PDA

View Full Version : Малко помощ за рисуването в/у дрехи



FuckingFreak
11-25-2009, 17:09
Нещо много ми се отвори изкуството :D
Та значи.От малък град съм (Дупница,ако някой му е интересно) и немога да намеря прословутите акрилни бои :( Имаме Office one, Слънчоглед си имаме (обаче като влизаш в него сеедно влизаш в детски магазин,пълно е с играчки) и .. за друго не загрявам.Незнам къде да питам, а и не съм от най - общителните..
Една позната преди малко ми спомена за някакви блестящи, които сестра й използвала и си оставали, обаче излезе от линия.А ние не сме в кой знае колко розово отношение и неще да ми каже какви са тези работи ..

Таа някой има ли идея откъде да си намеря бои за дрехи или поне от тези, блестящите :-D Очаквам отговори, защото наскоро най-добрата ми приятелка има рожден ден и смятам да я изненадам.Ще питам където кажете,стига да сте поне 90 % сигурни че има :grin:

cherinka
11-25-2009, 18:02
Викат му текстилна боя, не акрилна, в някои магазини за шивашки простотии я има, има и магазини, в които си поръчваш как искаш да ти направят дрехата и я правят.

Ама къде в Дупница има такова нещо си нямам и на идея

bulgarche
11-25-2009, 18:40
Боята е текстилна и я има по книжарниците. 2-2,80 е бутканчето.

FuckingFreak
11-25-2009, 18:43
Викат му текстилна боя, не акрилна, в някои магазини за шивашки простотии я има, има и магазини, в които си поръчваш как искаш да ти направят дрехата и я правят.

Ама къде в Дупница има такова нещо си нямам и на идея

Странно, защото на мене всички ми казват акрилна боя, акрилна та акрилна .. :-D Ще попитам ~ дано има :oops: