PDA

View Full Version : Проблеми



deni15
11-24-2009, 15:57
Не знам защо но напоследък много често изпадам в някакви странни състояния и се депресирам.Имам чувството че нямам никакви истински приятели,че всички ме мразят обиждат и говорят зад гърба ми.Нямам желание за нищо,никъде не искам да ходя и нищо не искам да правя.Седя сама затворена в стаята и бездействам и ми минават всякакви глупости през главата.И това в продължение на няколко дни,най-вече след някой голям купон на който съм изригнала много яко 8-) Нямам нито проблеми с фр. или с други хора незнам на какво може да се дължи това.

lenito_sf
11-24-2009, 16:17
години ?
споко всеки има такива моменти в които се чуства сам..въпреки ,че може и да не е :)

deni15
11-24-2009, 16:20
години ?
споко всеки има такива моменти в които се чуства сам..въпреки ,че може и да не е :)
16 :wink:

aloveyou
11-24-2009, 17:27
Споко..И на мене ми се случва понякога..Затварям се в стаята и не излизам,не ми се прави нищо..
Пуберитет.. 8) Всеки минава през този период :wink:

s3nsual
11-24-2009, 17:35
Била съм в твоето положение . Най-доброто решение е да си намериш хоби и когато се чувстваш гадно да се занимаваш с него :)

PurpleDream
11-24-2009, 17:37
ще ти мине...

Bubbling
11-24-2009, 17:38
Спокойно,наистина ще ти мине.
И аз нямам май истински приятели,но.. какво да се прави. :)

bananjanet
11-24-2009, 22:37
мм .. същата съм и аз ..

в момента не говоря с никой от нашия клас ..

Еmo kid :shock:

LiGiDY
11-25-2009, 10:31
Аз помня моя такъф момент тогава бях 8ми клас та от 2 седмици сички само се гледаме и се опознаваме сички клюкарят и нормалните за един нов клас работи та на мен не ми издържаха нервите защото много мразя някой да клюкари и почнах да псувам наред всички от класа бяха нахранени дравата ама след това ми мина и всичко продължи по нормалния си ред :) :)

fluffka1
11-25-2009, 11:06
Не знам защо но напоследък много често изпадам в някакви странни състояния и се депресирам.Имам чувството че нямам никакви истински приятели,че всички ме мразят обиждат и говорят зад гърба ми.Нямам желание за нищо,никъде не искам да ходя и нищо не искам да правя.Седя сама затворена в стаята и бездействам и ми минават всякакви глупости през главата.И това в продължение на няколко дни,най-вече след някой голям купон на който съм изригнала много яко 8-) Нямам нито проблеми с фр. или с други хора незнам на какво може да се дължи това.
като ти е тъпо почни да рисуваш, мен това ми помага, а ако неможеш, просто си драскай нещо :)

ecstazy
11-26-2009, 16:35
дъ сейм ... абсолютно същата съм и аз .. оО внушавам си некви работи и аз че всички ме мразят че нямам фр ако продължа само ще те повторя ;Дд нз аз съм на 14 ... когато изпадна в такива "депресийки" слушам музика, а най често спирам да говоря.. просто ми е приятно когато мълча.. :?

danibebi
11-26-2009, 19:41
Спокойно в живота на всеки има такива моменти..не се притеснявай не е нещо ненормално :) И аз съм имала подобен период.Скоро този период ще отмине :)

Sladurcho
11-26-2009, 20:00
2 големи и ще светиш кат светулка :P Няма за какво да се депресираш... то може би и времето е такова че предразполага към депресии