PDA

View Full Version : не мога повече..



elsZ
11-24-2009, 19:01
такааам.. лятото се запознах с едно момче.. тогава не го харесвах.. но много ми допадаше като приятел !! ноо с всеки ден си пишехме все повече и повече.. забравих да спомена - от един квартал и и по късно станахме от една компания 8-) той беше наистина милл пращаше ми целувки прегрътки.. винаги когато не съм му писала ми пишеше.. питаше ме какво ми е когато ми е кофти.. и в края на лятото - аз го ХАРЕСВАХ и още де :D !! когато сме вън той ме гушка.. абе сички приятели ми казваха че ме харесва.. и когато му казах че го харесвам получих страшен отговор : ок :shock: продължи да се държи добре с мен.. нооо напоследък не пишее.. се ми се сърди за нещо.. преди няколко дни ми писа : аи кажи нещо.. и аз казах : кажи ти :P и тои аз те обичаааааам.. питах го ама ти кфо си пил бе ;д и той нищо.. и аз : аа ти си пиян от любов.. - да по теб и аз му изпратих просто ено ХЕПИ ;д и повече не си писахме.. та тоя само ме обърква някой да каже кво мисли.. :-)

PurpleDream
11-24-2009, 19:03
ш са сетиш, че не можеш...

kombarka
11-24-2009, 19:04
Тъпия скайп ви прецаква работата...

soul1199
11-24-2009, 19:05
ами харесвате се,кво ви спира да сте заедно?

elsZ
11-24-2009, 19:07
и сяяя си е написал :* ама аз преди него бях написала (хъг) и му викам ее за кфо ме копирап бе и тои бе тфа е за една.. :shock: :shock: кво да правя хора не издържам искам го много ама адски многоо..

Kukumqvka
11-24-2009, 19:07
Като спреш да се следваш,от т'ва колко 'гушки' и сърчица ..
ти е пратил в скайп,тогава ще разбереш нещата.

elsZ
11-24-2009, 19:07
аз го харесвам проблема е че той си трае и нищо не казва..

Vichko0o
11-24-2009, 19:08
ами харесвате се,кво ви спира да сте заедно?
Недораслите им мозъци ?
Тва е 8956283654 тема която чета и която е така дебилно написана ! Поне като пускате теми пишете ги заинтригуващо, бе, дечорлига такива ... Като ви "поникнат" мозъци ще се вземете ;) ДО тогава продължавайте да сте деца ...

elsZ
11-24-2009, 19:09
Като спреш да се следваш,от т'ва колко 'гушки' и сърчица ..
ти е пратил в скайп,тогава ще разбереш нещата.
не се следвам от това колко гушки и сърчица ми праща а от това какво ми говори мила ;)))

sladkish_14
11-24-2009, 19:09
И аз съм много объркана .. :lol:
Явно не е очаквал това от тебе, след като толкова много време те е ухажвал и не си му обърнала внимание сега му е дошло малко като гръм от ясно небе,, Спокойно щом ти е казал, че те обича 8-) е знак, че не те избягва, а просто още приема това, което си му казала..
Почни и ти да показваш чувства и интерес, а не на обичам те просто хепи... :)

SweetyyBaby
11-24-2009, 19:11
Що направо не го питаш може ли да стане нещо м/у вас и така .. ? :)

Kukumqvka
11-24-2009, 19:13
Като спреш да се следваш,от т'ва колко 'гушки' и сърчица ..
ти е пратил в скайп,тогава ще разбереш нещата.
не се следвам от това колко гушки и сърчица ми праща а от това какво ми говори мила ;)))

Не ми разбра мисълта :)
Та исках да кажа,че реалността не е в скайп (да,това го знаеш.добре)
Контакта фейс-фейс е най-добър.Това,че ти е казал нещо в скайп,не значи,че е истина!? ОК?

elsZ
11-24-2009, 19:13
Що направо не го питаш може ли да стане нещо м/у вас и така .. ? :)
щото като излезем всички ще ми бъде много нелофко..

Korrnyy
11-24-2009, 19:14
Еми ако те харесваше, мисля че на "харесвам те" щеше да отговори поне с "и аз теб" :-o Спрял да ти пише, прегръдки за друга уж... Абе не знам... може просто да се прави на интересен 8) Или е малко тъпичък...

П.П - стига с тея скайпове бе хораа :? Уговорете се, срещнете се някъде, поговорете, изяснете се... ОБЩУВАЙТЕ! Какво сте се забатачили с тея скайпове и какви са тея трагедии с целувките и мечките :-o

elsZ
11-24-2009, 19:14
Като спреш да се следваш,от т'ва колко 'гушки' и сърчица ..
ти е пратил в скайп,тогава ще разбереш нещата.
не се следвам от това колко гушки и сърчица ми праща а от това какво ми говори мила ;)))

Не ми разбра мисълта :)
Та исках да кажа,че реалността не е в скайп (да,това го знаеш.добре)
Контакта фейс-фейс е най-добър.Това,че ти е казал нещо в скайп,не значи,че е истина!? ОК?
окей :)

sunshinepp
11-24-2009, 19:23
започвам да мразя ..СКАЙП! :x :o

Marrisa
11-24-2009, 19:29
:lol: :lol: :lol:

Kittyyy
11-24-2009, 21:50
апфф.. скайп.. :X

SFxHC
11-24-2009, 21:56
Не е в скайп проблема, ми в авторката, че си играе, вместо да помисли и във момчето щото се прави на интересен и във възраста.

YouKnowImBetterThanYou
11-24-2009, 23:05
Според мен въобще не си наясно с игричка между вас и си си въобразила, че ти го играеш. Ти дори не очакваш да се получи нещо между вас, просто ти харесва да те харесват и както ти казаха въпреки, че отричаш от желание да се правиш на вървежна какичка, ти все още си на етап, в който "гушките", сърчицата, целуфките в скайп и всякакви други лигави имоушънки са от изключителна важност за теб. Убеден съм почти на 100%, че си имаш и импулсче. Не, моето момиче, просто си дай сметка, че взаимоотношенията между хората не са просто игра. И ти като се правиш на важна (все пак сподели, че на това, с което си му отвърнала на чувствата е било едно "хепи смайли") си изтърваш късмета. Май нямаш нужда все още от гадженца на живо ми се струва, предпочиташ си скайпа и това е май всичко. И да, проследих темата и всяко твое включване в нея, на базата на което стигнах до съответния извод - малка си. Порасни и както ти казаха, изчакай мозъка ти да поникне. (не се опитвам да те обидя). И да, смайлитата също нищо директно не значат и един тон такива да има :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) .
Лека! 8-)

Nich
11-25-2009, 07:43
:* (хъг) (х) ?
:Д не не.... АЗ не издържам :lol:

elsZ
11-25-2009, 09:10
токова сте умни че направо не сте прочели че :* и (хъг) присъстват и вън.. :grin: не само в скайп ;дддд

sunshinepp
11-25-2009, 09:18
токова сте умни че направо не сте прочели че :* и (хъг) присъстват и вън.. :grin: не само в скайп ;дддд

аз написах, че започвам да мразя скайп защото всяка тема тук съдържа "той ми писа по скайп" :) ;)

Sladurcho
11-25-2009, 10:23
Докато не си го отразявала си му била интересна след което ти си го харесала казала си му го и вече не си му била толкова интересна :) Ако ти каже очи в очи че те обича тогава вече може да се приеме че наистина го мисли... ама в скайп и аз мога да говоря на всички че ги обичам.... :grin:

fluffka1
11-25-2009, 10:47
изчакай известно време, може би му е трудно да го приеме :) може и друга да е причината, и на мен ми изглежда малко странна ситуацията...

за скайповете, съгласна съм с останалите, вече всички живеят в "скайп" :lol: :lol: :lol:

voLtage
11-25-2009, 11:00
ние от къде да знаем кво има пича в главата си ?

ПРОСТО Е ПИЯН ОТ ЛЮБОВ КО ТОЛКО!

cookie_master
11-25-2009, 13:17
тояяя скайп ще ви съсипе живота :(

LoveRetroMusic
11-25-2009, 13:23
http://2.bp.blogspot.com/_wJ4-pVjCyE0/Ry8BlO00X9I/AAAAAAAAAPU/2Ed-VHhea18/s320/in+love.gif

VinDiesel
11-25-2009, 13:25
такааам.. лятото се запознах с едно момче.. тогава не го харесвах.. но много ми допадаше като приятел !! ноо с всеки ден си пишехме все повече и повече.. забравих да спомена - от един квартал и и по късно станахме от една компания 8-) той беше наистина милл пращаше ми целувки прегрътки.. винаги когато не съм му писала ми пишеше.. питаше ме какво ми е когато ми е кофти.. и в края на лятото - аз го ХАРЕСВАХ и още де :D !! когато сме вън той ме гушка.. абе сички приятели ми казваха че ме харесва.. и когато му казах че го харесвам получих страшен отговор : ок :shock: продължи да се държи добре с мен.. нооо напоследък не пишее.. се ми се сърди за нещо.. преди няколко дни ми писа : аи кажи нещо.. и аз казах : кажи ти :P и тои аз те обичаааааам.. питах го ама ти кфо си пил бе ;д и той нищо.. и аз : аа ти си пиян от любов.. - да по теб и аз му изпратих просто ено ХЕПИ ;д и повече не си писахме.. та тоя само ме обърква някой да каже кво мисли.. :-)
Детска му раота,като си допадате кво чакате.Всеки чака другия ..

XTREMEFREERIDE
11-25-2009, 13:30
И аз съм много объркана .. :lol:
Явно не е очаквал това от тебе, след като толкова много време те е ухажвал и не си му обърнала внимание сега му е дошло малко като гръм от ясно небе,, Спокойно щом ти е казал, че те обича 8-) е знак, че не те избягва, а просто още приема това, което си му казала..
Почни и ти да показваш чувства и интерес, а не на обичам те просто хепи... :)

Sh@d0w
11-25-2009, 15:08
Като прочетах заглавието на темата си викам че е поредната ЕМО-тема :D

Та вземете излезте малко,ако искаш да се получи нещо трябва да е в real life какво искаш да прави по скайп да ти праща мечоци и да ти пише колко те обича?Любовта се показва не е само на думи и емотиконки...ако искаш връзка направи нещо по въпроса но не по скайп... :)

Zarity
11-25-2009, 15:15
мисля че сте много тъпи и двамата...
абе как са навъждат толкова тъпи теми тука бе :-o
пп:скайп та,скайп...и аз тука се чудя да му пиша ли ама се отказах щот така и така утре ше го видя и мога да му кажа квот искам и ше съм сигорна че ше ми отговори :D

DevilWish
11-25-2009, 15:15
Според мен те върти и то доста здраво :# един път ти говори мило, след това ти казва, че тея прегръдки са за друга.За какво не си изтриеш тая дебилна програма скайп.Пфф :? Много се дразня.Аз моя скайп даже не го помня, направих си нов да конктактувам с 1-2 момичета, но нищо повече. :#

izlishna
11-26-2009, 12:32
Докато не си го отразявала си му била интересна след което ти си го харесала казала си му го и вече не си му била толкова интересна :) Ако ти каже очи в очи че те обича тогава вече може да се приеме че наистина го мисли... ама в скайп и аз мога да говоря на всички че ги обичам.... :grin:

:wink: Така е .. по скайп всеки може. :?

Sladurcho
11-26-2009, 12:50
:wink: Така е .. по скайп всеки може. :?
Най вече аз нали.. тцтцтц

bubs95
11-26-2009, 13:12
ами ако ти е неловко просто му напиши бележка или го питай направо дали иска да е с теб или не не трябва да позволявяш някой да те върти на малкия си пръст или просто му кажи последно искаш ли да сме заедно или не това е последната ти вазможност ти избираш ако каже не тогава вече дц :neutral: но съм сигорна че, ще има и други момчета с които да си пишеш по скойп :D !

mucinkata93
11-26-2009, 13:13
Еми, и аз ще подрекрепя останалите!
Когато излезете навън поговорете, нищо, че и другите са там.. Когато седнете някъде и тихично говорите едва ли целия свят ще ви чуе.. Пък и вярвай на скайп, мила.. и до никъде няма да стигнеш..! И вече щом ти каже навън какво иска, какво чувства към теб.. може да ти кажем нещо ПО..
Но така, едва ли ще чуеш какви да е съвети..

antifashionshit
11-26-2009, 14:36
не не не не авторката просто... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: скайп е най-големия враг на тийнерджърските връзки в днешно време :lol:

elsZ
12-07-2009, 21:38
оф мамка му ся тъпия му брат ме зарибява.. иска да излизаме :razz: :razz: едно момиче ми каза да изляза с брат му.. в смисъл .. да ревнува този който искам аз !! какво да правя хора ?!?!?!!? :D :D :shock:

t0d1t0
12-08-2009, 05:18
http://www.smilys.net/plappernde_smilies/smiley3652.gif

purpledawn
12-08-2009, 07:57
най-доброто, което можеш да направиш, е да си деинсталираш скайпа :lol:

MaLkaTa_LaDy
12-08-2009, 09:26
Тоя е някакав мега мощния сваляч женкар гъзар и адидасър. Що не му ебеш майката? Ти някакво самочувствие имаш ли? Щото от това, което разказа не си пролича. Бахти ти му ходиш подир гъзъ пък той те върти на малкия си пръст. Я се вземи в ръце!

fenastz
12-08-2009, 12:53
В главата имаш ако.

ef4etyYy
12-08-2009, 16:24
оф мамка му ся тъпия му брат ме зарибява.. иска да излизаме :razz: :razz: едно момиче ми каза да изляза с брат му.. в смисъл .. да ревнува този който искам аз !! какво да правя хора ?!?!?!!? :D :D :shock:
да ревнува от брат си? просто ше те зaебе и тфа ше е..



Що направо не го питаш може ли да стане нещо м/у вас и така .. ? :)
щото като излезем всички ще ми бъде много нелофко.. :-o "извинявай, може ли да дойдеш за една секунда да ти кажа нещо? няма мн се бавим, плс?? само да те питам нещо?" ...






:booooomb:

sladur4etyYy
12-08-2009, 16:48
стига сте се мъчили да философствате, хич не ви се отдава. скайпа няма нищо общо с цялата работа


Докато не си го отразявала си му била интересна след което ти си го харесала казала си му го и вече не си му била толкова интересна :)

това е единственото правилно мнение в темата. авторке, не е зле да го дразниш, но пък точно с брат му не мисля, че ще се получи.

BloomF
12-08-2009, 16:52
Аман от тоя скайп.....


Иначе що не пробваш да го целунеш? Не му налитай с отворена уста де - просто 'невинна' и кратка целувка по устните. А ако се дръпне просто му се усмихни и му кажи "Нали ме обичаше?" 8-) 8-) Едва ли ще ти е трудно, като все те прегръща.

elsZ
12-08-2009, 18:38
днес ходих до тях с едно момиче.. щяхме само да стоим на една пейка ама тя ме накара да викна досадника.. ;ддд обаче брат му го нямаше у тях а главната цел беше да видим тоя който искам аз и да го питаме за брат му :razz: :razz:

Gerityyy08
12-08-2009, 18:52
Според мен това момче не е много зайнтерасовано от теб или по-скоро е много срамежлив , защото щом ти е казал или намеква, че те харесва защо ще пише за друга :( :? :? :? :?

elsZ
12-08-2009, 18:59
а аз разбрах за тая целувка дето била за друга.. не била за никоя просто така я бил написал :lol:

ef4etyYy
12-08-2009, 20:07
а аз разбрах за тая целувка дето била за друга.. не била за никоя просто така я бил написал :lol: оф да аз "ше ти таковам майката" го пиша като здрасти, ей така :? :lol: :booooomb:

elsZ
12-08-2009, 20:29
еми той по принцип имена пише .. ии каза че го е написал само за да ме дразни.. :o :lol:

ef4etyYy
12-08-2009, 21:24
еми той по принцип имена пише .. ии каза че го е написал само за да ме дразни.. :o :lol: само на мен ли ми се струва, че той е някак тъп? само мъничко? 8-)
щом иска да се дразниш, може би he likes you? няма ли да поговорите и да се разберете накрая д'eба :o :booooomb:

Linns
12-08-2009, 22:08
Като излезете говорете, кажи му, че го харесваш ..

vellvet
12-09-2009, 20:16
ооо емотикони на скайп настроениеее 8-) докато си общувате само по скайп и се чудиш за кого ли е поредния емотикон нищо няма да жи се получи

infatuation
12-09-2009, 20:23
oooooooooooooooooooooo skype love <333333

PurpleDream
12-09-2009, 21:50
супер...

vilityyy96
12-10-2009, 13:49
ш са сетиш, че не можеш... Абсолутно същата история, виж мацка при мен нещата станаха още по зле... смисъл момчето все повече ми харесваше обаче се държеше супер тъпо... беше болен и аз му пиша искаш ли да дойда до вас да те видя (живеем в един блок) и той ви каза ами кво ще ми гледаш да не съм умрял :shock: и аз ами ок... впоследствие се оказа че харесва една моя фр :shock: та да кажа тва което мисля... [!]ТОЯ НЕ СТАВА [!] не е занимавай само ще страдаш излишно... :?

elsZ
12-11-2009, 08:13
ш са сетиш, че не можеш... Абсолутно същата история, виж мацка при мен нещата станаха още по зле... смисъл момчето все повече ми харесваше обаче се държеше супер тъпо... беше болен и аз му пиша искаш ли да дойда до вас да те видя (живеем в един блок) и той ви каза ами кво ще ми гледаш да не съм умрял :shock: и аз ами ок... впоследствие се оказа че харесва една моя фр :shock: та да кажа тва което мисля... [!]ТОЯ НЕ СТАВА [!] не е занимавай само ще страдаш излишно... :?
хаа.. а тоя като е болен ми вика да не хода на даскало и да ида у тях да пием нескуик :razz: :razz:

mechtaq_za_teb
12-11-2009, 09:33
Стига с тоя скайп... На 4 очи ще си проличи кое, как и защо.

elsZ
12-13-2009, 19:53
мерси на всички за съветите.. :-) :-)

danyrenesmee
12-13-2009, 19:55
Тъпия скайп ви прецаква работата...

++++

justonegirlwithonehope
12-13-2009, 20:03
Спрете да контактувате в скайп и минете на етап face to face ! За нищо по-добро не се сещам :)