не разбираш това коет имам в предвид не е мой проблем .. :)

iLovePussyJuice
01-23-2010, 12:55
ами да не ме интересува .. имам много ама много приятели които не са метъли но пък за сметка на това са изключително готини хора .. не аз нищо не съм казала за чалгарите .. просто има голяма част от тях които са адски ограничени,надути и ултра комплексирани .. против такива имам .. и не аз съм ограничената .. тва че не разбираш това коет имам в предвид не е мой проблем .. :)Не усещаш ли колко си противоречиш? :D

Как така хем нищо не казваш за чалгарите, хем са "ограничени, надути и ултра комплексирани"

Кое по-точно не разбирам, ако не е тайна? :)

Immortalia
01-23-2010, 13:02
не обеждавам се че не можеш да четеш .. моя грешка сори реших че можеш .. xDD казах и подчертавам имам против надутите комплексирани хора .. и по точно чалгарите .. защот съм се срещала с такива и са ми ултра смешни и противни .. не говоря за ВСИЧКИИ .. олеле само се повтарям .. поне малко вникни в тва което пише .. не ме интересува каква музика слушат .. ама изобщо .. въпроса е да ми е яко с тях .. музиката не определя хората .. а начина им на държание .. ако са готини и ми е кеф да излизам с тях къв е проблема .. ?!

Mooo6no
01-23-2010, 13:07
Immortalia, от поста ти разбирам, че имаш мъжемразки уклон. 8-) Значи, май нямаш нищо против чалгарките, ама чалгарите саа "адски ограничени,надути и ултра комплексирани" и "неориентирани и ограничени". Но за сметка на това чалгарките са широкоскроени личности, които могат да ходят с метъли, но чалгар да ходи с метълка - това е невъзможно. 'Щото мъжете-чалгари са ти "ултра смешни и противни"... :D

iLovePussyJuice
01-23-2010, 13:07
не обеждавам се че не можеш да четеш .. моя грешка сори реших че можеш .. xDD казах и подчертавам имам против надутите комплексирани хора .. и по точно чалгарите .. защот съм се срещала с такива и са ми ултра смешни и противни .. не говоря за ВСИЧКИИ .. олеле само се повтарям .. поне малко вникни в тва което пише .. не ме интересува каква музика слушат .. ама изобщо .. въпроса е да ми е яко с тях .. музиката не определя хората .. а начина им на държание .. ако са готини и ми е кеф да излизам с тях къв е проблема .. ?!Аз пък се Обеждавам, че ти не можеш да пишеш... :-o

В тоя ред на мисли: Метълите освен, че не се къпят са и неграмотни! :)

А ти защо смяташ, че не си комплексирана? :)
По същия начин на някой може да си противна, както някои са ти противни на теб...
И е доста вероятно да не бъде само заради музикалните предпочитания. :)

Между другото много добре прочетох "голяма част", но това не променя абсолютно нищо.

Следващия път не се опитвай да иронизираш или обиждаш. ;)

Immortalia
01-23-2010, 13:16
:D охх пак не ме разбрахте .. без значение мъж жена чалгар/ка .. :D неправилно съм писала чалгаР .. имах на предвид че ултрасмешните са ми надутите комплексирани чалгари .. добре кажи ми че не си виждал разни момичета и момчета ... които да се имат за нещо повече от всички .. и то не само от чалгарите има такива индивиди .. има ги навсякъде и сякакви .. просто дадох пример с чалгарите .. :D :D еее изядохте ме от сякъде .. окей не ме разбираш кво искам да кажа ..се едно .. мисля да спрем по тая тема че напълнихме темата на човека с пюър шитс .. не мислиш ли :D край на темата .. чалгари vs метъли .. сичките са хора .. въпрос е на гледна точка и предпочитание казах го и по горе .. :)

Immortalia
01-23-2010, 13:22
не обеждавам се че не можеш да четеш .. моя грешка сори реших че можеш .. xDD казах и подчертавам имам против надутите комплексирани хора .. и по точно чалгарите .. защот съм се срещала с такива и са ми ултра смешни и противни .. не говоря за ВСИЧКИИ .. олеле само се повтарям .. поне малко вникни в тва което пише .. не ме интересува каква музика слушат .. ама изобщо .. въпроса е да ми е яко с тях .. музиката не определя хората .. а начина им на държание .. ако са готини и ми е кеф да излизам с тях къв е проблема .. ?!Аз пък се Обеждавам, че ти не можеш да пишеш... :-o

В тоя ред на мисли: Метълите освен, че не се къпят са и неграмотни! :)

А ти защо смяташ, че не си комплексирана? :)
По същия начин на някой може да си противна, както някои са ти противни на теб...
И е доста вероятно да не бъде само заради музикалните предпочитания. :)

Между другото много добре прочетох "голяма част", но това не променя абсолютно нищо.

Следващия път не се опитвай да иронизираш или обиждаш. ;)

да .. така е .. могат да ме вземат за комплексирана .. окей .. и какво от това .. ?! неее не иронизирам нищо .. нито пък обиждам .. изказвам мнение по въпроса .. че има много ограничена представа за метъли .. даа и продължаваме с това че метълите не се къпят .. вие друга реплика знаете ли?? супер заучено е това .. да има метъли които не се къпят често .. но има и голяма част които са супер поддържани .. зависи какви метъли сте виждали .. не сериозно спрете с спама .. :D :D
SPAM IST FUCKI'N KRIEG .. !!

iLovePussyJuice
01-23-2010, 13:26
:D охх пак не ме разбрахте .. без значение мъж жена чалгар/ка .. :D неправилно съм писала чалгаР .. имах на предвид че ултрасмешните са ми надутите комплексирани чалгари .. добре кажи ми че не си виждал разни момичета и момчета ... които да се имат за нещо повече от всички .. и то не само от чалгарите има такива индивиди .. има ги навсякъде и сякакви .. просто дадох пример с чалгарите .. :D :D еее изядохте ме от сякъде .. окей не ме разбираш кво искам да кажа ..се едно .. мисля да спрем по тая тема че напълнихме темата на човека с пюър шитс .. не мислиш ли :D край на темата .. чалгари vs метъли .. сичките са хора .. въпрос е на гледна точка и предпочитание казах го и по горе .. :)продължаваш да си противоречиш...

iLovePussyJuice
01-23-2010, 13:29
не обеждавам се че не можеш да четеш .. моя грешка сори реших че можеш .. xDD казах и подчертавам имам против надутите комплексирани хора .. и по точно чалгарите .. защот съм се срещала с такива и са ми ултра смешни и противни .. не говоря за ВСИЧКИИ .. олеле само се повтарям .. поне малко вникни в тва което пише .. не ме интересува каква музика слушат .. ама изобщо .. въпроса е да ми е яко с тях .. музиката не определя хората .. а начина им на държание .. ако са готини и ми е кеф да излизам с тях къв е проблема .. ?!Аз пък се Обеждавам, че ти не можеш да пишеш... :-o

В тоя ред на мисли: Метълите освен, че не се къпят са и неграмотни! :)

А ти защо смяташ, че не си комплексирана? :)
По същия начин на някой може да си противна, както някои са ти противни на теб...
И е доста вероятно да не бъде само заради музикалните предпочитания. :)

Между другото много добре прочетох "голяма част", но това не променя абсолютно нищо.

Следващия път не се опитвай да иронизираш или обиждаш. ;)

да .. така е .. могат да ме вземат за комплексирана .. окей .. и какво от това .. ?! неее не иронизирам нищо .. нито пък обиждам .. изказвам мнение по въпроса .. че има много ограничена представа за метъли .. даа и продължаваме с това че метълите не се къпят .. вие друга реплика знаете ли?? супер заучено е това .. да има метъли които не се къпят често .. но има и голяма част които са супер поддържани .. зависи какви метъли сте виждали .. не сериозно спрете с спама .. :D :D
SPAM IST FUCKI'N KRIEG .. !!Защо да е спам?

Дори не се усети защо го казах...ххахаххаха

На колко си между другото? :)

Immortalia
01-23-2010, 13:30
окей твой проблем .. стоп на спама .. :-o

Mooo6no
01-23-2010, 13:31
Ем', така е, прост съм, не разбирам. :( Туй чалгарите са супер прости, 'щото от много къпане се изпростява. Като си миеш косата, ти си изпарява мозъкът. И окей, имам ограничена представа. Ма к'во да ги прая, че като ги видя и ми се фукат к'во пра'йли с няк'ви орки на WOW и на Dota. О, колко неограничен и прекрасен живот!

Едит: Immortalia, ти твоите мнения, ако си ги имаш за СПАМ, моите не са.

Immortalia
01-23-2010, 13:31
на 17 .. не .. виждам за какво ги пишеш тия неща .. но няма и смисъл от тях .. корено различно мнение имаш .. тъй че не виждам и смисъл да продължааш да пишеш .. :D :D

Immortalia
01-23-2010, 13:36
е аз не ти говоря за ЛоЛ .. кво да направя че на такива метъли си попаднал .. :D вярно е че мн играят ЛоЛ ( гадна игра .. но някои ги кефи какво лошо има в тва ?! )

Mooo6no
01-23-2010, 13:41
Смисълът, Immortalia, от самото начало до самия край е да не съдиш за хората по тяхната музика. Както не искаш да го правят с тебе, така би трябвало и ти с хората, слушащи чалга, но връзката някъде се губи...

А за УОУ-моу - проблемът е, че доста от тях са абсолютни no-life-ри, които нищо нищо друго не правят. То и аз сега съм минал на режим "no life", ама съм в сесия, все пак.

iLovePussyJuice
01-23-2010, 13:41
на 17 .. не .. виждам за какво ги пишеш тия неща .. но няма и смисъл от тях .. корено различно мнение имаш .. тъй че не виждам и смисъл да продължааш да пишеш .. :D :DАз не те питам дали според теб има смисъл да пиша. :)

А кога има смисъл да пиша според теб?
Когато сме на едно мнение?

Immortalia
01-23-2010, 13:46
според мен изобщо няма смисъл да спорим повече .. казах каквото мисля .. ти също .. няма да стигнем до 1 мнение .. ии така .. айде извинявам се ако съм засегнала някой с мнението си .. :D кой как го е приел негова работа .. :)

относно ЛоЛ .. да така е много са се пристрастили към тая игра .. ^^

iLovePussyJuice
01-23-2010, 13:49
според мен изобщо няма смисъл да спорим повече .. казах каквото мисля .. ти също .. няма да стигнем до 1 мнение .. ии така .. айде извинявам се ако съм засегнала някой с мнението си .. :D кой как го е приел негова работа .. :)

относно ЛоЛ .. да така е много са се пристрастили към тая игра .. ^^Омръзна ти да се излагаш? :D

Immortalia
01-23-2010, 14:43
ми не .. аз не се излагам .. ти се излагаш повече от мен .. :D

DesireToFire
01-23-2010, 15:59
Как може да има толкова много ограничени хора ...

iLovePussyJuice
01-23-2010, 20:19
ми не .. аз не се излагам .. ти се излагаш повече от мен .. :DСериозно? :(

Immortalia
01-24-2010, 09:28
мм да сериозно .. :razz:

PainMonopoly
01-24-2010, 11:19
Проблема на повечето метълки е, че са дебели, пъпчиви и миришат, а към метълизма ги е подтикнала ниската им самооценка.

Единиците изключения обаче са толкова секс, че на всеки "метъл" ще му окапят очите по тях. Дълги до кръста черни коси, надупчени уши, ЖЕНСТВЕН стил на обличане, мррр...

Какво се очаква от теб? Ами бъди от втората група и няма да имаш проблеми.

Immortalia
01-24-2010, 12:33
хаха е да моя стил на обличане е по женствения както ти го нарече .. но пък пак казвам не всички метълки миришат и са дебели .. има ги и такива ма повечето са ориентирани към готика и се обличат секси и женствено коет и на мен повече ми допада ..

ArrowsOfDeath
01-24-2010, 12:40
Ти секси ли си? :Р

billytalent
01-24-2010, 12:49
Колко простотии се изписаха не е истина и все едно и също-старите изтъркани и банални неща...

Immortalia
01-24-2010, 13:07
не мога да твърдя че съм секси .. но предпочитам да се обличам по женствено въпреки това че и аз като повечето съм носила тениски на кви ли не банди .. просто тва време отминава .. порастваш .. начина на мислене..обличане и сичко.. се променя ..

billytalent
01-24-2010, 13:09
не мога да твърдя че съм секси .. но предпочитам да се обличам по женствено въпреки това че и аз като повечето съм носила тениски на кви ли не банди .. просто тва време отминава .. порастваш .. начина на мислене..обличане и сичко.. се променя ..

Най-добре е другите да преценят,в повечето случаи хората се подценяват ;)

Immortalia
01-24-2010, 13:12
дам това ми беше мисълта :) , че не аз трябва да говоря дали съм секси или не .. всъщност не се и старая да съм секси .. ^^ просто готиката като стил на обличане ми харесва много

Immortalia
01-24-2010, 13:17
Имаме си нови "тру-та" във форума, които яко си вярват, а?

На метъла най-лошото нещо са метълите, доста ограничени същества и в масата си са ми неприятни за общуване. И да, обобщавам яко, защото съм се нагледал на яки метъли, които са си обикновени комплексари, но просто слушат по-яка музика от чалгарите - в душите си са същите, затова и много метъли "изчалгаряват".

мм визираш ли някой конкретно .. ??

Immortalia
01-24-2010, 14:09
Визирам теб, защото се оплете в опитите си едновременно да не категоризираш, но и същевременно да се опитваш да изкараш представителите на твоята субкултура като по-извисени от останалите. ;)

Аз ти казвам обаче, че метълите са много прости същества, адски ограничени, повечето наистина са смръдливи и некъпани орки, а най-ужасното нещо е тоталната им липса на култура по концертите, изразяваща се в това, че се напиват като говна и пропускат групите, не знаят основните правила на погото, а и смърдят като за световно. Общо взето всичките "тру метъли" са ми леко смешни в позьорщината си, особено ако са вече минали пълнолетието си и все още се придържат единствено към конкретния стил на обличане, защото са прекалено несигурни в собствената си идентичност, за да си позволят да се обличат по какъвто и да е начин. Защото така ще изгубят одобрението на останалите от стадото, където явно отдавна не музиката е доминираща, а показността и комплексите. :)

ами да .. ЗА МЕН тази субкултура е най-правилна .. не отхвърлям другите просто аз съм избрала тази .. ии не съм съгласна с голама част от това което каза.И както виждам ме взе за голямо ТРУ .. това че слушам даден стил не означава че съм тру ..!! Другото което е ,че се обличам както на мен ми харесва .. не се водя по ничий акъл.Да,по концерти се напиват и какво от това..?? всеки прави каквото поиска,не мисля че твоето мнение е критерий за това какво се прави по концерти.На никой не му пука до голяма степен от мнението на другите,прави това което за него е хубаво и правилно. И не намирам смисъл в това да ми ги казваш всички тия неща..нито се имам за нещо повече от теб или който и да било нито нищо..!

Immortalia
01-24-2010, 14:30
ми не аз ходя на концерти за да се кефя на музиката и да се видя с познати.. :D дрешките мога да си ги показвам и на други места що пък точно на концерти реши :D аз и по улицата си ходя с същите дрехи .. това значи ли да ходя гола за да не си показвам "яките" дрешки ??! ами различна съм от хора самозаблуждаващи се че тяхното мнение е най-правилно, най-важно и че те самите определят кой какъв е и защо подръжава на дадена субкултура/стил и т.н. сам си прави изводите кой е ограничения .. аз която нямам против никой или ти който имаш определено голям проблем с метълите .. ;)

Immortalia
01-24-2010, 15:10
напротив .. ти си самозаблудения..!! о не, .. аз никога не съм ходила на концерт ( в никакъв случай :razz: ) точно за това казвам,че на никой не му пука за мнението на хора като теб.Ами да обвиних я че не може да чете , и е точно така.И не виждам какъв е проблема да се пие по време на концерт?! :D това беше сред най-странните неща които каза.Кажи ми какво те бърка някой си там,на някакъв концерт,че се напива..?!Гледай себе си след като ние сме такива,и такива.И мога да ти кажа,че колкото аз критикувах чалгарите ,толкова и ти критикува метълите.И не ме интересува какво мислиш за мен,и за каква ме смяташ.Аз също виждам много дразнещи неща у хората,но не е моя работа да ги критикувам ,защото така или иначе не променям нищо. :)

Immortalia
01-24-2010, 15:38
да, да мисля че подчертах,че мнението ти не ме вълнува особено :(

xHARDCANDYx
01-24-2010, 17:17
:razz: :razz: :razz: :razz:
Ех... Любов, любов... На какви шутове сме готови да се правим само и само да ни забележат....

DesireToFire
01-24-2010, 17:29
Проблема на повечето метълки е, че са дебели, пъпчиви и миришат, а към метълизма ги е подтикнала ниската им самооценка.

Единиците изключения обаче са толкова секс, че на всеки "метъл" ще му окапят очите по тях. Дълги до кръста черни коси, надупчени уши, ЖЕНСТВЕН стил на обличане, мррр...

Какво се очаква от теб? Ами бъди от втората група и няма да имаш проблеми. Е добре де, аз като си нося дънки,панталони (с много джобовее :smt007 ), нормални блузи и тениски, суитчери, кецове и прочие ( които не са абсолютно всички черни), доста кльощава съм и ползвам парфюми и дезодоранти, ме прави по-малко метъл ли :lol:

iLovePussyJuice
01-24-2010, 17:56
Аз забелязвам следната тенденция:
Блекърите са най-кафевите почитатели на метъла... :D
И най-големите позьори... :)

DesireToFire
01-24-2010, 18:03
Какво против стила имаш? Има много хубави групи. А предпочитам хеви и траш, но все пак не е лош. То позьорите ги има от всички стилове.

Mooo6no
01-24-2010, 18:06
Бе феновете на Токио Хотел май са по--големи позьори. 8-) Иначе мен от блека най-ме кефят Крейдъл и им

iLovePussyJuice
01-24-2010, 18:13
Какво против стила имаш? Има много хубави групи. А предпочитам хеви и траш, но все пак не е лош. То позьорите ги има от всички стилове.Не ми харесва особено, нито като музика, нито нищо...

Какво не са ли най-големите позьори? :D (сред метълите поне) :-o

FuCkInBuBbLeGuM
01-24-2010, 18:48
Бе феновете на Токио Хотел май са по--големи позьори. 8-) Иначе мен от блека най-ме кефят Крейдъл и им

Крейдъл :smt007


П.П тва няям представа що го пиша :D

billytalent
01-24-2010, 19:11
Бе феновете на Токио Хотел май са по--големи позьори. 8-) Иначе мен от блека най-ме кефят Крейдъл и им

Крейдъл :smt007


П.П тва няям представа що го пиша :D

Напоследък Cradle Of Filth са станали супер комерсиални :?

realantisocial
01-24-2010, 19:15
Безсмъртната госпожица от по-горе сигурно е твърде малка, за да си спомня първите софийски гочета. ( считай гот-метъли ) Една банда, в която мъжкото присъствие бе подплътено откъм 3-4 невзрачни, жадни за внимание гейчета, които се обличаха и гримираха повече от момичетата, които заемаха позицията на телохранители в момета, в който пънкарите или скиновете решаваха, че е крайно време да смелят от бой тая ходеща меласа от арт-говна, оставяща след себе си кофти привкус на деца с много вътрешни проблеми.
Метълите са отвратително стадо и съществуват като субкултура само в България. Метълският идеал е равнозначен на добре-познатата ни клошария, а някои от тия индивиди за съжаление посещават хардкор и пънк концерти, където впечатляват с особените си дарби - пияни на задници, търкалящи се, смърдящи клошари, които се блъскат като говеда, което и Raybeez отбеляза, без никаква култура на пого или мош.
Кофти тръпка пичове...

PainMonopoly
01-24-2010, 21:29
Проблема на повечето метълки е, че са дебели, пъпчиви и миришат, а към метълизма ги е подтикнала ниската им самооценка.

Единиците изключения обаче са толкова секс, че на всеки "метъл" ще му окапят очите по тях. Дълги до кръста черни коси, надупчени уши, ЖЕНСТВЕН стил на обличане, мррр...

Какво се очаква от теб? Ами бъди от втората група и няма да имаш проблеми. Е добре де, аз като си нося дънки,панталони (с много джобовее :smt007 ), нормални блузи и тениски, суитчери, кецове и прочие ( които не са абсолютно всички черни), доста кльощава съм и ползвам парфюми и дезодоранти, ме прави по-малко метъл ли :lol:Вероятно просто се кефиш на музиката и не се занимаваш с трю филми. ;) Което те слага в 3та група момичета, които обаче не мога да нарека "метълки", а по-скоро "момичета, слушащи метъл".

DrunkenLullaby
01-25-2010, 08:46
Immortalia, булка, един приятелски съвет -- 'земи зарежи писането на окрилени пледоарии по форумите и прочети някоя друга книга. Не говоря за изтънчена класика, изпълнена със сложни персонажи и интригуваща фабула -- 'що не почнеш с Буквара?! Има места, на които нищичко не ти се разбира, освен многоточията и емотиконките. Щом смяташ, че имаш право на мнение, ще се постараеш да го представиш поне в сравнително грамотен вид. И ако имаш поне малко самоуважение, спри да обясняваш как не те е еня за ничие мнение тук, като в същото време се палиш и отговаряш на всеки следващ пост -- жалко е.

LuxurySk0B
01-25-2010, 11:25
Не съм метълка и метъла е shit музика в ПОВЕЧЕТО срлучай за мен нооо кой метъл ще се кефи на дива чалгарка буеуееее,уеуеу???!? + тва не и самите фенове са същите

DesireToFire
01-25-2010, 17:55
^^ не знам за каква чалгарка става въпрос, но авторката е с аватар на Pantera :D Май вече е почнала да се опитва да му се хареса. Дано си оправи вкуса покрай него 8-)

iLovePussyJuice
01-25-2010, 18:03
^^ не знам за каква чалгарка става въпрос, но авторката е с аватар на Pantera :D Май вече е почнала да се опитва да му се хареса. Дано си оправи вкуса покрай него 8-)Е т'ва ще е много тъпо...

DesireToFire
01-25-2010, 18:10
^^ не съм казала, че е направила добре, но просто ми стана интересно защо този надпис Пантера се мъдри на аватара ѝ и съдейки по другите ѝ мнения, стиганах до този извод :D

Mar7i
01-25-2010, 18:59
Добре бе.. 1 не мога да разбера.. Всички слагате метълите под общ знаменател. Явно представите ви на някои са доста ограничени. Що мислите, че да си метъл означава да не се къпеш примерно? Не всички са такива, за квито ги мислите.
Всичките не? Но ходила ли си на метъл концерти. Нямам предвид Металика, на която и чалгарите ходиха, ами на т.н. "трю". Аз в София още не съм ходил, но в Каварна, като изключим тази година, когато изпуснах заради кандидатстудентска кампания, съм ходил на почти всички. И имайки в предвид броя им, може да се каже, че са представителна извадка. 80% от тези, които бяха там, са точно този стереотип и могат да бъдат причислени към тип "говедо".
Аз пък бях тази година и останах много доволна. Навсякъде имаше само Нормални Хора. Не видях Говеда. Всичко беше много възпитано, културно, и въпреки това беше голям купон :P

vilityyy96
02-01-2010, 16:53
Просто бъди себе си! :)

bubolecheto
02-01-2010, 17:07
не се къпи 1-2 месеца и ще те заобичат
++++1 :D :D :D :grin: :grin: