PDA

View Full Version : Удряне по задника?



andrags
11-24-2009, 16:22
Т... неска се прибираме аз, момичето което харесвам, нейна приятелка и мой приятел (всичките сме в 1 клас :D ) и моя приятел ми вика: "ай удария по гъза бе човек...", но аз не го направих... следователно той я удари, за да ми покаже, че няма нищо да стане (така и стана). Проблема е, че аз харесвам въпросното момиче и нещо ме кара да спра, а да не го направя. Редно ли е това или не :oops: или съм направил грешка като не съм я ударил :o

FantaMen
11-24-2009, 16:26
Май направи грешка че писа !!!! Ти лапе ли си или имаш мозък на лапе ?Тва не ти е проклето месо да си го праиш квот си искаш.Вземи си ку*ва и си я удряи колкото ти сърце иска

NamelessRomantic
11-24-2009, 16:27
Малеее,кооолко си тъъъъп... :lol:
Ми нормално да не я удариш.Нали не мислиш че ако се държиш с нея просташки имаш някакви шансове с нея?

Или?

Vichko0o
11-24-2009, 16:28
Абе ти нея хубу не си я ударил... Ма тебе като малък май бая са те трескали по главЪта ? Ей ходи си блъскай чекии там и не ни занимавай с ограничената ти мозъчна активност !

sladur4etyYy
11-24-2009, 16:29
баси злетата сте. страшен подход имате с твоя приятел за ''забиване на мацки''.

andrags
11-24-2009, 16:29
Е да, ама един приятел точно така тръгна с 1 момиче... ходеше да я бара тук-таме и тръгнаха и вече 3 месеца ходят.

SoStarstruck
11-24-2009, 16:30
Абе ти нея хубу не си я ударил... Ма тебе като малък май бая са те трескали по главЪта ? Ей ходи си блъскай чекии там и не ни занимавай с ограничената ти мозъчна активност !Напротив,май точно обратното-малко му е бил боя.. :wink: На колко си,момче??

sladur4etyYy
11-24-2009, 16:34
Е да, ама един приятел точно така тръгна с 1 момиче... ходеше да я бара тук-таме и тръгнаха и вече 3 месеца ходят.

:lol: на колко сте?

balu4ka
11-24-2009, 16:35
Мале, вече получих фобия от вас бе лапета.Най-важното беше да я удариш по задника,а ? На колко си ,поне 12 имаш ли ? :D

antifashionshit
11-24-2009, 16:39
абе, кво по задника, направо хвани една тояга и бой до де не спре да шава... сега се двуомя кой от вас двамата е по-голям зУетак - ти или приятеля ти... кръстя се за вас

Assshley
11-24-2009, 16:42
Ехххх простащината не познава граници. ;)

Hilary_
11-24-2009, 16:45
Искрено ме забавлявате .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде сега си отговори на въпроса .. ако се държиш с нея просташки дали ще ти обърне внимание? Дали ще те различава от всички твои "приятелченца" .. :? :? Ебаси за к'во ти е тая глава ако не мислиш с нея .. :? :?

andrags
11-24-2009, 16:48
1 - Имам 12 години ;)
2 - И на мен ми се стори тъпо и за това не го направих :) Питането ми беше там, че това би ли се харесало на 1 момиче което не е к*рва (не търси кой да я бара постоянно). И на мен ми се струва доста селско, правил съм го, но на момиче с което се познаваме... от 12 години, но няма значение :)

FantaMen
11-24-2009, 16:50
Assshley сигурно ако те види тебе пак ще пита трябваше ли да я ударя по гъза за да тръгне с мен ....Кой знае вече блъска на снимката ти. 12 годишен ? WTF ? Ако ще и на 15 да е има мозък на 6-7 годишен ....

SoStarstruck
11-24-2009, 16:52
1 - Имам 12 години ;)
2 - И на мен ми се стори тъпо и за това не го направих :) Питането ми беше там, че това би ли се харесало на 1 момиче което не е к*рва (не търси кой да я бара постоянно). И на мен ми се струва доста селско, правил съм го, но на момиче с което се познаваме... от 12 години, но няма значение :)Ааа,познавате се от пеленачета значи..И какво,на нея хареса ли й??Направи си сам изводите,щом си го правил вече...Т'ва не е толкова голяма работа,ако разсъждаваш така детайлно за всяко нещо..божее..

lubomirky
11-24-2009, 17:04
Предлагам на модераторите да сложат правило за темите в Любов - всеки, който ще пише тема, накрая да напише и на колко години е..

SoStarstruck
11-24-2009, 17:06
Предлагам на модераторите да сложат правило за темите в Любов - всеки, който ще пише тема, накрая да напише и на колко години е.. :smt045 :smt045 :smt045

ScarletBite
11-24-2009, 17:26
:shock:
:lol: :razz:

vikitolove
11-24-2009, 17:27
постъпил си правилно :) а приятеля ти е задник и си мисли че на всяко едно момиче му харесва да я удрят по здника :oops: да ама се бърка щото по темата имам чувството че си на 12 и щом сте от един клас дефакто и той е на толкова :)

PurpleDream
11-24-2009, 17:32
Малеее,кооолко си тъъъъп... :lol:
Ми нормално да не я удариш.Нали не мислиш че ако се държиш с нея просташки имаш някакви шансове с нея?

Или?
+1

peshost
11-24-2009, 17:39
Мега тъпо и идиотско е да я удряш по задника. Направо си е малоумно. Вместо да я хванеш да я погалиш, ще я удряш като някой идиот... :razz:

fc
11-24-2009, 17:42
Естествено, че им харесва! Но никога няма да си го признаят. Вървя си аз в коридора към стаята и изведнъж едно момиче от класа ми ме шляшва за задника. Аз съм потресен... Естествено и аз я шляпнах, ухили се и вече си бяхме в стаята... :oops:
п.с. Малко момчета имат смелостта да ескалират физически контакт с момичето, което харесват. Точно там им е грешката. Колкото по-голяма смелост показват, в ескалирането на физически конткат, толкова по-добре!

razores
11-25-2009, 07:44
xaxaxaxaxa :D :D :D :D

SoStarstruck
11-25-2009, 07:50
Естествено, че им харесва! Но никога няма да си го признаят. Вървя си аз в коридора към стаята и изведнъж едно момиче от класа ми ме шляшва за задника. Аз съм потресен... Естествено и аз я шляпнах, ухили се и вече си бяхме в стаята... :oops:
п.с. Малко момчета имат смелостта да ескалират физически контакт с момичето, което харесват. Точно там им е грешката. Колкото по-голяма смелост показват, в ескалирането на физически конткат, толкова по-добре! :smt117

Sladurcho
11-25-2009, 10:18
Естествено, че им харесва! Но никога няма да си го признаят. Вървя си аз в коридора към стаята и изведнъж едно момиче от класа ми ме шляшва за задника. Аз съм потресен... Естествено и аз я шляпнах, ухили се и вече си бяхме в стаята... :oops:
п.с. Малко момчета имат смелостта да ескалират физически контакт с момичето, което харесват. Точно там им е грешката. Колкото по-голяма смелост показват, в ескалирането на физически конткат, толкова по-добре!

Има нещо вярно :) На момичетата им харесва даже много нооо казват че е просташко и дрън дрън дрън

vikitolove
11-25-2009, 11:00
Естествено, че им харесва! Но никога няма да си го признаят. Вървя си аз в коридора към стаята и изведнъж едно момиче от класа ми ме шляшва за задника. Аз съм потресен... Естествено и аз я шляпнах, ухили се и вече си бяхме в стаята... :oops:
п.с. Малко момчета имат смелостта да ескалират физически контакт с момичето, което харесват. Точно там им е грешката. Колкото по-голяма смелост показват, в ескалирането на физически конткат, толкова по-добре!

Има нещо вярно :) На момичетата им харесва даже много нооо казват че е просташко и дрън дрън дрън

да ти кажа лично на мен ми е неприятно да ме удрят по задника(момчета) :? и освен че е просташко е и неприлично :?

revolver
11-25-2009, 11:37
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти си на 13,нали ?

golqmumnik
11-25-2009, 12:01
Лошо е това удряне по задника пред други хора според мен.Иначе докато се шибате е яко шамари по дупето. 8)

Sladurcho
11-25-2009, 12:53
да ти кажа лично на мен ми е неприятно да ме удрят по задника(момчета) :? и освен че е просташко е и неприлично :?
Не казвам че няма изключения но повечето са така.. отричат, а в същност им харесва :grin:

XTREMEFREERIDE
11-25-2009, 12:58
Малеее,кооолко си тъъъъп... :lol:

LoveRetroMusic
11-25-2009, 13:04
браво, бе, романцити. :smt055

ThePowerOfLove
11-25-2009, 13:07
Що за дилема е била.. дали да я удариш или не :lol:

cookie_master
11-25-2009, 13:08
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GodLovesYou
11-25-2009, 13:12
Assshley сигурно ако те види тебе пак ще пита трябваше ли да я ударя по гъза за да тръгне с мен ....Кой знае вече блъска на снимката ти. 12 годишен ? WTF ? Ако ще и на 15 да е има мозък на 6-7 годишен ....
уааааахХХАхххахаххаа

VinDiesel
11-25-2009, 13:27
Т... неска се прибираме аз, момичето което харесвам, нейна приятелка и мой приятел (всичките сме в 1 клас :D ) и моя приятел ми вика: "ай удария по гъза бе човек...", но аз не го направих... следователно той я удари, за да ми покаже, че няма нищо да стане (така и стана). Проблема е, че аз харесвам въпросното момиче и нещо ме кара да спра, а да не го направя. Редно ли е това или не :oops: или съм направил грешка като не съм я ударил :o

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Дръж се ,като по-голям човек бе... Лапешки историй

Mr_Crowley
11-25-2009, 14:08
Бой, йебанье и албански танци му е майката :)

vikitolove
11-25-2009, 17:18
да ти кажа лично на мен ми е неприятно да ме удрят по задника(момчета) :? и освен че е просташко е и неприлично :?
Не казвам че няма изключения но повечето са така.. отричат, а в същност им харесва :grin:

да за това съм съгласна ама имам още един въпрос.Как разбираш на коя и харесва и на коя не?Или ги караш сичките наред без да ти мигне окото и без да те интересува дали на момичето и харесва или не? :oops:
мога да ти кажа че по тоя начин убиждаш адски много момичета защото показваш че не ги мислиш за нищо друго освен за леки момичета :oops:
замил се малко над поведението си :? :oops:

tonie__
11-25-2009, 17:20
стига уеее супер гадно ее !

nerealnasmart
11-25-2009, 17:25
М някои може и така да ги свалиш , :razz: Но други едва ли :-D

danibebi
11-25-2009, 17:55
Хах.. :lol: мн тъп въпрос :lol: Съмнявам се,че момичето ще те хареса ако се държиш по такъв начин..удряш я и т.н.по добре се дръж естествено ;)

Korrnyy
11-25-2009, 18:41
За мен въпросното "удряне по задника" е СУПЕР селска постъпка :? Не си мисли, че така ще впечатлиш някое момиче... Най-много да го отблъснеш :-o

Sladurcho
11-25-2009, 19:34
да за това съм съгласна ама имам още един въпрос.Как разбираш на коя и харесва и на коя не?Или ги караш сичките наред без да ти мигне окото и без да те интересува дали на момичето и харесва или не? :oops:
мога да ти кажа че по тоя начин убиждаш адски много момичета защото показваш че не ги мислиш за нищо друго освен за леки момичета :oops:
замил се малко над поведението си :? :oops:

Аз не правя такива неща :oops: като си помисля за това и си представямнякво кръчме дет пиянките шляпат сервитиорките по дупенцата...

vikitolove
11-26-2009, 17:20
да за това съм съгласна ама имам още един въпрос.Как разбираш на коя и харесва и на коя не?Или ги караш сичките наред без да ти мигне окото и без да те интересува дали на момичето и харесва или не? :oops:
мога да ти кажа че по тоя начин убиждаш адски много момичета защото показваш че не ги мислиш за нищо друго освен за леки момичета :oops:
замил се малко над поведението си :? :oops:

Аз не правя такива неща :oops: като си помисля за това и си представямнякво кръчме дет пиянките шляпат сервитиорките по дупенцата...

еми браво на теб =D>

SoStarstruck
11-26-2009, 17:30
да за това съм съгласна ама имам още един въпрос.Как разбираш на коя и харесва и на коя не?Или ги караш сичките наред без да ти мигне окото и без да те интересува дали на момичето и харесва или не? :oops:
мога да ти кажа че по тоя начин убиждаш адски много момичета защото показваш че не ги мислиш за нищо друго освен за леки момичета :oops:
замил се малко над поведението си :? :oops:

Аз не правя такива неща :oops: като си помисля за това и си представямнякво кръчме дет пиянките шляпат сервитиорките по дупенцата... и аз зат'ва се сещам.. :D и като кажат "може ли сметката,котенце??".. 8-) Не,сериозно,вярно си ее... :smt078

gLypChenCee
11-26-2009, 18:03
http://www.pic4ever.com/images/shame.gif http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif абе ти прост ли си бееееее .. абе я напрао ако искаш.. иди и шибни един .. така че да се съвзема после 1 час .. и след като стане .. ако те разцелува явно и тя те харесва .. http://www.pic4ever.com/images/183.gif

dakata123
11-26-2009, 18:05
Хубаво си сторил, момичето сигурно не е някоя к*рва, която иска да бъде обарвана и удряна, но ако е такава просто не си прави трудът да се занимаваш с нея. Изумявам се, какъв приятел имаш, незнам дали той знае, че я харесваш, но ако знеа не е редно да те кара такива детински глупости.

Addiced
11-26-2009, 18:22
Искрено ме забавлявате .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде сега си отговори на въпроса .. ако се държиш с нея просташки дали ще ти обърне внимание? Дали ще те различава от всички твои "приятелченца" .. :? :? Ебаси за к'во ти е тая глава ако не мислиш с нея .. :? :?

нали си има долна глава горната за кфо му е хах тряя да я пази горната :o

Sladurcho
11-26-2009, 18:27
и като кажат "може ли сметката,котенце??"..
Най-вече заради това :grin:

soul1199
11-26-2009, 18:42
Ехххх простащината не познава граници. ;)

OldSchoolH8
11-26-2009, 20:13
Ти трябваше да я ритнеш,за да покажеш на твоя прятел,че си по-корав от него!

kukli4kata001
11-27-2009, 19:40
Естествено, че им харесва! Но никога няма да си го признаят. Вървя си аз в коридора към стаята и изведнъж едно момиче от класа ми ме шляшва за задника. Аз съм потресен... Естествено и аз я шляпнах, ухили се и вече си бяхме в стаята... :oops:
п.с. Малко момчета имат смелостта да ескалират физически контакт с момичето, което харесват. Точно там им е грешката. Колкото по-голяма смелост показват, в ескалирането на физически конткат, толкова по-добре!

Има нещо вярно :) На момичетата им харесва даже много нооо казват че е просташко и дрън дрън дрън

да ти кажа лично на мен ми е неприятно да ме удрят по задника(момчета) :? и освен че е просташко е и неприлично :?
съгласна съм. Къв е той ще ме обарва. Щее му счупя ръчичките гадни ако се наложи..да си ги държи в джобовете и да знае къде им е мястото.

kidwestern
11-27-2009, 19:41
баси злетата сте. страшен подход имате с твоя приятел за ''забиване на мацки''.

ти не обичаш ли допира на мъжката ръка по задника ти ?

Sladurcho
11-27-2009, 19:53
съгласна съм. Къв е той ще ме обарва. Щее му счупя ръчичките гадни ако се наложи..да си ги държи в джобовете и да знае къде им е мястото.

Е теб не те кефи... ама малките чочита си умират някой да го шляпне по дупенцето :-P

s7uFx
11-27-2009, 20:19
е не тая тема определено ме навря под бюрото :D :D :D :D :D :D :D

mOBSCENE
11-27-2009, 20:21
е не тая тема определено ме навря под бюрото :D :D :D :D :D :D :D

:razz: абе,коте :lol:

sarityy
11-27-2009, 22:37
vai vai vaii :D :D

Bixel
11-27-2009, 22:37
лололол прочетох "ние сме в 1ВИ клас" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IndependentGirl
11-27-2009, 22:54
Тцтц.. :? Трябва да спра да влизам във форума.. убивате ме с тъпизмите, простотиите и ограничените си разбирания.. :(

peshost
11-28-2009, 09:18
Ти трябваше да я ритнеш,за да покажеш на твоя прятел,че си по-корав от него!
:grin: :grin:

loliii
11-28-2009, 09:25
Е да, ама един приятел точно така тръгна с 1 момиче... ходеше да я бара тук-таме и тръгнаха и вече 3 месеца ходят.
Това че тия двамата са били на един акъл и момичето се е впечатлило от завидния талант на тоя твой приятел да зарибява, не означава, че момичето, което харесваш много ще хареса това да я удариш по задника.. :-o А тоя твой приятел вместо да ти показва, че "нищо няма да стане като я удариш по задника" му кажи да си държи ръцете по-далеч от нея... Не вярвам да ти е много приятно твойто другарче да бара момичето, което харесваш. :-o

Не знам защо изобщо си правя труда да ти пиша романи на тема "Как да се държим с едно момиче" .... :?

vikitolove
11-28-2009, 11:39
баси злетата сте. страшен подход имате с твоя приятел за ''забиване на мацки''.

ти не обичаш ли допира на мъжката ръка по задника ти ?

момичето(а и аз) иска да каже,че на момче което не му е позволено да ни обара няма това право,а и никой нз дали на нея и харесва допира на мъжката ръка по задника й :?

а и дявол да го вземе замислете се малко колко неуважително изглежда това отстрани :? се пак ако не си или не са ти разрежили(става въпрос за момчетата)нямаш или нямат правото да те удрят по задника :?

11-28-2009, 15:40
Pedophile critically hit you in the ass for 1 hit point.
Pedophile got a boner.
You have been ass-raped.

tonie__
11-28-2009, 15:44
O:)

F_CK_all_I_need_is_U
11-28-2009, 16:27
Олеее, и ти не я удари по задника??? :shock: Такаа лии???Олееееее :shock: Каква грешка,изпълнена с трагедия и брутализъм..Трааше напрао да я рейпнеш отзад .. как можа да не го направиш ?! Простак !

bonbon92
11-28-2009, 17:33
ии за мен удрянето по задника е много просташко.... просто някой идиоти с детски акъл си мислят че така привличат внимание от момичето...________________ амъ не3е :? :?

:lol: :D :razz: