PDA

View Full Version : 2 проблема =[



bananjanet
11-24-2009, 22:11
Така .. няма да увъртам много и направо ще започна ..
Първият ми проблем ..
Аз съм емо .. не се режа .. но просто съм адски депресирана .. нося черно и т.н. .. но в училище .. когато вървя по коридорите .. всички ме зяпат .. :( .. не знам какво да правя :?

Вторият ми проблем ..
Много искам да подразня тъпите ку*ви от нашия клас .. щот' само ми се подиграват .. кажете ми нещо .. което мога да добавя към стила си :( .. да си изпиша ръцете :razz: .. да си направя пиърсинг ..
Слушам Ви ! ..

Жани :-P

YouKnowImBetterThanYou
11-24-2009, 22:22
Единственото по-оригинално нещо от това да бъдеш емо е да се преоблечеш като освободена, прогресивна и сексапилна пенсионерка...

PurpleDream
11-25-2009, 06:49
](*,) ](*,) ](*,)

DjPiRgOs
11-25-2009, 09:04
Ох ко да те посъветвам скъпо шиб*но емо освен да си резнеш главата или да скочи през последния етаж на твойто даскало е просто ви мразя емота :smt097 :smt067

LiGiDY
11-25-2009, 10:24
Еми кво да ти кажа аз съм от другата страна аз се гавря на емотата щото не разбирам хора на които им харесва да се режат и все пак ти си решила да си такава.Те ще спрат да ти се гаврят като разберат що за човек си :) :) :) а иначе колкото повече им се връзваш толкова по-гадни ще станат

П.С. Вашите подкрепят ли това че си Емо или стана за да им покажеш че си имаш мнение?

bananjanet
11-25-2009, 10:30
Вашите подкрепят ли това че си Емо или стана за да им покажеш че си имаш мнение?

НЕ ПОДКРЕПЯТ ТОВА ! ..
И не съм станала емо, за да покажа, че имам собствено мнение :? ..

LiGiDY
11-25-2009, 10:32
Вашите подкрепят ли това че си Емо или стана за да им покажеш че си имаш мнение?

НЕ ПОДКРЕПЯТ ТОВА ! ..
И не съм станала емо, за да покажа, че имам собствено мнение :? ..
А тогава за какво? Ако е защото някоя приятелка е такава ще докажеш колко безценностни са емотата

AutomatiC
11-25-2009, 11:06
ми промини си стила,намери нови занимания,коренно различни от тези на ЕМО-тата.

bloodyF
11-25-2009, 11:13
срежи си вените,за да им докажеш че си едно истинско депресирано отчаяно от живота,чакащо 2012 с нетърпение ИМО 8)

kombarka
11-25-2009, 11:23
срежи си вените,за да им докажеш че си едно истинско депресирано отчаяно от живота,чакащо 2012 с нетърпение ИМО 8)

Точно! :o

ПП Това на снимката ти ли си? :shock: Момичето е страшно красиво! :-)

clever
11-25-2009, 11:51
бе стига само сте се подигравали на хората ве .. пфф тц ..

Ходи с приятели които те подкрепят.Не се връзвай на лигавите кифли от класа ти.Премахни това нещо от живота ти което да те кара да си депресирана.Обличай се според стила си.

:)

DesireToFire
11-25-2009, 11:58
срежи си вените,за да им докажеш че си едно истинско депресирано отчаяно от живота,чакащо 2012 с нетърпение ИМО 8)

Точно! :o

ПП Това на снимката ти ли си? :shock: Момичето е страшно красиво! :-) На снимката е една "актриса", носеща името Кристен Стюърт или нещо подобно.

GodLovesYou
11-25-2009, 13:22
срежи си вените,за да им докажеш че си едно истинско депресирано отчаяно от живота,чакащо 2012 с нетърпение ИМО 8)

Точно! :o

ПП Това на снимката ти ли си? :shock: Момичето е страшно красиво! :-) На снимката е една "актриса", носеща името Кристен Стюърт или нещо подобно.

boxy?
пп: бъди емоушън под прикритие (ninja)

Zarity
11-25-2009, 13:25
гръмни се...

shokoladchety
11-25-2009, 13:26
хич не слушай такива тъпи комплексари,дръж си на стила,бъди каквото искаш.Аз също съм емо...При мен нещата са поразлични в нащо дск няма емота...и аз се движа с нормални хора(въпреки че днес ми паднаха в очите-др история)Те мн ме харесват и не им пука как се обличам,дали съм депресирана и гледат как да ни е весело.Има и такива както ги нарече,,кифли`` дет ми са правят мн.Не се впрягай,покажи им че си над това и че не ти пука... 8)

abcd92
11-25-2009, 13:53
Можеш да ми засмучеш чепа, момичетата ще ти завиждат :grin:

kombarka
11-25-2009, 15:53
срежи си вените,за да им докажеш че си едно истинско депресирано отчаяно от живота,чакащо 2012 с нетърпение ИМО 8)

Точно! :o

ПП Това на снимката ти ли си? :shock: Момичето е страшно красиво! :-) На снимката е една "актриса", носеща името Кристен Стюърт или нещо подобно.

Ъъъм говорех за bloodyF

monika551
11-25-2009, 16:51
Игнорираи ги.Не им обръщай внимание или им кажи я си гледайте работата ку*ви тапи мазни :oops: :D

WaitForMe
11-25-2009, 17:51
Така .. няма да увъртам много и направо ще започна ..
Първият ми проблем ..
Аз съм емо .. не се режа .. но просто съм адски депресирана .. нося черно и т.н. .. но в училище .. когато вървя по коридорите .. всички ме зяпат .. :( .. не знам какво да правя :?

Вторият ми проблем ..
Много искам да подразня тъпите ку*ви от нашия клас .. щот' само ми се подиграват .. кажете ми нещо .. което мога да добавя към стила си :( .. да си изпиша ръцете :razz: .. да си направя пиърсинг ..
Слушам Ви ! ..

Жани :-P
Ще станат повече от два тва щи кажа :grin:

cookie_master
11-25-2009, 18:26
на колко си?
та аз не разбрах ние какво да направим като те зяпат по коридорите?да им кажем да не гледат ли? :?

Kajo
11-25-2009, 20:24
Ох ко да те посъветвам скъпо шиб*но емо освен да си резнеш главата или да скочи през последния етаж на твойто даскало е просто ви мразя емота :smt097 :smt067

- :(

носи по светли дрехи.. недей да ходиш да даскало все едно отиваш на погребение.. и ако има к***и в класа ти.. дразни ги :shock: :lol:

OldSchoolH8
11-26-2009, 11:26
Като започнат да те гледат крещи на глас НЕ МЕ ГЛЕДАЙТЕ БЕЕЕЕЕ! :grin: Тълпата ще те защити.

Abigoria
11-26-2009, 12:02
Ми... Стани емо- кифла и ще се разбирате идеално с всички... Предиобед ще се надпреварвате чия глава е по- куха, следобед- кой се е нарязал най- дълбоко. И накрая ще прослушаш чалга, ще се изрусиш, ще си сложиш цици и ще тръгнеш по солариуми, ще станеш негър и ще проговориш 'негърски', ще те погнат скиновете и ще се сдобиеш с достатъчно желязо в организма ^^ От тва става сценарий за филм...

Jus7DreamBoy
11-26-2009, 12:10
Единственото по-оригинално нещо от това да бъдеш емо е да се преоблечеш като освободена, прогресивна и сексапилна пенсионерка... :razz: :razz: :razz:

purpledawn
11-26-2009, 15:59
Така .. няма да увъртам много и направо ще започна ..
Първият ми проблем ..
Аз съм емо .. не се режа .. но просто съм адски депресирана .. нося черно и т.н. .. но в училище .. когато вървя по коридорите .. всички ме зяпат .. :( .. не знам какво да правя :?

Вторият ми проблем ..
Много искам да подразня тъпите ку*ви от нашия клас .. щот' само ми се подиграват .. кажете ми нещо .. което мога да добавя към стила си :( .. да си изпиша ръцете :razz: .. да си направя пиърсинг ..
Слушам Ви ! ..

Жани :-P


бъди себе си и всичко ще е наред ^^ [:

радвай се на живота, докато още можеш, няма смисъл от депресии ;д

и да не ти пука за другите 8-)

Jus7DreamBoy
11-26-2009, 16:30
еее па кви емота сте дето не си режете вените ?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

JeanClaudeVanDamme
11-26-2009, 16:45
АБЕ СПРЕТЕ СЕ С ТЕЗИ ГЛУПОСТИ!!! Eмота,пънкари.... живейте се живота нормално кво се правите на луди! BTW към авторката,нека ти кажа че има гладни деца които нямат дом,пари и храна,а ти си седнала да пишеш за твоите НИЩОЖНИ проблеми,които явно сама си създаваш! Ми как няма да те гледат хората,младо момиче вместо да се радва на живота,почнало да се депресирва да носи черно като стара баба :? Ако искаш да промениш нещо за*** тези глупости с емо,обличай се като нормално младо момиче бъди скромна и ще те уважават!

CryToDie
01-09-2010, 09:07
Не им обръщай внимание и след известно време ще спрат :) Но като казвам да не обръщаш внимание, не допускай да разберат че ги чуваш а се прави че говориш с някого ЗАДЪЛБОЧЕНО :wink: Пробвай :wink: