PDA

View Full Version : Уф защо бе защо?



desitoyoy
11-25-2009, 20:20
Ще се опитам да го обясня кратко и ясно. Става въпрос за най-добрият ми приятел. Той е лудо влюбен в едно момиче вече повече от година. Тя го отряза и то супер гадно, но той вместо да и каже "*бал съм я у надутата к*рва", той продължава да я обича и то много. Той си хвана гадже, но скъсаха, защото той си го обича това момиче и това е. Скоро той ме попита какво да прави и аз му казах, че или трябва да я забрави или да продължи да се опитва. Той каза, че ще продължи. Според мен това ще му донесе само болка, тъга и проблеми, но той е инат и не знам какво да правя. Редно ли е да му се меся в работите?

ПП: Въпреки че написах най-добър приятел, не знам дали ми е най-добрия все още, но това е друга тема. Считайте го за просто мой приятел.

Hilary_
11-25-2009, 20:22
Докато сам не осъзнае, че няма смисъл няма кой да му помогне .. и да искаш не можеш .. :? :?

AlokiNn
11-25-2009, 20:22
Да си я обича.. това е любовта въпреки да те нараняват обичаш.. гледаш го/я как е в други ръце но не се отказваш

lubomirky
11-25-2009, 20:22
ако сте толкова близки, само му го кажи, без да си налагаш мнението засега. но ако започне да става ревлив и изнежен го вкарай в правия път ;>

Korrnyy
11-25-2009, 20:23
Еми да поговори с въпросното момиче, да и каже какво чуства и да се разберат :) Ако тя не иска нищо с него вече, това опитване може само безкрайно да и досади :wink:

Sladurcho
11-25-2009, 20:24
Ми остави момчето да прави каквото сърцето му казва ( ех ... как се изказах само ). Щом я обича не мисля че ще послуша теб или който и да е :) А и няма никакво значение в момента дали ти е най-добрия приятел или просто приятел.Той иска нея .. приеми го

SoStarstruck
11-25-2009, 20:27
Ми остави момчето да прави каквото сърцето му казва ( ех ... как се изказах само ). Щом я обича не мисля че ще послуша теб или който и да е :) А и няма никакво значение в момента дали ти е най-добрия приятел или просто приятел.Той иска нея .. приеми го :smt045

prelastenata
11-25-2009, 20:31
Един от най-важните житейски уроци,които сама научих е да не давам съвети на много влюбен човек .. ще се съгласи с тебе, ще каже,че ще те послуша и ще направи точно обратното. Абе, наистина не се меси. Кажи му, ако не си какво мислиш ти и от там нататък да се спасява.

Miss_Beauty_16
11-26-2009, 13:57
Na mene tova mi se slu4i prez 2008g i su6to produji godina i kolkoto i da mi obqsnqvaha priqtelite mi 4e nqma smisul da se nadqvam az si znaeh svoeto no za 6testie sega si namerih 4oveka za men i mi e mn dobre s nego... taka 4e tq sudbata si znae rabotata ...... i vse pak po dobriq variqnt e fr ti da ne se izmu4va za6toto naistina nespodelenata lubov mn boli :(

XTREMEFREERIDE
11-26-2009, 14:35
Не му се бъркай.Човека си знае.Рано или късно сам ще се осъзнае,пък кой знае,може да има смисъл да напъва.

DNJ
11-26-2009, 14:39
Човек истински превъзмогва нещо когато сам си го преживее. Ще мине време и ще се вземе в ръце, но това той трябва сам да направи и осъзнае. Ти си му приятелка, за му оказваш подкрепа, а не за да му даваш тон в живота. Просто бъди до него. :)

DevilWish
11-26-2009, 15:15
Е няма какво да го 'спасяваш'.Той докато не се опари няма да се откаже ;)

LadyDi
11-26-2009, 15:15
Ъх, любовта е странна :)

aloveyou
11-26-2009, 18:04
Да си я обича.. това е любовта въпреки да те нараняват обичаш.. гледаш го/я как е в други ръце но не се отказваш

Да,за съжаление е така.. :(

gLypChenCee
11-26-2009, 18:07
и аз съм като приятеля ти.. само че съм в женски вариянт..

desitoyoy
11-26-2009, 18:10
Еми той вече се опари. Той е доста искрен човек и почна да и показва какво има към нея и тя каза на едни злобни нейни приятелки да му кажат, че няма шанс. Да не се опитва. Беше му гадно, бях до него и го подкрепяк обаче той продължава да я обича. Намира си друго гадже обаче нищо не се получава, защото той не я обича. Почна да прави странни неща и да си има проблеми само за да направи впечатление на това момиче. Вярно е, че трябва да го подкрепям, но той е влюбен и не знае какво върши. Не е ли нормално да му обясня малко за какво става въпрос?

sunshinepp
11-26-2009, 18:13
Да си я обича.. това е любовта въпреки да те нараняват обичаш.. гледаш го/я как е в други ръце но не се отказваш


едва ли наистина знаеш какво е това което казваш..

soul1199
11-26-2009, 18:45
не се меси най-добре :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-27-2009, 21:33
Да си я обича.. това е любовта въпреки да те нараняват обичаш.. гледаш го/я как е в други ръце но не се отказваш


едва ли наистина знаеш какво е това което казваш..

Мда съгласнна съм с Ани! Едва ли знаеш какво каза...доста трудно е на практика това,ама то на думи е лесно! Действията и чувствата обаче наистина са необясними...и наистина любовта е странна...даваш всичко за един човек,а той не ти обръща внимание,но за жалост почти винаги се влюбваме в неподходящите...Ти няма какво да направиш за приятеля си...любовта не пита,каквото и да му говориш в момента в главата му е друго...

GossipGirl89
11-27-2009, 22:04
Мога да ти кажа от личен опит, че когато един човек е влюбен той е заслепен. Колкото и да му се повтаря едно нещо той няма да го направи докато сам не разбере, че така трябва. Аз съм била в такава ситуация, даже и в момента съм в нещо подобно, и колкото и да са ми говорили (говорят) аз си правя каквото чувствам... Сърцето не пита в кой да се влюби и много често се случва така, че да го направи в неправилните хора. А обичта е много силно чувство и не е толкова лесно просто да си кажеш "ми майната му ше забравям"... не става така с лека ръка, коркото и да ни се иска... Та мисълта ми е, че на тоя етап не можеш да му помогнеш с абсолютно нищо - при него, с времето, сам ще дойде момент, в който ще срещне някоя друга или просто ще стане безразличен...

leko_otkachena
11-27-2009, 22:09
аз пък да ви кажа това е малко мазохистично .. така да се каже болезнено , но сладко .. колкото повече боли , толкова повече искаш .. no chance да го откажеш ..

Bixel
11-27-2009, 22:30
разбии му чейнето

LeMoi
11-28-2009, 17:49
УФ ! http://prikachi.com/files/1189245e.jpg

Valento
11-28-2009, 18:57
Ще дойде момента когато ще разбере че няма смисъл да се занимава , и ще си намери свястно момиче ... а дали е редно да му се месш .. не е редно а ако те попита за съвет тогава може да го посъветваш :)

sunshinepp
11-29-2009, 08:32
Докато сам не осъзнае, че няма смисъл няма кой да му помогне .. и да искаш не можеш .. :? :?

++ :)

ToniStoraro
11-29-2009, 08:47
не му се меси, остави го сам да си направи изводите като види дебелия край.