PDA

View Full Version : Таа...Много съм зле....



Tasto
11-23-2009, 22:44
ЪЪЪ ще започна като кажа ,че съм много слаб в учението.. тука 2 месеца и вече напълних бележника с 2-ки. Сиг. щот нямам никаква система за учене и не мога да си направя такава пък и кат седна да уча нищо не помня след тва абе с 2 думи много слаб.Преди помня как системно не си писах домашните и не учих и бягах от даскало и т'ва всичкото от 7 ми клас се отразява сега в гимназията ,а да не приказвам ,че гимназията е мега трудната и този език как ще го науча и аз незнам.Дайте съвети моля ви ,че ми писна да разкарвам майка до даскало. :(

clever
11-24-2009, 11:30
почни да учиш и тфа е .. :?

someonerandom
11-24-2009, 11:35
Ами не я разкрарвай жената,остави я сама да се разкарва,нахалник!
А иначе - спокойно,гимназията въобще не е толкова страшна колкото си мислиш,по мое време беше пълна гавра със,като почнем от бълхите и стигнем до облаците по небето.
Абе зависи от гимназията,има и някакви,дето да те е страх да влезеш :D
А до автора:Не знам какво да те посъветвам,стеги се много здраво,учи,щом си влязъл в гимназия с език не си чак толкова зле,трябва ти само малко/или доста/упоритост.

yyoonnii
11-24-2009, 13:01
Епи разпредели си деня така както ще ти е удобро. Прибираш се от даскало ядеш, почиваш 10-20 мин и после започвам да четеш първо по лесните предмети- те се научават най лесно за 1 час. После започни с по трудните, не се разсеивай докато четеш, да ти е тихо и спокойно. Изключи компа за да не те разсейва и така.
Аз поне така уча и наистина има резултат.

lenito_sf
11-24-2009, 16:22
ами когато имаш да пишеш домашни или да учиш ,не стой на компютъра ,а чети и пиши.. компютъра няма на никъде да тръгне без тебе. :) Много се дразня така и на класа ми.Не разбирали нищо по английски ..как ще разбират като от началото на 8ми клас не са отворили тетрадка или учибник да прочетат нещо..и после ,госпожата е виновна.. :?

aloveyou
11-24-2009, 17:28
Учи,пиши си домашнтите..

s3nsual
11-24-2009, 17:33
Учи,пиши си домашнтите..

и ако имаш проблеми по някой предмет , помоли някой да ти помогне с у4енето или иди на уроци

PurpleDream
11-24-2009, 17:36
с фуния ли да ти наливаме в главата, че искаш помощ от нас???
ако сам не си помогнеш, никой няма да го направи...
сядаш и учиш, вместо да стоиш на компютъра- напиши си домашното, вместо да гледаш филм- прочети си урока 3 пъти и си го разкажи...

chocolatee
11-24-2009, 18:45
ние как може да ти помогнем, като ти не сядаш да учиш
пфф

bananjanet
11-24-2009, 22:25
Еми не стой толкова много на компютъра ..
Аз накарвам някоя моя приятелка да ми заключи компютъра с парола .. и докато не си оправя успеха НЕ ГО ОТКЛЮЧВА !

EcTeTa
11-24-2009, 23:43
тегли една майна на всичко от бистра гледна точка прецени нещата.Може да се окаже , че това е предопределила съдбата за теб :-o

meche95
11-25-2009, 05:27
Ами не я разкрарвай жената,остави я сама да се разкарва,нахалник!
А иначе - спокойно,гимназията въобще не е толкова страшна колкото си мислиш,по мое време беше пълна гавра със,като почнем от бълхите и стигнем до облаците по небето.
Абе зависи от гимназията,има и някакви,дето да те е страх да влезеш :D

с тоя акъл дето показва тук едва ли е в такава :?

LiGiDY
11-25-2009, 10:27
почни да учиш и тфа е .. :?
+1 всичко се наваксва не ги слушай тъпите даскали че то било там кат верига.......

grrrrr
11-25-2009, 14:48
Абе вие не рацбрахте ли? Той казва,че вече сяда да си учи,ама незапомня!
Ами започни да внимаваш в час и слушай докато обясняват учителите и не се занимавай с друго в часовете.Аз така правех и не си учех защото запомнях,само дето вече и аз почвах мн да забравям.
И гледай да не пропускаш часове защото после трудно се наваксва.Като се прибереш прочиташ урока и подчертаваш най-важното,и после ако искаш си го напиши на 1 лист да е по сгъстено и като пишеш по лесно се запомня,и после пак го прочиташ и това е.На другие ден пак може да си го припомниш.Ама не чети едно нещо 100 пъти,че така само се объркваш и натоварваш

tanchu
11-25-2009, 16:16
Учи,пиши си домашнтите..

и ако имаш проблеми по някой предмет , помоли някой да ти помогне с у4енето или иди на уроци\
+ учителите дават консултации :-D

DieselBlood
11-25-2009, 19:21
Ами,вместо да се въртиш в час,слушай.Обещавам ти,няма да умреш.

ifilin4ica
11-25-2009, 20:16
Абе ей, 8-ми клас си станал, а още не знаеш как да си научиш шибания урок и после да ти остане нещо в кухата глава! Аз ако бях на родителите ти изобщо нямаше да се разкарвам до училището и да слушам как тъпата даскалица, която ходи на работа само формално, се оплаква от теб.
Всичко опира до възпитанието! Супер много са те изтървали и точно заради такива като теб сме в това положение! Защото ти си един паразит, който е тръгнал да се оплаква в някакъв форум на други като него ... ако не и по-зле.
Айде спирам, че се ядосах :-x

Kajo
11-25-2009, 20:20
ЪЪЪ ще започна като кажа ,че съм много слаб в учението.. тука 2 месеца и вече напълних бележника с 2-ки. Сиг. щот нямам никаква система за учене и не мога да си направя такава пък и кат седна да уча нищо не помня след тва абе с 2 думи много слаб.Преди помня как системно не си писах домашните и не учих и бягах от даскало и т'ва всичкото от 7 ми клас се отразява сега в гимназията ,а да не приказвам ,че гимназията е мега трудната и този език как ще го науча и аз незнам.Дайте съвети моля ви ,че ми писна да разкарвам майка до даскало. :(

Гошо тва ти ли си бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?

Tasto
11-28-2009, 20:30
ЪЪЪ ще започна като кажа ,че съм много слаб в учението.. тука 2 месеца и вече напълних бележника с 2-ки. Сиг. щот нямам никаква система за учене и не мога да си направя такава пък и кат седна да уча нищо не помня след тва абе с 2 думи много слаб.Преди помня как системно не си писах домашните и не учих и бягах от даскало и т'ва всичкото от 7 ми клас се отразява сега в гимназията ,а да не приказвам ,че гимназията е мега трудната и този език как ще го науча и аз незнам.Дайте съвети моля ви ,че ми писна да разкарвам майка до даскало. :(

Гошо тва ти ли си бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ? кой пита