PDA

View Full Version : Какво ми става?



StenTor
11-25-2009, 19:09
Здравейте за 1 пат пиша тука харесват ми отговорите ви и риших да се консултирам ... :roll: преди 1 година ходих с едно момиче мн се лоф но един негодник се намеси и развали всичко :cry: :cry: тя тръгна с него е вс свърши но от седмица нещо става нз неска леко я борнах по дупето просто еи така :oops: :oops: и тя залитна и падна точно в прегръдката ми и едва се удържах да не я =P~ но беше едно спонтанно ...... само ми кажете че не се влюбвам :oops: Иначе за момичетоо просто е the best от всички 7 класове моля пишете коментари

StenTor
11-25-2009, 19:10
" барнах "

Balmy_I
11-25-2009, 19:16
" барнах "

можеше да си го поправиш в самата тема...но както и да е...иначе по темата еми нормално е много ясно щом сте ходили да изпиташ нещо,когато е паднала в прегръдките ти,но все пак ти си знаеш какво точно изпитваш и не разбирам с какво искаш да ти помогнем???

golqmumnik
11-25-2009, 19:17
Утре отиваш уж да я питаш нещо лично и й залепяш страстна целувка по устата,разбра ли ве 8)

sunshinepp
11-25-2009, 19:17
Здравейте за 1 пат пиша тука харесват ми отговорите ви и риших да се консултирам ... :roll: преди 1 година ходих с едно момиче мн се лоф но един негодник се намеси и развали всичко :cry: :cry: тя тръгна с него е вс свърши но от седмица нещо става нз неска леко я борнах по дупето просто еи така :oops: :oops: и тя залитна и падна точно в прегръдката ми и едва се удържах да не я =P~ но беше едно спонтанно ...... само ми кажете че не се влюбвам :oops: Иначе за момичетоо просто е the best от всички 7 класове моля пишете коментари

уу колко сладко :-) :oops:

Sladurcho
11-25-2009, 19:18
не си влюбен а загубен

afkforlife
11-25-2009, 19:19
Здравейте за 1 пат пиша тука харесват ми отговорите ви и риших да се консултирам ... :roll: преди 1 година ходих с едно момиче мн се лоф но един негодник се намеси и развали всичко :cry: :cry: тя тръгна с него е вс свърши но от седмица нещо става нз неска леко я борнах по дупето просто еи така :oops: :oops: и тя залитна и падна точно в прегръдката ми и едва се удържах да не я =P~ но беше едно спонтанно ...... само ми кажете че не се влюбвам :oops: Иначе за момичетоо просто е the best от всички 7 класове моля пишете коментари


http://www.freewebs.com/retardradio/retard.jpg

Balmy_I
11-25-2009, 19:23
не си влюбен а загубен

:lol: виж не бях се сетила за тази причина,въпреки че точно това май е най-вярно в случая :D

Sladurcho
11-25-2009, 19:24
:lol: виж не бях се сетила за тази причина,въпреки че точно това май е най-вярно в случая :D

Еми на лапето това му е диагнозата... :lol:

StenTor
11-25-2009, 19:24
Нз аз не искам да трагваме просто си бяхме приятели но попринцип аз ся я чувствам като нещо повече имам едно запазено местенце за нея в :smt007 ми просто тва мисля че беше една приятна грешка :grin:

Sladurcho
11-25-2009, 19:31
Нз аз не искам да трагваме просто си бяхме приятели но попринцип аз ся я чувствам като нещо повече имам едно запазено местенце за нея в :smt007 ми просто тва мисля че беше една приятна грешка :grin:
Като не искаш да тръгваш с нея за какво изобщо пишеш?! Ааа.. или може би ние да ти кажем дали се влюбваш в нея и съответно да преосмислиш намеренията си към нея... хитроо... Ейй умен седмокласник си =D>

lubomirky
11-25-2009, 19:43
ще се опитам с една дума да те опиша - педераст. успях ли ?

lubomirky
11-25-2009, 19:45
защо замества п.е.д.е.р.а.с.т. с гей?

Sladurcho
11-25-2009, 19:47
Момчето тука за любовните си мъки към момиче говори... ти педал го изкара :lol:

lubomirky
11-25-2009, 19:51
еми извинявай, ама да прочетеш от момче ' мн си я лофф' и другите женствени глупости.. :?

Korrnyy
11-25-2009, 19:51
Еми ако и тя те харесва - взимайте се :D

Sladurcho
11-25-2009, 19:55
еми извинявай, ама да прочетеш от момче ' мн си я лофф' и другите женствени глупости.. :?

:lol: :lol: :lol: :lol: малко е изнежен ама да не ти пука :lol: той ся са чуди влюбен ли е..... или се чувства така щот са го били на Cs :lol:

SoStarstruck
11-25-2009, 20:40
Здравейте за 1 пат пиша тука харесват ми отговорите ви и риших да се консултирам ... :roll: преди 1 година ходих с едно момиче мн се лоф но един негодник се намеси и развали всичко :cry: :cry: тя тръгна с него е вс свърши но от седмица нещо става нз неска леко я борнах по дупето просто еи така :oops: :oops: и тя залитна и падна точно в прегръдката ми и едва се удържах да не я =P~ но беше едно спонтанно ...... само ми кажете че не се влюбвам :oops: Иначе за момичетоо просто е the best от всички 7 класове моля пишете коментари


http://www.freewebs.com/retardradio/retard.jpg :lol: :lol: :lol: "от всички 7 класове" ..детска радост,к'во искаш.

infatuation
11-25-2009, 20:49
не си влюбен а загубен
не така грубо.. просто е недоразвит седмокласник,който прави елементарни грешки и замества думи с емотикони за улеснение на затруднената му мозъчна дейност раздвояваща се между въпросите "ЛоФкЪаЪаааМмм Ли си иЪъ" и "дъ идем ли дъ едем..". Седмокласник.. без да се убиждте : )

prelastenata
11-25-2009, 21:07
Здравейте за 1 пат пиша тука харесват ми отговорите ви и риших да се консултирам ... :roll: преди 1 година ходих с едно момиче мн се лоф но един негодник се намеси и развали всичко :cry: :cry: тя тръгна с него е вс свърши но от седмица нещо става нз неска леко я борнах по дупето просто еи така :oops: :oops: и тя залитна и падна точно в прегръдката ми и едва се удържах да не я =P~ но беше едно спонтанно ...... само ми кажете че не се влюбвам :oops: Иначе за момичетоо просто е the best от всички 7 класове моля пишете коментари

Сега ще го напиша в по-различен вариант. ( Нямам претенции, че пиша много грамотно, но все пак. )

Здравейте , за първи път пиша тук. Харесват ми отговорите ви и рЕших да се консултирам. Преди една година ходех с едно момиче , много се ОБИЧАХМЕ , но един негодник се намеси и развали всичко . Тя тръгна с него и всичко свърши , но от седмица нещо става . Не знам , днес/ка леко я бb]А[/b]рнах по дупето просто еЙ така. Тя залитна и падна точно в прегръдката ми , и едва се удържах да не я ЦЕЛУНА , но беше едно спонтанно . Само ми кажете , че не се влюбвам. Иначе за момичето ,просто е THE BEST от всички седми класове. Моля , пишете коментари.

Без коментар.

Sladurcho
11-25-2009, 21:10
prelastenata =D> =D> =D>

Bixel
11-25-2009, 21:48
фани я за задника с думите: "ши та шибам кучко 8) " или се направи на 2 и половина и забрави че съществува,напий се и лъскай бастуня докато поварнеш... помага поне при мене :>

GaBs_BaBs
11-25-2009, 22:00
фани я за задника с думите: "ши та шибам кучко 8) " или се направи на 2 и половина и забрави че съществува,напий се и лъскай бастуня докато поварнеш... помага поне при мене :>

От такива индивиди съвети не приемай! :-D

Bixel
11-25-2009, 22:01
фани я за задника с думите: "ши та шибам кучко 8) " или се направи на 2 и половина и забрави че съществува,напий се и лъскай бастуня докато поварнеш... помага поне при мене :>

От такива индивиди съвети не приемай! :-D

добър съвет

Sofff
11-25-2009, 22:02
Като начало се научи да пишеш .

LeMoi
11-25-2009, 22:23
доста си грамотен за 7ми клас бе :shock:

Azgalor
11-25-2009, 23:01
Като начало се научи да пишеш .
+1 :)