PDA

View Full Version : Скъсан презерватив, Ескапеле и пак не ми идва ?!?!



pepitos90
11-24-2009, 14:43
На 17ти този месец правим си секс с приятеля ми с ДЮРЕКС и нещеш ли той "ме усети", сякаш бяхме без презерватива, секунди преди да свърши, извади го от мен и ДЮРЕКСА беше скъсан, и ВСЕ пак не свърши, но има вероятност да се е изпуснал, защото се спря по едно време да не свърши преди мен. Пих Ескапеле след няма и 2-3 часа, а по принцип трябваше да ми дойде на 18ти. Сега сме 24ти и няма следа от цикъл или просто леко кръвотечение .. започвам да се притеснявам .. той също .. смятате ли че е станало нещо ?
П.С.: Пила съм 3пъти Постинор и 1 път Ескапеле преди повече от 2 години, но не помня да са имали странични ефекти, всичко си беше наред.

Vichko0o
11-24-2009, 14:47
Оооооо божееееееееееееееее........ Защо толкова много глупост по тоя свят ??? Четеш ли изобщо кво слагаш в устата си ? Ескапеле е една хормонална бомба ... Ще ти дойде спокойно ;) Ти се радвай, че не ти идва от ескапеле, че имам приятелка на която почна да и идва по 2-3 пъти месечно ... 14 дена след "фаталния" полов акт направи си тест за бременност, ако до 2 месеца не ти дойде цикъла консултирай се с гинеколог !
Толкова ли е трудно да се сетиш самичка ?
Прост народ слаба държава !!!!

t0d1t0
11-24-2009, 14:54
направи си тест и толкова. Край на темата.

Rofl4e
11-24-2009, 22:03
тест

лекар? 8)

CrAzYyYy
11-24-2009, 22:08
Боже... :(

BePoHuKa
11-25-2009, 02:16
Мисля, че шанса е минимален.. :? Не се притеснявай ;)

Sladurcho
11-25-2009, 10:07
Оооооо божееееееееееееееее........ Защо толкова много глупост по тоя свят ??? Четеш ли изобщо кво слагаш в устата си ? Ескапеле е една хормонална бомба ... Ще ти дойде спокойно ;) Ти се радвай, че не ти идва от ескапеле, че имам приятелка на която почна да и идва по 2-3 пъти месечно ... 14 дена след "фаталния" полов акт направи си тест за бременност, ако до 2 месеца не ти дойде цикъла консултирай се с гинеколог !
Толкова ли е трудно да се сетиш самичка ?
Прост народ слаба държава !!!!
+1

LiGiDY
11-25-2009, 10:09
Тея хора явно искат да се изложат толкова ли да са невежи че да не знаят какво е тест за бременност :o :o :o

Addiced
11-25-2009, 10:51
Защо ескапел вече ми звучи като бонибон ...... вярно е ескапел стана по комерсиален от бонибон :(

shaggy
11-25-2009, 11:15
Бременна си!Сабирай пари за децка количка и дрехи!

c0ci
11-25-2009, 16:28
На 17ти този месец правим си секс с приятеля ми с ДЮРЕКС и нещеш ли той "ме усети", сякаш бяхме без презерватива, секунди преди да свърши, извади го от мен и ДЮРЕКСА беше скъсан, и ВСЕ пак не свърши, но има вероятност да се е изпуснал, защото се спря по едно време да не свърши преди мен. Пих Ескапеле след няма и 2-3 часа, а по принцип трябваше да ми дойде на 18ти. Сега сме 24ти и няма следа от цикъл или просто леко кръвотечение .. започвам да се притеснявам .. той също .. смятате ли че е станало нещо ?
П.С.: Пила съм 3пъти Постинор и 1 път Ескапеле преди повече от 2 години, но не помня да са имали странични ефекти, всичко си беше наред.

И аз съм пила Ескапел и ми закъсняваше :? няма начин самото хапче действа така! Няма причини за притеснение :)

nooba
11-25-2009, 17:41
Как по дяволите ги късате тези презервативи бе :shock: във всяка такава тема все заради скъсан презерватив :shock:

Sladurcho
11-25-2009, 17:48
То като гледам колко пъти е пила хапчета.... явно често и се случва да и се късат презервативите

bqsna_teenagerka
11-26-2009, 07:09
Oх стига сте я хулили,тя е от малкото,които предприемат толквоа бързи мерки,за нещо,което се е случило,по неволя. Принципно,процентът да е станала белята си е направо нищожен,защото не е свършил в теб,пила си ескпел/който обаче дава сиг 97% или нещо такова. т.е винаги има възможност,въпреки всичко-цикълът може и да не ти идва защото подсъзнателно се притесняваш много,изчакай 2 седмици след половия акт и си направи тест за да си най-сигурна. Не се шашкай толкова,на всеки се случва да закъснее :)

djuki
11-26-2009, 08:09
бях така преди 2-3 седмици ще дойде след около 4-5-6-7 дни

Rofl4e
11-26-2009, 10:44
Oх стига сте я хулили,тя е от малкото,които предприемат толквоа бързи мерки,за нещо,което се е случило,по неволя. Принципно,процентът да е станала белята си е направо нищожен,защото не е свършил в теб,пила си ескпел/който обаче дава сиг 97% или нещо такова. т.е винаги има възможност,въпреки всичко-цикълът може и да не ти идва защото подсъзнателно се притесняваш много,изчакай 2 седмици след половия акт и си направи тест за да си най-сигурна. Не се шашкай толкова,на всеки се случва да закъснее :)

п.с. ескапеле дава сигурност 84%.. което за такъв вид хапче си ДООСТА голям ;)

Anarchya2
11-26-2009, 13:33
Как по дяволите ги късате тези презервативи бе :shock: във всяка такава тема все заради скъсан презерватив :shock:
еее как кък бе..лесно как кат има ватре 3 кила тръни как няма да са къса :razz:

MyNameIsDidi
12-02-2009, 06:30
не се притеснявай :P не си бременнА :grin:

straus
12-02-2009, 07:16
Охооо те сега ти се еба майката :D почти всички приятелки които са пили от тия хапчета, после стават чудеса с цикъла. Едната тече 10 дена, другата и идваше когати си поиска...