PDA

View Full Version : Проблем с Пениса или с нещо друго



albertog
11-24-2009, 14:43
Здравеите на 16 години съм и имам някакъв проблем не знам точно гъбички ли е или какво е но от 2-3 месеца на сам имам проблем с пениса всмисал някои път ми излизат червени пъпчици и ме сърбят доста и понякога щипе дори и е доста неприятно не знам от какво е и 1-2 преди 1 месец в урината забелязах че ми е доста тъмничка доста тъмно жълта а преди 2-3 месеца при 1 уриниране ме пареше но после отмина това самосебеси такаче ако може някои да ми помогне някои път ме боли и корема мислия че близо до бъбреците но основният проблем ми е че имам някакви червени пъпчици които ме сърбят много е неприятно и искам да знам от какво може да е скоро мислия да ходя на лекар защото ме е страх много да си кажа честно и ме е страх да не получа някаква болест която може да доведе до фатален краи за това моля помогнете !!!!!

НЕ съм правил секс все още нито пия нито пуша

albertog
11-24-2009, 15:11
Никои ли неможе да ми помогне ако някои иска да каже от какво може да е ако може тук или

DrSmurph
11-24-2009, 16:13
Водиш ли сексуален живот и имаш ли основание да се притесняваш ако да? Определено ще трябва да направиш нчкой изследвания за да се разбере проблема! за тази цел - е нужно да посетиш лекар! Нещата не звучат "фатално " но определено изискват проследяване от лекар!!!!!

albertog
11-24-2009, 17:35
Не не съм правил все още секс

DrSmurph
11-24-2009, 21:28
A случва ли ти се да се къпеш и миеш?
Аз питам заради червените пъпчици за които говориш, но относно тъмната урина - може да е свързана с бъбречни проблеми като песъчинки, камъни, физическа травма свързана с удар, падане или някаква друга намеса, може да е свързана с чернодробен проблем или с някакъв възпалителен процес на пикочните пътища или мехура. Много други състояния също се проявяват с подобни симптоми, но при положение, че не си имал сексуални игри или други действия, които могат да ти докарат инфекция - мисля за редно да посетиш личен лекар!

DrSmurph
11-24-2009, 21:37
Пропуснах да питам дали пиеш достатъчно течности и особено вода?

t0d1t0
11-24-2009, 22:11
Урината може да е по-тъмна заради недостиг на течности,а миеш ли се обилно със сапун? И при мен се появяват тези неща когато доста се мия със сапун... Ходих на лекар и ми даде някакво мазало и ми каза със сапун да се мия някъде 2-3 пъти на месец само,а иначе само с вода да се мия през другото време. :) Не е добре да се ползва сапун за тези места. :) Пробвай само с вода да се миеш и до няколко дена би трябвало да изчезнат. :) А най-добре отиди се консултирай с лекар!

albertog
11-25-2009, 16:57
Да мия се с сапун а това с урината мислия че трябва да пия повече вода

t0d1t0
11-25-2009, 17:02
Значи избягвай сапуна щом като ти излизат малки язвички (пъпчиците стават на нещо като язвички) по-рядко се мий със сапун и пий повече течности,трябва да се оправиш ;)

albertog
11-25-2009, 18:14
Аз се си мислия че може да съм болен от рак на пикочния мехур и ме е много страх

stelit0
11-25-2009, 21:50
охх хора писна ми да виждам теми от рода на "проблемче" , "вапросче" , "помогнете" "...?" и тн. заглавията на темите трябва да бъдат описателни и къде по дяволите са модераторите?

DrSmurph
11-25-2009, 21:58
Аз се си мислия че може да съм болен от рак на пикочния мехур и ме е много страх

Аз си мисля, че си тежко болен от хипохондрия! Как изобщо ти хрумна подобна диагноза????? Много ми е любопитно.
Ако искаш да коментираш нещо лично - пиши ми лично съобщение!

DrSmurph
11-25-2009, 21:59
охх хора писна ми да виждам теми от рода на "проблемче" , "вапросче" , "помогнете" "...?" и тн. заглавията на темите трябва да бъдат описателни и къде по дяволите са модераторите?

Решението според мен е да не се пуска нито един отговор на подобна тема, т.е. БОЙКОТ докато не се уточни въпроса!

albertog
11-26-2009, 09:29
Не знам какво ми е но мислия скоро да отида на лекар защото мислия че е нещо заболяване не съм сигурен но се притеснявам доста защото не разбирам много от какво може да е но нито пуша нито съм правил секс само спортувам

t0d1t0
11-26-2009, 11:44
...

clever
11-26-2009, 11:48
Аз се си мислия че може да съм болен от рак на пикочния мехур и ме е много страх
омг.. стига сте си филмирали ве :lol: :lol: