PDA

View Full Version : колко пъти да опитам!



lins
11-25-2009, 19:01
здравеите? Аз съм момиче на 13 години.Влюбена съм в едно момче от съседния клас. Запознахме се на плуване. наи добрите ми приятелки го питаха дали иска да си стане гадже с мен но тои не искаше. тогава едвам го познавах. по едно време го забравих, но след това същото стана . постояно мислех за него и не можех да си го избия от главата . тогава ме познаваше също много малко. приятелките ми пак го питаха дали иска да си стане гадже с мен но тои се искаше. по скаипа не ми чатеше . Сега се познаваме добре на плуването се бутаме , давем и смеем. вече се чатим по скаипа , дори си говорим. Имаме много теми за разговор,но аз не мога да си го избия от главата :( какво да направя ? приятелките ми да го попитат ли пак? не мога да го забравя!!!! (тои вече ми обръща повече внимание)

stelit0
11-25-2009, 20:51
:shock: :shock: :shock: приятелките ти!!! :shock: :shock: ти глава на раменете си нямаш ли бе момиче се пак си на 13 години не на 5 естествено е че ще откаже момчето като го питат някакви от гората !!!Иди при него щом имате толкова теми за разговор и сте приятели и му кажи че го харесваш и изкаш да сте гаджета!!! :razz: :razz:


Цитат: ДА ГО ПИТАТ ЛИ ПАК ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ?

ОТГОВОР: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: НЕ!!!

lubomirky
11-25-2009, 21:05
нека да го попитат пак, след това ако той приеме да целуне и двете с език и след това да излизат тримата, а ти през цялото време ще им казваш какво да правят. ще сте истинска двойка :-)

venityyy95
11-25-2009, 22:07
ахахахахаххаха :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: е разби ме вече не могаааа :D :D :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: напрао щях да падна от стола като го четях тва :D :D :D :D приятлките и ще питат момчето дали искате да станете гаджета :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol: аа неее простоооо без комент... :shock: :shock: :shock: :shock:

OldSchoolH8
11-26-2009, 01:06
Накарай майка ти да му се скара и в краен случай баща ти да го набие.Това е безобразие! :shock:

madito0o
11-30-2009, 17:09
Миличка,разбирам,че си малка .. но ако го искаш толкова много отиди сама и го попитай .. все пак искаш ти да си му гадже , не приятелките ти .. момченцата са срамежливи и едва ли биха казали на някой друг да ти предава че иска да сте гаджета .. абее квото и да си говорим отиди ТИ .. :D Хайде Успех ! :-)

tonie__
11-30-2009, 17:12
момичетата разбираме това като свалка и харесване,но за едно момче това си е чисти приятелство.той просто иска да сте приятели и не мисля,че трябва да си разваляте отношенията и да настояваш да сте заедно,като може пак да сте близки,дори и без да сте гаджета ;)

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:17
Иди и го хвани за чатала, извади му оная работа и почни да мачкаш и духаш. :) Ако се отдръпне значи е гей, ако се изпразни = твой е! Това може да стане междучасията в кенефите бай ду уей. :-D Нищо сложно в цялата философия няма! :-D

tonie__
11-30-2009, 17:18
^ тоя раздел и напълно забравен и модераторите! не те ли е срам да говориш така,бе?!

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:24
^ тоя раздел и напълно забравен и модераторите! не те ли е срам да говориш така,бе?!
Е кво да ме е срам? Това сте вие жените, бас държа, че и ти лапаш пишки, пускаш в гъза и т.н. Просто не говориш за това от благоприличе, което е похвално всъщност. 8-)

tonie__
11-30-2009, 17:26
и сега предполагам не те е срам като ми говориш така..!?!

на една дама не се говори по този начин!

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:28
и сега предполагам не те е срам като ми говориш така..!?!

на една дама не се говори по този начин!

Знам, публично не бих си позволил да изпростея по такъв начин иначе секс няма да видя. Ама тук сме в интернет, можем да сме искрени поне един с друг. 8)

dakata123
11-30-2009, 17:29
Боже защо имаш: глава на раменете, уста, език и гласни струни, за да можеш да говориш. Айде ходи при него и си поговорете. Изрази си чувствата и го целуни, така той няма да има какво да каже и ще почувства нещо силно към теб. Може да се влюби мигновено (това е тъпо, знам). След целувката го питай дали иска да сте заедно,а не "искаш да станем гаджета", много е тъпо това. И ще разбереш отговора му.

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:31
Боже защо имаш: глава на раменете, уста, език и гласни струни... бла бла бла...

Уста и език е ясно за какво има. 8) Давай момиче! Посъветвах те вече как да бъде твой! 8)

tonie__
11-30-2009, 17:31
и сега предполагам не те е срам като ми говориш така..!?!

на една дама не се говори по този начин!

Знам, публично не бих си позволил да изпростея по такъв начин иначе секс няма да видя. Ама тук сме в интернет, можем да сме искрени поне един с друг. 8)

е,какво от това,че е интернет,това не значи,че можеш да си позволиш да говориш така!или поне се ограничавай в раздел "Кофа",там си простей на воля

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:37
и сега предполагам не те е срам като ми говориш така..!?!

на една дама не се говори по този начин!

Знам, публично не бих си позволил да изпростея по такъв начин иначе секс няма да видя. Ама тук сме в интернет, можем да сме искрени поне един с друг. 8)

е,какво от това,че е интернет,това не значи,че можеш да си позволиш да говориш така!или поне се ограничавай в раздел "Кофа",там си простей на воля
Абе, хъ. Тва е изключено ти да ми определяш къде е мястото да се изказвам. Аз да съм те ограничил с това да пишеш само в "секс"-а щото само за секс ставаш примерно?* 8-) Всеки си има право на мнение.
(*пошегувах се естествено)

tonie__
11-30-2009, 17:40
ясно,но все пак във форума има раздели и всеки трябва да пише в съответния раздел-както аз пише в Козметика,защото само от това разбирам 8-) няма значение,внимавай модераторите да не ти направят забележка само :) айде лека вечер.

YouKnowImBetterThanYou
11-30-2009, 17:41
лека и на теб :-)