PDA

View Full Version : как да заговоря момче?



domi98
11-23-2009, 18:33
само да кажа на 11 съм и не излизам по кафета,на срещи ,намам "гадже" :-& :-& (мразя такива неща), на нас игрите са ни "различни" ! ами не искам гадже ,но искам да ме харесва ! та така......
харесвам едно момче от моя клас ,но незнам как да го заговоря !? :smt091 ,много ама много, много съм срамежлива ! :( понякога като се заговоря с един негов приятел той идва да си говори с нас ,е това незначи че ме харесва естествено.само понякога си говорим само с него.... :? гадното е ,че когато е на скайп не ми отговаря ,не че ме мрази ама не отговаря на никой ! чудя се как да го заговоря? моля не изказвайте мнения като - "бъди себеси", "ама то има много такива теми!" ами давайте съвети! 8-)

xoxi
11-24-2009, 21:06
:smt104 ... В някое междучасие просто иди при него и започни някакъв разговор. Може за предстоящо контролно, получена оценка, написано (ненаписано) домашно и т.н.
От малко се почва : )

stelit0
11-24-2009, 22:18
омг :shock:

lubomirky
11-24-2009, 22:22
темата да се заключи?

d3nz
11-25-2009, 14:08
темата да се заключи?

e защо пък да се заключи :? ако беше на нейното място и имаш същия проблем не би искал да ти я заключат нали!? :?


по въпроса...ми както каза xoxi върви при него да питаш за например някое домашно или задача по математика, която не си можла да решиш (може и да си можла, но....;д) и така ще станат нещата :)

lubomirky
11-25-2009, 15:54
ако бях на 11 и си търсех приятелка? ти осъзнаваш ли се уееее :lol: че даже и я подкрепяш, нямам думи.

xoxi
11-25-2009, 16:12
lubomirky,
нали осъзнаваш, че и ти на 11 не си мислил като сега ?
Момичето в момента това го вълнува и е напълно нормално да иска да се хареса на някой.
Не виждам причина темата да се заключва.

lins
11-25-2009, 19:11
не го питаи нещо за което ще каже само да или не а нещо което да го обесни

lubomirky
11-25-2009, 19:30
lubomirky,
нали осъзнаваш, че и ти на 11 не си мислил като сега ?
Момичето в момента това го вълнува и е напълно нормално да иска да се хареса на някой.
Не виждам причина темата да се заключва.

нали осъзнаваш, че на 11 години заниманието не ми беше да се чудя как ще ми порасне повече пишката, а да решавам задачки и да уча. според теб нормално ли е 11 годишен да го е срам, че няма приятелка? щото за мен не е

domi98
11-27-2009, 12:34
да знам,че съм малка и така мисля ,наистина ,но ако видите какви момичета има в нашия клас и в училището ще ви паднат устите!!! и само да кажа,съм отличничка :x ,уча френски и уча английски от 4 годишна! по история няма по-добра от мен и по човек и природа!по математика да не говорим ,имам злетен медал на една олимпяда,така че моля не коментирайте колко съм умна!от А клас има момичета ,които ходят с къси поли,аз се отвращавам от такива неща!не искам приятел (момиче съм),просто харесвам момче! една от класа ми има около 5 приятеля,не ме интересуват такива неща,печелила съм наградата на училището "най-примерният ученик",така че моля не коментирайте възпитанието ми ,защото доколкото познавам вашето, хич не сте примерни!

zoreto
11-27-2009, 13:03
айде дега да се изказваме колко сме добри да си правим само реклама,това ще имаш много 6 ци не те прави умна ,ама това ще го разбереш след време и ако учиш за да имаш поредната 6 ца мн се лъжеш ,че си наулила нещо :-o :-o ,все пак кой на 11 години е нямал много 6ци??
по скоро те съветвам да учиш и това че ушиш засилено е много хубаво,но за всичко си има време,просто поизчакай да пораснеш малко да видиш,че ще мислиш по друг начин :)

lubomirky
11-27-2009, 13:10
самото ти желание на 11 години да се хванеш с някой те прави тъпа ;>

а и един въпрос - откъде знаеш за нашето възпитание и какво е то?

zoreto
11-27-2009, 13:13
а и един въпрос - откъде знаеш за нашето възпитание и какво е то?
Хвърля боб и гадае :-D

domi98
11-27-2009, 13:29
оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" :? а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето :shock: ,а и не си правя реклама

zoreto
11-27-2009, 13:36
оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" :? а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето :shock: ,а и не си правя реклама

само малко..
отиваш у вас вземаш си куклите и парцалките и почваш да си играеш,после си пускаш телевизия и гледаш сънчо и си лягаш,на другия ден същото и няма да има смисъл да го заговаряш

то пък мн тругно отиваш и му казваш здрасти и почвате да си лафите за нещо,баси все едно че имате сливи в устата,като друга тема 'харесвалаго ама чакала той да и кажел нещо,да не го загорови тя' ебаси децата сте чесно

lubomirky
11-28-2009, 16:34
оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" :? а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето :shock: ,а и не си правя реклама

аз бях човекът, който го написа това!!!

Belair
11-30-2009, 12:26
Куче космато,хвани ме за пишато

viksan4e97
11-30-2009, 20:51
A we ostavete momi4eto! spox i az imam s16tiq problem! na 12 s1m i haresvam edno mom4e koeto e malko pogolqmo malko malko na 16 :D, no toi ne me haresva! Az opitvam da go zagovorq na tema koqto mu haresva i stana...proraboti ot 4asti :D stanahme nai dobri frendove no i taka si go obii4am! Ako ne ti obr16ta nikakvo vnimanie zaebi goo... ne si pravete izvodi 4e s1m na 12! pu6a treva, piq, hodq neprek1snato po kuponi i drugi raboti vodili sa me na psihiqt1r tka 4e ne se ebaaite s mene 6toto 6 vi eba maikitiiii! :o :-x

term0t0
11-30-2009, 22:21
да знам,че съм малка и така мисля ,наистина ,но ако видите какви момичета има в нашия клас и в училището ще ви паднат устите!!! и само да кажа,съм отличничка :x ,уча френски и уча английски от 4 годишна! по история няма по-добра от мен и по човек и природа!по математика да не говорим ,имам злетен медал на една олимпяда,така че моля не коментирайте колко съм умна!от А клас има момичета ,които ходят с къси поли,аз се отвращавам от такива неща!не искам приятел (момиче съм),просто харесвам момче! една от класа ми има около 5 приятеля,не ме интересуват такива неща,печелила съм наградата на училището "най-примерният ученик",така че моля не коментирайте възпитанието ми ,защото доколкото познавам вашето, хич не сте примерни!Колкото и на умна да ни се правиш все тая,на 11 си.Там по-ебано шибано лесна математика няма.Личи си,че те интерусва училището.А това момче като го харесваш,а не искаш да имаш гадже?!Айде обясни ни за какъв к у р ти е това (наруто,кеч,Югио) фенче.Дай,защото ти си била 'умна' 8-) да ходят жените като монахини.

голЕм,чЕрен и рЕзан за такива като тебе

sweety2907
01-29-2011, 13:59
Ами, умнице ... Би трябвало да знаеш как да бориш на английски, щом си толкова интелигентна :) Тийн проблем. .. TEEN - това е думичката, с която завършва всяко число на английски от 13 до 19 :D Ама нали сме разбрани хора тук, ще помогнем. Аз като бях на 11 въобще не ме вълнуваха момчета... Вземах си книжките и си зубках от ден до пладне. В 4-ти клас и аз разбивах по състезания.. То такава философия е да сметнеш 20:5 ... ама мило дете, ти не знаеш какво е дробна черта.И всичките реклами дето сама си ги вкарваш.. не мисли, че си велика, защото има много по-умни и примерни деца на твоята възраст, които не мислят как да впечатлят някое момче :? Все пак.. приятно "флиртуване" :lol:

superstar01
01-29-2011, 14:04
I az imam takuv problem.V 6ti klas sum i se poznavam s edno mom4e ot na6iq klas ot 4 godishna.Kogato bqhme v 1 klas az samo nego poznavah i toi samo men i toi me hvana za rukata pogledna me i trugnahme zaedno.E ne go haresvam ot otgava a ot tazi godina.Neprekusnato si govorim (dori i v 4asovete).Mai4e i toi me haresva no ne sum sigurna.Daite nqkukuv suvet.S nego si spodelqme vsi4ko no tova ne sum mu go kazala = :oops: mOLQ VI DAITE MI SUVET!!!Blagodarq predvaritelno. 8) :D 8-)

elenka3
01-29-2011, 23:25
.. нека помисля...
пробвай с уста ..

Gogata05
08-01-2011, 20:03
покажи малко плът-роклички поличка такива работи и готово,освен ако не си грозна като смъртта 8-)

JuStElly
08-01-2011, 23:08
Абе я стига сте нападали момичето... аз като бях на 11 това,аз като бях на 11 онова.Тя виновна ли е ,че харесва момчето.Форумът бил за тинейджъри..ами тогава защо хора на по 20 и кусор години могат да пишат, а момиче на 11, което очевидно е примерно,умно и има някакъв проблем да не може ??? Момичето не иска да си има гадже или нещо подобно, иска просто да бъде забелязано и да се сближи с момчето,което харесва.Тааа.. аз бих ти казала просто да отидеш и да започнеш да говориш със него.Не опитвай по скайп и някакви такива глупости,както беше казано по - горе, попитай го за някоя задача или за нещо от този род.Успех и не им се връзвай на тия горе... щом го харесваш те нямат право да те съдят !!

Verminaard
08-02-2011, 00:23
Ти вземи да натрупаш годинки малко първо.

Garagardo
08-02-2011, 00:41
Трагедия

SmilezZz
08-02-2011, 10:45
JuStElly: Тези на 20 години също се считат за тийнейджъри. :wink:
Но да,наистина си малка за гаджета. Порасни малко. Пък и надали в тази възраст знаете какво е връзка. Как трябва да се държите. И подобни работи. Учи си . Излизай си с приятели. Изживей си детството ,както трябва.
И много странно ми звучи това: "Мразя гаджета и такива работи,ама искам той да ме харесва". :lol:

Biskfitka
08-02-2011, 15:27
Сестра ми е на 11 и ако тръгне да пише по форуми такива неща...лелеле :o

И какво лошо има в носенето на поли,че да те отвръщава :lol:

Момченце на 11 едва ли ще се усети ,че го ''сваляш''....

elii94
08-02-2011, 19:02
Питай го дали може да ти услужи с биберон.. :D и ако те хареса ще ти го даде :-D 8)

Biskfitka
08-02-2011, 21:28
Питай го дали може да ти услужи с биберон.. :D и ако те хареса ще ти го даде :-D 8) Зависи за какъв биберон става въпрос.Ако е за тоя,който си помислих,стига да са гледали достатъчно образователни филмчета ще й го даде и без да я харесва :D

JuStElly
08-02-2011, 23:15
JuStElly: Тези на 20 години също се считат за тийнейджъри. :wink:



Тийнейджър си до 19...

Decu
08-03-2011, 15:37
Здрасти, как си?

JustaLittleKid
08-03-2011, 16:07
Темата е от 2009.
Жалко, че повечето хора не пишат какво се е случило, интересно ми е дали се е осмелила да го заговори. 8-)

Missmarch
08-15-2011, 14:15
Малка си.
Рано ти е за гаджета :D :D :D

Decu
08-15-2011, 14:18
^ Ти на колко си, ако не е тайна?

Missmarch
08-15-2011, 14:39
Аз ли ?????? :shock:

Decu
08-15-2011, 21:30
Ти, да.

Missmarch
08-17-2011, 19:38
Хах, отдавна съм ги минала тия годинки, пък и защо пък да споделям годините си.. ако искаш и ЕГН-то си да ти кажа.. ЕЕеее извинявай малко, тва на 11 да си търсиш гадже е ебати тъпотията.. ИЗВИНЯВАЙ, аз на 11 още се събирах с приятелки да си играем, а не да се чудя как да "сваля" някой батко! Арееее със здраве и не се чуди коя година съм правена :)

JohnnyQuid
08-17-2011, 20:04
JuStElly: Тези на 20 години също се считат за тийнейджъри. :wink:



Тийнейджър си до 19... :cry:

bonbona101
05-15-2012, 14:09
taka kato zana4alo az sam na 14 i imam proble koito nemoga da rasre6a sama mnogo vi moliq pomoglete mi zna4i haresvam mom4e s koeto doskoro imah ne6to kato vraska no zajalos ni6to ne se polu4i i pri4inata za tova e 4e sme prekaleno razli4ni. no vapreki tova az vseo6te go haresva daje moje da se kaje 4e go obi4am i mn bih iskala da polu4a vtori 6ans no neznam kak da podhodia iskam danamerim ob6ti temi na razgovor no kogato sam okolko nego nemoga da mislq za ni6to plss pomognete mi neznaq kakvo da pravqq :( BLAGGARQ PREDVARITELNO !!! :)

Отвратиловка
05-15-2012, 22:34
Ако толкова не можеш да го заговориш, начи няма кво да му кажеш

Кво искаш от него изобщо?

im a girl
05-21-2012, 13:17
само малко..
отиваш у вас вземаш си куклите и парцалките и почваш да си играеш,после си пускаш телевизия и гледаш сънчо и си лягаш,на другия ден същото и няма да има смисъл да го заговаряш

то пък мн тругно отиваш и му казваш здрасти и почвате да си лафите за нещо,баси все едно че имате сливи в устата,като друга тема 'харесвалаго ама чакала той да и кажел нещо,да не го загорови тя' ебаси децата сте чесно лапешки истории ...:)

anonymous546178
05-22-2012, 16:37
До няква част от хората тук... МНОГО зряло- започнете да спорите с 11 годишно момиче.. особено мъжествено е. Това не е начин да се докажеш..
По темата.. пробвай с някое ненаписано домашно.. или да обсъдите контролно

obichamggo
05-25-2012, 09:47
[QUOTE=sweety2907;9106920]Ами, умнице ... Би трябвало да знаеш как да бориш на английски, щом си толкова интелигентна :) Тийн проблем. .. TEEN - това е думичката, с която завършва всяко число на английски от 13 до 19 :D Ама нали сме разбрани хора тук, ще помогнем. Аз като бях на 11 въобще не ме вълнуваха момчета... Вземах си книжките и си зубках от ден до пладне. В 4-ти клас и аз разбивах по състезания.. То такава философия е да сметнеш 20:5 ... ама мило дете, ти не знаеш какво е дробна черта.И всичките реклами дето сама си ги вкарваш.. не мисли, че си велика, защото има много по-умни и примерни деца на твоята възраст, които не мислят как да впечатлят някое момче :? Все пак.. приятно "флиртуване" :lol:[/QUOT
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

prosto_chovek
05-26-2012, 00:39
с уста. И да не ти пука много - много :)

zombolovesu
05-27-2012, 16:54
Виж сега,ако постоянно го питаш за домашните, ще те помисли за глупава. Разговаряй с него, ама не всеки ден, ще му омръзне някой да му е на главата.

Lunin
05-27-2012, 16:56
темата на 1 век бе оУуУУ

hristiana96
10-09-2012, 13:14
И аз имам проблем.. ужасно се срамувам да говоря за чувствата си пред момчето което харесвам ...

phoeniX_boy_BG
10-11-2012, 13:57
И аз имам проблем.. ужасно се срамувам да говоря за чувствата си пред момчето което харесвам ...
Кво толко.... Слагаш къса пола, туй онуй.... Говориш си с него, чатиш, духаш.... :D (rofl)

polly.678
02-26-2018, 13:56
моята история започва че аз ударих момчето което говореше цинизми издразни ме...Впоследствие почвам да го харесвам и сме само на погледи не спира да ме гледа...пък не смея да го заговоря от срам все едно една топка ме ударила в стомаха и не мога да я махна.Като го видя изчервявам...

моля дайте ми съвет!!

Sweet69
02-26-2018, 17:02
Ами може да го попиташ нещо за някой урок, някое домашно , за някой учебен предмет какво мисли . Да го попиташ дали иска да отидете някъде заедно в междучасието (примерно до лафката ) , дали иска да седнете заедно по някой предмет . И някакви такива неща. След като се сближите малко повече го питай дали иска да си говорите по скайп и така... Успех ❤

Zeny12
02-26-2018, 17:14
Ами виж сега момиче аз понеже съм си директна бих отишла директно да му кажа чи го харесвам–ама некво буквално директно де– може да му намекнеш леко па той ако те харесва и той ше почне да намеква споко ако ли не не е само той момче на света нали така?

Zeny12
02-26-2018, 17:17
Нали се едно да каеш а не аз ги мразя тея бонбони ама дай един :D

Zeny12
02-26-2018, 17:23
Момиче ти ако не моеш го заговориш къв е смисъла? Убао ше станете НЯКАК гаджета и тогаа? Е па ти неа да моеш дума да мо родумаш на това момченце бе!!!

OptimusPrime
02-26-2018, 19:43
Хахахахахаха ти си директна но не толкова директна колкото значението на думата??? Я па ти хахахахаха