PDA

View Full Version : подаръциии



dakata123
11-24-2009, 16:46
Здр, искам да попитам, какъв е идеалният подарък за момиче, което харесвам. Тя скоро има рожден ден и искам да и взема нещо, да добавя, че тя незнае че е харесвам и чрез подаръка искам да и го кажа.
П.С. ако кажете че не е подходяшо чрез подарък да и го кажа няма да го направя

Hilary_
11-24-2009, 16:48
бляяя от къде да знам какво ще й хареса бе лелееееееееееееее .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти си я познавасш най - добре ебаси .. :lol: :lol:

SoStarstruck
11-24-2009, 16:57
Ами,ако имате някакъв стойностен спомен заедно,можеш да й купиш нещо не толкова голямо,но свързано по някакъв начин с това преживяване...Както в една тема едно момиче искаше да подари един сърцевиден камък,защото го намерили на първата им среща..нещо такова..Не казвам да й подариш камък,де..Импровизирай за нещо такова,по-стойностно ще е от някой огромен плюшен мечок :wink: ...

dakata123
11-24-2009, 17:01
Ами,ако имате някакъв стойностен спомен заедно,можеш да й купиш нещо не толкова голямо,но свързано по някакъв начин с това преживяване...Както в една тема едно момиче искаше да подари един сърцевиден камък,защото го намерили на първата им среща..нещо такова..Не казвам да й подариш камък,де..Импровизирай за нещо такова,по-стойностно ще е от някой огромен плюшен мечок :wink: ...
Какво лошо му има на камъка. Аз казах, че искам с подаръкът да и се обясня в любов. Може нещо плюшено, като пеещо мече, или говорещо и да казва "I love you" ууууу замечтах се

SoStarstruck
11-24-2009, 17:03
Ами,ако имате някакъв стойностен спомен заедно,можеш да й купиш нещо не толкова голямо,но свързано по някакъв начин с това преживяване...Както в една тема едно момиче искаше да подари един сърцевиден камък,защото го намерили на първата им среща..нещо такова..Не казвам да й подариш камък,де..Импровизирай за нещо такова,по-стойностно ще е от някой огромен плюшен мечок :wink: ...
Какво лошо му има на камъка. Аз казах, че искам с подаръкът да и се обясня в любов. Може нещо плюшено, като пеещо мече, или говорещо и да казва "I love you" ууууу замечтах семи купувай плюшената играчка и си готов,щом само това ти идва на ум.. ;X

vellvet
11-24-2009, 18:59
напротив един голям плюшен мечок ще изрази много добре, това което искаш да покажеш. след това, когато вече имате стойностни спомени заедно подаръците ти могат и е по хубаво да бъдат по емоционални и не толкова материални :)

Kukumqvka
11-24-2009, 19:04
На плюшки,почти всички се радват 8-)

soul1199
11-24-2009, 19:07
напротив един голям плюшен мечок ще изрази много добре, това което искаш да покажеш. след това, когато вече имате стойностни спомени заедно подаръците ти могат и е по хубаво да бъдат по емоционални и не толкова материални :)

dakata123
11-24-2009, 20:09
пояти се решин на мечок, даже намерих в нета голям и говорещ

sunshinepp
11-25-2009, 06:51
Плюшката е малко банална ..но пък всички се радваме на плюшки..въпреки, че бившия ми подари неква голяма мечка и са се чудя кво да я правя :( сестра ми си играе с нея :lol: :razz: :oops: и не дава да я махам на някъде..не че не ми харесва, просто ме дразни 8-)