PDA

View Full Version : Расисти ли сте?



aresmurt
11-23-2009, 22:31
Расисти ли сте, имате ли по специално отношение към хората с различен цвят на кожата, различна религия, различен етнос или дори различна националност?

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-24-2009, 00:52
хаха... , не съм.. въпреки че има някои народности (като испанците) които не се оказват това което очаквах ... =D но не изпитвам омраза просто някфо такова... безразличие по скоро е :D

LadyDi
11-24-2009, 04:56
Не знам до колко съм расист. Но имам определена непоносимост към определени етноси.

Goebbels
11-24-2009, 06:08
Расист е всеки нормален човек. Расизмът е законна самоотбрана!
Най-прекрасните и ценни елементи на една нация са именно расистите!

LadyDi
11-24-2009, 06:16
знам ли? щом измрат мЬОсЬОлманите и циганите ще сАм спокоен :razz:
Като измрат те, ще останат будистите. Като измрат те, ще останат католиците... Едва ли някога ще си спокоен.

BlueAvalanche
11-24-2009, 06:19
Неее 8-)

PinkFloydSound
11-24-2009, 06:35
Не, ама за две години тоя смотан форум ми проми мозъка и сега чувствам, че все пак тая някаква омраза към чуждите раси! 8-)

LadyDi
11-24-2009, 06:39
Всеки човек е расист в една или друга степен, като понятието расизъм е много грешно възприето. Най-големите расисти са именно представителите на малцинствени групи- расово, етнически или религиозно.
Така е. Освен това расизма не се изразява в това да тичаш като щурав наоколо и да викаш "Смърт, смЕрт" или там каквото сега е модерно и да биеш циганите като луд.

hottie
11-24-2009, 08:40
Расисмът е много разтегливо понятие. Всеки таи малко расизъм в себе си. Иначе аз имам приятели от различни раси.

w0sh
11-24-2009, 09:10
По-ското се възприемам като шовинист.

ameli
11-24-2009, 09:44
ненавиждам расистите :?

ZipFail
11-24-2009, 09:44
ненавиждам расистите :?
Смърт за всички раситсти :(

BMPO
11-24-2009, 09:58
ненавиждам расистите :?Еми съвременното общество е либерално, следователно толерантно, това твойто си е крайност, не може да мразиш или ненавиждаш, то твоето си е пак един вид дискриминация, мило папагалче :*

raduna
11-24-2009, 10:44
Не е нормално да харесваш всичко и всички. Има етноси, които са ми неприятни, гадни и не ги харесвам, но пък не мисля, че трябва да ги изтребвам и млатя - да си съществуват, ако може по-далеч от мен.
А и анкетата е некоректно зададена - расизъм и национализъм са две различни неща.

nebma
11-24-2009, 10:58
Разбира се, че съм расистко копеле

Kewl
11-24-2009, 11:20
расист съм. циганиоре и турчоляка не ми оставят друга опция кат се замисля

AutumnTears
11-24-2009, 11:30
Да, крaйна расистка съм...

LadyDi
11-24-2009, 12:35
Всеки човек е расист в една или друга степен, като понятието расизъм е много грешно възприето. Най-големите расисти са именно представителите на малцинствени групи- расово, етнически или религиозно.
Така е. Освен това расизма не се изразява в това да тичаш като щурав наоколо и да викаш "Смърт, смЕрт" или там каквото сега е модерно и да биеш циганите като луд.

и кой го прави това?

ако намекваш за ударната група на форОма,си в дълбока заблуда.

Не съм намеквала за "ударната група на форОма" :) Намеквах за това, което повечето хора (младежи) възприемат като "расизъм". А понятието не се изчерпва само с това определение.

LadyDi
11-24-2009, 12:46
факт е,че няма по-големи расисти от циганите,негрите и изобщо малцинствата. те са най-нетолерантни.

дълг на всеки Бял човек от европеидната раса е да се защити,това дори не е расизъм. както убийството при самозащита не е точно убийство и е силно оневиняващ фактор в съда.
Правото да се защитаваш не е расизъм. Но не говорех точно за това и много добре го разбираш.

Goebbels
11-24-2009, 13:03
Опасно и трудно е да си бял в Африка и градове в САЩ, където негърското население е преобладаващо. Тотална дискримнация към белите на расова основа и всеки опит да се даде гласност на проблема се окачествява като расизъм.

А най-фрапиращото е, че всички тези либерали, толерасти, радатели за човешки права и прочие измет, живее в луксозни, охраняеми комплекси.
Но е лесно да даваш акъл и да порицаваш хората от топло и сигурно място.
И тук е мястото да цитирам една фраза от Ян Смит (създаделят на РОДЕЗИЯ)
"Африка можеше да е най-прекрасното място на планетата, ако го нямаше нейното коренно население.
Сега Родезия я няма, а Зимбабве е в руини и негрите измират от глад.

http://www.appletreeblog.com/wp-content/2008/01/zimbabwe-money.jpg

Всеки е милионер, прекрасно е, нали? Само, че за да си купиш дъвка ти трябва една торба с пари...[/img]

LadyDi
11-24-2009, 13:06
даже ще цитирам 14-те крилати думи на Дейвид Лейн,които всъщност много хора не знаят и си нямат на идея какво значи "14/88"...

We must secure the existence of our people and a future for white children.
А аз ще цитирам речника на Британика:


any action, practice, or belief that reflects the racial worldview—the ideology that humans are divided into separate and exclusive biological entities called "races," that there is a causal link between inherited physical traits and traits of personality, intellect, morality, and other cultural behavioral features, and that some races are innately superior to others.

Сигурна съм, че няма нужда от превод.

teenems
11-24-2009, 13:39
не.

krisscho
11-24-2009, 13:45
Естествено, че съм расист бе!
(Омразата към мангали по принцип не е расизъм, ама аз мразим всЕква тъмна гмеж.)

miminia
11-24-2009, 13:46
Не знам .. нооо мразя турци!Или да ми говроят на турски ... :-&
И арабите са много мръсни хора :smt095 .. циганите .. секи знае
но към негри нямам негативно отношение
не се движа сред неги ,че да имам въобще някакво отношение

LINKNOT
11-24-2009, 14:02
Само аз ли си мисля,че расизъм означава да не харесваш различните от твоята раса,а не народност или етнос..
По темата: Някак си ме е гнус от негрите,а жълтите.. избягвам ги.. май наистина си е нещо като отбранителна биологична реакция.. ;д
а всъщност циганите се броят към бялата раса,но нещо като нейн клон.. не знам с точност.

LINKNOT
11-24-2009, 14:08
Интресно ми е що не мразите французи, примерно, финландци или италианци..
Тях пък защо? Не знам Финландия да е навредила с нещо сериозно на България.. дори финландци са учавствали в руско-турската освободителна война.. Вярно.. руси са,ама да си имаме уважението.

Goebbels
11-24-2009, 14:14
Интресно ми е що не мразите французи, примерно, финландци или италианци..
Защото това са цивилизовани хора. Съградили нещо, а не да серат, както негрите примерно, които не се открояват в областта на науката, технологията....

Goebbels
11-24-2009, 14:29
........

padnaloblak
11-24-2009, 14:29
не съм !!! а и кво значи бял и черен... аз ще цитирам друго:

"Мили мой бял приятелю, когато аз се родих бях черен.Когато се разболях аз бях черен.Когато ми беше студено аз бях черен. А ти мой бял приятелю когато се роди беше червен.Когато се разболя беше жълт.Когато ти беше студено беше син. Кой сега е цветнокож?"

Goebbels
11-24-2009, 14:58
Ех...... тъкмо изтрих поста си и ти си го цитирала. Имах няколко допуснати грешки в него.

За българите не съм съгласен. Имаме изявени дейци като Иван Митов, Асен Йорданов, Петър Петров, Джон Атанасов, който е наполовина българин.

Dimana99
11-24-2009, 15:07
Не съм расистка (http://kakvomislish.com/za-rasizma.htm)

Infinity
11-24-2009, 15:21
Кратко , просто и ясно...Мразя само и единствено цигани .. :lol:

Goebbels
11-24-2009, 16:09
При апартейда негрите си бяха супер. Имаха достъп до училища, болници, университети.... Негрите освиниха всичко и сега живеят 2 пъти по-бедно. Цивилизованите народи им донесаха цивилизацията, а те сраха на нея и сега си живеят в кочината, която им е присъща.

Лично аз смятам, че разликата е генетично обусловена. Факт е, че негрите са по-добри в бягането, поради структурата на мускулите си. Въпреки че това твърдение също е расистко. Няма причина да не се смята, че разликата в интелктуалните способности и манталитетите между бели и черни е генетично обусловена.
Аз нямам нищо против черните, стига да са в границите на естествения им ареал - Африка. Изключение прави Англия. Силно се надявам тази страна да бъде заличена.

ameli
11-24-2009, 17:19
абе оставете си ми папагалите на мира 8-)

казах, че не харесвам расистите, защото не можеш да игнорираш човек, заради кожата му, очите, височината и т.н...

също и прочетох едно мнение, че черните са тъпи и не са открили нищо :? нужно ли е да се споменава, че те са били колонизирани > нямали са шанс за развитие > изостанали са, нямат пари и отново шанс за развитие ...

LINKNOT
11-24-2009, 17:33
Белите са им виновни,че живеят като първобитни.. нямали шанс те горките,сякаш преди да дойдат белите не са били даже и по-зле.. абе някаква махмурлия си да ги пишеш тези неща..

bloodyF
11-24-2009, 17:46
против циганите
другите не ми пречат


п.п. разни смръдливи помаци също ПРОТИВ!!!! :( :o :o

guinessgirl
11-24-2009, 17:50
мразя мангали.

LINKNOT
11-24-2009, 17:50
п.п. разни смръдливи помаци също ПРОТИВ!!!! :( :o :o
всички етнически българи ли са смръдливи или само помаците? :-o

ifilin4ica
11-24-2009, 18:10
Мразя черни, бели, жълти и каквито се сетите още. Дори и себе си мразя 8-) Никой не обичам!

bloodyF
11-24-2009, 18:38
п.п. разни смръдливи помаци също ПРОТИВ!!!! :( :o :o
всички етнически българи ли са смръдливи или само помаците? :-o




не само помаците,но все пак...досега с българин,който да ми е бил гаден и гнусен и противен някакъв не съм се запознавала,но доста помаци са ми направили "лошо" впечатление така да се каже ;)

LINKNOT
11-24-2009, 18:50
аха.. и ти заради това си расистка.. добра логика..

hottie
11-24-2009, 18:52
п.п. разни смръдливи помаци също ПРОТИВ!!!! :( :o :o
всички етнически българи ли са смръдливи или само помаците? :-o




не само помаците,но все пак...досега с българин,който да ми е бил гаден и гнусен и противен някакъв не съм се запознавала,но доста помаци са ми направили "лошо" впечатление така да се каже ;)

Пълно е със смръдливи, мрънкащи и гнусни българи. Всеки ден ги виждам и се сблъсквам с тях. Какво обожествявате само българите като голяма част от тях са боклуци ! Аре моля ви се.

padnaloblak
11-24-2009, 19:01
нека не свързваме раса и чистоплътност!!!

Goebbels
11-24-2009, 19:01
И сред българите има много боклук, както Хоти спомена. Това е нагледен пример, че и сред арийците има индивиди с ниски интектуални заложби.

BlueAvalanche
11-24-2009, 20:05
Аз не обичам около мен да има цветнокожи, рязани или педераси, расист ли съм? 8)

LINKNOT
11-24-2009, 20:27
Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила:
- Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах.
След малко баща му:
- Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой.
Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой.
Седнало негърчето на една пейка и си казало:
- Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!



за малко разнообразие.. 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-25-2009, 00:07
Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила:
- Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах.
След малко баща му:
- Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой.
Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой.
Седнало негърчето на една пейка и си казало:
- Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!



за малко разнообразие.. 8-)

:D :D :D :D :D

KoRnFlAkE
11-25-2009, 02:01
да, най-вече към цигани и черни.

Goebbels
11-25-2009, 05:20
Моше и Ахмед се обстрелват с две оръдия от два хълма в Газа. Моше гръмне, Ахмед гръмне.
По едно време Ахмед спрял да стреля.
Моше гръмнал един-два пъти, ослушал се и викнал:
- Ахмеде! Що не гърмиш бе?
От другия хълм се чул глас:
- Свърших снарядите.
Моше помислил, не се сдържал и викнал:
- Да ти продам малко?


Италианец отива на изповед.
- Съгреших отче.
- Кажи синко.
- Измамих един евреин.
- Но това не е грях синко! Това е чудо!

Евреин учи сина си на бизнес. Казва му:
- Ето, представи си, че Моше Цимерман ни дължи пари и ги бави. Напиши му писмо.
Синът пише:
"Уважаеми г-н Цимерман. Според нашите архиви Вие ни дължите определена сума пари, която трябваша да ни върнете миналата седмица. Надяваме се, че само поради разсеяност сте забравили да ни я изпратите".
- Не така! - казва бащата. - Трябва по-кратко.
Синът пак пише:
"Г-н Цимерман, надявам се не сте забравили, че ни дължите известна сума пари".
- По-кратко! - коментира пак бащата.
Синът пак сяда да пише:
"Г-н Цимерман, върнете ни парите."
Бащата се ядосва и казва:
- Абе колко пъти да ти повтарям, че бизнес писмо се пише кратко. Ето така:
"Моше, кога?"

Goebbels
11-25-2009, 05:28
- Моше, откъде имаш такъв хубав часовник?
- Татко ми го продаде, като беше на смъртното си легло.


- Как е умрял Хитлер?
- Получил удар като си видял сметката за газта.


Двама евреи се виждат на сватба. И двамата са приготвили по един плик подарък за младите. Единият пита другие:
- Соломон Василиевич, вие какво сте сложили във Вашия плик?
- Ха, а Вие да не си мислите, че пликът не струва нищо?

KissMySass
11-25-2009, 18:10
Не знам до колко съм расист. Но имам определена непоносимост към определени етноси.и аз

OldSchoolH8
11-26-2009, 00:26
Всеки нормален човек е малко или много расист.Това е вроден инстинкт и право на всеки.Истина е,че най-големите расисти са другите раси като цяло.

Pwnmaster
11-26-2009, 08:45
Мразя само цигани, но разказвам расистски вицове:
-Моше, защо еврейте отговарят на въпроса с въпрос?
-Защо питаш?

malone
11-26-2009, 12:00
Кой каза нещо за папагали?А?Кой?

Един негър влиза в бар, а на рамото му седи страхотен папагал.
Барманът зяпва и пита:
- Къде го намери този красавец?!
- В Африка, отговаря папагалът. Там ги има много...

И още два от любимите ми:

Каква е мечтата на средния американец?
- Негрите да си отидат в Африка и под всяка мишница да носят по един евреин.

Каква е разликата между автомобилна гума и негър?
- На гумата като й сложиш вериги, не започва да пее блус.

:smt033

nebma
11-26-2009, 12:10
Как бягат еврейте от немците ?
Скачат в камината и ДИМ да ги няма.........

FlashMX
11-26-2009, 14:42
Мразя само определени етноси/нации.

Най-голямата ми мечта е да имам огромна армия и да изнеса Турция. После да ги подложа на 20 века робство.

Still1ME1Still1HERE
11-27-2009, 20:32
Не съм.Няма лош етнос раса,а само боклуци от всяка една раса - за жалост обаче няма спасение от тях,а най-лошото е,че процента на такива расте.

Still1ME1Still1HERE
11-27-2009, 20:33
мойта най-голема мечта пък е да имам достатъчно пари,че да не работя (примерно да имам собствен бизнес) и жена ми да е Елиша Кътбърт...

друго не ми требва,другите да се оправят... Турция,Мурция,България,Евр па,САЩ,Иран,Ирак,правата на човека,вселената,глобалнот о затопляне,гладните в Сомалия,образованието,култ урата,днешната младеж... не ми пука 8-)Ех,да беше само ти така :D

w0sh
11-28-2009, 03:56
Имаше един груб.

Защо негрите миришат?

за да могат и слепите да ги мразят.

Или.

Защо евреите имат големи носове?

Защто са безплатни

KoRnFlAkE
11-28-2009, 04:19
всъщност последното го знам така:

защо евреите имат големи носове?
защото въздухът е безплатнен.

коя е най-голямата дилема за евреите?
безплатно свинско.

какво става когато евреин с ерекция се блъсне в стена?
счупва си носа.

оф 8-)

Pwnmaster
11-28-2009, 10:34
Защо Стиви Уондър се върти като свири на пиано?
-Защото му мирише на негър.

Знаете ли как са наказвали Стиви Уондър?
-Размества ли са мебелите вкъщи.

Едно еврейнче в концлагер вижда един генерал, който си мие ръцете и пита:
-Хер генерал, как е баща ми?
-Хмм,добре се пени!

8-)

PinkFloydSound
11-28-2009, 10:51
Защо Стиви Уондър се върти като свири на пиано?
-Защото му мирише на негър.

Знаете ли как са наказвали Стиви Уондър?
-Размества ли са мебелите вкъщи.

Едно еврейнче в концлагер вижда един генерал, който си мие ръцете и пита:
-Хер генерал, как е баща ми?
-Хмм,добре се пени!

8-)
Впрочем винаги съм се чудела за това с въртенето. 8-) 8-) 8-)

Pwnmaster
11-28-2009, 12:28
На фронта. Моше лежи смъртно ранен.
- Моля те Исак, застреляй ме, не ме оставяй в ръцете на врага!
- Недей така бе Моше, не бива.
- Моля те бе, Исак!
- Нямам патрони, нали преди малко свършиха...
- Я виж! Тука ми останал един! Хайде, ще ти го продам...

flowerlina
11-28-2009, 12:36
Не

Joc
11-28-2009, 12:37
дано да се омъжиш за циганин като не си!

vanilievisez
11-28-2009, 14:01
Ъ, не.
Ами ако аз не бях бяла?

Joc
11-28-2009, 14:15
Ъ, не.
Ами ако аз не бях бяла?

щеше да мразиш бели... логикатаааа!

spenZo
11-28-2009, 16:28
Разбира се! РасиСма е навсякъде! :lol:

gLypChenCee
11-28-2009, 19:15
Аах, не знам точно.. Имам приятели циганета.. но пък иначе ми се повръща от тях .. (с изключение на приятелите де 8-) ) ..

Goebbels
11-29-2009, 16:56
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs202.snc1/6932_172350651741_512976741_3643554_2768435_n.jpg

caretoomuch
11-29-2009, 17:53
мразя цигани :р

BlackWings
11-29-2009, 18:15
Единствения етнос или каквато и там обществена форма да е , който мразя и не искам да имам нищо общо е циганския , по очевидни обясними на всеки причини.
Нямам нищо против каквито и да е други раси и националности и религии.

ZipFail
11-29-2009, 18:16
Единствения етнос или каквато и там обществена форма да е , който мразя и не искам да имам нищо общо е циганския , по очевидни обясними на всеки причини.
Нямам нищо против каквито и да е други раси и националности и религии.
Понеже си имала досег със всички раси и религии по света ? :lol:

BlackWings
11-29-2009, 18:18
Ти нещо против мен ли имаш?
Тук изобщо има ли някой , който да познава и да е имал досег със всички раси , етноси , религии и националности по света?
Не ми се заяждай.

semantics
11-29-2009, 18:39
Дискриминацията и стигмата на каквато и да е основа са едно от основните неща, които човечеството трябва да остави зад гърба си, за да продължи уверено напред.

Това прозвуча заучено...

Както и да, мисля го.

ZipFail
11-29-2009, 19:00
А също и да почне да прави разлика между толерантност и овчедушие ;)

semantics
11-29-2009, 19:29
Би ли пояснил?
Защото не разбирам кого точно адресираш, нито в какъв точно контекст е мнението ти.

ZipFail
11-29-2009, 19:45
Хората търпят деструктивни паразитиращи индивиди в обществото си и оправдават бездействието си с различната култура и 'толерантността' си..

semantics
11-29-2009, 19:53
Жалко за тези търпящи хора.
Но и жалко, ако същите решат, че онези, които наричат паразити, трябва да бъдат третирани като такива, т.е. отстранявани по най-бързия и лесен начин.

Goebbels
11-29-2009, 20:21
Никакви симпатии към противобългари като semantic, когато някой мангал заколя баба му на село

PinkFloydSound
11-29-2009, 20:42
То отдалеч просто лъха на SWASTICA.
Иначе и аз мразя циганите, то това хора ли са въобще...

Goebbels
11-29-2009, 20:45
Да, и аз мисля, че е Свашо. Този смешник има поне 100 регистрации.
Сера му на разбиранията и на схващанията. За противобългари лошо или още по-лошо.

semantics
11-29-2009, 20:49
А, аз ли съм SWASTICA? Сега разбрах какво пишете...
Освен това съм и "противобългарин", и баба ми циганин я коли на село...
Всъщност, баба ми беше 38 години учителка в Самоков и през класната й стая са минали и не малко циганчета. Тя има какво да ви разкаже. Щом като си българин, към учителка с такъв стаж и град като Самоков би трябвало да имаш някакво уважение, освен ако думата "циганин" в цялото изречение не значи, че ядрото на противобългарската сволоч вече е там.

Колкото до теб, Гьобелс, очевидно е, че само хубави неща ще извлека от потребители като теб - ще се науча на търпение, а отвреме-навреме и по нещо забавно ще чета за себе си.

Goebbels
11-29-2009, 20:59
Вместо да си играеш на правозащитник, иди в гетото и научи да слагат презерватив. Не е логично да произведеш 15 чавета - бъдещи попълния към криминалния контингент, без да можеш да осигуриш храна за нито едно. Също не е хуманно тези 15 чавета да живеят в курник, нали?

Goebbels
11-29-2009, 21:02
Човешка радост
http://4gifs.com/gallery/d/134934-1/Catkicker.gif

semantics
11-29-2009, 21:08
Вместо да си играеш на правозащитник, иди в гетото и научи да слагат презерватив.

Ами ако се окаже, че точно това правя? И ако се окаже, че не си падам по празни приказки, но, отново - това е форум? По какво точно ме преценяваш?


Също не е хуманно тези 15 чавета да живеят в курник, нали?

Не е хуманно, да. Съзнателните действия, свързани с "хуманизъм, либерализъм, човешки права и изказвания от сорта на "всички сме равни"", означават да имаш предвид точно такива неща, а не да оставиш "щерка ти да я наебат".

SWASTIKA
12-01-2009, 14:09
То отдалеч просто лъха на SWASTICA.
Иначе и аз мразя циганите, то това хора ли са въобще...

Батко ви Свастика има точно 3 регистрации на шестоъгълник.

Едната е IX, другата е SWASTIKA, третата е VipWest.

Не знам какво ви е сладкото на всеки нов профил да му слагате името "Свастика".


Предложение към модераторите:

Предлагам нов ранг! Вместо да бъде "Новак", нека да е "Свастика"...

LoveRetroMusic
12-01-2009, 15:08
Циганите на сапОн. :smt098

crazymm
12-01-2009, 15:18
Не съм точно расист...
Само циганите не мога да понасям! :x

Joc
12-01-2009, 16:06
защото само с тях имаш контакт.

UnABooMBeR
12-01-2009, 16:15
Мразя само циганите ,защото са мързеливи и живеят на гърбовете на другите.

w0sh
12-01-2009, 17:07
Имам силна непоносимост към сърби, гърци, румънци, турци, всекакви мангали, индийци и араби и французи.

crazymm
12-01-2009, 17:08
защото само с тях имаш контакт.


мда..

w0sh
12-01-2009, 17:38
М да, забравил съм евреите.
французите не харесвам по много отношения, едно от тях е замърсяването на Европа с алжирци, мароканци и вякаква паплач от черния континент.

Joc
12-01-2009, 17:58
аз мразя рОснаци!

mmKamm
12-01-2009, 18:01
Мразя наглите, досадни, малоумни хора. Без значение дали са турци, цигани, българи, руснаци, гърци или каквито и да са. 8)

Tokarev
12-01-2009, 22:36
Аз мразя всички хора еднакво.

BMPO
12-02-2009, 14:16
да!колко просто и ясно изразява апатичната ти същност, ти си продукт на демокрацията, бъдещ боклук, който си пуска на 15 полуголи снимки в интернет, няма да предполагам, посочвам- пиеш евтин алкохол и живееш в панелно жилище, интересите ти се ограничават около планета тиви и списание космополитан.Желаем смерт и бомби за всички боклуци!Негрите на кафево!

deFakto
12-02-2009, 14:27
Не .. въпреки че съм единствения в компанията който е с отрицателно мнение за расизма .. 8-)
Боклуци има от всяка раса ..

BMPO
12-02-2009, 17:24
да!колко просто и ясно изразява апатичната ти същност, ти си продукт на демокрацията, бъдещ боклук, който си пуска на 15 полуголи снимки в интернет, няма да предполагам, посочвам- пиеш евтин алкохол и живееш в панелно жилище, интересите ти се ограничават около планета тиви и списание космополитан.Желаем смерт и бомби за всички боклуци!Негрите на кафево!

що не си ебеш майката б0клук :-xНе мислиш ли че е по-добре, да се празня на гроба на майка ти и да вадим червата на баща ти и да ти сера на гроба, путко проста селска грязна?Обливам те и те закривам, подчовек селски:)

BMPO
12-03-2009, 09:37
да!колко просто и ясно изразява апатичната ти същност, ти си продукт на демокрацията, бъдещ боклук, който си пуска на 15 полуголи снимки в интернет, няма да предполагам, посочвам- пиеш евтин алкохол и живееш в панелно жилище, интересите ти се ограничават около планета тиви и списание космополитан.Желаем смерт и бомби за всички боклуци!Негрите на кафево!

що не си ебеш майката б0клук :-xНе мислиш ли че е по-добре, да се празня на гроба на майка ти и да вадим червата на баща ти и да ти сера на гроба, путко проста селска грязна?Обливам те и те закривам, подчовек селски:)

ти си сигурно мннннннннн грозен и зле за тва пишеш така..и мн бих се посмяла да те вида :lol:Греда, нито съм грозен, нито съм спрел като теб :) на живо ше ти серем на путката!

semantics
12-03-2009, 19:36
Ban?

woshata
12-03-2009, 19:46
Аз не понасям цигани и сама бих ги изтребила всичките, стига да можех. :booooomb: Мамуните може само да си се върнат в Африка, но и тях не ги харесвам толкова.. и абе нз не съм чак расистка неква крайна, но си имам непреодолима непоносимост към някои паразитни твари и те тва е.

BMPO
12-03-2009, 23:34
пирон има ли бе, вади, ти си новия Хьос, надзирател у летен лагер за роми 8-) д-р Пиронски лекува ромите, учи ги да плуват в киселина..

dakata123
12-04-2009, 08:16
Донякаде да, ама не изцяло. Мразя цигани, направо ги ненавиждам. Имам от моя клас един такъв с него не е точно така. Не ми е бфф, но не го мразя, се едно е някой просто познат, нямам изградено мнение за него. Ама видя ли циганин, направо искам да го скалпирам :lol: :lol:

Master_88
12-04-2009, 09:39
Имам алергия към ЦИГАНИ, а от турци започва да ми се повръща.

ByK
12-04-2009, 14:21
може да се каже.. 8-)

DarkKisss
12-04-2009, 15:36
Не знам до колко съм расист. Но имам определена непоносимост към определени етноси.

Riot
12-04-2009, 15:39
Аз не съм расист, но ми бих се зарадвал на разчленени ромски тела.

Liar
12-04-2009, 21:00
Аз също имам предрасъдъци към определен етнос,населяващ българските земи,но въпреки това не мога и да си представя нехуманни действия за някого,който ми е напълно непознат.Расистка не съм.

SWASTIKA
12-04-2009, 22:18
ClockworkOrange = SofiaRegularCunt

ZipFail
12-05-2009, 01:33
Супер ме кефят тея мнения "Аз мразя цигани, но не съм расист." :lol: :lol: :lol:

Аз еба трупове, но не съм некрофил ! 8-)

RatkoMladic88
12-05-2009, 11:23
Мразя "хора" на расов и религиозен принцип - мразя гърци, славяни горе доле, мюсюлмани дори и българи, мангали, турци, мразим целия свЕт, аз съм прост шовинист!

DarityGirl
12-05-2009, 11:46
категорично не

Liar
12-05-2009, 12:15
Супер ме кефят тея мнения "Аз мразя цигани, но не съм расист." :lol: :lol: :lol:

Аз е** трупове, но не съм некрофил ! 8-)
Е,предрасъдъците към циганите,като цяло,не са (само) заради етническата им принадлежност.

cunt
12-05-2009, 12:56
Не .. въпреки че съм единствения в компанията който е с отрицателно мнение за расизма .. 8-)
Боклуци има от всяка раса ..
напълно съгласен съм

Pwnmaster
12-05-2009, 16:17
Не, аз съм си нормален човек съм си!

Pwnmaster
12-05-2009, 19:45
Окей,блеки. :)
ME?BLACK!?
Im a white guy from the good ol' South! 8)
Sweet home Alabama :smt025

majestic001
12-05-2009, 20:45
Мразя турци, евреи, цигани и американските боклуци. Имам се за комунист. За да има отново ред в тая държава ни трябва Бай Тошо 2.

PiruBloodz
12-05-2009, 21:09
^В тоя пост звучиш като нещастният индивид НАСКО КАУЛИЦ

Doomy
12-05-2009, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=fbGkxcY7YFU

Pwnmaster
12-05-2009, 22:19
Окей,блеки. :)
ME?BLACK!?
Im a white guy from the good ol' South! 8)
Sweet home Alabama :smt025

Durrr,the south shall raise again.Rednex!
Aye,be sure 'bout that!
Confederate pride!

Pwnmaster
12-05-2009, 22:24
THE TRUTH IS HERE :shock:
http://www.slapyo.com/wp-content/ninja_killed.jpg