PDA

View Full Version : Друго момиче



drebus14
11-25-2009, 14:51
Гаджето ми много ме кефи и е супер маце,но аз харесвам друга която е супер сладка и е мн начетена.Незная как да постъпя да тръгна с нея и да зарежа моята или да си остана с мойта.Моля ви помогнете.

pubera
11-26-2009, 20:09
Аз ще те посъветвам, да послушаш сърцето си, и ако наистина обичаш другото момиче, да кажеш на гаджето си как стоят нещата, без да лъжеш. Ако тя е интелигентна ще те разбере и ще се разделите като приятели.
Но ако харесваш повече гаджето си, си остани с нея!

YouKnowImBetterThanYou
11-26-2009, 22:29
"Лакомо дупе - кръв сере" както имаше една страра поговорка. Ако не си сигурен, че ще стане с другата, остани си с тая дето си я имаш, че ако я оставиш няма начин тя да не разбере, че си го направил заради друга и е възможно никога да не ти даде шанс да се съберете пак. Но прецени си все пак възможностите сам, а не ни питай нас. Пишеш самовлюбено, сякаш си милсиш, че всичките мацки може да ги имаш, еми пич, не знам. Опитай се да не мислиш позьорски как да ги играеш, ами да се фокусираш върху по-зряло мислене и да... слушай си сърцето, а не други органи.

aloveyou
11-27-2009, 11:48
Аз ще те посъветвам, да послушаш сърцето си, и ако наистина обичаш другото момиче, да кажеш на гаджето си как стоят нещата, без да лъжеш. Ако тя е интелигентна ще те разбере и ще се разделите като приятели.
Но ако харесваш повече гаджето си, си остани с нея!

Belair
11-30-2009, 12:17
Можеш и с двете едновременно.А ако имат и лесбииски наклонности,още по-добре

monikalubenova
08-29-2010, 18:59
Ами ако наистина харесваш това момиче и го кажи няма да те изяде или поне да се надяваме. А пък ако мислиш че не си заслужава да загубиш гаджето си зареди нея я остави. Невярвам че някой може да ти помогне :) освен ти самия

Claymore
08-29-2010, 19:09
Темата е от преди 1 година. :x

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 09:30
Ако си умен добре ще си изиграеш картите а щом твоята е сладка уреди ми я на мене =;

kalpazanka
09-03-2010, 09:41
Сря Ное 25, 2009
monikalubenova, сети се кога да го съветваш!