PDA

View Full Version : Моля изтрийте



Outlaw87
11-24-2009, 17:20
блабла

amk933
11-24-2009, 17:40
:razz: :razz:

Този явно не е много образован.

Байпасът е, когато се запуши вена, присаждат от друга част на тялото пак вена, която заобикаля затлачения участък и отпушва кръвоносния съд. Грубо казано е това.

Инструктурът ти е имал предвид, че им хора със слаби сърца, но не е направил много подходящо сравнение. И не някой, който има 3 байпаса не значи, че ще умре от подсвиркването на един клаксон. :)

Outlaw87
11-24-2009, 18:28
блабла

amk933
11-24-2009, 18:46
а тези със слабите сърца?

Ако е с толкова слабо сърце, че да е умре от звука на клаксон, на дали ще е на друго място освен в болницата или поне няма да е на улицата. Пък и с толкова слабо сърце, на дали има много хора. Поне аз не познавам. :?

OneGirl
11-24-2009, 19:18
Аз пък си мислех, че байпаса е някакъв уред (или машина), която се включва по време на операции с някакви маркучки към сърцето и докато трае операцията изпълнява функцията му.
Защото и по някои филми съм чувала "включето го на байпас";
ама явно съм се заблудила 8-)
мс за рязяснението :)

П.П. amk933 на колко години си?

amk933
11-24-2009, 19:26
Аз пък си мислех, че байпаса е някакъв уред (или машина), която се включва по време на операции с някакви маркучки към сърцето и докато трае операцията изпълнява функцията му.
Защото и по някои филми съм чувала "включето го на байпас";
ама явно съм се заблудила 8-)
мс за рязяснението :)

П.П. amk933 на колко години си?

16 и не няма да ставам доктор. 8-)

OneGirl
11-24-2009, 19:32
^ питам, защото ми направило впечатление, че знаеш много неща откъм медицината :) .
Между другото ще бъдеш добър доктор :wink: .

stelit0
11-24-2009, 19:43
тва за байпаса и аз го знам ,защто на дядо ми трябваше да му правят. :-o

BeezyJey
11-24-2009, 20:37
Аз пък си мислех,че байпас е няква част от конструкцията на колата ... 8-)

Valento
01-10-2010, 00:01
Байпас = турбиниране на двигател , вкарваш повече налягане ... :grin:

clever
01-10-2010, 08:57
Аз пък си мислех, че байпаса е някакъв уред (или машина), която се включва по време на операции с някакви маркучки към сърцето и докато трае операцията изпълнява функцията му.
Защото и по някои филми съм чувала "включето го на байпас";
ама явно съм се заблудила 8-)


и това означава
не си се заблудила :P

batkodoki
01-11-2010, 12:13
Аз пък си мислех, че байпаса е някакъв уред (или машина), която се включва по време на операции с някакви маркучки към сърцето и докато трае операцията изпълнява функцията му.
Защото и по някои филми съм чувала "включето го на байпас";
ама явно съм се заблудила 8-)
мс за рязяснението :)

П.П. amk933 на колко години си?

16 и не няма да ставам доктор. 8-)

ааа...

въвежда ви в заблуждение.....и той още не знае, но ......ще стане ЛЕКАР.
.пурво.
..и чак тогава шеф на ООН-то!

п.с. снимайте се с Хлапака докато можете, потенциала му е наистина ОГРОМЕН, после ще съжалявате, че нямате снимка с Него.....скоро ще изхвръкне от БГ .....завинаги ....за жалост.....

Red_Hair
01-13-2010, 10:40
да бай пасът има няколко значения,за които вече хоратя убясниха,а колкото до въпросът,инструктурът не се е изразил правилно,просто е хиперболизирал леко за да не натискаш клаксона,а колкото до припадънето и постситуационната смърт,може да настъпи такава,но това няма нищо общо със сърцето а с мозъка,но като се замисля при силен и неочакван силен звук човек би могъл да се стресне,а при уплаха се свиват кръвоносните съдове,което дава малка достоверност

clever
01-13-2010, 11:28
междудругото тва с клаксоните мисля че важи за хората с пейсмейкър 8-)

LuxurySk0B
01-13-2010, 14:18
Аз пък си мислех,че байпас е няква част от конструкцията на колата ... 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: