PDA

View Full Version : Астигматични лещи



krisito9212
11-24-2009, 19:43
Значи проблема ми е че имам малък астигматизъм и тъпата лекарка ми каза че не мога да нося лещи или ако искам имало само за 600 лв за 6 месеца и така купих си очила,които не нося,просто не ги понасям(не са ми изообщо удобни,под тях всеедно в очите имам прах)а проблема ми се задълбочава.И днес случайно реших да видя какво пише в нета за астигматичните лещи и се оказа,че има лещи за много по-ниска цена,има спец твърди лещи за астигматизъм и т.н
Искам да помоля хората с такъв проблем и такива които са информирани по въпроса с астигматичните лещи и цените им да пишат

amk933
11-24-2009, 19:58
600 лв??? ВТФ? Тази женичка зле ли е? Или се опитва да припечели? Да не е казала 60? :-o

Търсиш на Бош енд Лом(б) лещи или имаше едни английски, мисля, че Фреш се казваха. Но 600 лв за лещи ти гарантирам, че няма да дадеш и с двете. :)

krisito9212
11-24-2009, 20:42
600 лева каза и аз се отчаях и си взех очила въпреки че знам че няма и немога да ги нося.А на теи фирми има ли такива лещи за астигматизъм,защото аз обикновени не мога да нося :)

Hayashi
11-24-2009, 20:56
А какъв точно ти е проблема с очилата пък? Защо да не можеш да ги носиш. Просто ще свикнеш. С лещи е дори още по-неудобно. И защо лекарката ти е казала, че не можеш да носиш лещи?

youloveme
11-25-2009, 05:06
Моля те послушай ме твърди лещи не си взимай , аз носих все едно имаш стъкла в очите постоянна болка направо е ужас

krisito9212
11-25-2009, 12:51
Значи когато си сложа очилата ми става нещо на очите,сякаш ми са напрашват и ми е отвратително,а да не говорим че се чувствам така,сякаш съм затворена някъде зад тези рамки.А обикновени лещи не мога да нося,защотот имам астигматизъм.За твърдите съм съгласна,днес бях да питам в една опика и ми предложиха страхотни оферти,едногодишни лещи за 200 и няколко лева,едномесечни,които са 6 на брой и могат да се носят постоянно без да се свалят и вечер,защото са с 55% вода за 100 и няколко и се га ще реша и ще видя какви да си взема :)