PDA

View Full Version : Една игричка, моля ви цъкнете



fluffka1
11-25-2009, 12:10
много искам да намеря една игра дето я бях играла като малка. Значи, играеш с едно момченце мисля че, караш един кораб в космоса и от време навреме стреляш някакви отломки... като цяло е логическа игра, всяко ниво си имаше няколко части със задачки, например дават ти първата буква и трябва да довършиш думичката, или пък трябваше да подреждаш фигури в правилния ред, имаше едно дето ти казват някаква дата и трябва да я намериш в календара. Имаше и задачка свързана с цифрите.... И всяко ниво става все по-трудно и по-трудно. Накрая на нивото си спомням че отиваше при една принцеса. А! също така, при всяка добре изпълнена задача ти дава кристал, и трябва накрая да занесеш всичките кристали на принцесата. Общо взето това е, игричката би трябвало да е стара, помня че ми беше много интересна. Много ще съм благодарна ако някой се сеща, поне името и да ми каже, искам я не за мене, а за сестра ми :lol: тя миналата година почна да учи английски и мисля че тази игра ще и е от полза да се учи на езика, и ще и хареса
ДАно някой помогне....

fluffka1
11-25-2009, 12:12
сетих се и още нещо! иконката и беше някаква звездичка и името и също имаше "star" star-нещо си, не съм сигурна :?

fluffka1
11-27-2009, 11:39
еййй никой ли не се сеща??? :cry: или никой не ми е отразил темата..... :smt089 :smt089 :smt089 много искам да я намеря!!!! оффф дано някой помогне....