PDA

View Full Version : Есе по психология-идеи?



Biskfitka
11-24-2009, 19:46
Темата е ''Както в злото,така и в доброто,човекът може повече,отколкото си мисли''. Фройд
Не искам да ми пишете есето :Д Търсих в нета,но нищо не ми помага кой знае колко по темата.Ако може да ми дадете някакви идеи горе долу,аз ще си го напиша сама.Просто за първи път от много време не мога да измисля нищо... :(

Мерси предварително,ако някой може да помогне... :-)

Biskfitka
11-25-2009, 15:28
8-) 8-) 8-) Значи не само аз не мога да измисля нищо... :D

sexy_doll
11-25-2009, 15:34
На мен единственото , което ми идва на ум е , 4е можеш да напишеш , че всеки има някакви граници за добро и зло , но в някои моменти живота ти поднася изненади и ти прекрачваш границите.Маи не е много смислено това което написах :?

tanchu
11-25-2009, 16:15
ми за злотооо..един добър човек си мисли,че не може да направи зло на някого..но в един момент го прави тва нещо,по някаква причина..

не ме бива много в мисленето за есета и такива работи :D

Biskfitka
11-25-2009, 16:36
И двете ви разбрах какво искате да кажете..;д мерси мн :-) Ако някой се сети още нещо...усещам,че утре няма да имам домашно ама.. 8-)

iiordanova
11-25-2009, 16:58
Можеш да напишеш , че всеки възприема доброто и злото по различен начин.
Зависи от психическата нагласа на човек.
Едни въобще не се плашат от злото , други се боря срещу него , трети се вманиачават и т.н.
За доброто , че всеки е добре настроен след като му се случват добри , положители неща.
Сравни с примери доброто и злото. Ин - Ян .. и т.н.
И според мен важно е как е настроен човек за тези неща.
Успех , дано съм помогнала с нещо.

Biskfitka
11-25-2009, 18:07
:grin: :grin: :grin: :grin: Мерси,мерси на всички... :-)

Biskfitka
11-25-2009, 21:14
Написах го. :) Ако на някой му трябва или иска ще го напиша и тук.
Мерси на всички,които ми отговориха,всичко,което казахте съм го написала... 8-) :-)