PDA

View Full Version : Нерви



balon4eeeee
11-24-2009, 20:41
Те са важни и за външния ви вид . Важно е да не се подлагате на много стрес , нали така? :D Аз имам супер суупер лабави нерви :) Прекалено лесно ми влизат под кожата е така и лесно ми лазят по нервите и това ми влиае чувствителноо зле . Не искам да се ядосвам за нищо един шибан ден , но уви ... Всеки божи ден има кой да ме разлюлеее мамка му . :) :) :)

princessju
11-24-2009, 20:43
OK

balon4eeeee
11-24-2009, 20:46
нека си знаете непознати хора , ако някой някога ви нападне с нещо се сетете за мен ...

heiress
11-25-2009, 00:56
Наистина... определено нервите се отразяват много на външният вид. Незнам дали точно това е смисъла на темата, но ако е това.. подкрепям.

hottie
11-25-2009, 07:36
Мдам на мен нервие ми влияят доста зле. Отслабвам, избледнявам и ме заболятат главата и стомахът.

iiirish
11-25-2009, 08:16
И аз съм нервна като цяло :? Особено като живеех още при нашите психиката ми беше изключително лабилна. Баща ми е особен характер и при най-малкото нещо вика, крещи, мрънка... каквото му е на кеф. И аз адски много си го слагах. Не че сме имали скандали или сме се трепали в къщи, но не винаги съм имала желание да се прибера, като знам, че за една изтървана хапка хляб на земята ще има изречения :? Адски зле ми влияеха тия хора :?
Сега когато живея при мъжо ми, съм много по-спокойна :) Пак ме хапят, но много много по-рядко. Чувствам се на мястото си и в душевен мир, дето се вика.
С една дума ако по природа един човек е нервен, а околните му влияят допълнително и то отрицателно, нещата стават по-зле. Майката му е или да намериш начин да се успокояваш, или да се правиш, че не забелязваш или както направих аз 8-)

aloveyou
11-25-2009, 14:55
Добре

Zarity
11-25-2009, 15:19
и кво искаш от нас...и аз съм тъй и не прая теми нали :-o