PDA

View Full Version : Много съм объркана



Converse333
11-24-2009, 18:25
Историята ми е много объркана и сложна. 8-) Миналата година бях влюбена тотално в едно момче.Илизахме,но нещо не си допаднахме...Не сме ходили официално,но си останахме приятели.От едно училище сме,досега не ми е казвал дори едно "Здравей" . Но от около седмица започна да ми пише в скайп и то постоянно, в училище ми казва здрасти ала бала,усмихва ми се. Наистина съм много объркана. Преди не изпитваше никакви чувства,дори по едно време и приятелски ... А сега изведнъж започна да ми обръща внимание.Та, чудя се, да му се вържа ли и да го поканя да излезем или да сметна това за поредната игричка,защото той си пада малко лигльо, а и не е имал връзки по-дълги от 1 седмица. :?

lubomirky
11-24-2009, 18:27
ТОТАЛНО ме разби. т'ва че си казвате здрасти, к'во трябваше да значи? учтивите хора така правят - поздравяват. ако искаш се пробвай, ама ако момчето е умно и не е загоряло няма да те огрее.

sh3_1s_7h3_0n3
11-24-2009, 18:27
дръж се приятелски с него и не се впускай изведнъж, защото може да избяга. :) Остави нещата да се случат от самосебе си.

kombarka
11-24-2009, 18:33
Излезте, но като приятели. Така хем ще се сближите, хем няма да си прекалено нахална.

DevilWish
11-24-2009, 18:34
Не му предлагай срещи остави го той да води нещата, този път ти му бягай малко ;)

Hilary_
11-24-2009, 18:35
Излез с него и виж какво ще стане .. :-o

Converse333
11-24-2009, 18:41
ТОТАЛНО ме разби. т'ва че си казвате здрасти, к'во трябваше да значи? учтивите хора така правят - поздравяват. ако искаш се пробвай, ама ако момчето е умно и не е загоряло няма да те огрее.

Хаха,явно не си прочел както трябва. До преди 1 седмица той даже не ме поглеждаше, а изведнъж започна да ми казва здрасти,да ми пише в скайп и т.н. ...

Иначе мерси много за другите съвети. :-) Мисля да поизчакам,да видя дали той ще ме покани да излезем,ако не аз ще му кажа да излезем. Но си мисля,че е поредната му игричка. :?

lubomirky
11-24-2009, 18:44
ем представи си, че до преди 1 седмица не е знаел за твоето съществуване?!

а на мен що не ми благодари?

Hilary_
11-24-2009, 18:52
а на мен що не ми благодари?

много искаш пък .. :D :D

п.с. Авторке не тръгвай с мисълта "това е игричка" .. не е сигурно, не може да знаеш със сигурност какво е в главата му не си прави прибързани изводи, излезте няколко пъти .. не бързай, опознай го и тогава прецени .. :)

lubomirky
11-24-2009, 18:57
искам, естествено!

аз си дадох професионалното мнение и почти помогнах на едно момче, а тя.. 'благодаря на другите за мненията' ;\

Kukumqvka
11-24-2009, 19:00
Това,че ти казва ''здравей'' сега а преди не го е правил,според мен нищо не значи .. Остави,той да действа.

PurpleDream
11-24-2009, 19:05
офффф прави каквото ти искаш, твой си е живота...
за най- малките проблеми/ въпроси пишете теми...толкова ли не можеш сама да решиш какво да правиш...пфффффффффффффффф
? :?

sladkish_14
11-24-2009, 19:06
Ти да го каниш да излезнете ? :shock:
От това, че ти казва `здрасти` и ти пише ? :shock:
Толкова ли още си хлътнала и нямаш друга работа.. Това, че веднага си готова да му се `дадеш` няма да му хареса.. момчетата искат флирт, интрига, момичето малко или много да е `трудно` , а не лесно..
Всъщност ако той иска нещо повече ще те покани.. Ако ли не няма.. Чакай си мирно преди пак да избяга,,

soul1199
11-24-2009, 19:09
дръж се приятелски с него и не се впускай изведнъж, защото може да избяга. :) Остави нещата да се случат от самосебе си.

sunshinepp
11-24-2009, 19:29
Историята ми е много объркана и сложна. 8-) Миналата година бях влюбена тотално в едно момче.Илизахме,но нещо не си допаднахме...Не сме ходили официално,но си останахме приятели.От едно училище сме,досега не ми е казвал дори едно "Здравей" . Но от около седмица започна да ми пише в скайп и то постоянно, в училище ми казва здрасти ала бала,усмихва ми се. Наистина съм много объркана. Преди не изпитваше никакви чувства,дори по едно време и приятелски ... А сега изведнъж започна да ми обръща внимание.Та, чудя се, да му се вържа ли и да го поканя да излезем или да сметна това за поредната игричка,защото той си пада малко лигльо, а и не е имал връзки по-дълги от 1 седмица. :?

ХОРА ОСТАВЕТЕ ГО ТОЯ СКАЙП БЕ! пряк контакт, пряк контакт!!! :x :-x

Sh@d0w
11-25-2009, 05:17
ХОРА ОСТАВЕТЕ ГО ТОЯ СКАЙП БЕ! пряк контакт, пряк контакт!!! :x :-x

Ако много искаш може да направиме 1 пряк контакт ;д

По темата:Няма смисъл да му се навиваш,ти сама го знаеш.Ще си му интересна една седмица и след това ще влезеш в форума и ще пуснеш тема със заглавие "ХОРА ТОЙ МЕ ЗАРЯЗА КАКВО ДА ПРАВЯ?!:@:@" :)

sunshinepp
11-25-2009, 05:54
Историята ми е много объркана и сложна. 8-) Миналата година бях влюбена тотално в едно момче.Илизахме,но нещо не си допаднахме...Не сме ходили официално,но си останахме приятели.От едно училище сме,досега не ми е казвал дори едно "Здравей" . Но от около седмица започна да ми пише в скайп и то постоянно, в училище ми казва здрасти ала бала,усмихва ми се. Наистина съм много объркана. Преди не изпитваше никакви чувства,дори по едно време и приятелски ... А сега изведнъж започна да ми обръща внимание.Та, чудя се, да му се вържа ли и да го поканя да излезем или да сметна това за поредната игричка,защото той си пада малко лигльо, а и не е имал връзки по-дълги от 1 седмица. :?

аа..като е почнал да ти пише в скайп значи ли, че сега изпитва нещо..не знам но според мене не се надявай много..но пък ако си заслужава опитай, нищо не губиш ;)

Converse333
11-25-2009, 19:59
Окей, окей явно всички се хванахте за това по скайп, както и да е... С това,че написах,че той ме поздравява исках да кажа,че и си говорим..Общи неща, но е много по-различен от преди.И не само аз го забелязвам.

Може да заключвате темата. :)

Sladurcho
11-25-2009, 20:01
Сприятелете се и после ще видиш дали може да излезе нещо повече

sunshinepp
11-25-2009, 20:03
ХОРА ОСТАВЕТЕ ГО ТОЯ СКАЙП БЕ! пряк контакт, пряк контакт!!! :x :-x

Ако много искаш може да направиме 1 пряк контакт ;д



мии не :)

revolver
11-26-2009, 15:09
"Много съм объркана" И аз :D :D :D