PDA

View Full Version : Искам да е с мен заради самата мен



byby0202
11-24-2009, 14:20
Здравейте!значи почвам да се отчайвам от мъжката част.Първо бившия ми искал пак да се съберем,защото не можал да наебе оная :? . Момчето,което харесвам искал да е с мен само за едното ебане...отделно и едно момче,което смятах за приятел,а той мн добре знае,че съм девствена..просто искам някой,който да е с мен заради самата мен,а не да му пусна и после да избяга,искам малко любов или поне щастие.Чувствам се адски някво такова и аз не мога да определя.....ако може да ми дадете съвет,ще съм адски благодарна :(

Sladurcho
11-24-2009, 14:25
Не се отчайвай не само на теб се е случвало а предполагам и на много други момичета. А след като тоз бившия ти иска да е с теб щот не успял да нае*е няква си шматка не си го слагай толкова присърце. Ще се намери човека който да не гледа теб като пърче месо а да те оцени заради това което си :) и аз преди си мислиш че всички момичета са тъпи прости к*рви ама се намери и момичето за мен :) Успех

Vichko0o
11-24-2009, 14:26
Спри да хленчиш и вземи малко живота си в ръце ! Стига рева, кой какво направил, а вземи ти направи нещо смислено и разумно и почни да ползваш тва на раменете ти дето хората му викат главЪ ! Такива са мъжете ... Мислим с пишките и така стават нещата...

XiPiXoPiGiRL
11-24-2009, 14:36
пубертет... http://www.laymark.com/i/m/m190.gif (http://www.laymark.com)

NamelessRomantic
11-24-2009, 14:39
Еми sadfaec...търси други,море дълбоко,риба много. :)

Krisiity
11-24-2009, 14:59
Еми sadfaec...търси други,море дълбоко,риба много. :)
не всички искат само да те н**бът но повечето само за тва мислят тъси по усилено и ще намериш... :]]]

FantaMen
11-24-2009, 15:01
А защо винаги ни слагате под 1 знаменател.... Ся ако оня бившия ти е такъв и аз ли тряя да мисля само как да те мина ? Не си попаднала на такъв.Имаше една тема има ли свястни момчета.. виж там имаше доста хора направили си самореклама :)

golqmumnik
11-24-2009, 15:04
Аз съм свестен,но само към свестните моми.За останалите не ми пука. 8)

antifashionshit
11-24-2009, 15:24
Здравейте!значи почвам да се отчайвам от мъжката част.Първо бившия ми искал пак да се съберем,защото не можал да наебе оная :? . Момчето,което харесвам искал да е с мен само за едното е**не...отделно и едно момче,което смятах за приятел,а той мн добре знае,че съм девствена..просто искам някой,който да е с мен заради самата мен,а не да му пусна и после да избяга,искам малко любов или поне щастие.Чувствам се адски някво такова и аз не мога да определя.....ако може да ми дадете съвет,ще съм адски благодарна :(

подбирай си гаджетата и приятелите по-внимателно :)

Lyubeto
11-24-2009, 15:28
Оф , аз съм в същото положение . С разликата ,че си имам приятел на 2000 км от мен . Много е грозно и тъпо . Въпреки ,че знаят ,че имам приятел пак получавам и предложения и какво ли не . Не мога да разбера как има толкова тъпи същества . Отвратена съм . Ти не се отчайвай . Игнорирай ги и продължи напред .

Tempest
11-24-2009, 15:29
Здравейте!значи почвам да се отчайвам от мъжката част.Първо бившия ми искал пак да се съберем,защото не можал да наебе оная :? . Момчето,което харесвам искал да е с мен само за едното е**не...отделно и едно момче,което смятах за приятел,а той мн добре знае,че съм девствена..просто искам някой,който да е с мен заради самата мен,а не да му пусна и после да избяга,искам малко любов или поне щастие.Чувствам се адски някво такова и аз не мога да определя.....ако може да ми дадете съвет,ще съм адски благодарна :(

не търсиш на подходящото място явно... или потърси не просто външност.. а малко характер :?

ivcheto0o
11-24-2009, 15:30
за съжаление пове4ето мислят само за това,Но не вси4ки....просто си попаднала на такива.Зависи и от вазраста....на колко години са тези мом4ета???

byby0202
11-24-2009, 15:40
за съжаление пове4ето мислят само за това,Но не вси4ки....просто си попаднала на такива.Зависи и от вазраста....на колко години са тези мом4ета???бившия ми сега ще прави 18,момчето,което харесвам е на 16,а `приятеля` който мислех,че ми е само приятел е на 19 :( иначе благодаря на всички за мненията :)

VinDiesel
11-24-2009, 15:52
Здравейте!значи почвам да се отчайвам от мъжката част.Първо бившия ми искал пак да се съберем,защото не можал да наебе оная :? . Момчето,което харесвам искал да е с мен само за едното е**не...отделно и едно момче,което смятах за приятел,а той мн добре знае,че съм девствена..просто искам някой,който да е с мен заради самата мен,а не да му пусна и после да избяга,искам малко любов или поне щастие.Чувствам се адски някво такова и аз не мога да определя.....ако може да ми дадете съвет,ще съм адски благодарна :(

Пусни ситото и отсей приятели ,и момче на което може да разчиташ

FantaMen
11-24-2009, 15:52
Дай са гаджосаме двамата :-D .На 16 спортист съм(плувец) 1.73 висок.. Skype : давам при ЛС

P.P Поста не е ебавка

ivcheto0o
11-24-2009, 15:54
за съжаление пове4ето мислят само за това,Но не вси4ки....просто си попаднала на такива.Зависи и от вазраста....на колко години са тези мом4ета???бившия ми сега ще прави 18,момчето,което харесвам е на 16,а `приятеля` който мислех,че ми е само приятел е на 19 :( иначе благодаря на всички за мненията :)

от 18-19 годи6ни какво друго да се о4аква,все пак са на такава вазраст 4е си имат нужди,НО не мисля 4е това ги оправдава.Не са занимаваи с тях,по-добре сама отколкото в неподходя6та компания.

GossipGirl89
11-24-2009, 16:06
Не всички са такива - просто за момента попадаш все на такива келешчета... Бъди сигурна, че ще дойде момент, в който подходящото момче ще се появи. Трябва да бъдеш търпелива, а до тогава ги разкарвай такива като твойте "приятели" без изобщо да се замисляш...

PurpleDream
11-24-2009, 18:13
стани лесбийка...

Luci
11-24-2009, 18:21
Да, търсете свестни момчета и после като намерите някое го подминете и пак ревете че нямало свестни момчета :?

ScarletBite
11-24-2009, 19:15
Да, търсете свестни момчета и после като намерите някое го подминете и пак ревете че нямало свестни момчета :?
Та ние ако бяхме осъзнали, че е свестен, нямаше да го подминем бе, съншайн. :-) Две очи не са достатъчни, за да видим изцяло душата и подбудите на човека до нас...

sladkish_14
11-24-2009, 19:18
Не попадаш на добри личности.Избягвай такива малоумници..

Korrnyy
11-24-2009, 19:19
Еми тези, които те имат само за "парче месо" просто ги игнорираш и това е... Какво толкова му се чудиш :) Свестни момчета на тоя свят много :) И за теб ще се намери, спокойно :-)

sunshinepp
11-24-2009, 19:25
Здравейте!значи почвам да се отчайвам от мъжката част.Първо бившия ми искал пак да се съберем,защото не можал да наебе оная :? . Момчето,което харесвам искал да е с мен само за едното е**не...отделно и едно момче,което смятах за приятел,а той мн добре знае,че съм девствена..просто искам някой,който да е с мен заради самата мен,а не да му пусна и после да избяга,искам малко любов или поне щастие.Чувствам се адски някво такова и аз не мога да определя.....ако може да ми дадете съвет,ще съм адски благодарна :(

НЯМА да е скоро :( съветът ми е не се надявай, рядко се срещат такива..

Marrisa
11-24-2009, 19:25
всичко си идва с времето...някой ден и ти ще бъдеш обичана ама до тогава доста път имаш :-) :smt054

revolver
11-25-2009, 11:44
пубертет... http://www.laymark.com/i/m/m190.gif (http://www.laymark.com)


+1

На тази възраст всички момчета мислят само за СЕКС ,но до 1-2 години нещата ще се променят 8-)

gabi_94
11-25-2009, 16:49
Еми някои момичета просто не попадат на свестни момчета(като мен например и теб също). Има ги, ноо не всички имат късмета да срещнат такъв...иначе вярно е това за годините, в тази възраст хормоните бушуват иииии всички момчета мислят за едно и също....

LoveRetroMusic
11-25-2009, 16:51
ОХО, къде отиваш, може биииииииии :smt012

sarityy
11-27-2009, 22:52
malka si o6ti za liubov :D za sex su6ty :P ;)

Bixel
11-27-2009, 22:57
пусни му и ще бъде с тебе заради самата тебе