PDA

View Full Version : Какво да направя?



welwet
11-23-2009, 20:14
В класа ми(в който съм от 2 години,защото се преместих) има САМО лицемерки(момичета) и момчета,с който исках да бъда приятелка,но за тях няма приятелство м/у момичета и момчета(момчетата ме дразнят) и аз сега не искам да съм приятелка със нито един от тях,защото са откачени олигофрени и лецемерни копировачки(от HSM и Hannah Montana сичко копират).Седя на 1 чин с бившата ми бфф и сега нз как да и кажа,че не искам да сме приятелки(защото:
1.Говори само за себе си,а аз съм като безчувствена личност (като е запалена по нещо само за него ми говори и като аз само я осведомя,че ми харесва нещо тя вика "мълчи,мълчи чакай да ти кажа кво стана с мен")
2.Аз съм най-умната в класа и преписва от мен постоянно (абе като темата преди 1-2 дена)
3.Винаги аз трябва да я викам,даже и ако като мине от нас ще отидем там по-бързо
4.Говори ми като сме само двете "Майко наиш ли тази тъпата( еди си коя-*) ко напраи...майко нямаш представа колко ме дразни...",а в училище седи по музика с нея,говори с нея (не е само за 1-2 момичета,ами за всички момичета) Сиг и с мен е лицемерка.....)

П.С:Ако и кажа директно след 2 години приятелство "Не искам да сме фр,махай се от чина и не ми говори" тя ще започне да ме мрази и ще ми се подиграва(не ми пречи,но ще казва тайни който съм и споделила и наистина не искам да ги казва,защото са прекалено лични)

ElinoOor
11-23-2009, 20:23
ТЯ ИМА КОМПРОМАТИ. Следователно седиш и мълчиш. Освен ако не рискуваш да те изпее на всички.

Просто се отдръпни максимално без да и казваш директно нещата. С такъв човек не може да се излезе на глава,адски мразя такива пикли..
Ако можеше по любезен и учтив начин да й сервираш новината,че е абсолютна патка - ок,ама..