PDA

View Full Version : Какво да правя ...



viktor11
11-25-2009, 20:42
Така за да нема въпроси надолу , Виктор от Пловдив на 15 години момче.
Незнам защо така става и ми е става гадно като си помисля... Ходим по дискотеки ала бала навънка с приятели, не съм срамежлив(е са срам ме е по малко нема как хич..) танцуваме си повече от приятели как си нема и ги вида с некое момиче танцуват а аз доста редко да съм като тях и така и така немам успех с момичетата чета тука толкова теми тука и аз не се вписвам в нито една от тях... се някой си харесва някой и знае че и другият си го харесва и т.н. а защо мене нема некой да си ме хареса :( :( :( ... Незнам какво да права зада "привлека" повече момичетата примерно като съм в диското и кво да права ако някой ми хареса (знам че отговра ще е иди се запознай ама е тука ме е по срам иначе после вече нямам проблем...) за грозен не съм е са не съм и манекен.. абе нормално момче.А и ми е още по гадно като влеземе примерно те се поздрават с доста момичета гушкат се ала бала а аз ... значително по малко, с момчетата не е така ама с момичетата .. И т.н.... дайте нещо съвет защото имам чуството че никога нема да си имам приятелка въпреки че тия къде не ми харесват по мога да ги заговоря и примерно да стане нещо ама се тия къде не ми харесват .... егати :? :? :( :(

prelastenata
11-25-2009, 20:51
Аз мисля,че всичко е до това как ще се настроиш самия ти. Опитай се да преодолееш този срам, да станеш по-общителен, но да не излизаш от собствените си рамки, т.е да останеш себе си, но да смениш подхода. ;] Имаше една мисъл: Или преодоляваш страха и излизаш на сцената, или цял живот си оставаш зад кулисите.. Перефразирам, тъй като не помня с точност такива неща.
Избора си е твой. :)

Sladurcho
11-25-2009, 20:57
танцуваме си повече от приятели как си нема и ги вида с некое момиче танцуват убий ме не го разбрах това

Та по темата.... не мисля че е кой знае колко голям проблема ти просто трябва да спреш да се филмираш а да се отпуснеш и да общуваш с тях :)

stupid0boy
11-25-2009, 21:03
Тези момичета, които не харесваш... е много вероятно да ги заговориш поради куп причини... едни от, които са... едно момиче дето не го харесваш... не ти пука почти какво ще си помисли за теб... а това момиче дето го харесваш... стараеш се да се харесаш... едва ли не... слагаш маската... пича... туй унуй... и накрая нищо... бъди себе си... но в никакъв случей не прави грешката да стойш безпомощно и да чакаш.... :P :P

infatuation
11-25-2009, 21:06
ох незнам.. половината писаници не ги разкодирах :smt104 явно си има някакъв Пловдивски жаргон.. непонятно ми е.. може момичетата да не ти разбират какво говориш?! Шееегувам се.. : ) просто се дръж естествено,никой не си пада по много отворените,но как да опознаеш някой толкова срамежлив? : ) запознай се с някое момиче което ти допада докато я виждаш в приятелската и среда,защото тогава е най-истинска иии се запознай с нея : ) и такам..

sunshinepp
11-26-2009, 06:53
Така за да нема въпроси надолу , Виктор от Пловдив на 15 години момче.
Незнам защо така става и ми е става гадно като си помисля... Ходим по дискотеки ала бала навънка с приятели, не съм срамежлив(е са срам ме е по малко нема как хич..) танцуваме си повече от приятели как си нема и ги вида с некое момиче танцуват а аз доста редко да съм като тях и така и така немам успех с момичетата чета тука толкова теми тука и аз не се вписвам в нито една от тях... се някой си харесва някой и знае че и другият си го харесва и т.н. а защо мене нема некой да си ме хареса :( :( :( ... Незнам какво да права зада "привлека" повече момичетата примерно като съм в диското и кво да права ако някой ми хареса (знам че отговра ще е иди се запознай ама е тука ме е по срам иначе после вече нямам проблем...) за грозен не съм е са не съм и манекен.. абе нормално момче.А и ми е още по гадно като влеземе примерно те се поздрават с доста момичета гушкат се ала бала а аз ... значително по малко, с момчетата не е така ама с момичетата .. И т.н.... дайте нещо съвет защото имам чуството че никога нема да си имам приятелка въпреки че тия къде не ми харесват по мога да ги заговоря и примерно да стане нещо ама се тия къде не ми харесват .... егати :? :? :( :(

:shock:

gLypChenCee
11-26-2009, 06:59
ох незнам.. половината писаници не ги разкодирах :smt104 явно си има някакъв Пловдивски жаргон.. непонятно ми е.. може момичетата да не ти разбират какво говориш?! Шееегувам се.. : ) просто се дръж естествено,никой не си пада по много отворените,но как да опознаеш някой толкова срамежлив? : ) запознай се с някое момиче което ти допада докато я виждаш в приятелската и среда,защото тогава е най-истинска иии се запознай с нея : ) и такам.. Майни повер :lol:

п.т.

Абе аз верно нищо не разбрах :-o така де схванах до някъде ама.. :-o до колкото разбрах .. от написаното.. да ти кажа.. че съм сигурна че има поне 1 момиче което те харесва.. но ти не забелязваш.. може би ако се огледаш.. ще видиш много повече възможности отколкото си предполагал .. е да вЕрно.. може да не са първите "barbie кифлички'' .. но.. все пак е нещо..

viktor11
11-26-2009, 19:25
Добре аз за разлика от вас ви разбрах :grin: 8-) :D :D
Еми търпение му е майката и са тва че аз не правя нищо действително си е така.Горе долу чакам да дойде някоя при мене и защото доста редко става така за тва си мисля такива работи...Еми добре майна 8-) 8-) 8-) ще почна и аз да действам малко и така.Аз не съм правил така ззащото си мисля че щом тя не идва при мен значи не ме харесва и за това и аз неходя щото нема мн смисъл според мене ...
Дано тва го разбрахте повече веече :D :D

Sladurcho
11-26-2009, 19:41
Добре аз за разлика от вас ви разбрах :grin: 8-) :D :D
Еми търпение му е майката и са тва че аз не правя нищо действително си е така.Горе долу чакам да дойде някоя при мене и защото доста редко става така за тва си мисля такива работи...Еми добре майна 8-) 8-) 8-) ще почна и аз да действам малко и така.Аз не съм правил така ззащото си мисля че щом тя не идва при мен значи не ме харесва и за това и аз неходя щото нема мн смисъл според мене ...
Дано тва го разбрахте повече веече :D :D
Еми да има логика... ти си пича дето момичетата трябва да вървят след него... защо ти е на теб да ходиш при момичетата.По- добре пускай тика тъпи теми защо момичетата не те отразяват и живота ти ще е бомба :)

soul1199
11-27-2009, 13:30
споку ти си още на 15 ще си намериш момиче :)