PDA

View Full Version : Как да задоволиш едно момиче?



drebus14
11-25-2009, 13:43
Моля ви кажете как се задоволява момиче освен с любов и разни подарачета?

dayrdre
11-28-2009, 08:15
еми ако умееш да я накараш за получава страхотни оргазми :D

Dinosaurr
11-30-2009, 14:06
dayrdre не всичко се свежда до секс ..
аа и зависи какво разбираш под любов?!

tonie__
11-30-2009, 15:44
води я на кино,изненадай я като отидете на някакъв по-интересен ресторант-примерно китайски.но най-вече-бъди мил с нея и я обичай-подаръците не са най-важните

*и все пак момента със секса е бонус 8-)

gree_girl
12-01-2009, 18:31
Излезте навън и изяще заедно кутия бонбони Мерси, като ги поднесеш с някакво мило пожелание или признание: ти си всичко за мен, радвам се че те има ... нещо от сорта. Моя приятел ми беше направил същото нещо - много ми хареса!

YouKnowImBetterThanYou
12-01-2009, 18:39
Завържи си панделка на кyра и после поднеси подаръка с финес към устата и. Панделката със сигурност ще я изненада и трогне. Също така докато я чукаш и тамън да свършиш се направи, че си свършил. Остави я да се обърне срещу теб чакайки да те улиже ти се изпразни мощно в лицето й. Така също ще се получи ефекта на изненадата и със сигурност няма да остане недоволна.

zadarr
12-01-2009, 19:16
em momi4etata haresvat da gi iznadash s ne6y iaku da gi razbirash i ne kat po4ne da ti razkazva ne6y da i kajesh dada a znaesh li.....
izlushvai ia i po nekui put verno moje da ne ia slushash a samo da bleesh i da kash dadada ama ne vinagi LoL

XStyle
12-03-2009, 14:28
Ами ти си си отговорил сам във въпроса ти - ЛЮБОВ! Успееш ли да й дадеш любовта от която тя има нужда (зависи какво разбираш под "любов"), то по този начин й слагаш един розови очила, с които каквото и да направиш после за нея, било то добре или зле - за нея ти ще си Кралят във всичко! Тва е 8)