PDA

View Full Version : Издирвам игра за компютър



didonko
11-24-2009, 17:45
Доскуча ми, а и имам малко проблеми с нета, та се сетих за една игричка, която играх преди доста време. Но не мога да я намеря, а и името не си спомням. Затова ще взема да я опиша, дано някой успее да ми помогне.

Играе се в малък прозорец. Походово RPG мисля че ще трябва да се води като жанр. Имаше някакво духче, което спи и лошите се опитват да го събудят. Играчът поема контрола над групичка от три героя, като вариантите мисля че бяха магьосник и 2 типа с пушки. За вдигането на атаките и уменията не съм сигурен как точно ставаше.
Битките се провеждаха в рундове.
Сигурен съм, че една от зоните беше с някакви скелети. Друга зона беше на някакъв плаж и тогава единия от групата започваше значително да му пада кръвта поради някакъв вирус.

И самата игричка беше малка като размер.
Наистина ще се радвам, ако успеем да я намерим. Smile

-----------------------------------------------------------------------------------

Втората игра е още по-стара. Става въпрос за пирати. Управляваш корабчета, градчета. Битките ставаха, като се срещнат два кораба. Излизаше нещо като скала със силата на твоя и пиратския кораб. Ако е някъде по средата, започва битка между екипажа на двата кораба. Повече не си спомням, но е доста стара.

Joc
11-24-2009, 17:54
ако имаш добър комп цъкай left 4 dead :booooomb:

кааак ми се играе... ама на моята щайга няма да тръгне

didonko
11-24-2009, 18:38
Ти въобще четеш ли какво питам в темата или си плясваш мнението толкова, колкото да фигурира?! :shock:

Joc
11-24-2009, 19:13
:shock:
KO?! 8)






























да ми ядеш хуя 8-)

didonko
11-25-2009, 09:49
Силно се надявам да има модераторска намеса, както и най-накрая смислени мнения, отговарящи на темата : )

LittleDude
11-25-2009, 13:13
наистина по начина който обясняваш ми прилича на Left 4 Dead ... :lol:
иначе не се сещам за таз игра ... :?

DarkAngelOfHope
11-25-2009, 13:41
втората игра не е ли Sea Dogs ?

didonko
11-27-2009, 07:38
Не, не е Sea Dogs. Значително по-стара е.

Left 4 Dead не съм играл. Но казвам, че играта е доста стара. Една от зоните беше в тропическа джунгла, битки срещу местните, бяха с маски. Част от мисията в тази зона беше да осигуриш защита, докато се взриви един мост.
В зоната на плажа имаше раци и миди в битките.

Force_bladeR
11-27-2009, 21:29
Left 4 Noob.. :lol:

didonko
11-30-2009, 13:01
И тази не е играта... Явно никой не се сеща... Жалко...